TJ Sokol Stodůlky 2-5Starší žáci B (U14)
 Žáci přehráli Stodůlky a na zličínské zimní lize bojují o první pětku.

Datum a čas:18.03.2018 08:30  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: Starší žáci B (U14)
Turnaj:ZL Zličín 2018, SŽ
Góly:Vandůrek (1:1), Vandůrek (2:1), Hudák (3:1, as. Dimitrov), Řešátko (4:1, as. Monteiro), Hudák (5:1)
Góly-soupeř:0:1, 2::5
Sestava:Giordo - Jusková J.,Vlach (K), Sellers, Eltayeb - Jusko T., Cigánek, Vandůrek, Jusko J. - Řešátko J., Dimitrov. Hokejové střídání: Hudák, Mogilnicky, Monteiro, La Cognata. Trenér: Tomáš Cigánek.

Zličín - Podle tabulky očekávaná výhra se nerodila snadno. Stodůlky na zličínské zimní lize starších žáků zatím bez bodu šly proti Přední Kopanině do vedení a v poločase byl stav 1:1. Druhá půle už však byla plně v režii FCPK. Modročervené čeká ještě poslední kolo turnaje, kde nastoupí proti Unhošti. Stále žije teoretická šance umístit se v první pětce, což by byl úspěch na dobře obsazeném turnaji.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Čekal jsem snadnější zápas a první půle mě nemile překvapila. Zřejmě to bylo také pozdějším srazem, ale při výkopu 8:30 v neděli ráno a v minus deseti stupních jsem nechtěl dávat sraz dříve než v osm hodin. Na druhou stranu našemu týmu trvalo právě ten poločas, než se probral. Druhou půli jsme naopak hráli jen my až mi připadalo, že soupeř úplně odešel a poslal tam jiné hráče. Ale asi jsme se rozehráli :) Po třech prohrách v řadě zase konečně výhra, máme radost. Nejlepším našim hráčem byl po nemoci se za béčko rozehrávající Vandůrek, v brance se líbil Giordo a na stoperu našel svou pozici Sellers.