Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online...
 Starší žáci (U15)14-0Ambassadors FC Praha
 Starší žáci zaznamenali vysokou výhru v dohrávce proti Ambassadors Praha.

Datum a čas:25.09.2024 16:30  |  Poločas: 8 : 0  |  Tým: Starší žáci (U15)
Góly:3x - Akhmedov, 2x - Slivenecký, Bošek, Hanus, Škopek, 1x - Tekushev, Vobořil Pavel, Ulbrich
Střelci FCPK:Tekushev Asker (), Ulbrich Michael (), Vobořil Pavel (),
Góly-soupeř:-
Sestava:Ulbrich - Vobořil Petr, Tsang, Slivenecký, Tekushev - Bošek (K), Peřina, Hanus, Zálešák - Škopek, Davagle. Náhradníci: Cole, Akhmedov I., Vobořil Pavel, Cestr, Voska. Trenér: Michal Jonáš.
Sestava-soupeř:Barry - Chlum, Marteseniuk, Dušek, Deodati (K) - Hervouet, Beran, Dolejš - Havlík, Honys, Budík. Náhradníci: Pojsl. Trenér: Daniel Blessing.

Přední Kopanina - V perfektním startu do nové sezony i nové soutěže pokračují starší žáci. Ti ve středu odpoledne doma dohrávali odložené druhé kolo proti celku Ambassadors Praha. Modročervení vstoupili do zápasu velmi solidně a od začátku soupeři nedávali šanci. FCPK se ujala vedení již ve druhé minutě, a podle toho vypadal zbytek utkání. Starší žáci nakonec zvítězili 14:0 a připsali si třetí výhru za sebou.

Hodnocení zápasu - Michal Jonáš (asistent hlavního trenéra):

Hodnocení k tomuto zápasu se píše vlastně hezky a špatně v jednom. Nicméně nebudu hodnotit jednotlivé situace, ale výkon jako takový, co se týká vstupu do zápasu tak od kluků super, ale upřímně řečeno s úctou k soupeři tak po 10 minutách bylo vlastně hotovo a už šlo jen o to kolik nakonec bude svítit na světelné tabuli. Určitě bych chtěl pochválit kluky, za to do kolika šancí jsme se dokázali dostat a proměnit je v góly. Super je, že jsme nepustili soupeře vlastně až na pár rohů vlastně vůbec k ničemu. Ale upřímně bych chtěl pokárat většinu kluků, za spíše sobecký a individualistický přístup k zápasu! Místo týmového výkonu jsme se snažili se předvést a dát co nejvíce gólů jako jednotlivec a to bohužel by nemělo převyšovat tým jako takový. Kolikrát jsme místo možnosti přihrát nebo roztáhnout a ,,zahrát si fotbal” jak se říká, raději místo toho tahali a sólovali. Ano je pravda, že dnes nám to sice většinou vycházelo, nicméně pokud bychom předvedli podobný výkon proti silnějšímu soupeři myslím, ze bychom měli docela problémy. Každopádně byla zase možnost vyzkoušet trochu kluky na jiných pozicích než normálně kopou. Tudíž víme na čem pracovat a je na čem stavět, protože bylo i dost kluků, kteří to odmakali a konečně se začíná projevovat naše zlepšená kondice a vítězná mentalita a pohoda v týmu.

Rozhodčí:Vyskočil Vít