Tabulka střelců:

Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online...
 Starší žáci (U15)1-6FK Admira Praha C
 Starší žáci zcela nezvládli souboj o první místo a doma podlehli Admiře vysokým rozdílem.

Datum a čas:20.10.2024 09:30  |  Poločas: 0 : 3  |  Tým: Starší žáci (U15)
Góly:52. Vobořil Pavel (1:4)
Střelci FCPK:Vobořil Pavel (52.),
Góly-soupeř:11. Matoušek (0:1), 24. Houzar (0:2), 28. Matoušek (0:3), 45. Matoušek (0:4), 66. Válek (1:5), 68. Khuda (1:6)
Sestava:Ulbrich - Hanus, Tekushev, Davagle, Cestr - Škopek, Peřina, Bošek, Slivenecký - Tsang, Akhmedov I. Náhradníci: Zálešák, Vobořil Pavel, Vobořil Petr, Novotný J., Voska, Akhmedov S., Čejka. Trenér: Martin Skočdopole.
Sestava-soupeř:Harynets - Matoušek, Houzar, Sarkisyan (K), Belenchi - Salák, Šljukič, Válek - Veselý, Khuda, Tesař. Náhradníci: Táborský.

Přední Kopanina - Šlágr kola měli na programu v neděli ráno kopaninští starší žáci, kteří se doma utkali s Admirou C o nejvyšší příčku v tabulce. Po šesti zápasech oba celky stoprocentní s 18 body. Utkání tedy slibovalo zajímavou a napínavou podívanou. Nakonec z toho však byla jednoznačná záležitost v podání hostů v černo-bílém. Do poločasové přestávky zvládla Admira vybudovat tříbrankový náskok, kdy už v 28. minutě vedla 0:3. V druhé půli se Kopaňákům alespoň jednou podařilo skórovat, avšak soupeř opět vstřelil tři góly, a tak z toho nakonec byla výhra Admiry výsledkem 1:6.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Přímý souboj o první místo v tabulce. My v plné sestavě, takže od tohoto zápasu jsem měl velká očekávání a velmi se na něj těšil. Proti takovémuto soupeři se nehraje každý víkend a pro kluky to měl být opravdový test, jak na tom jsou. Bohužel se stalo přesně to, co jsem nechtěl, že naši hráči se začali zapínat postupně a ne jako jeden celek, někteří zůstali ve velkém útlumu po celý zápas. Proti takto kvalitnímu soupeři se něco takového nesmí stát. Admira dokázala využít nesmyslných chyb, které jsme v první půli generovali, jak na běžícím páse. Vůbec jsem to nepobíral, co jsou někteří hráči schopni vymyslet. Zlom v naší hře nastal až s příchodem Pavla Vobořila, který hrál na hranici sebeobětování a tím dokázal strhnout i velkou část ostatních.  Díky zlepšené hře jsme se dokázali dostat do několika slibných šancí, ale žádná nevedla ke kýženému gólu v prvním poločase, který skončil 0:3.

Ve druhém dějství se hrál oboustranně náročný běhavý fotbal s hodně souboji. Na našem soupeři bylo vidět, jak má krásně zmáknutou trpělivou výstavbu hry, kterou dokázal praktikovat po celou dobu zápasu. V našem případě se nám to dařilo jen v některých pasážích tohoto utkání. Co mě potěšilo, tak byla práce naší záložní řady. Zejména Štěpán Peřina a Tobík Škopek drželi vysoký standard svojí hry. Naopak velké zklamání byla naše obrana, kdy jindy bezchybní Tom Davagle, Asker Tekushev a Vítek Hanus kupili jednu chybu za druhou. Svým nedůrazem a laxností dostávali Admiru na koně.

Pavel Vobořil byl za svou celozápasovou snahu odměněn krásným gólem, kdy po pěkném pasu od Štěpána Peřiny parádně přeloboval gólmana Harynetse. Pro nás to ovšem byla jen labutí píseň a konečný výsledek 1:6 upravil nejlepší střelec soutěže Mykhailo Khuda.
Rozhodčí:Čech - Kostraba
Žluté karty:Vobořil Pavel - Válek