Sokol Kolovraty

TJ Březiněves

TJ Sokol Řepy

Přehled dalších událostí

Starší dorost (U19) - SK Čechie Uhříněves 3 : 5    M 21.04.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost comeback nedovršil a nakonec doma Uhříněvsi podlehl.
Přední Kopanina - Důležité utkání sehráli hráči staršího dorostu, kteří se na domácím hřišti postavili celku Uhříněvse. Jednalo se o souboj týmů, jež byly v tabulce na za sebou jdoucích místech, a rozdíl tvořily dva body ve prospěch modročervených. Do zápasu však vstoupili lépe hosté, když se již ve třetí minutě jako první prosadili. Na rychlý start soupeře Kopaňáci neodpověděli, a tak se nějakou dobu hrálo za stavu 0:1. Následně však Uhříněves opět udeřila, a do kabiny si tak odnášela dvoubrankový náskok. Kopanině však poločasová přestávka zřejmě prospěla, a v 47. minutě dokázala snížit. To však nebylo vše, už o pár minut později domácí zase skórovali a vyrovnali výsledek. Už to vypadalo, že se hra otáčí ve prospěch FCPK, avšak hosté se nezalekli a během třinácti minut vsítili gól hned třikrát. Na to už modročervení odpovědět nedokázali a pouze snižovali na konečných 3:5.

Starší dorost (U19) - TJ Březiněves 2 : 1    M 13.04.2024,  Starší dorost (U19)
Ve třetím mistráku tohoto jara starší dorost zaznamenává první výhru!
Přední Kopanina - Starší dorost FCPK se za příjemného sobotního počasí utkal na domácí půdě s Březiněvsí. Jednalo se o třetí jarní utkání a celkově 14. kolo soutěže. Modročervení byli před zápasem na osmém místě a Březiněves na posledním. Jednalo se tak o důležité klání pro oba celky. Lépe do duelu vstoupili domácí, kdy už v šesté minutě otevřeli skóre, a krátce na to, v desáté minutě, ho zdvojnásobili. Rychlý gólový start zápasu se však dále neudržel, a tak se za tohoto stavu šlo do šaten. I ve druhé půli dlouho branka nepadla, než se v 83. minutě prosadila Březiněves, a ještě tak dokázala zbláznit utkání na poslední desetiminutovku. V té obdržel kopaninský Hauer druhou žlutou, a FCPK tak posledních pár minutek dohrávala v deseti. Těsný náskok si však udržela, a bere tak poprvé na jaře tři body.

SK Hostivař - Starší dorost (U19) 4 : 0    M 06.04.2024,  Starší dorost (U19)
Druhé jarní utkání pro starší dorost skončilo prohrou na Hostivaři.
Hostivař - Ve třináctém kole skupiny A 1. A třídy se starší dorost FCPK utkal s Hostivaří. Jednalo se o druhý mistrovský zápas jarní části sezony, v tom prvním U19 odehrála remízové utkání proti Sokolu Řepy. Tentokrát Kopaňáci čelili týmu z vrchu tabulky, Hostivař sídlí na druhé příčce a v soutěži je neporažená posledních šest kol. Domácí tak byli v roli favorita, což potvrdili. Brzy se ujali vedení a již po 12 minutách měli dvoubrankový náskok. Do konce poločasu přidali další dva góly, a tak bylo o vítězi jasno už během přestávky. Druhá půle byla bezbranková a konečné skóre tak zůstalo 4:0 pro Hostivař.

Starší dorost (U19) - TJ Sokol Řepy 0 : 0    M 29.03.2024,  Starší dorost (U19)
V úvodním jarním mistráku starší dorost remízoval se Sokolem Řepy.
Přední Kopanina - V páteční odpoledne 29.3. se po více než čtyřech měsících vrátil do akce v mistrovském utkání starší dorost FCPK. Ve dvanáctém kole doma U Drahušky modročervení vyzvali tým Sokol Řepy, který je na předposledním místě. Opatrnost prvního soutěžního zápasu se potvrdila a celky hrály především na jistotu. To však příliš nevyhovovalo Kopanině, které chtěla hrát svoji hru a diktovat tempo. V druhé půli se potvrdila nedostatečná koncovka domácích, kdy se Kopaňáci mohli prosadit, ale branku nevstřelili. Na úvod jara tak U19 bere bod.

FC Zličín U18 - Starší dorost (U19) 2 : 2    P 24.03.2024,  Starší dorost (U19)
V generálce na soutěž uhrál starší dorost remízu se Zličínem.
Zličín - V neděli 24.3. se starší dorost FCPK po druhé za sebou utkal se Zličínem U18. Minulý zápas Kopaňáci vyhráli 3:0. Tentokrát se jednalo o vyrovnanější partii. Brzy v utkání soupeř vstřelil první gól a modročervení museli dohánět. To se povedlo Smejkalovi a do šaten se šlo za stavu 1:1. Hned v první akci druhé půle ale Zličín opět vyšel do vedení, které však dlouho netrvalo a v 55. dal branku na 2:2 Sellers. Takto se skóre udrželo do konce utkání, a FCPK U19 tak končí zimní přípravu remízou.

