Tabulka střelců: Pard

Sokol Dobrovíz 1-6Pardálové
 A je to tady! Pardálové poprvé vítězí. V Dobrovízi dali šest branek.

Datum a čas:07.10.2019 17:00  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: Pardálové
Góly:Trojek (1:1, as. Rákosník), Trojan (1:2, as. Trojek), Trojek (1:3), Trojan (1:4, as. Rákosník), Trojek (1:5, as. Trojan), Dvořák (1:6, as. Trojan)
Sestava:Jelínek - Krulich, Odstrčil, Kolář, Hájek - Bajar, Bartoš, Kučera, Dvořák - Rákosník M., Trojan. Hokejové střídání: Trojek, Švanda, Cigánek (začal v brance do 15 minuty než dorazil Jelínek. Během té doby padla jediná branka domácích). Trenér: Martin Stára.

Dobrovíz - Čtyři zápasy museli přetrpět fotbalisté Přední Kopaniny v kategorii "pardálů" (hráčů nad 35 let) než se v aktuální sezóně dočkali výhry. Sladký pocit přišel v Game#5. Na stadiónu Sokola Dobrovíz to kopaninský tým rozbalil naplno a vyhrál jasně 6:1. Hattrick dal Trojek, který spolu s Trojanem a Horákem vedou tabulku střelců. Příští zápas nás čeká ve Vokovicích Aritma.

Hodnocení zápasu - zastupující manager Tomáš Cigánek :

Konečně jsme se dočkali. Po pomalejším rozjezdu do sezóny to na výhru vypadalo už poslední dvě kola, ale provázela nás zejména střelecká smůla. Teď v Dobrovízi jsme dobře odbránili a dopředu šest gólů hovoří za vše. Snad i tento výsledek přispěje k rychlejšímu uzdravení našeho hrajícího managera Jardy Bíra, který je čerstvě po operaci kolene. Důležitá dnes byla účast gólmana Jelínka a potěšil nás přítomností Bohuslav Strnadel. Utkání jsme si dohráli ještě doma na Kopanině, proběhla sauna i vepřová žebra. Příště nás čeká Aritma a budeme chtít přidat druhou výhru.

Aktuální bilance Pardálů: 5 (1 - 1 - 3), 12:19.

Pořadí střelců: 3 - Horák, Trojan, Trojek, 1 - Podolák, Dvořák, Rákosník M.