Sledujte náš Facebook a Instagram ......
 Starší dorost (U18)2-0Fotbalová akademie Praha
 Dvě branky Vendelína Schierreicha zajistili dorostu výhru nad FA Praha.

Datum a čas:13.05.2018 17:00  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Starší dorost (U18)
Góly:35. Schierreich V. (1:0, as. Voborský), 41. Schierreich V. z pen. (2:0, as. Svoboda)
Góly-soupeř:-
Sestava:Kuchař - Čadek, Schierreich M., Schierreich S. - Lešner (84. Kozlík), Svoboda, Schierreich V., Roberts, Tesárek - Voborský (81. Mikl), Antrobus. Trenér: Filip Krhut.

Přední Kopanina - V šestém jarním zápase si starší dorostenci FCPK připsali čtvrtou výhru. Soupeř Fotbalová akademie Praha uštědřil našemu týmu na podzim nevídaný debakl 8:1, takže naši chlapci měli co vracet. Díky dvěma brankám Vendy Schierreicha (jedna z penalty) se to povedlo. Teď na modročervené čekají tři zápasy se sousedy v tabulce, které rozhodnou o konečném umístění.

Hodnocení trenéra - Filip Krhut:

Během celého zápasu jsme se prezentovali pěkným kombinačním fotbalem. První půle byla v naší režii, potřebujeme však být produktivnější.

Po pauze převzal iniciativu soupeř a my jsme se dlouho nedokázali dostat z tlaku. Obrana v čele s gólmanem Kuchařem ale pracovala dobře a nám se podařilo udržet čisté konto.

Nejsem však spokojený s tím, jak jsme v útočné fázi řešili situace při přečíslení. Čekají nás teď tři nejdůležitější zápasy, tak doufám, že naše hra bude ještě o stupeň kvalitnější.

Rozhodčí:Hrivík - Kostka, Kozlík (laik)