Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Áčko začalo remízou: FCPK-Braník 2:2 (branky: Mainolfi, Urban)...  Přebor, 1.kolo: ČAFC-Žižkov 2:2, Radotín-DJM 1:5, Kolovraty-Mot B 1:0, Podolí-Uhříněves 1:0, Hostivař-Zličín 2:0, Královice-Spoje 1:3...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Pardálové - TJ Sokol Řepy
3 : 5
datum: 06.06.2022 18:15
 
 
FK Rudná - Pardálové
hřiště: Runá
datum: 20.06.2022 18:30
 

Karta týmu: Pardálové

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

Přehled událostí

Zápas s Jenčí zrušen. Před zápasem přišla průtrž mračen.     14.06.2022,  Pardálové 
Přední Kopanina - Osmý jarní zápas Pardálů se konat nebude. Těsně před začátkem zápasu přišla bouřka a hodinová průtrž mračen, která vyrobila na řadě míst hrací plochy stadiónu U Drahušky bazén. Manažeři týmů se dohodli na zrušení utkání.
 
Pardálové - TJ Sokol Řepy 3 : 5    M 06.06.2022,  Pardálové 
Pardálové prohráli doma se Sokolem Řepy. Už pátá porážka na jaře.
Přední Kopanina - Pardálové Přední Kopaniny v dalším zápase jarní sezóny přivítali na domácím stadiónu U Drahušky další tým ze "šestky" Sokol Řepy. Padlo osm branek, bohužel pět do domácí sítě. Kopanina má ze sedmi jarních zápasů bilanci 2/5. Branky modročervených vstřelili Horák, Trojek a Trojan. Příště opět doma a přijede Jeneč.
 
Pardálové - IFC Prague 3 : 2    M 23.05.2022,  Pardálové 
Pardálové podruhé v sezóně vítězí. Otočili zápas proti IFC Prague.
Přední Kopanina - První utkání na domácím stadiónu v jarní sezóně a výhra. Nerodila se však lehce. Pardálové Kopaniny dvakrát v utkání prohrávali, dvakrát dorovnali a nakonec vstřelili vítěznou branku. Po dlouhodobých zdravotních problémech potěšil návrat do sestavy Koláře a Krulicha. Příští týden derby s Nebušicemi.
 
Zápas na Bílé Hoře zrušen. Soupeř nemá dostatečný počet hráčů.     25.04.2022,  Pardálové 
Praha - Další utkání Pardálů v jarní sezóně 2021/2022 bylo zrušeno. Utkání na Bílé Hoře s termínem pondělí 25.4.2022 od 18:45 nebude odehráno na žádost soupeře, který nemá dostatečný počet hráčů a zápas odvolal. Jestli se manažeři dohodnou na náhradním termínu zatím není známo. Po Dukle MO je to již druhý zrušený zápas.
 
ČAFC Praha - Pardálové 4 : 5    M 20.04.2022,  Pardálové 
Pardálové si zajeli pro výhru do Záběhlic. Čafku porazili 5:4.
Záběhlice - Po neúspěšném jarním startu ve Středoklukách se Pardálové ve svém druhém duelu už radovali z výhry. Dojeli si pro ní přes celou Prahu. Nad domácí Čafkou v Záběhlicích zvítězili 5:4, když o branky se podělilo pět střelců (Novák, Skalník, Pochobradský, Horák a Řezníček). Příští zápas bude hned v pondělí na Bílé Hoře.
 
Zápas s Duklou (MO) zrušen. Soupeř nedá dohromady jedenáctku.     12.04.2022,  Pardálové 
Juliska - Plánovaný zápas v úterý 12.4.2022 od 19 hodin Pardálů FCPK s Duklou - výběrem Ministerstva obrany je zrušen. S omluvou ho odvolal soupeř, který není schopen sestavit základní jedenáctku. Kopanina si tak na nápravu porážky se Středokluky bude muset počkat.
 
FK Středokluky - Pardálové 6 : 3    M 08.04.2022,  Pardálové 
Pardálové vstup do jara nezvládli. Ve Středoklukách prohráli o tři góly.
Středokluky - Chladné a deštivé počasí provázelo úvodní jarní zápas Pardálů (hráčů nad 35 let) ve Středoklukách. Domácí tým složený ze stále aktivních hráčů místního béčka byl nakonec nad síly hostů, kteří však jednoho hráče (Skalník) domácím museli zapůjčit, aby jich bylo jedenáct. V zápase se loučil s kariérou Tomáš Kolařík, který ve své kariéře oblékal dresy obou týmů. Sezóna Pardálů pokračuje už v úterý zápasem na Julisce proti FK Dukla - Ministerstvo obrany.
 
