Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online...
 SK Střešovice 1911 8-57Starší přípravka (U11)
 Starší přípravka předvedla na Střešovicích dominantní výkon a zaslouženě zvítězila!

Datum a čas:28.09.2024 11:00  |  Poločas: 5 : 27  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Góly:9x - Zámečník, Rak, 6x - Soukup, 5x - Štefánek, Kohutič, 4x - Strakoš, Sláčík, 3x - Pikrt, Veselý S., 2x - Plešner, Pospíšil, Filipovský, 1x - Schwippel, Odvárka, Fiřtík
Sestava:Veselý S., Schwippel, Pospíšil, Soukup, Sláčík, Pikrt – Strakoš, Plešner, Zámečník, Janda, Rak, Štefánek, Votýpka, Kohutič – Filipovský, Fiřtík, Odvárka. Trenér: Jakub Řešátko.

Střešovice - Po výhře nad Zličínem v minulém kole tentokrát vyjela starší přípravka do nedalekých Střešovic odehrát čtvrtý mistrák sezony. Kopaňáci od začátku duelu spustili kanonádu a stříleli branku za brankou. To nakonec vyústilo ve vysokou výhru s 57 vstřelenými góly oproti soupeřovým osmi.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Ač jsme vyhráli vysoko 57:8, tak nemůžu říct, že jsem byl na 100% spokojený. Když jsme zjistili, jak hraje soupeř, tak jsme se dost přizpůsobili jeho hře, a to byla věc, která mě velmi mrzela. Na druhou stranu se mi líbila obrovská snaha a chuť hrát. Věci, na které s budeme muset zaměřit je přechod do útočné fáze a rozhodně zakončení, protože kdybychom proměnili alespoň polovinu těch spálených šancí, tak se budeme téměř jistě blížit ke stovce gólů. A poslední věcí je rozehrávka od brankáře, protože kdyby byl soupeř silnější, tak nás z těchto mnoha špatných rozehrávek potrestá. Takže ač herně jsme úplně nepředváděli to, co bych si představoval, tak musím kluky pochválit za dobrý výkon, který určitě předvedli, a když do příště zlepšíme ještě tyto věci, tak budu naprosto spokojen. Příští týden nás čeká těžký soupeř z Řep a my budeme připraveni předvést další dobrý výkon!