Karta utkání

FC Nebušice 0-4Minipřípravka Suchdol (U6)
Datum a čas:04.06.2009 16:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Minipřípravka Suchdol (U6)
Góly:Schierreich 3x, Lešner T.
Góly-soupeř:-
Sestava:Leon Migaj, Ondřej Noll, Petra Nollová, Samuel Vašina, Albert Vízner, Vojtěch Kučera, Vojtěch Měřínský, Lukáš Frk, Sebastian Schierreich, Jiří Lešner, Tomáš Lešner.

Nebušice (ger, cig) - Přátelský zápas minipřípravky v Nebušicích skončil vítězstvím Přední Kopaniny 4:0. Tři branky dal Sebastián Schierreich, jednu Tomáš Lešner.

Jelikož náš soupeř ještě neměl žádné zkušenosti se zápasem, přizpůsobili jsme se tedy našemu soupeři. Hrálo se na malé branky s brankáři a malé hřiště (velké vápno), s 5 hráči na každé straně. Hrací doba byla 2 x 20 minut.

Zápas probíhal zcela v naší režii, a proto jsme si mohli vyzkoušet různé herní situace. Na hráčích bylo vidět, že se fotbalem bavili a ukázali vše, co se naučili v tréninku. Byly vidět velmi pěkné individuální a i kombinační akce. Soupeře jsme do žádného ohrožení naší branky nepustili a protože jsme vsítili 4 branky, vyhráli jsme zaslouženě toto přátelské utkání 4:0.

Byli jsme potěšeni naším výkonem. Přesto se chceme a určitě budeme neustále zlepšovat.

I našemu soupeři patří pochvala za předvedený výkon. Je vidět, že nejenom na Kopanině, ale i v Nebušicích rostou nadějní fotbalisté.
Hřiště:Nebušice

Fotograf:Richard Frk