Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Týmy | Archiv 
Přebor: FCPK vs Motorlet B 5:0 (Urban 3x, Flaks, Hák)...  Víkend: FCPK B vs Nebušice (ne, 17), Hrdlořezy vs FCPK U19 (ne, 17)...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
Poslední utkání Bude se hrát
SK Ďáblice - Starší přípravka (U11)
49 : 18
datum: 08.06.2019 12:00
 
 
Starší přípravka (U11) - Sokol Stodůlky
hřiště: Př.Kopanina
datum: 08.09.2019 17:00
 

Karta týmu: Starší přípravka (U11)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

Přehled událostí

Starší přípravka (U11) - SK Roztoky 10 : 5    T 02.02.2019,  Starší přípravka (U11) 
Přípravka bude hrát finále Winter Cup. V semifinále porazila Roztoky 10:5.
Přední Kopanina - Tým starší přípravky si na domácím turnaji Bohemias Soccer Winter Cup zahraje o zlato. Rozhodla o tom sobotní výhra nad Roztoky 10:5. Kopanina zatím projela turnajem bez porážky. Vyhrála skupinu a uspěla i v semifinále. Posledním soupeřem bude SK Slaný. Vítěz bere první místo. Finále začíná v 15:15 na stadiónu U Drahušky v Přední Kopanině.
 
Začíná playoff turnaje přípravek Winter Cup. Sledujte na stadiónu U Drahušky.     02.02.2019,  Starší přípravka (U11) 
Přední Kopanina - Kopaninský turnaj přípravek uzavřel základní skupiny a první únorový víkend se bude hrát playoff. V obou kategoriích U9 i U11 se budou hrát semifinálové zápasy i utkání o umístění na 5.-8.místě. Kopanina má stále šanci na zlato v kategorii starší přípravky.
 
Na Kopanině odstartoval Winter Cup. Je odehráno prvních osm zápasů.     14.01.2019,  Starší přípravka (U11) 
Přední Kopanina - Již se stalo tradicí, že zimní přestávku na stadiónu U Drahušky v Přední Kopanině vyplní turnaj mladších a starších přípravek Bohemia Soccer Winter Cup. Hraje se na venkovní umělé trávě systémem 4+1 na hrací čas 4 x 13 minut. V obou kategoriích je vždy po osmi týmech rozdělených do dvou skupin. Ve skupině hrají každý s každým a následuje play off. Turnaj začal kompletním prvním kolem.
 
Starší přípravka (U11) - SK Kladno 6 : 2    T 12.01.2019,  Starší přípravka (U11) 
Starší přípravka získala cenný skalp na úvod zimního turnaje: SK Kladno.
Přední Kopanina - Zimní program starší přípravky je obohacen o účast v turnaji Bohemia Soccer Winter Cup. Hraje se na venkovní umělé trávě stadiónu U Drahušky v Přední Kopanině. Náš tým čeká celkem pět zápasů v pěti sobotách. Hraje se 4+1 v čase 4 x 13 minut. Na úvod narazila Kopanina na SK Kladno a ve skvělém zápase brala výhru 6:2.
 
SK Union Vršovice - Starší přípravka (U11) 44 : 8    M 04.11.2018,  Starší přípravka (U11) 
Ve Vršovicích to byla jízda. Lídr tabulky starší přípravku pěkně prohnal.
Vršovice - Starší přípravka se první víkend v listopadu představila na hřišti vedoucího mužstva tabulky ve Vršovicích. Utkání se nakonec nehrálo dle plánu na umělé trávě, ale na přírodním trávníku, na čemž se oba týmy dohodly. Ani to nezastavilo domácí mašinu za další jasnou výhrou. Vršovice vyhrály všech dosavadních osm zápasů a mají skóre 403:58. Kopanina se za týden představí na stadiónu Tempa.
 
