Text:   
        FanShop | Kontakty | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Navštivte náš facebook: www.facebook.com/fcprednikopanina...  
Poslední utkání Bude se hrát
SK Střešovice 1911 - FCPK
5 : 0
datum: 23.07.2017 18:30
 
 
SK Černolice - FCPK
hřiště: Černolice
datum: 30.07.2017 17:00
 

Karta týmu: FCPK

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

Přehled událostí

Tatran RAKO Rakovník - FCPK 5 : 0    P 22.07.2017,  FCPK 
Druhý letní přípravný zápas skončil vysokou prohrou v Rakovníku.
Rakovník - Po výhře nad přeborovou rezervou Admiry nastoupili fotbalisté Přední Kopaniny ve druhé přípravě na hřišti divizního Tatranu Rakovník. Jedenáctý tým minulé sezóny Divize B vyhrál tentokráte jednoznačně 5:0. Kopanina po prvním týdnu přípravy a v testovací sestavě neměla nárok. Za domácí nastoupil bývalý hráč FCPK Miroslav Verner, kapitán rakovnického týmu a také Kamil Výborný, dříve obránce FCPK.
 
S Kopaninou na cestách po divizi. Závěrečný patnáctý díl: Chrastava.     18.06.2017,  FCPK 
Chrastava - Poslední kolo soutěžního ročníku 2016/2017 přineslo poslední výjezd fotbalistů FC Přední Kopanina v Divizi. Jelo se do Chrastavy, šestitisícového města v sousedství Liberce. Z Chrastavy máte na dohled hranice s Německem i Polskem, z médií víte o termálních lázních, výchovném ústavu nebo o totální povodni v roce 2010. My jsme jeli do Chrastavy za fotbalem.
 
Jiří Švarc z branky do útoku. Bláznivý závěr divizního zápasu v Chrastavě.     18.06.2017,  FCPK 
Chrastava - Trenérské rošády trenéra FC Přední Kopanina Sálema Hebousse jsou známé, přesto asi nevyčerpatelné. Stále má čím překvapit. Kdysi neváhal udělat z nejlepšího kopaninského střelce historie Bohuslava Strnadela středního obránce, nyní předvedl opačný kousek. V závěru divizního utkání v Chrastavě posunul gólmana Jiřího Švarce na hrot útoku!
 
TJ Spartak Chrastava - FCPK 2 : 0    M 17.06.2017,  FCPK 
Divizní derniéra bez bodu. Přední Kopanina prohrála v Chrastavě 0:2.
Chrastava - Fotbalisté FC Přední Kopanina se rozloučili s divizí porážkou. O pádu ze čtvrté nejvyšší soutěže v Česku se rozhodlo již dříve a prohra 0:2 v Chrastavě tedy pro vývoj v tabulce nic neznamenala. Pražané toužili po lepší loučení, nebylo jim však přáno. Také proto, že kanonýr Urban se trefil třikrát jen do tyče !!! Kopanina po třiceti kolech nechala za sebou Náchod a Kutnou Horu. Přesto jako třetí od konce padá zpět po roce do kraje.
 
Sestřih Divize FCPK vs Dvůr Králové. Po penaltě na obou stranách.     13.06.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Porážkou 1:2 se fotbalisté Přední Kopaniny rozloučili s domácím stadiónem U Drahušky v sezóně 2016/2017. Tři body si od letiště veze v předposledním kole Divize C Dvůr Králové nad Labem. Na každé straně padla jedna branka z pokutového kopu, ta jediná ze hry, hostujícího Ujce, zápas rozhodla. Výborný výkon předvedl šestačtyřicetiletý gólman FCPK Petr Jelínek a penaltu proměnil už více trenér než hráč Martin Brabec. Podívejte se na sestřih klubové televize FCPK TV.
 
