Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Tabulka střelců: M-A

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv



 
Kopanina postupuje do semifinále Teskahor poháru Prahy po výhře nad Hostivaří 5:1...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
Poslední utkání Bude se hrát
FCPK - SK Hostivař
5 : 1
datum: 16.04.2019 17:45
 
 
ČAFC Praha - FCPK
hřiště: Záběhlice
datum: 19.04.2019 10:15
 

Karta týmu: FCPK

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

   DatumČasKS  Domácí Hosté Hřiště

Červenec/2018

 TSO 14.07.201810:30 SK Střešovice 1911 C-FCPK1 : 13Dobrovíz 
 TSO 14.07.201817:00 FK Hořovicko -FCPK2 : 1Dobrovíz 
 PST 18.07.201819:00 FK Meteor Praha VIII -FCPK2 : 0Kněževes 
 PNE 22.07.201818:00 FK Slovan Lysá nad Labem -FCPK5 : 5Lysá nad Labem 
 PSO 28.07.201810:15  Český lev Beroun -FCPK2 : 7Karlštejn 

Srpen/2018

 PST 01.08.201818:30  Tatran RAKO Rakovník -FCPK6 : 2Rakovník 
 PNE 05.08.201818:00  FC Zličín -FCPK1 : 9Zličín 
 MSO 11.08.201817:00 1Pražský přeborFCPK-SK Újezd Praha 4 1 : 2Př.Kopanina 
 MSO 18.08.201810:15 2Pražský přeborFK Viktoria Žižkov B-FCPK1 : 2H.Měcholupy 
 MSO 25.08.201817:00 3Pražský přeborFCPK-SK Motorlet Praha B6 : 2Př.Kopanina 

Září/2018

 MNE 02.09.201817:00 4Pražský přeborSK Třeboradice -FCPK5 : 7Třeboradice 
 MSO 08.09.201817:00 5Pražský přebor FCPK-FC Tempo 4 : 0Př.Kopanina 
 HST 12.09.201819:00 2AFK Union Žižkov -FCPK0 : 9Újezd Praha 4 
 MNE 16.09.201814:00 6Pražský přeborFK Admira Praha B-FCPK4 : 3Admira 
 MSO 22.09.201816:30 7Pražský přeborFCPK-ČAFC Praha 3 : 2Př.Kopanina 
 HÚT 25.09.201816:30 3FK Dukla Jižní Město -FCPK1 : 2Kunratice 
 MPÁ 28.09.201810:15 8Pražský přebor AFK Slavoj Podolí Praha -FCPK0 : 0Podolí 

Říjen/2018

 MSO 06.10.201816:00 9Pražský přeborFCPK-FK Slavoj Vyšehrad B1 : 2Př.Kopanina 
 MSO 13.10.201815:30 10Pražský přebor FCPK-Sokol Královice 1 : 1Př.Kopanina 
 MSO 20.10.201810:30 11Pražský přeborSK Hostivař -FCPK0 : 7Hostivař 
 MSO 27.10.201814:30 12Pražský přeborFCPK-SK Union Vršovice 2 : 2Př.Kopanina 

Listopad/2018

 MSO 03.11.201814:00 13Pražský přebor FK Dukla Jižní Město -FCPK1 : 5Mikulova 
 MSO 10.11.201814:00 14Pražský přeborFCPK-ABC Braník 4 : 0Př.Kopanina 
 MSO 17.11.201810:30 15Pražský přebor SK Uhelné sklady Praha -FCPK4 : 4Uhelné sklady 

Leden/2019

 PSO 19.01.201910:00  SK Slavia Jesenice -FCPK1 : 6Újezd Praha 4 
 PNE 27.01.201915:00  FK Slovan Lysá nad Labem -FCPK3 : 2Benátky n./Jizerou 

Únor/2019

 PSO 02.02.201916:00  Nespeky -FCPK1 : 4Motorlet 
 PSO 09.02.201918:30 FK Dukla Praha dorost-FCPK5 : 3Juliska 
PNE 17.02.201913:00 MFK Dobříš -FCPK5 : 1Dobříš 
 PSO 23.02.201916:00 SK Dolní Chabry -FCPK1 : 8Motorlet 

Březen/2019

 PNE 03.03.201913:00  Tatran RAKO Rakovník -FCPK2 : 7Rakovník 
 MSO 09.03.201910:15 16Pražský přeborSK Újezd Praha 4 -FCPK3 : 2Újezd Praha 4 
 MSO 16.03.201915:00 17Pražský přeborFCPK-FK Viktoria Žižkov B2 : 3Př.Kopanina 
 MNE 24.03.201915:00 18Pražský přeborSK Motorlet Praha B-FCPK6 : 1Motorlet 
 MSO 30.03.201915:30 19Pražský přeborFCPK-SK Třeboradice 5 : 2Př.Kopanina 