Kluci z Přední Kopaniny dělali doprovod hráčů na lize Bohemians vs Teplice     03.11.2018,  Starší přípravka (U11) 
Vršovice - Výjimečně oblékli jiné než modročervené dresy a vyrazili na hřišti. Ne však na ledajaké hřiště. Kluci z Kopaniny vyběhli na pažit slavného Ďolíčku, stadiónu pražských Bohemians ve Vršovicích. Dělali doprovod hráčům zápasu Bohemians - Teplice na hrací plochu při nástupu. Kopaňáci doprovázeli hosty z Teplic. V teplických dresech. Byl to zážitek.
 
Starší přípravka (U11) - FK Slavoj Vyšehrad 14 : 28    M 21.10.2018,  Starší přípravka (U11) 
Pěkný zápas s Vyšehradem. Soupeř patří mezi nejlepší v naší skupině.
Přední Kopanina - Starší přípravka FCPK sehrála zajímavý zápas proti silnému soupeři Slavoji Vyšehrad. Hráči obou týmů byli po skončení utkání zaslouženě odměněni potleskem přítomných fanoušků. Výsledek skončil poměrně jednoznačně pro hosty, kteří byli lepším týmem. Další zápas předehrává přípravka kvůli podzimním prázdninám už ve čtvrtek 25.10. od 16:30 doma na stadiónu U Drahušky proti Lipencům.
 
FK Újezd nad Lesy - Starší přípravka (U11) 14 : 39    M 26.09.2018,  Starší přípravka (U11) 
Trnitá cesta přípravky ve středu do Újezdu nad Lesy, ale tam dobrý zápas.
Újezd nad Lesy - Starší přípravka odehrála třetí zápas v sezóně v rámci soutěží Pražského fotbalového svazu. Los 4.kola jí přisoudil soupeře z opačného konce Prahy - FK Újezd nad Lesy. Utkání se předehrávalo ve středu, aby děti měli díky pátečnímu svátku tři dny v kuse volno, takže cesta přes Prahu byla náročná, hodinová. Nakonec všichni dorazili a v pěkném zápase Kopanina jasně vyhrála. Stejně jako všechny dosavadní zápasy.
 
SK Hostivař - Starší přípravka (U11) 16 : 19    M 15.09.2018,  Starší přípravka (U11) 
Starší přípravka má druhou výhru. Po dívkách Dukly přehrála i Hostivař.
Hostivař - Desetiletí fotbalisté Přední Kopaniny úspěšně zahájili novou sezónu. Nejprve na Julisce porazili dívky Dukly a ve druhém kole brali druhou výhru. Hráli opět na stadiónu soupeře, tentokráte v Hostivaři, a ve vyrovnaném utkání předčili soupeře o tři branky. Nejúspěšnějším střelcem se stal opět Ital Susa (5), kterému nejvíce sekundoval také jeho jižanský kolega Gaspari (4) a nečekaně v premiéře hrající Bosák (4).
 
FK Dukla Praha Ž - Starší přípravka (U11) 10 : 30    M 11.09.2018,  Starší přípravka (U11) 
Přípravka hrála pod osvětlením na Julisce a porazila holky Dukly Praha
Juliska - První zápas v nové sezóně zvládla starší přípravka Přední Kopaniny hezky. Zahrála si pod umělým osvětlením na slavné Julisce (výkop 18:30), nastřílela spoustu branek a vysoko vyhrála nad domácím týmem dívek FK Dukla Praha. Stínem utkání bylo zranění Dana Šturma, který si opět obnovil úraz nedávno zlomeného kotníku. Příští zápas přípravky v Hostivaři.
 
FK Slavoj Vyšehrad - Starší přípravka (U11) 19 : 29    M 19.05.2018,  Starší přípravka (U11) 
Starší přípravka veze nečekanou výhru z Vyšehradu. Domácí byli favoritem.
Krč - Desetiletí fotbalisté Přední Kopaniny vrátili Vyšehradu podzimní porážku i s úroky. Přitom Vyšehrad je čtvrtý tým tabulky, zatímco Kopanina čtvrtá od konce. Modročerveným však vyšel zápas skvěle a zaslouženě zvítězili. Hvězdou byl Ital Paolo Susa autor devíti branek.
 
