Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online...
 Starší přípravka (U11)19-4TJ AFK Slivenec
 Starší přípravka zaznamenala pátou letošní výhru a do konce podzimu jí zbývají tři zápasy!

Datum a čas:12.10.2024 11:00  |  Poločas: 10 : 2  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Góly:5x - Holuša, 3x - Štefánek, 2x - Strakoš, Veselý S., 1x - Soukup, Votýpka, Veselý T., Filipovský, Klauz, Pospíšil, Kohutič
Střelci FCPK:Klauz Ondřej (),
Sestava:Veselý T., Včeláková, Fiřtík, Štefánek, Strakoš, Kohutič – Klauz, Filipovský, Rak, Soukup, Pospíšil, Veselý S., Sláčík, Holuša – Votýpka, Lajnová. Trenér: Jakub Řešátko.

Přední Kopanina - Skvělý týmový výkon předvedla starší přípravka v šestém kole sezony, kdy se utkala se Slivencem na domácí půdě U Drahušky. Pevná obrana Kopaňáků dělala hostům problém po celou dobu zápasu, a díky tomu nakonec domácí inkasovali pouze čtyři branky. Oproti tomu FCPK nastřílela 19 gólů, a odnesla si tak již svou pátou výhru tohoto ročníku!

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Kvůli horšímu stavu trávníku jsme odehráli jedno z hřišť na umělé trávě. V sestavě nám chyběly dvě opory, a to Zámečník a Plešner, ale skvělým vůdcovským přístupem mě dnes velmi mile překvapil Sam Štefánek. Nejdřív hrál na UMT, kde skvěle podporoval útok i obranu, a nakonec se posunul i na trávu, kde odehrál taktéž skvělé utkání. Celkově se mi líbil dnešní obranný výkon, protože Tobík Veselý vychytal úctyhodnou nulu a Max Rak se Sebíkem Veselým celkově dostali pouze čtyři góly. Každopádně toto jde i za výborně pracující obranou. Dnes mě lehce mrzel výkon dopředu, protože jsme nedokázali kombinovat tak, jako na zápase proti týmu Sokol Řepy a na hřišti, které hrálo na trávě mi chyběl organizátor hry. A to je jedna z věcí, kterou teď hodně trénujeme na trénincích, aby děti byly samostatné jak při tréninku, tak při zápase. V minulém zápase se nám to i díky organizaci Otakara Plešnera dařilo víc, ale věřím, že se nám to povede probudit třeba i v Tomášovi Soukupovi a v Maxovi Rakovi, protože věřím, že do té role lídra dorostou!