Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 

Naši soupeři

Sportovní kluby Praha 4

 
Název:Sportovní kluby Praha 4
Kontakt:Kocourek Pavel 
Telefon:775218879 
E-mail:brno50@seznam.cz 
Www:http://www.sknusle.cz/

 
S námiOstatní 

Výsledky a rozpis utkání týmu: Sportovní kluby Praha 4

 DatumČasK  Domácí HostéVýsledek

2014/2015

FCPK B

 31.08.201417:00 2 Sportovní kluby Praha 4 -FK Řeporyje-Praha 5 1 : 0
 07.09.201417:00 3 TJ Březiněves -Sportovní kluby Praha 4 2 : 2
 14.09.201417:00 4 Sportovní kluby Praha 4 -Slovan Bohnice 1 : 1
 21.09.201417:00 5 Sokol Stodůlky B-Sportovní kluby Praha 4 2 : 2
 28.09.201416:30 6 Sportovní kluby Praha 4 -AFK Slavia Malešice 4 : 4
 04.10.201415:00 7 FK Zlíchov 1914 -Sportovní kluby Praha 4 0 : 2
 12.10.201416:00 8 Sportovní kluby Praha 4 -FC Zličín B0 : 4
 18.10.201410:30 9 SK Meteor Kačerov -Sportovní kluby Praha 4 1 : 3
 26.10.201414:30 10 Sportovní kluby Praha 4 -AFK Slavoj Podolí Praha B3 : 1
 01.11.201410:15 11 FC Miškovice -Sportovní kluby Praha 4 0 : 5
 09.11.201414:00 12 Sokol Bílá Hora -Sportovní kluby Praha 4 0 : 0
 17.11.201413:30 13 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Troja 2 : 0
 28.03.201517:00 15 FK Řeporyje-Praha 5 -Sportovní kluby Praha 4 1 : 4
 06.04.201516:30 16 Sportovní kluby Praha 4 -TJ Březiněves 4 : 2
 12.04.201516:30 17 Slovan Bohnice -Sportovní kluby Praha 4 3 : 0
 19.04.201517:00 18 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Stodůlky B4 : 2
 25.04.201517:00 19 AFK Slavia Malešice -Sportovní kluby Praha 4 2 : 4
 03.05.201517:00 20 Sportovní kluby Praha 4 -FK Zlíchov 1914 1 : 3
 10.05.201517:00 21 FC Zličín B-Sportovní kluby Praha 4 1 : 4
 17.05.201517:00 22 Sportovní kluby Praha 4 -SK Meteor Kačerov 1 : 3
 23.05.201510:30 23 AFK Slavoj Podolí Praha B-Sportovní kluby Praha 4 3 : 2
 31.05.201517:00 24 Sportovní kluby Praha 4 -FC Miškovice 3 : 3
 07.06.201517:00 25 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Bílá Hora 2 : 3
 13.06.201510:30 26 Sokol Troja -Sportovní kluby Praha 4 5 : 5

2011/2012

FCPK B

 20.08.201117:00 1 FK Řeporyje-Praha 5 -Sportovní kluby Praha 4 4 : 1
 27.08.201110:30 2 Sportovní kluby Praha 4 -SK Sparta Krč 1 : 1
 03.09.201117:00 3 1999 Praha -Sportovní kluby Praha 4 4 : 2
 11.09.201117:00 4 Sokol Cholupice -Sportovní kluby Praha 4 0 : 0
 18.09.201116:30 5 Sportovní kluby Praha 4 -ABC Braník 4 : 5
 24.09.201116:30 6 Sokol Bílá Hora -Sportovní kluby Praha 4 3 : 1
 08.10.201110:45 8 SK Střešovice 1911 -Sportovní kluby Praha 4 3 : 2
 15.10.201110:30 9 Sportovní kluby Praha 4 -SK Zbraslav 1 : 0
 23.10.201115:30 10 Sokol Stodůlky -Sportovní kluby Praha 4 0 : 1
 28.10.201110:30 11 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Nebušice 0 : 0
 05.11.201110:30 12 AFK Slavoj Podolí Praha -Sportovní kluby Praha 4 1 : 2
 12.11.201110:30 13 Sportovní kluby Praha 4 -AFK Slivenec 3 : 0
 25.03.2012 14 Sportovní kluby Praha 4 -FK Řeporyje-Praha 5 2 : 0
 31.03.201210:15 15 SK Sparta Krč -Sportovní kluby Praha 4 5 : 0
 07.04.201210:30 16 Sportovní kluby Praha 4 -1999 Praha 0 : 0
 14.04.201210:30 17 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Cholupice 2 : 2
 21.04.201210:15 18 ABC Braník -Sportovní kluby Praha 4 3 : 2
 28.04.201210:30 19 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Bílá Hora 0 : 3
 12.05.201210:30 21 Sportovní kluby Praha 4 -SK Střešovice 1911 1 : 1
 19.05.201217:00 22 SK Zbraslav -Sportovní kluby Praha 4 5 : 0
 26.05.201210:30 23 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Stodůlky 1 : 3
 02.06.201217:00 24 Sokol Nebušice -Sportovní kluby Praha 4 2 : 1
 09.06.201217:00 25 Sportovní kluby Praha 4 -AFK Slavoj Podolí Praha 1 : 3
 16.06.201217:00 26 AFK Slivenec -Sportovní kluby Praha 4 6 : 2