Starší přípravka (U11) - Sokol Dolní Počernice 22 : 10    M 13.05.2018,  Starší přípravka (U11) 
Přípravka vrátila porážku Dolním Počernicím. Osm branek dal Ital Susa.
Přední Kopanina - Na podzim prohrála přípravka v Dolních Počernicích 15:17. Porážku o dvě branky teď svému soupeři bohatě vrátila na domácím stadiónu U Drahušky. Byla to už třetí jarní výhra modročervených. Sestavu ovlivnil už první turnus školy v přírodě, přesto trenéři sestavili vítěznou kombinaci. Nejlepší tři střelci v tomto zápase byli Italové Susa a bratři Gaspari.
 
Starší přípravka (U11) - SK Roztoky 4 : 7    P 24.03.2018,  Starší přípravka (U11) 
Dobrý přáteláček s Roztoky na domácí umělce. Padlo jedenáct branek.
Přední Kopanina - Přípravné utkání proti týmu z Roztok. Kvalitní soupeř vyzkoušený už ze zimní ligy. Pro oba týmy dobré střetnutí, které skončilo U Drahušky výhrou hostujícího týmu.
 
TJ Sokol Dobřichovice - Starší přípravka (U11) 4 : 5    T 04.03.2018,  Starší přípravka (U11) 
Přípravka hraje ve Střešovicích o bronz. V přímém souboji skolila Dobřichovice.
Přední Kopanina - Tak tohle byla bitva. Starší přípravka v zimní lize ve Střešovicích zvládla situaci kdo z koho. V přímém souboji s Dobřichovicemi šlo o druhé místo v "bílé" skupině a tedy postup do playoff zápasu o bronz v celém turnaji. Kopanina prohrávala 0:2, 1:3, přesto dokázala s jedním střídajícím a při absenci řady opor vnitřní silou otočit na konečných 5:4. Gratulace všem a příští týden si zahrajeme o bronzové medaile proti druhému ze "zelené" skupiny - FC Háje !!!
 
FK Dukla Jižní Město - Starší přípravka (U11) 4 : 1    T 25.02.2018,  Starší přípravka (U11) 
Starší přípravka padla s Duklou JM a o zlato ve Střešovicích hrát nebude
Střešovice - V mrazivém únorovém ránu si to desetiletí fotbalisté Přední Kopaniny rozdali s Duklou Jižní Město v zápase dvou neporažených týmů "bílé" skupiny střešovické zimní ligy o postup do finále. Úspěšnější byla Dukla, vyhrála 4:1 po poločase 2:1 a půjde do finále. Kopanina má stále šanci zahrát si o bronz. Potřebuje za týden porazit Dobřichovice.
 
Starší přípravka (U11) - Lišáci z Řep 8 : 3    T 10.02.2018,  Starší přípravka (U11) 
Spanilá jízda starší přípravky ve Winter Cupu. Máme zlato a pohár.
Přední Kopanina - Zimní turnaj Winter Cup v kategorii starší přípravky má svého vítěze. Zlaté medaile a pohár získali domácí fotbalisté Přední Kopaniny. Z pěti zápasů čtyřikrát vyhráli a pouze jedinkrát remizovali s Roztoky. Právě Roztoky skončily na druhém místě. Nezvládly totiž zápas s Lišáky z Řep, nad kterými Kopanina v posledním kole vyhrála 8:3.
 
