Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Pardálové - IFC Prague
12 : 4
datum: 24.06.2024 18:30
 
  

Karta týmu: Pardálové

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu  

Hráči týmu


Realizační tým

Kolář Jan
manažer
  

Přehled dalších událostí

TJ Sokol Hostivice - Pardálové 1 : 4    M 17.06.2024,  Pardálové 
Pardálové opět na vítězné vlně. V Hostivici výhra 4:1. Za týden last dance.
Hostivice - Jedenáctý zápas v této sezóně, šestá výhra. Pardálové Přední Kopaniny porazili domácí Hostivici 4:1 a potvrdili, že ukončí tuto sezónu s výrazně pozitivní bilancí. Branky dávali Pochobradský 2x, Trojek a Szwarc. Premiéru v brance měl Jakub Rak a v útoku Jakub Juklíček. Za týden poslední match sezóny doma proti IFC Prague a pak rozlučka.
 
TJ Sokol Řepy - Pardálové 3 : 6    M 03.06.2024,  Pardálové 
Pardálové zapsali třetí výhru. V Řepích napadala většina branek až ve druhé půli.
Řepy - Na velmi dobrém trávníku stadiónu v Řepích odehráli Pardálové FC Přední Kopanina svůj čtvrtý jarní zápas a zapsali třetí výhru. Jen jedinkrát zatím jejich zápas neskončil vítězně, a to v Dolanech (remíza 3:3). Proti dobře organizovanému týmu Řep to byla tahačka až do stavu 3:3. Pak se modročervení utrhli. Zaujaly čtyři asistence Jirky Trojka.
 
TJ Sokol Dolany - Pardálové 3 : 3    M 13.05.2024,  Pardálové 
Pardálové vezou z Dolan remízu. V pěkném zápase pořád dotahovali.
Dolany - Nádherný areál Dolany nad Vltavou leží přímo u řeky a v pondělí 13.5. si to tam opět rozdali Pardálové Dolan a Přední Kopaniny. A stejně jako na podzim se v utkání zrodila remíza 3:3. V zajímavém utkání se za modročervené trefili postupně Novák, Trojek a Záhorec.
 
Tomáš Hájek je táta. Na světě je syn František.     02.05.2024,  Pardálové 
Přední Kopanina - Jako blesk z čistého nebe přišla zpráva o narození syna Františka od Tomáše Hájka. Stalo se 26.4.2024. Hájos je už delší čas zraněn, takže na fotbal nedochází a věnoval se evidentně jiným záležitostem.
 
Pardálové - Sokol Lysolaje 9 : 1    M 29.04.2024,  Pardálové 
Pardálové poprvé na jaře na velkým a vysoká výhra nad Lysolajemi.
Přední Kopanina - Po pečlivé zimní přípravě se Pardálové Přední Kopaniny poprvé představili na velkém hřišti a zvítězili vysoko nad Lysolajemi 9:1. Se stejný soupeřem hráli na podzim na jeho hřišti nerozhodně 5:5.
 
Pardálové se vrátili z Maďarska. Hráli tam fotbal a zrelaxovali v lázních.     13.01.2024,  Pardálové 
Buk Furdo - Známé maďarské lázně Bükfürdő Thermal & Spa navštívili ve druhém lednovém týdnu fotbalisté Přední Kopaniny, konkrétně tým Pardálů. Je to tak stejné každý rok. Tým jede na pozvání tamních fotbalistů sehrát fotbalové utkání a pak využije možnosti relaxu v místních špičkových lázních.
 
IFC Prague - Pardálové 2 : 3    M 15.11.2023,  Pardálové 
Pardálové další výhra. V pětibrankovém zápase přehráli IFC Prague.
Vokovice - V pátém podzimním zápase se Pardálové FCPK utkali s týmem IFC Prague. Soupeř měl tým složený z hráčů deseti různých národností!!! Na umělé trávě SK Aritma ve Vokovicích se hrál zajímavý zápas, ve kterém padlo pět branek. Kopanina šla do dvoubrankového vedení, které hosté umazali jednou brankou do přestávky a druhou ve druhé půli. Kopanina však měla skvělého Trojana, který rozhodl nádhernou brankou do šibenice na konečných 3:2. První dva góly dal Kučera, vždy asistoval Trojan.
 
TJ Sokol Dolany - Pardálové 3 : 3    M 23.10.2023,  Pardálové 
Příjemný zápas u řeky v krásném areálu. Domácí vyrovnali z posledního rohu.
Dolany - Čtvrtý zápas v sezóně sehráli Pardálové FCPK a zrodila se druhá remíza. Na parádním pažitu v Dolanech nad Vltavou byli Kopaňáci k vítězství opakovaně blíže, ale domácí dokázali vždy srovnat. Naposledy z posledního rohu, v poslední minutě. Branky za Kopaninu Rákosník, Řezníček, Trojan. Sezóna pokračuje, v příštím zápase vyzve Kopanina IFC Prague, bude se hrát na umělé trávě SK Aritma (15.11.2023).
 
FC Nebušice - Pardálové 2 : 5    M 16.10.2023,  Pardálové 
Pardálové otočili skóre v Nebušicích a dovedli zápas k pohodové výhře
Nebušice - Další zápas Pardálů byl v sousedních Nebušicích. Hosté si zkomplikovali situaci, když pustili domácí do dvoubrankového náskoku. Ještě do poločasu však skóre otočili a pak už snadno směřovali k cenné výhře.
 
Sokol Lysolaje - Pardálové 5 : 5    M 05.10.2023,  Pardálové 
Pardálové poprvé na novém stadiónu v Lysolajích. Padlo 10 branek, remíza.
Lysolaje - Pardálové FCPK poprvé zavítali do krásného nového areálu v Lysolajích. Domácí Sokol si užívá nové prostory poté, co jim bylo znemožněno hrát na původním hřišti v Lysolajích a museli mnoho let kočovat po jiných stadiónech. Teď se dočkali svého a je krásný. A přátelský zápas mezi domácími a Lysolajemi se také povedl, padlo deset branek a soupeři se rozešli remízou 5:5.
 
Pardálové - Sokol Jeneč 3 : 7    M 25.09.2023,  Pardálové 
Pardálové podlehli doma Sokolu Jeneč. Silný soupeř přehrál domácí sedmi góly.
Přední Kopanina - První zápas podzimní části sezóny sehráli Pardálové FCPK proti Sokolu Jeneč na domácím stadiónu U Drahušky. Kopanina se sešla v parádním počtu sedmnácti hráčů, oproti jednomu střídajícímu soupeře. Výsledek však přesto hovořil na konci jasně pro Jeneč. Hosté dali sedm branek, domácí jen tři a neproměnili penaltu (Krulich). Příští zápas bude derby v Nebušicích (16.10.2023).
 
Pardálové - FC Nebušice 3 : 5    M 29.05.2023,  Pardálové 
Pardálové Přední Kopaniny a Nebušic napsali další příběh vzájemných zápasů.
Přední Kopanina - Sousedský match mezi Přední Kopaninou a Nebušicemi v kategorii Pardálů (nad 35 let) proběhl v pondělí 29.5.2023 na stadiónu U Drahušky. Oba týmy disponovaly širokým kádrem, padlo osm branek a byla radost vidět, že kluci ještě nechtějí pověsit kopačky na hřebík. Bylo skvělé, že utkání dorazil osobně sledovat také bývalý legendární brankář Nebušic Jaroslav Chládek.
 

Fotogalerie k zápasům

 

Pardálové