Mladší žáci B (U12)

 04.09.201117:00 1 Sportovní kluby Praha 4 -SK Dolní Chabry B2 : 5
 18.09.201111:00 3 Sportovní kluby Praha 4 -SK Třeboradice B4 : 4
 09.10.201116:00 6 Sportovní kluby Praha 4 -TJ Točná B3 : 0
 16.10.201113:45 7 SK Union Vršovice B-Sportovní kluby Praha 4 3 : 5
 23.10.201115:30 8 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Stodůlky B1 : 8
 28.10.201112:00 9 FC Háje Jižní Město B-Sportovní kluby Praha 4 2 : 1
 06.11.201114:00 10 Sportovní kluby Praha 4 -TJ Praga Praha 6 : 6
 12.11.201112:30 11 FC King, s.r.o. -Sportovní kluby Praha 4 3 : 4
 25.03.201213:00 12 SK Dolní Chabry B-Sportovní kluby Praha 4 1 : 1
 02.04.201216:30 14 SK Třeboradice B-Sportovní kluby Praha 4 6 : 1
 29.04.201214:00 17 TJ Točná B-Sportovní kluby Praha 4 3 : 0
 03.05.201217:00 18 Sportovní kluby Praha 4 -SK Union Vršovice B1 : 3
 09.05.201217:00 19 Sokol Stodůlky B-Sportovní kluby Praha 4 9 : 1
 18.05.201217:00 20 Sportovní kluby Praha 4 -FC Háje Jižní Město B3 : 1
 26.05.201215:15 21 TJ Praga Praha -Sportovní kluby Praha 4 7 : 2
 28.05.201217:30 22 Sportovní kluby Praha 4 -FC King, s.r.o. 4 : 4

2010/2011

FCPK B

 21.08.201017:00 1 FK Řeporyje-Praha 5 -Sportovní kluby Praha 4 3 : 2
 28.08.201010:30 2 Sportovní kluby Praha 4 -SK Sparta Krč 7 : 3
 05.09.201017:00 3 SK Ďáblice -Sportovní kluby Praha 4 4 : 2
 12.09.201017:00 4 Sokol Troja -Sportovní kluby Praha 4 1 : 3
 18.09.201010:30 5 Sportovní kluby Praha 4 -ABC Braník 3 : 3
 25.09.201010:00 6 SK Horní Měcholupy B-Sportovní kluby Praha 4 3 : 1
 09.10.201009:15 8 SK Střešovice 1911 -Sportovní kluby Praha 4 1 : 2
 16.10.201010:30 9 Sportovní kluby Praha 4 -SK Zbraslav 2 : 3
 24.10.201015:30 10 Slovan Kunratice -Sportovní kluby Praha 4 4 : 1
 30.10.201010:30 11 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Nebušice 1 : 2
 06.11.201010:15 12 AFK Slavoj Podolí Praha -Sportovní kluby Praha 4 3 : 2
 13.11.201010:30 13 Sportovní kluby Praha 4 -AFK Slivenec 2 : 2
 26.03.201110:30 14 Sportovní kluby Praha 4 -FK Řeporyje-Praha 5 2 : 1
 02.04.201110:15 15 SK Sparta Krč -Sportovní kluby Praha 4 4 : 1
 09.04.201110:15 16 Sportovní kluby Praha 4 -SK Ďáblice 3 : 0
 16.04.201110:30 17 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Troja 5 : 0
 25.04.201110:15 18 ABC Braník -Sportovní kluby Praha 4 4 : 1
 30.04.201110:30 19 Sportovní kluby Praha 4 -SK Horní Měcholupy B1 : 0
 14.05.201110:30 21 Sportovní kluby Praha 4 -SK Střešovice 1911 2 : 2
 22.05.201117:00 22 SK Zbraslav -Sportovní kluby Praha 4 10 : 0
 28.05.201110:30 23 Sportovní kluby Praha 4 -Slovan Kunratice 2 : 5
 04.06.201110:30 24 Sokol Nebušice -Sportovní kluby Praha 4 0 : 3
 11.06.201110:30 25 Sportovní kluby Praha 4 -AFK Slavoj Podolí Praha 0 : 3
 19.06.201117:00 26 AFK Slivenec -Sportovní kluby Praha 4 9 : 2