Starší přípravka (U11) - Sokol Tuchoměřice 16 : 2    T 08.02.2018,  Starší přípravka (U11) 
Dohrávka s Tuchoměřicemi dopadla hladce. Winter Cup jde do finále.
Přední Kopanina - Turnaj přípravek Winter Cup měl dosud jediné odložené utkání kvůli viróze mezi Přední Kopaninou a Tuchoměřicemi. Dohrávka ve čtvrtek místo tréninku měla jednoznačný průběh. Vysoká výhra Kopanině zajistila před posledním kolem výrazné přiblížení k celkovému prvenství v turnaji.
 
FK Dukla Praha dívky - Starší přípravka (U11) 0 : 15    T 28.01.2018,  Starší přípravka (U11) 
Jasná záležitost přípravky s dívkami Dukly Praha. Patnáct branek !!!
Střešovice - Na zimní lize ve Střešovicích se Kopanina utkala ve svém třetím zápase s dívkami Dukly Praha. Děvčata se snažila, ale po celý zápas tahala výrazně za kratší konec a nakonec to bylo o patnáct gólů. Kopanina má v turnaji tři zápasy a tři výhry.
 
Sokol Řepy - Starší přípravka (U11) 0 : 9    T 21.01.2018,  Starší přípravka (U11) 
Přípravka na střešovickém turnaji zatím bez prohry. Teď rozdrtila Sokol Řepy.
Střešovice - Druhý zápas odehrála ve své "bílé" skupině starší přípravka FCPK na turnaji ve Střešovicích a opět to byla výhra. Po Čestlicích Kopaňáci porazili i Sokol Řepy. Tentokráte ani neinkasovali a vsítili devět gólů. Hattrickem se blýskl Paolo Susa.
 
Starší přípravka (U11) - AFK Union Žižkov 8 : 3    T 20.01.2018,  Starší přípravka (U11) 
Po remíze přišla výhra. Přípravka dala osm branek Žižkovu na Winter Cupu.
Přední Kopanina - Starší přípravka si ve druhém zápase na zimním turnaji Winter Cup připsala výhru. S Unionem Žižkov modročervení triumfovali 8:3. Po remíze s Roztoky minulý týden si tak Kopanina stále drží šance na celkové vítězství. S Žižkovem se střelecky opět dařilo Dvorinovi, který dal pět branek (před týdnem čtyři).
 

Další články

14.01.2018  Starší přípravka vstoupila výhrou do turnaje 7+1 ve Střešovicích.
04.11.2017  Kopanina měla dvojnásobné zastoupení ve výběru Prahy ročník 2008. Super!
22.10.2017  Přípravka se s Vyšehradem držela statečně. Na jednom hřišti i zvítězila.
25.06.2017  Přípravka na turnaji v Kladně. Jasná výhra skupiny, nakonec čtvrté místo.
20.05.2017  Oslabená starší přípravka prohrála v Braníku proti elitnímu výběru soupeře.

Fotogalerie k zápasům

 

Starší přípravka (U11)


Starší přípravka (U11) | 2HP 2009/2010
 FK Újezd nad Lesy 00
  Fotbalová akademie Praha 00
 Loko Vltavín a.s. 00
 SK Modřany 00
 SK Union Vršovice 00
 SK Zbraslav 00
  Sokol Dolní Počernice 00
 Sokol Stodůlky 00
  Sportovní Akademie Praha 00
 Starší přípravka (U11)00
 TJ Praga Praha 00
 TJ Sokol Kolovraty 00

Další kolo

Starší přípravka (U11) - Sokol Stodůlky 08.09.

 

Gratulujeme k narozeninám

 Bošek Matěj - 31.08. (9)
Starší přípravka (U11)
Fedorovych David - 06.09. (9)
Starší přípravka (U11)
Slivenecký Vojtěch - 07.09. (9)
Starší přípravka (U11)
 Remigton James - 13.09. (10)
Starší přípravka (U11)
Kolářová Eliška - 15.09. (10)
Starší přípravka (U11)
Novotný Jonáš - 20.09. (9)
Starší přípravka (U11)

Bude se hrát

08.09.
17:00
MStarší přípravka (U11)
Sokol Stodůlky