Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Tabulka střelců: M-A

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv



 
Konečné tabulky 2017/2018 jsou komplet na webu...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
Poslední utkání Bude se hrát
FCPK - SK Uhelné sklady Praha
1 : 3
datum: 16.06.2018 10:30
 
 
FK Meteor Praha VIII - FCPK
hřiště: Kněževes
datum: 18.07.2018 19:00
 

Karta týmu: FCPK

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

   DatumČasKS  Domácí Hosté Hřiště

Červenec/2017

 PST 19.07.201718:30  FK Admira Praha B-FCPK1 : 2Hovorčovická ul. 
 PSO 22.07.201710:15  Tatran RAKO Rakovník -FCPK5 : 0Rakovník 
 PNE 23.07.201718:30  SK Střešovice 1911 -FCPK5 : 0Kněževes 
 PNE 30.07.201717:00 SK Černolice -FCPK2 : 7Černolice 

Srpen/2017

 PSO 05.08.201710:30 Český lev Beroun -FCPK1 : 0Beroun 
 MSO 12.08.201717:00 1Pražský přeborFCPK-FK Újezd nad Lesy 2 : 0Př.Kopanina 
 MSO 19.08.201710:15 2Pražský přeborSK Horní Měcholupy -FCPK2 : 2H.Měcholupy 
 MSO 26.08.201717:00 3Pražský přeborFCPK-SK Motorlet Praha B3 : 1Př.Kopanina 

Září/2017

MSO 02.09.201710:15 4Pražský přeborSK Třeboradice -FCPK4 : 3Třeboradice 
 MSO 09.09.201717:00 5Pražský přeborFCPK-SK Zbraslav 0 : 0Př.Kopanina 
 HST 13.09.201717:00 2 Sokol Troja -FCPK3 : 10Troja 
MNE 17.09.201715:00 6Pražský přeborFK Admira Praha B-FCPK2 : 2Hovorčovická ul. 
 MSO 23.09.201716:30 7Pražský přeborFCPK-ČAFC Praha 0 : 1Př.Kopanina 
 HČT 28.09.201710:15 Partisan Prague F.C. -FCPK3 : 5Slavoj Suchdol 

Říjen/2017

MNE 01.10.201716:30 8Pražský přeborSK Ďáblice -FCPK1 : 3Ďáblice 
 MSO 07.10.201716:00 9Pražský přeborFCPK-FC Tempo 0 : 0Př.Kopanina 
MSO 14.10.201715:30 10Pražský přeborFCPK-Sokol Královice 2 : 1Př.Kopanina 
MSO 21.10.201715:30 11Pražský přeborSK Citadel Dolní Chabry -FCPK6 : 1Dolní Chabry 
MSO 28.10.201714:30 12Pražský přeborFCPK-SK Union Vršovice 2 : 2Př.Kopanina 

Listopad/2017

 MSO 04.11.201714:00 13Pražský přeborFK Dukla Jižní Město -FCPK2 : 0Mikulova 
 MSO 11.11.201714:00 14Pražský přeborFCPK-ABC Braník 3 : 1Př.Kopanina 
MPÁ 17.11.201710:30 15Pražský přeborSK Uhelné sklady Praha -FCPK4 : 2Uhelné sklady 

Leden/2018

 PNE 14.01.201814:00 FK Železný Brod -FCPK3 : 1Železný Brod 
 PÚT 16.01.201818:30  FK Turnov -FCPK7 : 4Břízky 
PNE 21.01.201815:00  Nespeky -FCPK2 : 3Vyšehrad 
 PSO 27.01.201814:00  SK Újezd Praha 4 -FCPK4 : 3Újezd Praha 4 

Únor/2018

 PNE 04.02.201817:30 SK Černolice -FCPK0 : 10TCM, Strahov 
 PPÁ 09.02.201819:00  Český lev Beroun -FCPK2 : 4Beroun-Máchovna 
PSO 17.02.201811:00 Sokol Zbuzany -FCPK5 : 2Beroun-Máchovna 
 PST 21.02.201819:00  Bohemians 1905, a.s. dorost-FCPK2 : 2Bílá Hora 

Březen/2018

 PNE 04.03.201812:00 Tatran RAKO Rakovník -FCPK2 : 4Rakovník 
 MNE 11.03.201814:30 16Pražský přeborFK Újezd nad Lesy -FCPK0 : 1Satalice 
MNE 25.03.201815:00 18Pražský přeborSK Motorlet Praha B-FCPK3 : 2Motorlet 
 MPÁ 30.03.201810:15 19Pražský přeborFCPK-SK Třeboradice 0 : 2Př.Kopanina 