2008/2009

FCPK B

 23.08.200817:00 1 Sportovní kluby Praha 4 -SK Střešovice 1911 B3 : 1
 31.08.200817:00 2 Fórum Ukrajinců ČR -Sportovní kluby Praha 4 2 : 0
 07.09.200817:00 3 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Řepy 1 : 3
 14.09.200817:00 4 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Lochkov 2 : 3
 20.09.200810:30 5 SK Meteor Kačerov -Sportovní kluby Praha 4 3 : 3
 04.10.200810:15 7 SK Čechoslovan Chuchle -Sportovní kluby Praha 4 1 : 5
 12.10.200816:00 8 Sportovní kluby Praha 4 -1999 Praha 2 : 3
 19.10.200810:15 9 Olympia Radotín B-Sportovní kluby Praha 4 1 : 1
 26.10.200814:30 10 Sportovní kluby Praha 4 -FC Zličín B2 : 2
 01.11.200810:15 11 ABC Braník -Sportovní kluby Praha 4 2 : 5
 09.11.200814:00 12 Sportovní kluby Praha 4 -AFK Slavoj Podolí Praha B2 : 1
 15.11.2008 13 SK Modřany -Sportovní kluby Praha 4 2 : 0
 29.03.200915:00 14 SK Střešovice 1911 B-Sportovní kluby Praha 4 3 : 2
 05.04.200916:30 15 Sportovní kluby Praha 4 -Fórum Ukrajinců ČR 2 : 1
 11.04.200915:30 16 Sokol Řepy -Sportovní kluby Praha 4 2 : 3
 18.04.200917:00 17 Sokol Lochkov -Sportovní kluby Praha 4 0 : 3
 25.04.200910:30 18 Sportovní kluby Praha 4 -SK Meteor Kačerov 0 : 0
 08.05.200910:30 20 Sportovní kluby Praha 4 -SK Čechoslovan Chuchle 1 : 3
 16.05.200917:00 21 1999 Praha -Sportovní kluby Praha 4 2 : 3
 23.05.200910:30 22 Sportovní kluby Praha 4 -Olympia Radotín B0 : 4
 31.05.200917:00 23 FC Zličín B-Sportovní kluby Praha 4 2 : 2
 06.06.200910:30 24 Sportovní kluby Praha 4 -ABC Braník 2 : 2
 13.06.200910:15 25 AFK Slavoj Podolí Praha B-Sportovní kluby Praha 4 1 : 7
 20.06.200910:30 26 Sportovní kluby Praha 4 -SK Modřany 1 : 1

