Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv



 
Áčko začalo remízou: FCPK-Braník 2:2 (branky: Mainolfi, Urban)...  Přebor, 1.kolo: ČAFC-Žižkov 2:2, Radotín-DJM 1:5, Kolovraty-Mot B 1:0, Podolí-Uhříněves 1:0, Hostivař-Zličín 2:0, Královice-Spoje 1:3...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Mladší žáci (U13) - SK Střešovice 1911 C
0 : 7
datum: 15.06.2022 17:00
 
 
SK Střešovice 1911 D - Mladší žáci (U13)
hřiště: Střešovice
datum: 04.09.2022 14:15
 

Karta týmu: Mladší žáci (U13)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

   DatumČasKS  Domácí Hosté Hřiště

Září/2022

 MNE 04.09.202214:15 12. třída/D SK Střešovice 1911 D-Mladší žáci (U13) Střešovice 
 MNE 11.09.2022 22. třída/D Mladší žáci (U13)-Sokol Lochkov  Př.Kopanina 
 MPÁ 16.09.202217:30 32. třída/D Slavoj Suchdol -Mladší žáci (U13) Suchdol 
 MSO 24.09.202210:00 42. třída/D Sokol Lipence -Mladší žáci (U13) Lipence 

Říjen/2022

 MNE 02.10.2022 52. třída/D Mladší žáci (U13)-SK Modřany B Př.Kopanina 
 MNE 09.10.202214:00 62. třída/D SC Olympia Radotín -Mladší žáci (U13) Radotín 
 MNE 16.10.2022 72. třída/D Mladší žáci (U13)-FK Řeporyje-Praha 5  Př.Kopanina 
 MNE 23.10.202215:30 82. třída/D TJ AFK Slivenec -Mladší žáci (U13) Slivenec 
 MNE 30.10.2022 92. třída/D Mladší žáci (U13)-TJ Sokol Řepy  Př.Kopanina 

Listopad/2022

 MNE 06.11.202214:00 102. třída/D FC Zličín B-Mladší žáci (U13) Zličín 
 MNE 13.11.2022 112. třída/D Mladší žáci (U13)-Sokol Bílá Hora  Př.Kopanina 

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
 

Mladší žáci (U13)


Mladší žáci (U13) | 2. třída/D
 FC Zličín B00
 FK Řeporyje-Praha 5 00
 Mladší žáci (U13)00
 SC Olympia Radotín 00
 SK Modřany B00
 SK Střešovice 1911 D00
 Slavoj Suchdol 00
 Sokol Bílá Hora 00
 Sokol Lipence 00
 Sokol Lochkov 00
 TJ AFK Slivenec 00
 TJ Sokol Řepy B00

Další kolo

SK Střešovice 1911 - Mladší žáci (U13)04.09.
TJ AFK Slivenec - Sokol Lipence 04.09.
TJ Sokol Řepy B - FK Řeporyje-Praha 5 04.09.
Sokol Lochkov - Slavoj Suchdol 04.09.
Sokol Bílá Hora - SK Modřany B04.09.
FC Zličín B - SC Olympia Radotín 04.09.

 

Gratulujeme k narozeninám

Hazuková Alena - 17.08. (12)
Mladší žáci (U13)
Tsang Oliver - 26.08. (11)
Mladší žáci (U13)
Bošek Matěj - 31.08. (12)
Mladší žáci (U13)
 Vondráčková Julie - 31.08. (12)
Mladší žáci (U13)
Slivenecký Vojtěch - 07.09. (12)
Mladší žáci (U13)
Novotný Jonáš - 20.09. (12)
Mladší žáci (U13)
Novotný Richard - 26.09. (11)
Mladší žáci (U13)

Bude se hrát

04.09.
14:15
MSK Střešovice 1911 D
Mladší žáci (U13)
11.09.
MMladší žáci (U13)
Sokol Lochkov
16.09.
17:30
MSlavoj Suchdol
Mladší žáci (U13)
24.09.
10:00
MSokol Lipence
Mladší žáci (U13)
02.10.
MMladší žáci (U13)
SK Modřany B
09.10.
14:00
MSC Olympia Radotín
Mladší žáci (U13)
16.10.
MMladší žáci (U13)
FK Řeporyje-Praha 5
23.10.
15:30
MTJ AFK Slivenec
Mladší žáci (U13)
30.10.
MMladší žáci (U13)
TJ Sokol Řepy
06.11.
14:00
MFC Zličín B
Mladší žáci (U13)
13.11.
MMladší žáci (U13)
Sokol Bílá Hora