FK Řeporyje-Praha 5 18-18Starší přípravka (U11)
 Starší přípravka sehrála skvělou přestřelku v Řeporyjích. Týmy nic nerozdělilo.

Datum a čas:20.10.2024 11:30  |  Poločas: 9 : 9  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Góly:7x - Rak, 6x - Veselý S., 1x - Kohutič, Mihál, Bohm, Holuša, Veselý T.
Sestava:Veselý T., Schwippel, Plešner, Zámečník, Holuša, Bohm – Mihál, Dvořáková, Kohutič, Soukup, Rak, Pospíšil, Odvárka, Veselý S., Strakoš, Fiřtík – Pikrt, Štefánek, Mráz. Trenér: Jakub Řešátko.

Řeporyje - Opravdový šlágr sehrála v neděli starší přípravka. Jednalo se o souboj druhých Kopaňáků proti třetím Řeporyjím, oba celky se stejným počtem bodů. Zápas tak sliboval napínavou a vyrovnanou partii, což se i potvrdilo. Po celý duel mužstva nic nerozdělovalo; poločasová přestávka přišla za stavu 9:9. Stejný vývoj měla i druhá půle, která skončila taktéž výsledkem 9:9, a tak z toho nakonec byla remíza 18:18. Pro oba týmy se jedná o první remízu v sezoně.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Tento zápas se mi velmi těžko hodnotí a výkon na mém hřišti se mi opravdu těžko kouše. Na mém hřišti jsme se prakticky k ničemu nedostali, dokud nepřijel Tomáš Soukup v průběhu zápasu. Nefungovalo nám absolutně nic a jen jsme zoufale odkopávali balóny. Neřekl bych, že by se mi někdo na mém hřišti na to vykašlal a nesnažil se, to vůbec! Přijde mi, že každý chtěl předvést co nejlepší výkon, ale nezvládali jsme absolutně tempo hry. Soupeř byl kvalitní, rychlý v provedení kličky, a i ve vedení balónu. Po příchodu Tomáše jsme se začali dostávat do hry, protože hraje dost tvrdě a nepříjemně do těla a na to zas nebyl zvyklý soupeř. Díky tomu jsme si vytvořili zajímavé šance, ve kterých se zase často objevoval Tomáš, který měl 3-4 tutovky, bohužel ty se nám nepovedlo proměnit a v posledních vteřinách zápasu jsme dostali na našem hřišti gól na konečných 18:18. Na druhém hřišti to parádně táhnul Sebastian Veselý a Max Rak, kteří té hře dávali myšlenku a řád. Pak jsem si vzal Sebíka na své hřiště a Max šel hrát do pole a trošku se to rozpadlo. Ale nakonec se zase chytili a parádní výkon po boku Maxe předvedl Filip Odvárka, který zahrál velmi dobrý zápas. Každopádně na tomto hřišti byli jedinci, kteří se vůbec nesoustředili na zápas, a to nám potom zapříčinilo to, že i na tomto hřišti jsme se dostávali do problémů. Naštěstí v posledních minutách se 3x trefil Max Rak, takže si myslím, že celkový výsledek za předvedený výkon odpovídá stavu 18:18.
Co zlepšit do dalších zápasů? Určitě rozehrávku, fyzičku, rozhodování pod tlakem a
vedení balónu bez neustálého koukání si pod nohy.