Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Rodina FCPK se rozrůstá každým dnem, přichází noví hráči, trenéři, partneři klubu, získáváme nové fanoušky. A s každým jedincem přirozeně přichází jeho rodina, kamarádi, přátelé. Ti všichni poznávají prostředí FCPK a jsou-li spokojeni, rádi se stávají jeho součástí. Vážíme si naší historie a těch, kteří budovali tento klub, žijeme přítomností a snažíme se vytvořit podmínky pro úspěšnou budoucnost.

Náš projekt nabízí alternativu. Alternativu naplnění volného času a zároveň pocit být součástí něčeho, co má smysl a na co můžeme být pyšní. Snažíme se vytvářet našimi aktivitami prostředí, ve kterém se lidi budou cítit dobře. Značka FCPK je symbolem pro sport, přátelství i zábavu, je to značka vybudována na zdravých principech, a proto je to značka úspěšná. Staňte se součástí FCPK, možná i proto, že FCPK, je víc než fotbal !

Znáte-li FC Přední Kopanina pouze jako fotbalový klub, máte nyní možnost pohlédnout prostřednictvím fotografií na řadu aktivit a akcí, díky kterým pulzuje život našeho klubu a nejedná se přímo o fotbalový zápas. Tak si to užívejte a zůstaňte s námi.

Zaujalo nejvíce...

Přední Kopanina má nové vládce. Horní vs Dolní 3:2. Premiérová výhra Horňáků!
Neuvedeno  |  27.09.2013
Přední Kopanina - Fotbalová bitva o Kopaninu má svého vítěze. Tým Horní Kopaniny (dres modročervený) se po prohře a remíze dopracoval i k vítězství 3:2 nad svým odvěkým rivalem z údolí (Dolňáci). Probuzená tradice nabírá na síle a stává jednou z nejzajímavějších společensko-sportovní akcí na území Přední Kopaniny. Nabité sestavy obou týmů, divácká kulisa nebo třeba vystoupení skupiny Kopaninské baby. To vše přinesl tento šlágr o unikátní cenu: Kopaninské kopyto. To nyní bude půl roku v držení Horňáků...
 
Stadión Přední Kopaniny patřil ženám. Trénovala zde česká reprezentace!!!
Reprezentace ČR u nás  |  19.09.2013
Přední Kopanina - Fotbalová reprezentace žen letí k přátelskému zápasu do Francie. Den před odletem (18.9.) si děvčata zatrénovala na stadiónu v Přední Kopanině. Počasí bylo celý den deštivé, terén nasáklý vodou, přesto se náš elitní dámský výběr nebojácně vrhl na trávník. Jediné co kvůli počasí odpadlo bylo společné týmové focení.
 
Divadlo improvizace v klubové restauraci na stadiónu FCPK. Už tuto sobotu!
Život v Přední Kopanině  |  15.07.2013
Přední Kopanina - Nejen sportem žije fotbalový stadión FC Přední Kopanina. Už tuto sobotu 20. července můžete přijít za kulturou. V 19:30 zde umělci z divadla TU předvedou umění improvizace. Lídrem skupiny je kopaninský rodák Filip Lukeš, jeho kolegou na pódiu bude Jindřich Bič. Peckou na závěr bude vystoupení talentované rychlokreslířky Věrky Vybíralové. Tak rychle a přitom pěkně jste malovat ještě nikoho neviděli.
 
Loučení v přípravce. Villadsen upekl muffiny a přestupuje do CZ Bělehrad.
Zaměřeno na děti a mládež  |  13.06.2013
Přední Kopanina - Poloha Přední Kopaniny v přímém sousedství největší tuzemské mezinárodní školy (ISP v Nebušicích) směřuje každoročně do našeho klubu řadu zahraničních fotbalistů. V každém mládežnickém týmu FCPK je najdeme. Nevýhodou je, že v pravidelných intervalech pak nastává čas loučení. Stejně tomu bylo i v případě Dána Christoffera Villadsena, který se s rodiči stěhuje do Bělehradu.
 
Slavnostní začátek na Admiře. Doprovod obou týmů obstarali hráči přípravek.
Zaměřeno na děti a mládež  |  14.05.2013
Kobylisy - Divizní derby mezi FK Admira a FC Přední Kopanina mělo slavnostní předehru. Hráče obou týmů doprovodili na hřiště při nástupu přípravky obou klubů. Pro malé fotbalisty to byl obrovský zážitek. Na kobyliský pažit nastupovali za ruku se svými vzory za potlesku téměř tří stovek fanoušků. V poločase si pak oba týmy zahrály krátký minizápas.
 