Sněhem zapadaný trénink Pardálů přilákal k Drahušce čtrnáct fotbalistů     10.12.2021,  Pardálové 
Přední Kopanina - Jako každý čtvrtek se Pardálové sešli i 9.12.2021 k dalšímu tréninku. V pořadí již šestému od začátku zimního programu. Ten začal v listopadu. Zatímco před týdnem sníh jen lehce poletoval, tentokráte už padal, a to od rána. Odpolední úklid zbavil plochu největší vrstvy, ale sněžení neustávalo, takže večerní match se hrál na sněhu.
 
IFC Prague - Pardálové 2 : 6    M 25.10.2021,  Pardálové 
Pardálové ukončili podzim výhrou nad IFC Prague. V bilanci převažují výhry.
Bílá Hora - Od osmi v pondělí na umělé trávě Bílé Hory si to mezi sebou rozdaly týmy Přední Kopaniny a IFC Prague. Pořadatelem byl tým IFC, jehož sestava se skládá především z expatů žijících v Praze. Managerem týmů je náš dlouholetý kamarád a tatínek hráče FCPK Iain Sellers. V brance soupeře naskočil také "náš" gólman Andrea Colantoni. Ani on však nezabránil prohře o 4 branky. Kopanina končí podzim sezóny s plusovou bilancí 5 výher, 4 prohry.
 
TJ Sokol Dolany - Pardálové 4 : 1    M 18.10.2021,  Pardálové 
Porážka v Dolanech. Pardálové dali jeden gól, čtyři dostali. Skóroval Bíro.
Dolany - Čtvrtá porážka v sezóně čekala na tým Pardálů v Dolanech (1:4). Náš tým dal dohromady pouze devět lidí, desátého brankáře si půjčil od domácích a hrálo se deset na deset. Domácí si postupně vypracovali až čtyřbrankový náskok, který nakonec aspoň korigoval čestným úspěchem Bíro. Jak se bude hodnotit podzimní část hodně napoví poslední zápas s IFC Prague. Zatím má Kopanina bilanci vyrovnanou čtyři výhry a čtyři prohry.
 
Pardálové - TJ Sokol Hostivice 5 : 2    M 11.10.2021,  Pardálové 
Pardálové přehráli Hostivici. Chytal Bartoš, v útoku řádila dvojice Trojek-Trojan.
Přední Kopanina - Sedmý zápas odehráli Pardálové v podzimní části sezóny. Proti Hostivici si připsali čtvrtou výhru. Kromě toho mají tři prohry, tedy žádnou remízu. Kopanina šla do vedení už 4:0, pak nechala soupeře snížit na rozdíl dvou branek, ale poslední gól dali opět domácí. V brance zaskočil za nemocného Bíra Bartoš. Nejlepší střelec Trojan dal jeden gól a u tří asistoval. Dvakrát se trefil Trojek.
 
Sokol Jeneč - Pardálové 5 : 4    M 29.09.2021,  Pardálové 
Pardálové prohráli v Jenči. V jejich zápasech padá v průměru devět branek.
Jeneč - Kam přijedou Pardálové FCPK divák se nenudí. V doposud odehraných zápasech padlo dohromady 45 branek, tzn. devět gólů na každý zápas. Rovných devět padlo i v posledním utkání modročervených v Jenči. Bohužel výhru brali domácí za výsledek 5:4. Nejlepší střelec týmu Trojan se trefil jednou. Dále pak Záhorec, Trojek a Horák. Příště se mohou fanoušci těšit na derby s Nebušicemi.
 
FK Dukla Praha - Pardálové 4 : 8    M 21.09.2021,  Pardálové 
Pardálové zpět na vítězné vlně. Na Julisce dali osm branek. Příště Jeneč.
Juliska - Čtvrtý zápas sehráli na podzim Pardálové Přední Kopaniny, tedy tým nad 35 let. Po dvou porážkách v Řepích a Rudné už zase konečně připsali výhru. Celkově druhou. Na Julisce si poradili s týmem ministerstva obrany pod hlavičkou Dukly 8:4. Hattrick zaznamenal Trojan nejlepší střelec týmu. Dva góly dal Záhorec, po jednom pak Kučera, Rákosník M. a Szwarc. Příště uvidíte Kopaňáky v Jenči (středa, 29.9. od 17:30).
 
FK Rudná - Pardálové 5 : 1    M 17.09.2021,  Pardálové 
Pardálové padli podruhé v řadě. V Rudné měli výrazně navrch domácí.
Rudná - Nebyl to kopaninský večer. Modročervení začínali v osmi hráčích v poli plus gólman Bíro. Pak dorazil desátý Presl a nakonec i jedenáctý Szwarc. Na druhou půli pak Novák a Horák. Byla to skládačka, která obrala tým od letiště o lepší výsledek. V devíti třikrát inkasovali. Krásný gól na 1:3 Řezníčka nakonec nic neřešil. Oslabená sestava na domácí tým tentokráte neměla. Uvidíme co na Julisce příští týden.
 
