Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Rodina FCPK se rozrůstá každým dnem, přichází noví hráči, trenéři, partneři klubu, získáváme nové fanoušky. A s každým jedincem přirozeně přichází jeho rodina, kamarádi, přátelé. Ti všichni poznávají prostředí FCPK a jsou-li spokojeni, rádi se stávají jeho součástí. Vážíme si naší historie a těch, kteří budovali tento klub, žijeme přítomností a snažíme se vytvořit podmínky pro úspěšnou budoucnost.

Náš projekt nabízí alternativu. Alternativu naplnění volného času a zároveň pocit být součástí něčeho, co má smysl a na co můžeme být pyšní. Snažíme se vytvářet našimi aktivitami prostředí, ve kterém se lidi budou cítit dobře. Značka FCPK je symbolem pro sport, přátelství i zábavu, je to značka vybudována na zdravých principech, a proto je to značka úspěšná. Staňte se součástí FCPK, možná i proto, že FCPK, je víc než fotbal !

Znáte-li FC Přední Kopanina pouze jako fotbalový klub, máte nyní možnost pohlédnout prostřednictvím fotografií na řadu aktivit a akcí, díky kterým pulzuje život našeho klubu a nejedná se přímo o fotbalový zápas. Tak si to užívejte a zůstaňte s námi.

Zaujalo nejvíce...

FCPK fandí i známé osobnosti: hokejista Jarda Modrý. Byli jsme u něj v Plzni.
Zájezdy, výlety  |  11.02.2010
Plzeň - Hokejového obránce Jaroslava Modrého nepřehlédnete. Má 190 cm (bez bruslí) a metrák. Přehlédnout nejde ani jeho kariéra: přes 15 let v Americe, v NHL největších úspěchů dosáhl v Los Angeles Kings, ale hrál i v New Jersey Devils, Ottawa Senators nebo Philadeplphia Flyers. Málokdo ví, že jihočeský rodák dnes bydlí v Nebušicích a jeho syn hraje za Přední Kopaninu v minipřípravce. Jarda už několikrát navštívil i zápasy FCPK a modročerveným drží palce. Rád chodí s rodinou i do Restaurace U Drahušky. Teď jsme role vyměnili. Zajeli jsme navštívit my jeho. Do Plzně! Kde za místní Indiány (znak HC Plzeň) Jarda nastupuje po návratu z Ameriky.
 
Máme unikátní záběry: oficiální focení repre U20 na Kopanině před odletem na MS
Reprezentace ČR u nás  |  30.11.2009
Přední Kopanina - V říjnu se konalo mistrovství světa fotbalistů do 20 let v Egyptě. Česká reprezentace vypadla smolně na penalty v osmifinále s Maďarskem. Hlavními hvězdami byli Morávek (Schalke 04), Mazuch (Fiorentina), Pekhart (Slavia) nebo například Zeman (Sparta). Všichni naši borci byli k vidění krátce před odletem do Egypta v Přední Kopanině. Na stadiónu FCPK náš výběr trénoval těsně předtím, než se vydal do dějiště. A 22.září tu také proběhlo oficiální fotografování týmu. Získali jsme cenné fotografie ze zákulisí.
 
Jirka Gerstner v Londýně. Zápas Chelsea-Blackburn exkluzivně pro FCPK.CZ!!!
Zájezdy, výlety  |  08.11.2009
Londýn - Na sklonku října navštívil fotbalista FCPK Jiří Gerstner v Londýně zápas Premier League Chelsea-Blackburn. Dostali s tátou "vipku" na Chelsea jako dárek k narozeninám. Nevšední zážitek jsme si nemohla nechat ujít redakce FCPK.CZ a požádali jsme tedy Jirku, aby se s námi podělil o své dojmy. Nyní nabízíme našim čtenářům autentické vyprávění Jirky Gerstnera z tohoto zápasu včetně exkluzivních fotografií.
 