Reprezentace do 16 let trénovala na Kopanině před odletem do Turecka
Pronájem stadionu  |  28.01.2013
Přední Kopanina - Reprezentační výběr do 16 let využil stadión fotbalového klubu FC Přední Kopanina (19.1.) pro svou poslední přípravu před odletem na turnaj Aegean Cup v turecké Manise. Mladí čeští fotbalisté si zatrénovali na tréninkové ploše s umělou trávou. Tréninku pod vedením kouče Aleše Čvančary přihlížel i patron týmu a bývalý výborný reprezentant Luboš Kubík.
 
Brazilská kouzla v Přední Kopanině. Představil se zde Pantanal Brazil Team.
Pronájem stadionu  |  19.09.2012
Přední Kopanina - Poprvé v historii klubu se na trávníku stadiónu v Přední Kopanině představil tým z Brazílie. Tým Pantanal Brazil Team se zde v rámci turné po střední Evropě zastavil k přátelskému zápasu proti firemnímu mužstvu SK ČSA manažera Jardy Bíra. Hosté z Jižní Ameriky si nakonec odvezli vítězství 3:2, ale výsledek tentokráte nebyl tím nejdůležitějším.
 
Celý víkend na Kopanině grilujeme / Barbecue the whole weekend / Menu...
Život v Přední Kopanině  |  14.09.2012
Přední Kopanina - Zveme všechny gurmány na poslední velkou grilovací akci v restauraci U Drahušky na stadiónu v Přední Kopanině v tomto roce. Náš kamarád Ondřej Vykusa, jinak trvale žijící na Kajmanských ostrovech, rozpálí pod grilem v pátek v poledne a vypne v neděli večer. Jste srdečně zváni po celý víkend ochutnat jeho speciality.
 
Moderátor FCPK Patrik Rokl slavil 45. narozeniny. Popřál mu i kmotr Karel Gott!
Narozeniny a jubilea  |  08.06.2012
P r a h a - Moderátor a DJ Patrik Rokl oslavil 45. narozeniny. Pro fanoušky Přední Kopaniny zajímavá zpráva, protože Rokl je jejich oblíbeným průvodcem všech domácích zápasů A mužstva, které už několik let moderuje. Populární speaker slavil své půl kulatiny v klubu Jungle. K výročí mu blahopřál i jeho kmotr a český slavík Karel Gott. Více čtěte v článku deníku Blesk.
 
FCPK TV: Václav Klouda, míčový kouzelník, záznam vystoupení na Kopanině
Klubové akce  |  06.05.2012
Přední Kopanina - Sedminásobný mistr světa v žonglování Václav Klouda zavítal ukázat své umění na stadión v Přední Kopanině. V rámci divizního utkání proti Teplicím (28.4.) předvedl divákům fantastické kousky s velkým i malým míčem. Po zápase pak proběhl workshop určený zejména dětem. Podívejte se na záznam poločasového vystoupení na naší klubové televizi FCPK TV.
 
Vašek Klouda, mistr světa v žonglování s míčkem, v sobotu na Kopanině!
Zaměřeno na děti a mládež  |  26.04.2012
Přední Kopanina - Footbag je druh žonglování s malým míčkem, který lidé znají pod názvem "hakysak". Je to pletený míček vyplněný plastovým polotovarem nebo třeba i rýží, úplně na začátku to byla ponožka vyplněná fazolema. Z pouliční srandy se postupně stala sportovní disciplína, která má svou asociaci, pravidelně se pořádají mistrovství světa, Evropy a další turnaje a festivaly. Světovou superstar v tomto oboru je český závodník Václav Klouda, sedminásobný mistr světa! A tento borec vystoupí v sobotu v Přední Kopanině!
 
Další tombola rozdána. Salám, tláča, párky i kýta. Dárky od Řeznictví U Rysů.
Klubové akce  |  21.10.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Fanoušci na stadión Přední Kopaniny chodí za dobrým fotbalem a také na poločasovou tombolu. Během přestávky se na ploše losuje pět vítězných vstupenek. Sekt, klubová karta, dárkový balíček a vítězná kýta to jsou tradiční ceny, které vždy vylepší dárky od partnera utkání. Proti Baníku Souš bylo tím partnerem řeznictví U Rysů a o lahůdky bylo postaráno.
 
Video: Airbus A380, největší letadlo světa, letělo přes stadión Přední Kopaniny
Život v Přední Kopanině  |  02.10.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Byl to zážitek. První říjnovou neděli roku 2011 přiletělo do Prahy největší dopravní letadlo současnosti: Airbus A380. Tento kolos, který dokáže přepravit 880 pasažérů se v naší metropoli představil poprvé. Přilákal obrovský zájem fanoušků letectví. Ti od rána zaplavili přilehlé okolí ruzyňského letiště a řada z nich dorazila i na stadión FC Přední Kopanina, odkud z tribuny byl parádní pohled na přistávajícího obra.
 