Musím kluky pochválit. Prali se o body až do konce, řekl Sálem Hebousse     12.06.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Moc se chtěli rozloučit s domácími fanoušky výhrou, ale fotbalistům FCPK to nebylo přáno. V oslabené sestavě nakonec padli v předposledním kole Divize C s Dvorem Královým nad Labem 1:2. Dvoubrankové manko snižoval z penalty Martin Brabec, který už se paradoxně většinu sezóny věnoval spíše trénování týmu. V posledním kole však musel obout kopačky i on. Jak hodnotil zápas hlavní trenér Sálem Hebousse přináší klubová televize FCPK TV.
 
FCPK - TJ Dvůr Králové n./L. 1 : 2    M 10.06.2017,  FCPK 
Padla i teorie. Kopanina po prohře s Dvorem Králové opouští divizi.
Přední Kopanina - Fotbalisté FCPK po ročním působení v Divizi, čtvrté nejvyšší soutěži v Česku, spadnou zpět do krajského přeboru. Už je to jisté. Teoretické možnosti udržení smetla vysoká výhra Kratonoh nad posledním Náchodem. Již nedostižitelná ztráta na "záchranné" třinácté místo se pak ještě navýšila po následné prohře FCPK doma s Dvorem Králové (1:2).
 
Ostudu jsme neudělali, ale s tímhle torzem na víc nemáme, řekl Bláha v Ostré     04.06.2017,  FCPK 
Ostrá - Tomáš Bláha převzal kapitánskou pásku poté, co se tradiční kapitán Rado Melničuk objevil jako další hráč na marodce FCPK. Jím řízená obrana však v utkání 28. kola Divize v Ostré čtyřikrát inkasovala a Kopanina prohrála čtvrtý zápas v řadě. "Ostudu jsme neudělali, ale s tímhle torzem jsme asi navíc neměli," uvedl po zápase Bláha. Poslechněte si celý rozhovor pro FCPK TV.
 
Sportovní Sdružení Ostrá - FCPK 4 : 1    M 03.06.2017,  FCPK 
Čtrnáctá branka Urbana v sezóně. Přesto Kopanina padla v Ostré o tři góly.
Ostrá (Lysá nad Labem) - Už měsíc čekají fotbalisté Přední Kopaniny na bodový zisk v Divizi. Závěr sezóny jim nevychází, porážka ve 28. kole na hřišti Sportovního sdružení Ostrá (1:4) byla již čtvrtá v řadě. Zranění decimují tým trenéra Sálema Hebousse a snaha o udržení čtvrté nejvyšší soutěže v Česku se stala vesmírnou odyseou. Za týden se modročervení představí naposledy v této sezóně na domácím stadiónu. Soupeřem bude Dvůr Králové. Pojďme si to společně užít.
 
Sestřih Divize (Letohrad): Penalta, dva góly a kopaninský zmar v koncovce.     01.06.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Smutní odcházeli fanoušci FC Přední Kopanina po skončení zápasu 27. kola Divize 2016/2017, ve kterém na stadiónu U Drahušky vedle pražského mezinárodního letiště vyhrál hostující FK Letohrad 2:0. Zajímavý sestřih nejzajímavějších situací celého zápasu připravil pro FCPK TV Martin Karger. Uvidíte dva góly, zahozenou penaltu a také šikovnost hostujících obránců, kteří opakovaně zastoupili svého gólmana na brankové čáře.
 
Neměl jsem s gólmanem mluvit, při penaltě mě přečetl, štvalo Urbana     31.05.2017,  FCPK,  
Přední Kopanina - Měl zůstat jen mezi náhradníky, ale nakonec odehrál osmdesát minut divizní bitvy s Letohradem. I to ukazuje, s jakou vervou se Přední Kopanina pere o udržení v divizi. Kanonýr Daniel Urban se rval s obranou soupeře, v rozhodující chvíli ale selhal. Za stavu 0:1 nedal penaltu a hosté pak dovedli zápas k vítězství. „Ta penalta nás asi trošku potopila,“ mrzelo střelce 13 divizních gólů.
 
