FanShop | Kontakty | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)

Tabulka střelců: SŽ-B

Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

Víkend summary: A-Královice 2:1, B-Bohnice B 3:1, FA Pha-SD 8:1, MD-Libuš 7:0, SŽ-Ďáblice 6:1, Barrandov-SŽ B 1:0, D.Počernice-SPŘ 17:15, MŽ-Zbraslav 4:2...  MPŘ-FASA Praha 48:7...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......

Přehled dalších událostí

Starší žáci B (U14) - FC Zličín B 7 : 2    M 08.10.2017,  Starší žáci B (U14)
Starší žáci ovládli zápas o první místo. Porazili doma Zličín a jdou do čela.
Přední Kopanina - Podle dosavadních výsledků zřejmě utkání dvou nejvyspělejších týmů letošní soutěže. Po remízovém poločase Kopanina zcela ovládla druhé dějství a pěti góly se prostřílela do čela tabulky. Zasloužená výhra domácího celku.

Slavoj Suchdol - Starší žáci B (U14) 2 : 2    M 01.10.2017,  Starší žáci B (U14)
Žáci vezou ze Suchdola remízu. Po vedení 2:0 je to ztráta dvou bodů.
Suchdol - Rezerva starších žáků má druhou remízu v soutěži. Podruhé vycestovala na hřiště soupeře a podruhé remizovala (poprvé Ruzyně). Tentokráte v Suchdole s domácím Slavojem. Kopanina už vedla 2:0, když do šatny hlavou po rohu Sellerse skóroval krásně Tobiáš Jusko a hned po přestávce přidal druhý gól Jakub Řešátko. Domácí však nakonec dokázali dvěma góly srovnat.

TJ Ruzyně - Starší žáci B (U14) 1 : 1    M 17.09.2017,  Starší žáci B (U14)
Remíza v Ruzyni. Zasloužené vyrovnání v úplném závěru utkání.
Ruzyně - Starší žáci předvedli v Ruzyni pěkný výkon, po kterém si odváží ze hřiště soupeře jeden bod za remízu 1:1. Tu zajistil minutu před koncem utkání střelou za hranicí pokutového území Cigánek. Domácí tým skóroval už v první půli, když centrovaný míč ze strany zapadl pod břevno kopaninské branky. Za týden hostíme doma Čechii Smíchov.

Starší žáci B (U14) - 1. FC Barrandov 14 : 0    M 10.09.2017,  Starší žáci B (U14)
Premiéra v nové soutěži přinesla jasné vítězství nad 1.FC Barrandov.
Přední Kopanina - Kopanina má v kategorii starších žáků dva týmy a mladší béčko už také rozehrálo svou soutěž. Tým byl v premiéře na velkém hřišti povzbuzen vysokým vítězstvím nad Barrandovem 14:0. Soupeř byl mladší a navíc hrál v deseti. Ke druhému zápasu jedeme do Ruzyně.