Dětský den vyšel skvěle. Nabitý stadión dětmi a tříhodinový program. VIDEO!!!
Klubové akce  |  08.06.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Začátek června patří na stadiónu FC Přední Kopanina tradičně dětem. Svůj svátek (Dětský den) si zde mohou vychutnat opravdu naplno a nejinak tomu bylo i v letošním roce. Nabitý tříhodinový program odstartoval v neděli 5.června v 15 hodin a pod taktovkou moderátora Patrika Rokla frčel jak o závod. Děti přicházely se svými rodiči i prarodiči a nabitý stadión opět potvrdil, že oslavy svátku dětí mají na Přední Kopanině výborný zvuk!
 
Jirka Leubner se vrátil z Číny. Dovezl neuvěřitelné fotky. Jedl fritované červy!
Neuvedeno  |  13.01.2011
P r a h a - Jiří Leubner, dlouholetá opora FC Přední Kopanina, aktuálně hráč rezervy FCPK, se vrátil ze služební cesty z Číny, kde pracoval pro svého zaměstnavatele: Národní galerii. Se svými spoluhráči, fanoušky i čtenáři FCPK.CZ se rozhodl podělit o nabité dojmy. Nafotil úžasné fotografie, mezi kterými nechybí ani jeho osobní foto v dresu FCPK na Velké čínské zdi nebo chuťovky z Pekingu: fritované cikády, červy, škorpióny, sarančata... Tak tohle si nenechte ujít a podělte se o fotografie s přáteli. To opravdu stojí za to!
 
Moderátor Patrik Rokl hrál diskotéku v O2 Aréně. Dostal šatnu po Lady Gaga!
V.I.P.  |  10.01.2011
P r a h a - Populární rozhlasový moderátor a také speaker při domácích zápasech týmu FC Přední Kopanina Patrik Rokl si závěr roku zpestřil atraktivní akcí. Dostal příležitost hrát diskotéku na vánočním firemním večírku společnosti PRE v O2 Aréně. V jedné z nejmodernějších arén v Evropě vystupovala o několik týdnů dříve i Lady Gaga a Patrik dostal její šatnu! Kromě Rokla na akci vystoupili také No Name, Helena Zeťová, Petra Janů a vše moderoval Petr Rychlý.
 
Stadión Přední Kopaniny opět přivítal reprezentanty. Přijela jednadvacítka!
Reprezentace ČR u nás  |  11.08.2010
Přední Kopanina - Po trávníku fotbalového stadiónu FC Přední Kopanina opět po čase běhala elita českého fotbalu. Reprezentanti do 21 let, druhý nejvýznamnější tuzemský výběr, zde absolvovali dva tréninky před kvalifikačním zápasem se San Marinem. Svěřencům trenéra Dovalila a Suchopárka prostředí svědčilo, o čemž svědčí následná výhra nad San Marinem 5:0 a postup do baráže o mistrovství Evropy.
 
Kopaninu navštivil mistrovský pohár Sparty. S ním Skuhravý, Berger a další VIP
V.I.P.  |  12.06.2010
Přední Kopanina - Společnost Forbes Game, jeden z oficiálních partnerů AC Sparta Praha, uspořádala zajímavou akci. Pozvala členy sparťanských Fanclubů z celé republiky a za přítomnosti sparťanských fotbalových legend a dalších celebrit jim donesla "naživo" mistrovský pohár pro vítěze Gambrinus ligy. To vše na stadiónu FC Přední Kopanina, kde shodou okolností v sestavě domácího divizního týmu nastupují další známí sparťané, Martin Hašek a Pavel Mareš.
 
Reprezentační devatenáctka s trenérem Hřebíkem trénovala v Přední Kopanině!
Pronájem stadionu  |  18.05.2010
Přední Kopanina - Reprezentace ČR do 19 let odlétá dnes do Ruska, kde absolvuje kvalifikaci o postup na ME. V Rusku se postupně utká s Itálií, Ruskem a Severním Irskem. Na šampiónát postoupí pouze vítěz. Tým koučuje trenér Jaroslav Hřebík a největším hvězdami jsou Kadlec (Sparta), Vydra (Ostrava) a Fantiš (Příbram). Ti všichni a jejich spoluhráči včera trénovali na stadiónu FC Přední Kopanina, kde absolvovali poslední přípravu před odletem.
 
Zajímavé setkání na stadiónu FCPK. Potkali se zde Martin Hašek a Jarda Modrý.
V.I.P.  |  21.04.2010
Přední Kopanina - Stadión FCPK byl včera svědkem zajímavého setkání. Čirou náhodou se zde setkaly dvě sportovní osobnosti - fotbalista Martin Hašek a hokejista Jaroslav Modrý. Oba mají ke klubu FCPK blízko, Martin Hašek je aktivním hráčem A týmu a Jaroslav Modrý má v mládežnických týmech FCPK oba své kluky. Ač se předtím neznali, po seznámení spolu strávili přes půlhodiny družného rozhovoru. Fotografové FCPK byli u toho.
 
 

FCPK - víc než fotbal...