Duben/2018

MST 04.04.201817:30 17Pražský přeborFCPK-SK Horní Měcholupy 3 : 2Př.Kopanina 
 MNE 08.04.201816:30 20Pražský přebor SK Zbraslav -FCPK2 : 3Zbraslav 
 MSO 14.04.201817:00 21Pražský přeborFCPK-FK Admira Praha B1 : 1Př.Kopanina 
MSO 21.04.201810:15 22Pražský přeborČAFC Praha -FCPK2 : 0Záběhlice 
 HÚT 24.04.201817:30 FK Újezd nad Lesy -FCPK2 : 0Újezd n./L. 
MSO 28.04.201817:00 23Pražský přeborFCPK-SK Ďáblice 2 : 2Př.Kopanina 

Květen/2018

MSO 05.05.201814:30 24Pražský přeborFC Tempo -FCPK2 : 2Tempo 
MSO 12.05.201815:00 25Pražský přeborSokol Královice -FCPK1 : 4Královice 
MSO 19.05.201817:00 26Pražský přeborFCPK-SK Citadel Dolní Chabry 3 : 0Př.Kopanina 
 MSO 26.05.201810:30 27Pražský přeborSK Union Vršovice -FCPK1 : 0Vršovice 

Červen/2018

 MSO 02.06.201817:00 28Pražský přebor FCPK-FK Dukla Jižní Město 0 : 3Př.Kopanina 
 MSO 09.06.201810:30 29Pražský přebor ABC Braník -FCPK3 : 0Braník 
 MSO 16.06.201810:30 30Pražský přeborFCPK-SK Uhelné sklady Praha 1 : 3Př.Kopanina 

Červenec/2018

 PST 18.07.201819:00  FK Meteor Praha VIII -FCPK Kněževes 
 PNE 22.07.201818:00  FK Slovan Lysá nad Labem -FCPK Nymburk 
 PNE 29.07.201817:00  Český lev Beroun -FCPK  

Srpen/2018

 PST 01.08.201818:30  Tatran RAKO Rakovník -FCPK Rakovník 
 PNE 05.08.201818:00  FC Zličín -FCPK Zličín 

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
 

FCPK


FCPK | Pražský přebor
1.SK Třeboradice 3070
2. FK Dukla Jižní Město 3058
3.FK Admira Praha B3054
4.SK Horní Měcholupy 3048
5.FC Tempo 3047
6.SK Uhelné sklady Praha 3042
7.Sokol Královice 3042
8.FCPK3038
9.SK Union Vršovice 3038
10.SK Motorlet Praha B3038
11.ABC Braník 3036
12.ČAFC Praha 3036
13.SK Zbraslav 3033
14.SK Citadel Dolní Chabry 3031
15.FK Újezd nad Lesy 3026
16.SK Ďáblice 3025

Poslední kolo

FCPK - SK Uhelné sklady Praha 1 : 3
ČAFC Praha - SK Horní Měcholupy 3 : 3
SK Union Vršovice - FC Tempo 2 : 6
FK Admira Praha B - SK Motorlet Praha B1 : 1
Sokol Královice - ABC Braník 3 : 3
SK Citadel Dolní Chabry - FK Dukla Jižní Město 1 : 7
SK Ďáblice - FK Újezd nad Lesy 1 : 4
SK Zbraslav - SK Třeboradice 2 : 4

 

FCPK Statistika - 2017/2018

Odehrané zápasy:30
Vítězství:10
Vítězství [pen]:0
Remízy:8
Porážky:12
Porážky [pen]:0
Skóre:47:54 (-7)
Průměr gólů/zápas:1.57 / 1.80
Body z maxima:38 z 90
Bodová úspěšnost:42.22%

Gratulujeme k narozeninám

Vik Šimon - 27.06. (25)
FCPK
Švarc Jiří - 03.07. (43)
FCPK
Vácha Petr - 04.07. (28)
FCPK
Bláha Tomáš - 25.07. (35)
FCPK
Flaks Ivo - 30.07. (24)
FCPK

Bylo odehráno

16.06.MFCPK
SK Uhelné sklady Praha
1
3
09.06.MABC Braník
FCPK
3
0
02.06.MFCPK
FK Dukla Jižní Město
0
3
26.05.MSK Union Vršovice
FCPK
1
0
19.05.MFCPK
SK Citadel Dolní Chabry
3
0
12.05.MSokol Královice
FCPK
1
4
05.05.MFC Tempo
FCPK
2
2
28.04.MFCPK
SK Ďáblice
2
2
24.04.HFK Újezd nad Lesy
FCPK
2
0
21.04.MČAFC Praha
FCPK
2
0
14.04.MFCPK
FK Admira Praha B
1
1
08.04.MSK Zbraslav
FCPK
2
3
04.04.MFCPK
SK Horní Měcholupy
3
2
30.03.MFCPK
SK Třeboradice
0
2
25.03.MSK Motorlet Praha B
FCPK
3
2

Bude se hrát

18.07.
19:00
PFK Meteor Praha VIII
FCPK
22.07.
18:00
PFK Slovan Lysá nad Labem
FCPK
29.07.
17:00
PČeský lev Beroun
FCPK
01.08.
18:30
PTatran RAKO Rakovník
FCPK
05.08.
18:00
PFC Zličín
FCPK