TJ Sokol Řepy - Pardálové 6 : 5    M 06.09.2021,  Pardálové 
V Řepích Pardálové narazili. Dali pět branek, přesto odjeli poraženi.
Řepy - Dramatické utkání viděli diváci v Řepích, kde utkání dvou tradičních rivalů opět přineslo spoustu branek. Naposledy se oba týmy potkaly na jaře. U letiště Kopanina ztratila vedení 4:1 a prohrála 4:5. Teď padlo ještě o dva góly více. Řepy vyhrály 6:5. Z hostů si nejaktivněji počínal Szwarc, který zapsal dva góly a jednu asistenci. Po dvou zápasech má Kopanina bilanci jedné výhry a jedné prohry. Příště jede do Rudné.
 
Sokol Dobrovíz - Pardálové 1 : 6    M 01.09.2021,  Pardálové 
Pardálové odstartovali výhrou v Dobrovízi. O nulu přišli v nastavení z penalty.
Dobrovíz - Nová sezóna už začala i pro tým Pardálů FCPK. Tým 35+ ke svému prvnímu utkání nastoupil v Dobrovízi. Nabitá sestava i lavička, šest vstřelených gólů, vše si sedlo. Skvělý zápas sehrál nestárnoucí Odstrčil, nejlepší bilanci měl Trojan 2+1, nahrávačem zápasu byl Szwarc s třemi asistencemi. Domácí upravili výsledek z penalty v nastaveném čase po faulu Švandy. Kopanina také měla výhodu pokutového kopu, ale faulovaný Rákosník nedal. Příští zápas hrají Pardálové v Řepích (pondělí 6.9.2021).
 
Pardálové - FK Dukla Praha 11 : 2    M 21.06.2021,  Pardálové 
Pardálové rozdrtili tým Dukla - Ministerstvo obrany. Vojáci dostali jedenáct gólů.
Přední Kopanina - Pardálové FCPK na jaře odehráli čtyři zápasy, z toho tři drtivě vyhráli. Naposledy nasázeli týmu FK Dukla - Ministerstvo obrany jedenáct branek. Nejlepším střelcem byl Jiří Trojek, autor čtyřech gólů, který míří za korunou krále střelců. Hattrick vstřelil Míra Řezníček. Za týden ukončí fotbalisté FCPK nad 35 let sezónu doma proti Dolanům.
 
Zápas s Rudnou zrušen. Soupeř nemá dostatek hráčů ke hře.     11.06.2021,  Pardálové 
Přední Kopanina - Špatná zpráva přišla ve čtvrtek den před dalším utkáním týmu Pardálů. V pátek 11.6.2021 se mělo hrát v Rudné od 18:30. Utkání bylo zrušeno na žádost soupeře, který nemá dostatek hráčů ke hře.
 
TJ Sokol Hostivice - Pardálové 0 : 7    M 07.06.2021,  Pardálové 
Silné vystoupení Pardálů v Hostivici. Kopanina zvítězila vysoko 7:0.
Hostivice - Fotbalisté Přední Kopaniny v kategorii 35+ (Pardálové) uspěli ve svém druhém zápase po uvolnění koronavirových opatření. Po klopýtnutí s týmem Sokola Řepy si tentokráte spravili chuť vysokou výhrou 7:0 nad Hostivicí. Pardály čekají do prázdnin ještě čtyři utkání, z nichž nejbližší už tento pátek v Rudné s místním FK.
 
Sokol Dobrovíz - Pardálové 3 : 8    M 05.10.2020,  Pardálové 
Pardálové Kopaniny na vítězné vlně. Po Řepích přehráli i Sokol Dobrovíz.
Dobrovíz - Čtvrté vystoupení Pardálů FCPK v této sezóně a druhá výhra. K tomu jedna remíza a jediná prohra. Taková je zatím bilance našeho týmu nad 35 let po posledním vítězství v Dobrovízi 8:3. Kvůli nezvykle vysokému počtu omluvenek musel náš tým odehrát zápas bez střídání, přesto domácí vysoko přehrál. Střelci branek Trojek 3x, Trojan 2x, Horák 2x a Horejsek, našeho posila z firemního týmu ČSA.
 

Další články

30.09.2020  Pardálové poprvé zvítězili. V Řepích předvedli velký obrat z 0:2 na 4:2.
18.09.2020  Rudná s Radkem Šírlem v sestavě úspěšnější v zápase s Kopaninou.
08.06.2020  Vítězná šňůra Pardálů pokračuje. Porazili Řepy a po koroně zatím zametli s každým.
01.06.2020  Vysoká výhra Pardálů v derby nad Nebušicemi a pět gólů Jirky Trojka.
29.05.2020  Zápas Pardálů na Aritmě zrušen. Domácí nedokázali sestavit jedenáctku.

Fotogalerie k zápasům

 

Pardálové


Bude se hrát

20.06.
18:30
MFK Rudná
Pardálové