Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Přehled událostí

ABC Braník - FCPK 3 : 0    M 09.06.2018,  FCPK
Kopanině se nedaří. Prohrála potřetí za sebou a opět neskórovala.
Braník - Fotbalisté Přední Kopaniny prohráli třetí zápas v řadě. Po Vršovicích a Dukle Jižní Město padli i v Braníku. Domácímu týmu bojujícímu o sestup podlehli 0:3, navíc už tři zápasy v řadě nevstřelili ani branku. Ofenzíva bez Urbana a nyní i Pospíšila je slabá. Modročervení ukončí tuto sezónu za týden doma proti Uhelným skladům.

SK Union Vršovice - FCPK 1 : 0    M 26.05.2018,  FCPK
Kopanina neveze z Vršovic ani bod. Rozhodl jediný gól ze standardní situace.
Vršovice - Při svém posledním vystoupení na stadiónu Unionu Vršovice v srpnu 2018 zvítězili fotbalisté FCPK nad domácími 1:0. Teď to dopadlo přesně naruby. Tehdy rozhodl Urban po přihrávce Pešíra. Urban je zraněný, Pešír odešel před sezónou. A jelikož po nich nikdo střelecké kopačky neobul, rozhodla branka domácího dorostence Turka dvacet minut před koncem.

FCPK - SK Citadel Dolní Chabry 3 : 0    M 19.05.2018,  FCPK,
Dolní Chabry na Kopanině vedl Vladimír Šmicer. Výhru však slaví modročervení.
Přední Kopanina - Jubilejní desátou výhru v aktuálním ročníku Pražská teplárenská přeboru Prahy si připsali fotbalisté Přední Kopaniny ve 26. kole. Na domácím stadiónu U Drahušky porazili doma Dolní Chabry 3:0. Hosté v týdnu ve snaze udělat maximum pro záchranu soutěže odvolali trenéra Peclinovského a na lavičku usedl sám slavný Vladimír Šmicer - prezident klubu. Přesto si od letiště odváží tříbrankovou porážku.

Sokol Královice - FCPK 1 : 4    M 12.05.2018,  FCPK,
Přední Kopanina dala čtyři góly za 34 minut a otočila duel v Královicích.
Královice - Tyhle dva celky se v bojích o záchranu v Pražská teplárenská přeboru úplně neočekávaly – ač mají Královice i Přední Kopanina na sestupové pozice náskok, stále nemohou být v klidu. Po víkendovém vzájemném zápase je veseleji na Přední Kopanině, která na hřišti soupeře vyhrála 4:1, ač o poločase prohrávala. Po změně stran však dala čtyři góly za 34 minut a slavila. Celkově jsou na tom ale o bod lépe Královice. Podívejte se na nejzajímavější okamžiky zápasu a komentáře z obou stran.

FC Tempo - FCPK 2 : 2    M 05.05.2018,  FCPK,
I na Tempu Přední Kopanina promrhala dvoubrankový náskok
Lhotka - Ztratit dvoubrankový náskok, to je parádní disciplína fotbalistů z Přední Kopaniny. Před týdnem se jim to povedlo doma proti posledním Ďáblicím, v tomto kole na hřišti Tempa. Do sestavy se sice vrátil Jiří Švarc, ale byla to právě brankářská opora hostů, která se podepsala pod obě inkasované branky. Švarc se navíc opět zranil a zápas nedohrál.

FCPK - SK Ďáblice 2 : 2    M 28.04.2018,  FCPK,
Vítězství nad posledním se nekonalo. Kopanina jen remizovala s Ďáblicemi 2:2.
Přední Kopanina - Fotbalisté FCPK měli ve 23. kole Pražská teplárenská přeboru napravovat nepovedený dojem z minulého zápasu na ČAFC a zároveň se vzdálit blížícím se sestupovým příčkám. Soupeř byl dle tabulky tomu vhodný, poslední SK Ďáblice. Přesto nakonec remíza 2:2. Domácí dokázali ztratit během druhé půle pěkný dvoubrankový náskok.

FK Újezd nad Lesy - FCPK 2 : 0    H 24.04.2018,  FCPK
Kopanina končí v poháru. Ve čtvrtfinále jí vystavil stopku FK Újezd nad Lesy.
Přední Kopanina - Mezi poslední čtyři týmy Teskahor poháru Prahy Kopanina v letošním ročníku 2017/2018 nepostoupila. Na hřišti FK Újezd nad Lesy prohrála s domácím týmem, který je jedním z hlavních kandidátů na sestup z přeboru Prahy. Kopanina tak v letošním ročníku končí poté, co na cestě do čtvrtfinále vyřadila Sokol Tróju a Partisan Prague F.C.

