Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
   

Karta týmu: Minipřípravka (U7)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu  

Hráči týmu


Realizační tým

Cigánek Tomáš
hlavní trenér
Rendl Jiří
Asistent trenéra
  

Přehled dalších událostí

Filipovský a Gall přesun do mladší přípravky. Máme novou hráčku Elizabet.     11.02.2024,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - Kategorie U7 je první seznamovací kategorie s klubem. Hráči, úplní nováčkové, se zde od pěti let učí základním pohybovým i fotbalovým dovednostem. Učí se i rodiče, kteří často s činností fotbalového klubu nemají žádnou zkušenost. Někdy sem spadnou i starší, kteří s fotbalem začali později. Pak všichni přechází do mladší přípravky. Někdy i během sezóny, stejně jako teď Noel Filipovský a Jáchym Gall.
 
V neděli 12.3. čeká minipřípravku halový turnaj v Modřanech     09.03.2023,  Minipřípravka (U7) 
Praha - O víkendu je na programu další turnájek, pořádaný FK Dukla Praha (Kopanina je partnerský klub Dukly). Akce se koná v neděli 12.3.20023 a proběhne v hale na adrese Herrmannova 2016/24, Modřany.
 
Minipřípravka hrála turnaj v Modřanech. Trenér Živkovski byl velmi spokojen.     28.01.2023,  Minipřípravka (U7) 
Modřany - Turnaj se konal v hale domu dětí a mládeže Modřany. Celkem se zúčastnily 4 týmy: DDM Modřany, DDM Sparta, Dukla Praha a FC Přední Kopanina. Turnaj se nehrál na výsledek, ale pro zážitek a radost ze hry. Hrálo se na třech hřištích 3+0, dvě hřiště byly s florbalovými brankami a jedno s házenkářskými brankami. Zajímavostí bylo to, že se na každém hřišti hrálo s jiným míčem, hrálo se s obyčejným, malinkým a pěnovým. Kluci, kteří už na tomto turnaji hráli, tak věděli, jak se s takovým míčem hraje a vůbec nebyli překvapení.
 
Minipřípravka sehrála první jarní zápas. Na Kopaninu přijely Modřany.     08.04.2022,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - Představte si úplně nejmenší fotbalisty a jejich první zápas. Ročníkově to jsou děti narozené 2015-2017. Tak tihle caparti oblékli dres a narazili na svého prvního soupeře. Kopanina přivítala na svém domácím stadiónu U Drahušky tým SK Modřany.
 
Minipřípravka, první malá vítězství a radosti     30.11.2021,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - V září do naší minipřípravky nastoupila celá řada nováčků. Více či méně políbení fotbalem se všichni jako jeden zapojili do tréninku, který je veden pro nejmenší především jako velmi efektivní pohybové cvičení a také získávání týmového ducha.
 
Zápisník trenéra: trénink 3.12.2020, jsme venku, zimy se nebojíme     03.12.2020,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - Právě dnes došlo k rozvolnění opatření pandemie koronaviru. Tým minipřípravky už nemusel trénovat ve skupinách po šesti, i když po týdnech nicnedělání jsme byli předtím rádi i za ty skupiny. Teď jsme do toho mohli jít naplno. Nejsme žádní skleníkoví hráči, proto jsme do toho šli naplňáka venku na umělce U Drahušky.
 
Podzimní zpráva z minipřípravky. Začínáme s fotbalem a baví nás to.     29.12.2019,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - Nejmladší kategorií ve fotbalovém klubu FC Přední Kopanina je minipřípravka. Označuje se také jako U7 (Under 7). Přichází sem úplní nováčkové. V aktuálním období podzim 2019 to byly děti narozené v roce 2013, 2014 a také už 2015. V týmu je patnáct hráčů a dveře pro nováčky jsou stále otevřené. Trenérem týmu je Tomáš Cigánek.
 
Minipřípravka startuje zimní program. Do března se přesouváme do tělocvičny.     13.11.2017,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - Nejmladší fotbalisté Přední Kopaniny ukončili pro rok 2017 své tréninky na venkovním hřišti. Definitivně nás vyhnala zima a tma. Tréninkový program se přesouvá do haly. Každé úterý se bude trénovat v tělocvičně v základní škole v Nebušicích v čase 16:00-17:15. Informace o čtvrtku poskytneme později.
 
Kopanina proti Dukle dívky. Benjamínci poprvé v opravdovém zápase.     12.03.2017,  Minipřípravka (U7) 
Přední Kopanina - Pro Kopaninu vyrůstají v klubu další generace hráčů. Ti nejmladší dnes jsou narozeni v roce 2009 a 2010. A právě pro ně byl určen přátelský dvojzápas s děvčaty z Dukly. Nastoupili i někteří hráči narození 2008, kteří s fotbalem začali později. Bylo to přínosné pro obě strany. O výsledek tady vůbec nešlo. Plán byl podchytit malé děti ještě více pro hru a to se podařilo bezezbytku.
 
Minipřípravka Přední Kopaniny na halovém turnaji ve Zličíně porazila Spartu.     08.02.2015,  Minipřípravka (U7) 
Zličín - Fotbalisté Přední Kopaniny ročník 2008 (minipřípravka) nastoupili ke svému prvnímu halovému turnaji v životě. V hale FC Zličín odehráli pět zápasů a hned na úvod porazili Spartu. V turnaji si celkově připsali dvě výhry a tři prohry, z toho dvě smolné o jediný rozdílový gól. Pozitivem bylo, že v každém utkání se střelecky prosadili. Celkově obsadili páté místo, ale nabrali obrovskou horu nových zkušeností. S ročníkem 2008 se má Kopanina na co těšit.
 
Udělali jsme společnou fotku minipřípravky při tréninku v Lysolajích.     02.04.2014,  Minipřípravka (U7) 
Lysolaje - Na závěr letošní zimní přípravy, pro kterou jsme opět našli velice příznivé podmínky v tělocvičně Základní školy v Praze 6 - Lysolajích jsme udělali fotku týmu. Doufáme, že se vám bude líbit. Horní řada zleva: Terhorst, Dasbach B., Hadar, Mickel, Dasbach T., Schryvers. Dolní řada zleva: Vender, Vízner, Nyklas, Sixta, Kalivoda.
 
Nejmenší Kopaňáci v premiéře překvapili. Porazili Slávii a sahali po bronzu.     18.12.2013,  Minipřípravka (U7) 
Modřany - Jednou to budou vzpomínky, které jim nikdo nevezme. Obléknout poprvé v životě dres Přední Kopaniny a hned mít premiéru proti Slávii, navíc vítěznou, to se jen tak někomu nepodaří. Stalo se 14.12. na turnaji Styx Cup přípravek v Modřanech. I díky výhře nad Slavií 3:1 hrála Kopanina do poslední chvíle o stupně vítězů. V rozhodující bitvě však padla s Duklou JM nejtěsnějším skóre 0:1 a skončila čtvrtá.
 
 

Minipřípravka (U7)