Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Partnerské PR akce

FCPK zve na koncert skupiny Rangers do Radosti
Partnerské PR akce  |  06.10.2008
Břevnov (cig) - Břevnovský klub Radost zve všechny fanoušky skupiny Rangers-Plavci na koncert v úterý 7.10. od 20 hodin. Hostem je Wabi Daněk. Vstupné 190,-Kč. Klub Radost najdete v Břevnově, Břevnovská 5. Více o klubu na www.radost.info.
 
Smažík s.r.o. v sobotu na Kopanině představí model Fiat Doblo
Partnerské PR akce  |  02.10.2008
Praha (cig) - Společnost Smažík s.r.o., dealer automobilky Fiat, představí při nedělním utkání FCPK vs. FSC Libuš svůj vůz Doblo. Bude to již čtvrtý vůz, který Smažík s.r.o. během domácích utkání FCPK ukáže. Předchozí modely byly Grande Punto, Linea a Panda. Tyto i všechny další modely Fiat najdete u Smažíka v Kladně, Slánská 111.
 
Smažík v neděli na Kopanině představí Fiat Panda
Partnerské PR akce  |  18.09.2008
Praha (cig) - Společnost Smažík s.r.o., dealer automobilky Fiat, představí při nedělním utkání FCPK vs. FC Zličín svůj vůz Panda. Zvenku malý, ale uvnitř prostorný Fiat Panda bude již třetím vozem, který Smažík s.r.o. během domácích utkání FCPK ukáže. Předchozí modely byly Grande Punto a Linea. Tyto i všechny další modely Fiat najdete u Smažíka v Kladně, Slánská 111.
 
Fiat ukázal divákům při zápase s Vyšehradem Grande Punto
Partnerské PR akce  |  27.08.2008
Praha (cig) - Mistrovské utkání pražského přeboru mužů FC Přední Kopanina vs. Vyšehrad B využil i oficiální partner domácího klubu společnost Fiat k propagaci své značky. Automobilku zastupoval kladenský dealer Fiatu, společnost Smažík spol. s r.o. Během utkání byl u vstupu na stadión vystaven jeden z nejlépe prodávaných modelů poslední doby, nový Fiat Grande Punto.
 
Mexické dny u Drahušky okořenila výzdoba. Obsluha měla sombréra a ponča!
Partnerské PR akce  |  04.02.2007
Přední Kopanina - Mexické dny v Restauraci U Drahušky se vydařily. Speciality mexické kuchyně byly servírovány v tradičních kostýmech a zejména manažer restaurace Roman Tatíček alias Hombré vypadal v kostýmu bezvadně. Hosté si pochutnali a ještě se výborně bavili. Málokdo si nechal utéct šanci vyfotit se s "pravým" mexickým číšníkem...
 
 

FCPK - víc než fotbal...