ČAFC Praha - FCPK 2 : 0    M 21.04.2018,  FCPK,
Přední Kopanina za dva zápasy nedala Čafce gól. A prohrála i v odvetě.
Záběhlice - Fotbalisté ČAFC ukradli Kopanině v této sezóně všechny body. Na podzim U Drahušky vyhráli překvapivě 1:0 a ještě lépe zvládli odvetu (2:0). Modročervení neskórovali pošesté v této sezóně, podruhé na jaře. Na nové trávě v Záběhlicích se za celých 90 minut nedostali do žádné významnější šance. Domácí vyhráli zaslouženě, od hostů výkon bídný, zejména ve druhém poločase velmi špatný.

FCPK - FK Admira Praha B 1 : 1    M 14.04.2018,  FCPK
Podzimní repeté. Přední Kopanina s Admirou remizovala i v jarní odvetě.
Přední Kopanina - Ani jeden ze zápasů mezi Přední Kopaninou a Admirou B v této sezóně neměl vítěze. Podzimní match v Kobylisích skončil remízou 2:2 a odveta u letiště pak 1:1. I tentokráte vedla Admira a opět modročervení vyrovnávali. Sto deset platících diváků vidělo zajímavé utkání a bohužel také dvě vyloučení na straně domácích. Huleš a Kundelásek šli předčasně do kabin vždy po dvou žlutých kartách.

FCPK - SK Horní Měcholupy 3 : 2    M 04.04.2018,  FCPK,
Nádherné branky dovedly FCPK k výhře v dohrávce nad Horními Měcholupy
Přední Kopanina - Kdo přišel ve středu 4.4. sledovat na stadión U Drahušky dohrávku 17. kola fotbalového přeboru Prahy nelitoval. Domácí tým Přední Kopaniny porazil třetí mužstvo tabulky SK Horní Měcholupy 3:2. Kopanina vstřelila nádherné branky a postarali se o ně ti nezkušenější - Pospíšil, Buzek, Zadina. Po dvou smolných prohrách v řadě tento výsledek domácí moc potřebovali.

Nedat penaltu v takhle těžkém utkání mrzí, řekl neúspěšný střelec Čihák     04.04.2018,  FCPK,
Přední Kopanina - Zcela odlišné starosti mají fotbalisté Přední Kopaniny a Třeboradic. Zatímco hosté mají po páteční výhře 2:0 na hřišti soupeře na prvním místě Pražská teplárenská přeboru čtyřbodový náskok na druhou Duklu, Kopanina je po druhé jarní porážce pouze čtyři body nad hranou sestupu. Proti lídrovi mohla bodovat, ale v klíčové chvíli neproměnila penaltu. Podívejte se na nejzajímavější okamžiky zápasu a komentáře z obou stran.

Poločasová tombola našla pět vítězů. Vítěznou kýtu bral Pepa Brothánek.     01.04.2018,  FCPK
Přední Kopanina - První letošní poločasová tombola měla nálepku "velikonoční". A mezi pěti cenami byla tématicky i poukázka na 200Kč v restauraci U Drahušky, kde právě probíhaly velikonoční hody. Dále se rozdávalo pivo od Únětického pivovaru, víno od Wine & More, mražená kachna od Jídelny Ergon a vítězná kýta od řeznictví Křeček.

FCPK - SK Třeboradice 0 : 2    M 30.03.2018,  FCPK
Kopanina nedala Třeboradicím penaltu a soupeř odváží všechny tři body.
Přední Kopanina - Starosti sužují modročervené. Prohráli na jaře podruhé řadě a vždy si v klíčovém okamžiku mohli pomoci penaltou, ale neproměnili. Minule na Motorletu Urban, teď proti Třeboradicím Čihák. V 19. kole přeboru Prahy naopak lídr soutěže z Třeboradic proměnil dvě standardní situace a veze od letiště všechny tři body. Při první se navíc zranil gólman Švarc a musel střídat. Kopaninu teď čeká v týdnu dohrávka proti SK Horní Měcholupy (středa, 4.4. od 17:30).

Na Motorletu rozhodla první půle. Nevyužili jsme možnosti, řekl Daniel Vott     26.03.2018,  FCPK
Jinonice - První jarní prohra hned ve druhém zápase. Trenér FC Přední Kopanina Daniel Vott opouštěl umělou trávu SK Motorlet v Jinonicích zklamaný. Při odchodu si ještě vysvětloval cosi s rozhodčími, ale věděl, že ti za prohru 2:3 nemohou. Jeho tým nevyužil nabídku pokutového kopu ani více než půlhodinovou přesilovku. Měl i další možnosti zápas natočit ve svůj prospěch. Nepodařilo se.