Strnadel ještě žije, vzkázal kanonýr Kopaniny při převzetí ceny od Deníku
Ankety, ceny, trofeje  |  25.09.2009
Přední Kopanina - Potřetí v kariéře byl útočník Bohuslav Strnadel vyhlášený nejlepším střelcem Prahy. V sobotu před zápasem s Českým Brodem převzal cenu Pražského deníku, ovšem oproti minulým ročníkům byl přitom jen v civilu. „Fotbal dostával přednost dlouho, teď má zase přednost rodina,“ říká 31letý Strnadel, který střílí góly za kopaninský B-tým v I. A třídě. Kromě sošky a předplatného Deníku získal nejlepší pražský kanonýr také pozemky na Měsíci od realitní a dražební společnosti Soreta.
 
Air Force One přistává nad Přední Kopaninou. Unikátní foto, unikátní video!
Život v Přední Kopanině  |  04.04.2009
Přední Kopanina (cig) - V sobotu 4.4.2009 přiletěl do Prahy prezident USA Barack Obama. Jeho speciál známý pod názvem Air Force One přistál na ruzyňském letišti krátce po skončení zápasu 19. kola přeboru Prahy mezi FCPK a Vršovicemi. Diváci tak po vítězství domácího týmu (3:2) měli vzápětí možnost vidět další lahůdku. Obří Jumbo 747 se snášelo hladce a téměř neslyšně nad Přední Kopaninou avšak neuniklo našemu fotoreportérovi a kameramanovi. Díky tomu můžeme přinést unikátní záběry, jak vypadalo přistání přímo ze stadiónu FCPK. Pro video se podívejte do FCPK TV!
 
Šéf UEFA Michel Platini navštívil Prahu. Staral se o něj Ivo Sekerka, hráč FCPK!
V.I.P.  |  17.12.2008
Praha (cig) - Před nedávnem navštívil Českou republiku šéf evropské fotbalové asociace (UEFA) Michel Platini. Po celou dobu jeho návštěvy byl jeho pravou rukou Ivo Sekerka, hráč FC Přední Kopanina. Ivo je zaměstnancem Českomoravského fotbalového svazu (ČMFS) a díky skvělým jazykovým schopnostem, zejména francouzštině, mu připadl náročný, ale zajímavý úkol starat se o VIP personu evropského fotbalu. V následujícím rozhovoru se Ivošem Sekerkou se dozvíte více.
 
Velký svátek pro stadión FCPK. Trénuje zde reprezentace do 21 let!
Reprezentace ČR u nás  |  09.09.2007
Praha (cig) - Fotbalový stadión v Přední Kopanině se dočkal zajímavé návštěvy. Po áčku druhý nejvýznamnější reprezentační tým České republiky, výběr do 21 let, zde absolvoval v tomto týdnu tři své tréninky v rámci kvalifikačního bloku, ve kterém hraje náš tým 8.9. v Arménii a 11.9. doma s Lichtenštejnskem.
 
Ministr zahraničí Schwarzenberg v Přední Kopanině. U Drahušky diskutoval s lidmi
Život v Přední Kopanině  |  19.06.2007
Přední Kopanina (cig) - Na pozvání zastupitelstva Úřadu městské části Praha 6-Přední Kopanina přijel Karel Schwarzenberg. Dříve senátor pro náš region, nyní ministr zahraničí, se zúčastnil setkání s občany, které proběhlo v Restauraci U Drahušky na stadiónu FCPK.
 
Historická událost FCPK! Robert Nedvěd získal hlavní cenu fair play za rok 2006.
Ankety, ceny, trofeje  |  27.03.2007
Praha (cig) - Fotbalista FC Přední Kopanina Robert Nedvěd převzal dnes hlavní cenu za čin fair play roku 2006. Ocenění převzal z rukou předsedy Českého olympijského výboru (ČOV) Dr. Milana Jiráska a předsedkyně Českého klubu fair-play Květy Peckové. Spolu s Nedvědem převzal cenu za kariéru oštěpař Jan Železný.
 
Bohuslav Strnadel vyznamenán starostou Přední Kopaniny za reprezentaci obce.
Ankety, ceny, trofeje  |  20.07.2006
Praha (kou) - Ve čtvrtek 20. července byl útočník FC Přední Kopanina Bohuslav Strnadel pozván na Úřad městské části Praha- Přední Kopanina. Za přítomnosti obchodního ředitele klubu Martina Steinera bylo našemu ostrostřelci předáno ocenění od starosty Jiřího Musila.
 
 

FCPK - víc než fotbal...