SK Modřany 5-0Starší přípravka B (U10)
 Starší přípravka B podlehla Modřanům. Z pěti zápasů čtyřikrát prohrála.

Datum a čas:02.10.2010 08:30  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Sestava:Chundela - Matyáš J., Selinger, Jareš, Mainolfi, Trojan, Sellers, Andersson, Demirel. Trenér: Petr Linx.

Modřany - Starší přípravka B potřetí v této sezóně nevstřelila branku a počtvrté prohrála. V Modřanech v 5.kole své druhé třídy podlehla domácímu SK vysoko 0:5. Vyspělejší soupeř prodal své parametry a Kopaninu přetlačil. Přečtěte si hodnocení kouč Petra Linxe.

V Modřanech jsme nemohli počítat s žádnou posilou z "Áčka", protože zápasy začínaly ve stejnou dobu. Proti nám nastoupili o rok starší kluci a někteří z nich by se postavou neztratili ani v mladších žácích. Fotbalově na tom ale nebyli lépe než kopaninský kluci.

V úvodu se hrál vyrovnaný zápas. Bohužel tým srazily zbytečné individuální chyby a také zranění Pigiho, které ho limitovalo po celý zbytek zápasu. Místo jasně remízového poločasu jsme prohrávali 0:2, a to ještě soupeř neproměnil penaltu. Ve druhém poločasu nás soupeř výrazně přetlačil a přes "metrpadesát" velkého stopera se míč již nedostal. Trochu jsme se opět vzbudili v posledních deseti minutách, ale víc jak k dvěma rohům to nevedlo.

Jsem dost zklamán z bojovnosti u některých hráčů. Pro lepší výsledek nám v tomto zápase výrazně chyběla posila z "Áčka", která by více obstála v osobních soubojích.
Rozhodčí:Jeřábek