2007/2008

FCPK B

 19.08.200717:00 1 Sportovní kluby Praha 4 -SK Střešovice 1911 B1 : 0
 25.08.200717:00 2 Fórum Ukrajinců ČR -Sportovní kluby Praha 4 3 : 3
 02.09.200717:00 3 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Řepy 1 : 1
 08.09.200714:00 4 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Lochkov 1 : 0
 15.09.200716:30 5 Čechie Dubeč B-Sportovní kluby Praha 4 0 : 3
 30.09.200716:30 7 SK Aritma Praha B-Sportovní kluby Praha 4 2 : 0
 07.10.200716:00 8 Sportovní kluby Praha 4 -Dolní Měcholupy B2 : 4
 14.10.200710:15 9 Olympia Radotín B-Sportovní kluby Praha 4 0 : 3
 21.10.200715:30 10 Sportovní kluby Praha 4 -FC Zličín B3 : 1
 27.10.200710:15 11 ABC Braník -Sportovní kluby Praha 4 4 : 1
 04.11.200714:00 12 Sportovní kluby Praha 4 -AFK Slavoj Podolí Praha B0 : 0
 10.11.200714:00 13 SK Modřany -Sportovní kluby Praha 4 2 : 5
 24.03.200815:00 26 Sportovní kluby Praha 4 -SK Modřany 1 : 3
 30.03.200815:00 14 SK Střešovice 1911 B-Sportovní kluby Praha 4 0 : 1
 06.04.200816:30 15 Sportovní kluby Praha 4 -Fórum Ukrajinců ČR 2 : 0
 12.04.200815:30 16 Sokol Řepy -Sportovní kluby Praha 4 0 : 1
 19.04.200817:00 17 Sokol Lochkov -Sportovní kluby Praha 4 2 : 1
 27.04.200814:45 18 Sportovní kluby Praha 4 -Čechie Dubeč B0 : 1
 11.05.200817:00 20 Sportovní kluby Praha 4 -SK Aritma Praha B0 : 1
 18.05.200817:00 21 Dolní Měcholupy B-Sportovní kluby Praha 4 2 : 2
 24.05.200817:00 22 Sportovní kluby Praha 4 -Olympia Radotín B0 : 0
 01.06.200817:00 23 FC Zličín B-Sportovní kluby Praha 4 1 : 2
 08.06.200817:00 24 Sportovní kluby Praha 4 -ABC Braník 0 : 3
 14.06.200817:00 25 AFK Slavoj Podolí Praha B-Sportovní kluby Praha 4 4 : 0

2006/2007

FCPK B

 20.08.200617:00 1 Sportovní kluby Praha 4 -Slavoj Suchdol 2 : 0
 26.08.200617:00 2 A.F.K. Olympia Šeberov -Sportovní kluby Praha 4 1 : 1
 02.09.200617:00 3 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Řepy 1 : 1
 10.09.200617:00 4 Sportovní kluby Praha 4 -Sokol Lochkov 1 : 0
 16.09.200616:30 5 Čechie Dubeč B-Sportovní kluby Praha 4 1 : 1
 30.09.200614:30 7 SK Aritma Praha B-Sportovní kluby Praha 4 3 : 0
 08.10.200616:00 8 Sportovní kluby Praha 4 -Gordic Kačerov 2 : 1
 15.10.200610:00 9 Olympia Radotín B-Sportovní kluby Praha 4 2 : 0
 22.10.200615:30 10 Sportovní kluby Praha 4 -FC Zličín B1 : 3
 28.10.200610:15 11 SK Čechoslovan Chuchle -Sportovní kluby Praha 4 1 : 1
 05.11.200614:00 12 Sportovní kluby Praha 4 -AFK Slavoj Podolí Praha B2 : 2
 11.11.200614:00 13 SK Modřany -Sportovní kluby Praha 4 3 : 1
 25.03.200715:00 14 Slavoj Suchdol -Sportovní kluby Praha 4 3 : 4
 01.04.200716:30 15 Sportovní kluby Praha 4 -A.F.K. Olympia Šeberov 3 : 4
 07.04.200716:30 16 Sokol Řepy -Sportovní kluby Praha 4 0 : 0
 14.04.200716:30 17 Sokol Lochkov -Sportovní kluby Praha 4 2 : 0
 22.04.200717:00 18 Sportovní kluby Praha 4 -Čechie Dubeč B2 : 1
 05.05.200717:00 20 Sportovní kluby Praha 4 -SK Aritma Praha B2 : 1
 13.05.200717:00 21 Gordic Kačerov -Sportovní kluby Praha 4 1 : 2
 20.05.200717:00 22 Sportovní kluby Praha 4 -Olympia Radotín B2 : 2
 27.05.200717:00 23 FC Zličín B-Sportovní kluby Praha 4 1 : 3
 03.06.200717:00 24 Sportovní kluby Praha 4 -SK Čechoslovan Chuchle 1 : 2
 09.06.200710:15 25 AFK Slavoj Podolí Praha B-Sportovní kluby Praha 4 6 : 1
 17.06.200717:00 26 Sportovní kluby Praha 4 -SK Modřany 4 : 4