Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Sokol Cholupice - Starší žáci (U14) 2 : 6    T 11.02.2018,  Starší žáci (U14)
Čtvrtá výhra starších žáků v zimní lize FC Háje. Přehráli Cholupice.
Jižní Město - Zi

SK Libuš - Starší žáci (U14) 6 : 2    T 27.01.2018,  Starší žáci (U14)
Žáci poprvé v zimní lize padli. Prořídlá sestava vzdorovala Libuši poločas.
Háje - Po třech výhrách v zimní lize FC Háje přišla první porážka starších žáků. S týmem Libuše Kopanina padla 2:6, když v poločase díky dvěma úspěšným pokutovým kopům Müftülera držela skóre 2:2. Pak však oslabená sestava, kde nastoupil i Míra Novák (ročník 2006), neměla dost fyzických sil vzdorovat staršímu soupeři. Müftüler si dvěma góly upevnil pozici nejlepšího střelce FCPK v turnaji (11 branek).

TJ SK Satalice - Starší žáci (U14) 2 : 9    T 20.01.2018,  Starší žáci (U14)
Starší žáci na turnaji v Hájích vyhráli i potřetí. Müftüler opět hattrick.
Háje - Ještě před začátkem utkání musel realizační tým Přední Kopaniny řešit nepříjemnost v podobě nedostatku hráčů. Kopaňáci nakonec museli prakticky celé utkání odehrát jen v deseti hráčích a když pak odkulhal s bolestivou grimasou v obličeji ze hřiště Vondra, dohrávala Kopanina poslední desetiminutovku jen v devíti lidech. I přes tyto nepříjemnosti však Kopanina utkání zvládla a připsala si už třetí vítězství v rámci zimní ligy. Hattrick dal Müftüler a ve třech zápasech v turnaji vstřelil devět branek.

SK Benešov - Starší žáci (U14) 2 : 3    T 14.01.2018,  Starší žáci (U14),
Starší žáci na turnaji v Hájích vyhráli i podruhé. Poradili si s Benešovem.
Háje - Dobrý vstup mají za sebou starší žáci A na turnaji v Hájích. Po vítězné předehrávce před koncem roku proti domácímu týmu zvládli navázat výhrou i ve druhém kole. Porazili SK Benešov 3:2. V utkání Kopanina vedla, pak naopak prohrávala, aby nakonec otočila výsledek ve svůj prospěch. Modročervení mají po dvou kolech plný bodový zisk a za týden je čekají Satalice.

FC Háje Jižní Město - Starší žáci (U14) 0 : 10    T 26.11.2017,  Starší žáci (U14)
Starší žáci rozehráli zimní ligu v Hájích vítězně. Rozdrtili domácí tým.
Háje - Starší žáci odstartovali Zimní ligu na Hájích vysokou výhrou. Proti domácímu výběru FC Háje si s chutí zastříleli a přehráli svého soupeře hrajícího 1. třídu (o jednu níž) vysoko 10:0. Nejproduktivnějším hráčem utkání byl tradičně Müftüler, který dal čtyři góly a jeden připravil. Zdatně mu sekundoval Řešátko (2+2). V turnaji čeká Kopaninu ještě dalších šest zápasů.

Starší žáci odstartují Zimní ligu na Hájích předehrávkou s domácím týmem     24.11.2017,  Starší žáci (U14)
Háje - Zimní pauza bývá tradičně vyplněna speciálním programem. Starší žáci FCPK si po skončení podzimní části přeboru Prahy v zimě zahrají Zimní ligu na Hájích. Účastní se jí osm týmů, které si zahrají každý s každým. Na Přední Kopaninu tak čeká sedm zápasů na umělé trávě v Praze 4, kde se tento turnaj koná již podesáté. Hlavní část programu odstartuje až po novém roce, ale do konce toho starého se stihne ještě první kolo. Kopanina zahájí proti domácím týmu.