Duben/2019

 MSO 06.04.201914:45 20Pražský přebor FC Tempo -FCPK4 : 1Tempo 
 MSO 13.04.201917:00 21Pražský přebor FCPK-FK Admira Praha B1 : 1Př.Kopanina 
 HÚT 16.04.201917:45 3 FCPK-SK Hostivař 5 : 1Př.Kopanina 
 MPÁ 19.04.201910:15 22Pražský přebor ČAFC Praha -FCPK Záběhlice 
 MSO 27.04.201917:00 23Pražský přebor FCPK-AFK Slavoj Podolí Praha  Př.Kopanina 

Květen/2019

 MSO 04.05.201915:00 24Pražský přebor FK Slavoj Vyšehrad B-FCPK Vyšehrad 
 MSO 11.05.201915:00 25Pražský přebor Sokol Královice -FCPK Královice 
 MSO 18.05.201917:00 26Pražský přebor FCPK-SK Hostivař  Př.Kopanina 
 MSO 25.05.201910:30 27Pražský přebor SK Union Vršovice -FCPK Vršovice 

Červen/2019

 MSO 01.06.201910:30 28Pražský přebor FCPK-FK Dukla Jižní Město  Př.Kopanina 
 MSO 08.06.201910:30 29Pražský přebor ABC Braník -FCPK  
 MSO 15.06.201910:30 30Pražský přebor FCPK-SK Uhelné sklady Praha  Př.Kopanina 

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
 

FCPK


FCPK | Pražský přebor
1.SK Újezd Praha 4 2156
2.SK Uhelné sklady Praha 2146
3.Sokol Královice 2135
4.AFK Slavoj Podolí Praha 2133
5. FK Dukla Jižní Město 2133
6.FCPK2132
7.FK Slavoj Vyšehrad B2132
8.SK Třeboradice 2129
9.FK Admira Praha B2128
10.FC Tempo 2127
11.FK Viktoria Žižkov B2126
12.ABC Braník 2123
13.SK Motorlet Praha B2122
14.SK Hostivař 2121
15.ČAFC Praha 2121
16.SK Union Vršovice 2116

Poslední kolo

FCPK - FK Admira Praha B1 : 1
ABC Braník - SK Újezd Praha 4 0 : 2
AFK Slavoj Podolí Praha - ČAFC Praha 0 : 1
SK Uhelné sklady Praha - FK Slavoj Vyšehrad B1 : 4
FK Dukla Jižní Město - FK Viktoria Žižkov B2 : 4
SK Union Vršovice - SK Motorlet Praha B2 : 1
SK Hostivař - SK Třeboradice 1 : 4
Sokol Královice - FC Tempo 0 : 3

Další kolo

ČAFC Praha - FCPK19.04.
SK Újezd Praha 4 - SK Uhelné sklady Praha 18.04.
FK Slavoj Vyšehrad B - AFK Slavoj Podolí Praha 19.04.
FK Admira Praha B - Sokol Královice 19.04.
FC Tempo - SK Hostivař 19.04.
FK Viktoria Žižkov B - ABC Braník 19.04.
SK Třeboradice - SK Union Vršovice 20.04.
SK Motorlet Praha B - FK Dukla Jižní Město 22.04.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:21
Vítězství:9
Vítězství [pen]:0
Remízy:5
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:62:45 (+17)
Průměr gólů/zápas:2.95 / 2.14
Body z maxima:32 z 63
Bodová úspěšnost:50.79%

Gratulujeme k narozeninám

Pospíšil Michal - 03.05. (40)
FCPK
Machálek Matouš - 16.05. (22)
FCPK

Bylo odehráno

16.04.HFCPK
SK Hostivař
5
1
13.04.MFCPK
FK Admira Praha B
1
1
06.04.MFC Tempo
FCPK
4
1
30.03.MFCPK
SK Třeboradice
5
2
24.03.MSK Motorlet Praha B
FCPK
6
1
16.03.MFCPK
FK Viktoria Žižkov B
2
3
09.03.MSK Újezd Praha 4
FCPK
3
2
03.03.PTatran RAKO Rakovník
FCPK
2
7
23.02.PSK Dolní Chabry
FCPK
1
8
17.02.PMFK Dobříš
FCPK
5
1
09.02.PFK Dukla Praha dorost
FCPK
5
3
02.02.PNespeky
FCPK
1
4
27.01.PFK Slovan Lysá nad Labem
FCPK
3
2
19.01.PSK Slavia Jesenice
FCPK
1
6
17.11.MSK Uhelné sklady Praha
FCPK
4
4

Bude se hrát

19.04.
10:15
MČAFC Praha
FCPK
27.04.
17:00
MFCPK
AFK Slavoj Podolí Praha
04.05.
15:00
MFK Slavoj Vyšehrad B
FCPK
11.05.
15:00
MSokol Královice
FCPK
18.05.
17:00
MFCPK
SK Hostivař
25.05.
10:30
MSK Union Vršovice
FCPK
01.06.
10:30
MFCPK
FK Dukla Jižní Město
08.06.
10:30
MABC Braník
FCPK
15.06.
10:30
MFCPK
SK Uhelné sklady Praha