FCPK - FK Letohrad 0 : 2    M 28.05.2017,  FCPK,  
Kopaninský parník v divizi nabírá vodu. S Letohradem modročervení padli 0:2.
Přední Kopanina - Pospíšil ze hřiště rovnou na operaci a kanonýr Urban vychytaný při pokutovém kopu. I tyto klíčové situace kromě jiných přispěly k porážce FCPK ve 27. kole Divize C doma na stadiónu U Drahušky s Letohradem 0:2. Domácí ve slátané sestavě dřeli, ale nebylo jim přáno. Letohrad byl ve vzájemném zápase i podruhé úspěšnější. Kopanina ztrácí na příčky znamenající záchranu čtyři body. Opticky složité, ale stále je ve hře devět bodů. Za týden Ostrá.
 
S Přední Kopaninou na cestách po Divizi. Díl třináctý: Vysoké Mýto.     25.05.2017,  FCPK 
Vysoké Mýto - Přední Kopanina postupem do Divize, čtvrté nejvyšší soutěže v Čechách, přepisuje opět svou historii. Premiérové zápasy s novými soupeři, nové stadióny, nové zážitky. Náš štáb cestuje s týmem a zaznamenává pro naše fanoušky a pro náš klubový archív tyto často neopakovatelné zážitky. Naposledy jsme byli ve Vysokém Mýtě.
 
Moje branka? Jediná radost dneska, řekl Michal Pospíšil po zápase v Mýtě     25.05.2017,  FCPK 
Vysoké Mýto - Jedno z největších jmen výběru FC Přední Kopanina. Michal Pospíšil hrál ligové soutěže v Čechách i v zahraničí a momentálně pomáhá FCPK k záchraně v divizi. Hraje v záložní řadě, podává výborné výkony a v zápase 26. kola ve Vysokém Mýtě vstřelil i svou první branku za FCPK. "Věřil jsem, že by to mohl být gól aspoň pro jeden bod, bohužel se to nepovedlo," litoval zkušený osmatřicetiletý fotbalista. Poslechněte si celý jeho rozhovor pro klubovou televizi FCPK TV.
 
Jsem vznětlivější, ale bylo to směšný, řekl ve Vysokém Mýtě vyloučený Pešír     23.05.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Kopanina jela na stadión favorizovaného Vysokého Mýta ve 26. kole Divize C překvapit. Zásadně jí přibrzdilo vyloučení Tomáše Pešíra už v prvním poločase. Kopanina odehrála v jedenácti třicet sedm minut, zbytek zápasu o jednoho hráče méně poté co sudí Hocek tasil červenou kartu. "O mě se ví, že jsem vznětlivější. Ale pokud rozhodčí od třetí minuty běhá za Melničukem a říká, že on, Bláha a já nedohrajeme, tak podle mě trpí nějakým komplexem a je to směšný," uvedl pro FCPK TV po dvou žlutých kartách vyloučený Pešír.
 
SK Vysoké Mýto - FCPK 3 : 1    M 20.05.2017,  FCPK 
Kopanina z Vysokého Mýta bez bodu. Pešír vyloučen už v první půli.
Přední Kopanina - Rozhodčí Petr Hocek. Jméno, které skloňovali fanoušci FCPK ve všech pádech po porážce ve 26. kole Divize C ve Vysokém Mýtě (1:3). Hlavní arbitr se svými kolegy Vnukem a Matouškem nasadili na Pražany velmi přísný metr a zejména vyloučení Pešíra po dvou žlutých kartách už v první půli bylo pro výsledek zásadní, účelové a pro kvalitu zápasu destrukční. Kopanina držela 1:1 do 75. minuty pak dvakrát inkasovala.
 
Další tombola rozdána. Nezastavily nás hromy, blesky ani průtrž mračen.     18.05.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Proti tradiční tombole při sobotním zápase Divize mezi FCPK a FK Kolín se spiklo samo nebe. Výhružky v podobě hromů blesků během první půle a vše vyvrcholilo těsně před přestávkou průtržní mračen. Než se stačila uklidit aparatura moderátora Patrika Rokla, byla utopena a nefunkční. Přesto tombola proběhla úspěšně. Děkujeme za krásné fotky klubovému fotografovi - Matěj Kryštof Řešátko.
 