Starší žáci (U14) - FK Dukla Praha C 0 : 2    M 19.11.2017,  Starší žáci (U14)
Žáci poslední zápas v přeboru nezvládli. Podlehli doma o dva góly Dukle.
Přední Kopanina - Sérii tří vítězných zápasů v řadě starší žáci neprodloužili a v posledním podzimním kole padli doma s Duklou. Ta se v tabulce dotáhla na jeden bod. Dukla nastoupila s mladším kolektivem, ale fotbalově vyspělejším. Kopanina nechala soupeře hrát jeho hru, hráči byli daleko a pozdě přistupovali. Navíc neproměnili řadu šancí, z toho největší opakovaně Kuttner a Řešátko. Podruhé v sezóně Kopaňáci neskórovali.

Starší žáci (U14) - TJ Praga Praha 5 : 3    M 17.11.2017,  Starší žáci (U14)
Srdnatý výkon žáků. Zvrátili běh dějin a otočili skóre proti TJ Praga.
Přední Kopanina - Se žáky FCPK to nevypadlo v dohrávaném zápase 8. kola přeboru starších žáků vůbec dobře. V utkání, které zůstalo 29.10. nedohráno kvůli orkánu a utržené střeše v sousedství skýtající nebezpečí, prohrávali s TJ Praga už 1:3. V úplném závěru první půle však snížili na rozdíl jedné branky a po přestávce Pragu smetli dalšími třemi góly !!!

SK Union Vršovice - Starší žáci (U14) 0 : 1    M 11.11.2017,  Starší žáci (U14)
Další trápení a další jednobranková výhra. Tentokráte ve Vršovicích.
Vršovice - Po dramatu v Záběhlicích proti ČAFC sehráli starší žáci znovu nervák i proti Vršovicím, dalšímu soupeři z chvostu tabulky. Tým vytáhl z bryndy nejlepší střelec týmu Ali Müftüler, který byl nejdůraznější ve skrumáži před brankou. Zajímavostí byla poločasová obsluha v kantýně, kterou během patnáctiminutové přestávky otevřel a prodej občerstvení zajistil hlavní sudí Vavroch !!!

ČAFC Praha - Starší žáci (U14) 1 : 2    M 05.11.2017,  Starší žáci (U14)
Favorit měl namále. Poslední ČAFC Kopaninu pořádně potrápil.
Záběhlice - Na záběhlické umělce to měla být jasná záležitost pro hostující Přední Kopaninu. Domácí hrající převážně s ročníkem 2004 jsou v tabulce poslední a rozehráli utkání dokonce v deseti. Kopanina měla tlak i určité brankové příležitosti, ale dala pouze jeden gól za poločas. Ve druhém přidal Dimitrov druhý, ale domácí snížili a v závěru hosté se štěstím udrželi jednobrankovou výhru.

AFK Slavoj Podolí Praha - Starší žáci (U14) 3 : 0    M 21.10.2017,  Starší žáci (U14)
Porážka o tři góly na hřišti suveréna soutěže. Podolí pokračuje bez ztráty.
Podolí - Kopanina hrála s lídrem. Podolí dosud vyhrálo vše co mohlo při skóre 22:1 a pokračuje ve famózní sérii i po utkání s FCPK. Nebyla to hra na jednu branku, na druhou stranu Kopanina soupeře příliš nepotrápila. Byl vyspělejší a vyhrál zaslouženě. První branka padla po špatně odbráněném rozehraném rohu nakrátko, druhý byl vlastenec Lešnera po standardce a třetí brejk od půlky.

Starší žáci (U14) - SK Ďáblice 6 : 1    M 14.10.2017,  Starší žáci (U14)
S Ďáblicemi bylo hotovo za poločas. Bylo to už pět nula.
Přední Kopanina - SK Ďáblice patří v přeboru Prahy žáků do spodní části tabulky. Z Kopaniny si po zásluze odváží porážku. O všem podstatném se rozhodlo už v prvním poločase, který domácí jasně získali poměrem 5:0. Ve druhé půli už přidaly oba týmy po jedné brance.