SK Motorlet Praha B - FCPK 3 : 2    M 25.03.2018,  FCPK,
Přesilovka ani penalta nepomohly. Kopanina jede z Motorletu bez bodu.
Jinonice - Po zápasovém výpadku v minulém týdnu kvůli počasí pokračoval přebor Prahy 18. kolem. Fotbalisté FCPK v něm narazili na loňského vítěze rezervu Motorletu, který však podzim nezvládl a teď dohání ztrátu. A daří se mu to. Dvakrát 3:2 nad ČAFC a teď i FCPK. Kopanina může litovat. Dala dva góly venku, ale přesto prohrála. Přitom měla možnost ještě penalty (Urban nedal) a 38 minut hráli modročervení přesilovku o jednoho hráče více.

Nedělní zápasy přeboru odloženy. Svaz odsunul vše včetně FCPK vs Měcholupy.     17.03.2018,  FCPK
Praha - Pražský fotbalový svaz v sobotu večer vydal prohlášení o odložení všech tří zbývajících duelů 17. kola přeboru Prahy. Z nařízení svazu byla utkání FCPK-Měcholupy, Admira B-Zbraslav, Ďáblice-Motorlet B odložena z důvodu nepřízně počasí na termín 4.dubna 2018. Rozhodnutí svazu přišlo poté, co už v sobotu se neodehrály čtyři z pěti plánovaných zápasů. V jediném utkání, které bylo sehráno, porazily Královice na umělé trávě v Uhříněvsi FK Újezd nad Lesy 3:0.

Pro Kozlíka sezóna skončila. Přetrhl si opět vaz v koleni a čeká ho operace.     14.03.2018,  FCPK
Přední Kopanina - Smolař Martin Kozlík. Ve třiadvaceti letech čeká fotbalistu FCPK už druhá plastika křížového vazu. Po čtyřech letech od operace levého kolene si teď poranil pravou nohu. Záložník z kádru A mužstva šel hrát přípravné utkání za rezervu proti Partizan Prague a nedohrál. Vyšetření u specialisty Josefa Maurera ukázalo nejhorší možný scénář. Přetržený přední křížový vaz.

Úspěšný vstup. Jsem rád za tři body, uvedl po jarní premiéře trenér Daniel Vott     13.03.2018,  FCPK
Satalice - První jarní kolo Pražská teplárenská přeboru mužů nezvládla řada favoritů. Prohrála Dukla Jižní Město, Horní Měcholupy i Braník. Přední Kopanina roli favorita splnila. Ze hřiště předposledního týmu FK Újezd přivezla tři body za výhru 1:0. Kouč FCPK Daniel Vott od svého týmu čekal více, ale dobrý start ho přesto potěšil. První zápasy nikdy krásou neoplývají a důležité jsou zejména získané body pro dobrý rozjezd.

FK Újezd nad Lesy - FCPK 0 : 1    M 11.03.2018,  FCPK
Navzdory ztrátám úspěšný jarní vstup. Kopanina vyhrála bitvu s Újezdem.
Satalice - Fotbalisté Přední Kopaniny zahájili odvetnou část Pražská teplárenská přeboru Prahy. V prvním jarním kole (celkově 16.) zvítězili na vypůjčené umělce v Satalicích nad "domácím" FK Újezd nad Lesy 1:0. Jediný gól vstřelil kapitán Melničuk po rohu Vika třináct minut před koncem. Kopanina však počítá i ztráty. Přišla o vyloučeného obránce Bláhu a v poločase musel střídat pro zranění kolene gólman Jiří Švarc.

Tatran RAKO Rakovník - FCPK 2 : 4    P 04.03.2018,  FCPK
Generálka ukončila zimní přípravu. Kopanina porazila divizní Rakovník.
Rakovník - Výhrou nad divizním Tatranem Rakovník (4:2) ukončili fotbalisté zimní přípravu 2018. S Rakovníkem Kopanina přišla o dvoubrankové vedení, aby v závěru znovu strhla vedení na svou stranu. Dvě branky dal Urban a s deseti góly se stal nejlepším střelcem zimy. Devět přípravných zápasů modročervení odehráli s bilancí 4-1-4 a aktivním skóre 33:27. O víkendu vstoupí Kopanina do jarní části přeboru zápasem proti FK Újezd nad Lesy.