Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

asistent trenéra

Přehled dalších událostí

SK Lhota - Mladší žáci (U13) 2 : 5    T 16.01.2022,  Mladší žáci (U13)
Mladší žáci odstartovali skvěle turnaj ve Švermově. Exceloval Mikula.
Švermov - Pět gólů vstřelil Matyáš Mikula v zápase zimního turnaje ve Švermově a mladší žáci porazili na úvod zimního turnaje Milana Klempta SK Lhota 5:2. Do padesáté minuty bylo skóre vyrovnané, pak už střílela jen Kopanina. V příštím zápase čeká na Kopaňáky Velké Přítočno.

SK Roztoky - Mladší žáci (U13) 3 : 7    P 14.11.2021,  Mladší žáci (U13)
Přátelský zápas s Roztoky skončil vítězně. U všech branek byl Maxa.
Roztoky - Hvězdou přátelského zápasu s týmem SK Roztoky na jejich hřišti byl Matyáš Maxa. Kopanina vstřelila sedm branek a na každé měl podíl. Dvě vsítil sám a u pěti asistoval. Jak viděl zápas trenér Daniel Javornický čtěte níže. Čekají nás další zápasy v Tuchoměřicích a také v Braníku.

SK Střešovice 1911 C - Mladší žáci (U13) 5 : 5    M 06.11.2021,  Mladší žáci (U13)
Střešovice - Mladší žáci uzavřeli podzim bojovným výkonem. Ve Střešovicích se odehrál velmi zajímavý a vyrovnaný zápas, který nakonec skončil remízou 5:5. Svůj poslední mistrovský zápas v dresu FCPK odehráli Liška a Maxa, který se dokonce rozloučil hattrickem.

Mladší žáci (U13) - TJ Sokol Stodůlky B 6 : 1    M 31.10.2021,  Mladší žáci (U13)
Kopanina - Svěřenci trenérů Kozlíka a Javornického navázali na skvělý druhý poločas proti meteoru a stodůlky jasně porazili 6:1. Již po poločase vedli o 4 góly. Právě o 4 góly v tomto zápase se postarali Mikula a Maxa, kteří mají už oba na svém kontě dvouciferný počet gólů. Oba dva se tak řadí mezi top 5 dosavadních střelců soutěže.

FK Meteor Praha VIII C - Mladší žáci (U13) 6 : 4    M 28.10.2021,  Mladší žáci (U13)
Meteor - Mladší žáci bohužel v závěru zápasu po vyrovnání skóre na 4:4, když v poločase ještě prohrávali 0:4, nedokázali přetočit výsledek na svoji stranu a nakonec prohráli 4:6. Týmový výkon tak nebyl odměněn, ale do dalších zápasů se může jít s tím, že i soupeře z vrchu tabulky se dá porazit.

TJ Sokol Nebušice - Mladší žáci (U13) 1 : 12    M 22.10.2021,  Mladší žáci (U13)
Žáci porazili největšího rivala rozdílem 11 branek !!!
Nebušice - Tým pod vedením Daniela Javornického porazil svého největšího rivala 12:1. Svému soupeři darovali jen jediný gól a po 3 kolech tak zase dokázali potěšit své fanoušky výhrou. Pěti góly se blýskl Maxa, kapitán Mikula zaznamenal hattrick. Mladší žáci se tak touto výhrou posunuli přes Aritmu na hranici devíti bodů, a to i s dohrávkou kola, kterou odehrají již ve čtvrtek 28.10. na Meteoru.

Mladší žáci (U13) - SK Aritma Praha C 2 : 5    M 17.10.2021,  Mladší žáci (U13)
Mladší žáci nedokázali potrápit tradičního soupeře.
Kopanina - Mladší žáci nedokázali navázat na ranní vítězství svých starších kolegů a naopak 5 gólů obdrželi. Po prohře s FAAZ se tak žáci nedokázali naladit na derby podzimu proti Nebušicím, které se hraje již příští víkend. Za FCPK snížili Liška a Dragon.

Mladší žáci (U13) - FAA Zbura 1 : 9    M 03.10.2021,  Mladší žáci (U13)
Mladší žáci nedokázali porazit FAAZ.
Kopanina - Mladší žáci prohráli proti bezkonkurenčně prvnímu týmu tabulky o 8 gólů. Zbura tuto sezónu neztratila ani bod a v tomto trendu pokračovala i na Kopanině. Jediný gól za domácí vstřelil ve 45. minutě Maxa. Kvůli přeloženému zápasu budou hrát naši borci až 17.10. proti Aritmě.

Mladší žáci (U13) - SK Motorlet Praha D 6 : 3    M 17.09.2021,  Mladší žáci (U13)
Kopanina - Mladší žáci se ve čtvrtém kole porvali s Motorletem o střed tabulky, s tím že po zápase byla šťastnějším mužstvem Kopanina. Žáci vyhráli 6:3, když už 7. gól sezóny a tentokrát hattrick vstřelil Mikula a pomohl tak znovu svému týmu k cenné výhře. Další zápas hraje kopanina v úterý od 17 hodin na Podolí!

Mladší žáci (U13) - TJ Sokol Řepy 4 : 6    M 12.09.2021,  Mladší žáci (U13)
Kopanina - Mladší žáci podlehli ve třetím kole Sokolu Řepy rozdílem dvou branek 4:6. Nenavázali tak na výhru z ranního zápasu staršího dorostu a odstartovali také tím i sérii proher na zbytek programu dne na našem stadionu. V dalším kole je v pátek místo tréninku čeká Motorlet D.

FC Zličín - Mladší žáci (U13) 1 : 3    M 05.09.2021,  Mladší žáci (U13)
Zličín - Mladší žáci si poradili s tradičním soupeřem ze Zličína poměrem 3:1. Napravili si tak chuť po prvním prohraném zápase proti Spartě dívkám a mohou tak jít s větším sebevědomím do dalších zápasů. Příští víkend čeká svěřence dua Kozlík, Javornický domácí zápas proti Sokolu Řepy. Přijďte podpořit mladší žáky v neděli od 13 hodin v areálu U Drahušky.

Mladší žáci (U13) - AC Sparta Praha, a.s. dívky 1 : 6    M 29.08.2021,  Mladší žáci (U13)
Start mladších žáků se nepovedl. Sparťanské holky zvítězily s přehledem.
Přední Kopanina - Mladší žáci zahájili sezónu prohrou s dívkami AC Sparta Praha. Soupeř vedený známou ikonou ženské kopané Evou Haniakovou na Kopanině dominoval a zaslouženě zvítězil o pět gólů. Jedinou branku domácích vstřelil kapitán Mikula. Kopanina na konci prázdnin postrádala několik důležitých hráčů. Trenér Kozlík byl v hodnocení kritický.