Kluci hráli podlahu. Poděkoval jsem jim. Kolín potvrdil kvalitu, řekl Hebousse     18.05.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Parádní divizní zápas viděli fanoušci na stadiónu U Drahušky v Přední Kopanině ve 25. kole. Přijel silný soupeř FK Kolín a ukázal, že v soutěži patří mezi úplnou špičku. Domácí Kopanina mu zdatně sekundovala, ale nakonec padla. "Přes prohru jsem hráčům poděkoval. Hráli svou podlahu a přispěli ke kvalitnímu zápasu pro fanoušky," uvedl kopaninský kouč Sálem Hebousse. Poslechněte si celý jeho rozhovor po utkání pro klubovou FCPK TV.
 
Přeju Kopanině záchranu, zaslouží si být v divizi, řekl kouč FK Kolín Havrda     18.05.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - "Sehráli jsem strašně těžké utkání. Kopanina byla organizovaná a přeju jí záchranu, protože si určitě zaslouží být v divizi," prohlásil po utkání FCPK vs FK Kolín kouč hostujícího týmu Jaroslav Havrda. Jeho svěřenci vyhráli u letiště 3:0, ale definitivně rozhodli o výsledku až v posledních deseti minutách, kdy padli dva góly. Poslechněte si celý rozhovor s kolínským koučem a podívejte se na sestřih nejzajímavějších situací.
 
Sestřih Divize FCPK vs Kolín. Dvě penalty pro hosty, Kopanina bez bodů.     18.05.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Po třech domácích výhrách v řadě fotbalisté Přední Kopaniny našli druhého přemožitele v jarní části Divize C na domácím stadiónu U Drahušky. Tři body si odváží FK Kolín, který u letiště vstřelil tři góly oproti neplodné Kopanině, která tentokráte vyšla naprázdno. Dva góly hostů byly z penalt. Obě situace a vše ostatní zajímavé z tohoto sledovaného utkání nabízíme v sestřihu klubové televize FCPK TV.
 

Další články

13.05.2017  Kolín na Kopanině ukázal kvalitu. Cesta k výhře však vedla přes dvě penalty.
13.05.2017  Sestřih Divize FCPK vs Trutnov. Rozhodla super hrubka obrany hostů.
08.05.2017  Dalších pět výherců tomboly na Kopanině. Příště může vyhrát Vaše vstupenka.
08.05.2017  Kopanina vyhrála zaslouženě. Hrála s větším nadšením, řekl Dvořák (Trutnov)
06.05.2017  Kopanina zvládla další bitvu o "život". Porazila v divizi doma Trutnov.

Fotogalerie k zápasům

 

FCPK


FCPK | Pražský přebor
 ABC Braník 00
 FC Tempo 00
 FCPK00
 FK Admira Praha B00
  FK Dukla Jižní Město 00
 FK Újezd nad Lesy 00
 SK Citadel Dolní Chabry 00
 SK Horní Měcholupy 00
 SK Motorlet Praha B00
 SK Třeboradice 00
 SK Uhelné sklady Praha 00
 SK Union Vršovice 00
 SK Zbraslav 00
 SK Ďáblice 00
 Sokol Královice 00
 ČAFC Praha 00

Další kolo

FCPK - FK Újezd nad Lesy 12.08.
SK Union Vršovice - FK Dukla Jižní Město 12.08.
SK Citadel Dolní Chabry - ABC Braník 12.08.
Sokol Královice - SK Uhelné sklady Praha 12.08.
FK Admira Praha B - SK Třeboradice 13.08.
SK Zbraslav - FC Tempo 13.08.
ČAFC Praha - SK Motorlet Praha B13.08.
SK Ďáblice - SK Horní Měcholupy 13.08.

 

Gratulujeme k narozeninám

Bláha Tomáš - 25.07. (34)
FCPK

Bylo odehráno

23.07.PSK Střešovice 1911
FCPK
5
0
22.07.PTatran RAKO Rakovník
FCPK
5
0
19.07.PFK Admira Praha B
FCPK
1
2

Bude se hrát

30.07.
17:00
PSK Černolice
FCPK
05.08.
10:15
PČeský lev Beroun
FCPK
12.08.
17:00
MFCPK
FK Újezd nad Lesy