FC Zličín U18 - Starší dorost (U19) 0 : 3    P 17.03.2024,  Starší dorost (U19)
V jednom z posledních přípravných utkáních starší dorost poráží Zličín.
Zličín - Necelé dva týdny zbývají staršímu dorostu v zimní přípravě. Poté již začne soutěž domácím soubojem proti Sokolu Řepy. FCPK U19 tak tento víkend sehrála svůj předposlední přátelák. Jednalo se o zápas na půdě Zličína. Poprvé v roce se Kopaňákům povedlo udržet čisté konto a hned z toho bylo ovoce v podobě výhry 3:0.

TJ Baník Švermov - Starší dorost (U19) 2 : 6    P 10.03.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost poprvé v tomto roce zaznamenal výhru.
Švermov - Svůj druhý březnový zápas odehrál v neděli 10.3. starší dorost FCPK. Jednalo se o přátelák na půdě Baníku Švermov. Již po pěti minutách vedli modročervení 2:0, kdy se 2x prosadili z penalty. Asistent trenéra Michal Jonáš tým pochválil a vytkl jen nedostatečný důraz při zakončení. Kopanina U19 si tak připsala první letošní výhru.

FK Admira Praha U16 - Starší dorost (U19) 5 : 2    P 02.03.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost nastoupil do přáteláku na Admiře.
Admira - V sobotu 2. března nastoupili hráči staršího dorostu FCPK do přátelského zápasu proti Admiře U16. Kopaňáci na konci tohoto měsíce začínají jarní část soutěže, a tak je potřeba začít ladit formu. Proti Admiře se jednalo o dobrý test proti kvalitnímu soupeři. Modročervení začali utkání lépe a dostali se do vedení, avšak za nedlouho domácí srovnali. První poločas byl vyrovnaný. Druhých 45 minut ale Admira převzala otěže hry a FCPK začala odpadávat fyzicky. Toho černobílí využili a vstřelili několik branek na konečných 5:2 v jejich prospěch.

Sokol Tuchoměřice - Starší dorost (U19) 5 : 1    P 11.02.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost v přátelském utkání podlehl Tuchoměřicím.
Zličín - Druhý letošní zápas odehrál starší dorost Přední Kopaniny v neděli 11. února. Jednalo se o přátelák na Zličínské umělce proti Tuchoměřicím. Trenér Sumec vytkl především nedostatek kondiční síly a zbytečné chyby, které nakonec přispěly k vysoké porážce 1:5.

FC Zličín - Starší dorost (U19) 5 : 2    P 20.01.2024,  Starší dorost (U19)
V prvním přáteláku tohoto roku podlehl starší dorost Zličínu.
Zličín - I přes napadaný sníh, který se v posledních dnech do Prahy vrátil, nastoupili hráči staršího dorostu FCPK do přátelského zápasu na půdě Zličína. Jednalo se o premiéru nového trenéra této kategorie - Jana Sumce. Důležité minuty po zimní pauze tak dostali všichni hráči. Nakonec rozhodl větší důraz domácích a chyby modročervených v mezihře, což způsobilo vítězství Zličína 5:2.

Starší dorost (U19) - SK Ďáblice 0 : 0    M 12.11.2023,  Starší dorost (U19)
Starší dorost zakončuje podzim domácí remízou proti Ďáblicím.
Přední Kopanina - V neděli odpoledne nastoupil do jedenáctého a tedy posledního letošního mistráku starší dorost. Ten doma čelil Ďáblicím, které jsou třetí. Cílem FCPK bylo ukončit proherní sérii tří zápasů a získat proti silnému celku minimálně bod. Modročervení naposledy vyhráli před více než měsícem a od té doby jejich forma výrazně klesla. Ďáblice zvítězily v sedmi z posledních osmi utkání a dalším úspěchem se mohly posunout na druhou příčku. Během utkání však padlo více červených karet než branek. Nulové skóre vydrželo celý zápas, avšak v 85. minutě byl nejdříve vyloučen domácí Všetečka, a následně v nastavení dostal druhou žlutou i kopaninský trenér Michal Jonáš.

FK Újezd nad Lesy - Starší dorost (U19) 4 : 3    M 05.11.2023,  Starší dorost (U19)
Krize staršího dorostu pokračuje. Na výhru čeká již přes jeden měsíc.
Újezd nad Lesy - Starší dorost pokračuje v pádu tabulkou. Po nadějně rozjetém úvodu sezony, kdy vyhrál čtyři z prvních pěti zápasů, se nyní nachází na šestém místě v silně nabitém středu tabulky. V desátém kole proti Újezdu nad Lesy zaznamenala FCPK U19 páté utkání za sebou bez úspěchu. Tento soupeř byl před zápasem v sérii čtyř proher v řadě. Modročervení se ujali vedení ve čtvrté minutě, avšak tento gól pouze odšpuntoval přestřelku prvního poločasu. Do šaten se nakonec šlo za stavu 3:3. V druhé půli však už skórovali pouze domácí, kdy Jonáš Jirman zkompletoval svůj hattrick a přinesl tak újezdu tři body.