Tabulka střelců: SD

Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

V neděli sledujeme: 1.) zápasy přípravek na domácí umělce U Drahušky, 2.) přátelák U13 na Zličíně...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......

Přehled dalších událostí

Starší dorost (U19) - SK Motorlet Praha B 2 : 7    M 30.10.2022,  Starší dorost (U19)
Dorostenci zdramatizovali zápas s Motorletem, ale po vyloučení zcela odpadli
Přední Kopanina - Starší dorostenci FCPK prohráli počtvrté v řadě. V 11. kole přeboru Prahy nestačili na Motorlet. První poločas měl skóre 0:2 a utkání měli hosté pevně ve svých rukách. Ve druhé půli Kopanina jinonickému týmu pěkně zatápěla. Snížila na 1:2, 2:3 a měla gólovku na vyrovnání Juskem. Přišel však gól na druhé straně, vyloučení Hrubého a hosté do domácí sítě nakonec nasypali sedm branek. Jeden gól byl z penalty, zranil se Cigánek a za hosty nastoupil kopaninský Skalník. Příště do Ďáblic.

SK Union Vršovice - Starší dorost (U19) 5 : 0    M 23.10.2022,  Starší dorost (U19)
Starší dorost prohrál potřetí v řadě. Ve Vršovicích nečekaně vysoko.
Vršovice - Závěr víkendového programu obstaralo vystoupení staršího dorostu Kopaniny ve Vršovicích. Vysoká porážka 0:5 hostujícího týmu je zklamáním. Očekával se vyrovnaný zápas. Samozřejmě absence klíčových hráčů Sellers, Bradáč, Dimitrov a Čvirk také sehrála roli. Za týden hrají Kopaňáci doma proti Motorletu, týmu z první pětky.

Starší dorost (U19) - FAA Zbura 0 : 2    M 16.10.2022,  Starší dorost (U19)
Přední Kopanina - V neděli čekal starší dorost Přední Kopaniny těžký úkol. Na jejich půdě přivítali FAA Zbury sídlícím na 3. místě v tabulce s 8 výhrami z úvodních 11 zápasů. Zato domácí se nenacházejí v moc dobré formě - vyhráli pouze jediné z posledních 4 utkání a nacházejí se na 9. místě. Avšak utkání nebylo jednostranné, dlouho se drželo bezgólové skóre, které ale pár minut před koncem poločasu zlomili hosté a šli tak do šaten za stavu 1:0. FCPK měla po přestávce své šance, které ale nevyužila a druhá branka Zbury tak byla nevyhnutelná. Nakonec si favorit udržel výsledek 2:0 a z Kopaniny tak veze plný počet bodů.

FK Admira Praha B - Starší dorost (U19) 3 : 1    M 13.10.2022,  Starší dorost (U19)
Jediný gól Sellerse v dohrávce na Admiře na bodový zisk nestačil
Kobylisy - Dohrávka 3. kola přeboru staršího dorostu mezi domácí Admirou a Přední Kopaninou skončila výhrou týmu z Kobylis 3:1. Dvoubrankový náskok domácích na malé umělce korigoval po přestávce střídající Sellers, ale podruhé už se Kopaňákům rozvlnit síť za gólmanem Kebrtem nepodařilo, naopak inkasovali třetí branku. Kopanina je deváté s třinácti body a o víkendu hostí doma třetí tým tabulky FAA Zbura.

FC Tempo B - Starší dorost (U19) 3 : 3    M 09.10.2022,  Starší dorost (U19)
Škoda remízy na Tempu. Třikrát jsme vedli, domácí vždy dokázali dorovnat.
Lhotka - V utkání 8. kola přeboru staršího dorostu byla Kopanina na Lhotce favoritem. Domácím patří v tabulce předposlední příčka a v soutěži nastupují s mladšími ročníky. Hosté však zápas nedokázali dovést do vítězného konce, přestože třikrát šli do vedení. Domácí však pokaždé srovnali, takže si oba týmy rozdělily po bodu. V týdnu čeká tým FCPK U19 dohrávka na Admiře.

Starší dorost (U19) - SK Střešovice 1911 5 : 2    M 02.10.2022,  Starší dorost (U19)
Střešovický první dorost dostal na Kopanině pět gólů. Skvěle Kopča!
Přední Kopanina - Hlavní dorost Střešovic dostal na Kopanině pět gólů. To se nečekalo! Tým představující vrchol bohaté střešovické mládeže byl favoritem utkání, které však nezvládl. Derby ovládla Kopanina, která po nerozhodné půli předvedla po pauze skvělý výkon a došla si zaslouženě pro tři body a posun na deváté místo. Dvakrát se trefil Jusko, po jednom gólu Bradáč, Zavadil a Bíro. Oba týmy mají aktuálně 12 bodů, Kopanina však dohrávku s Admirou k dobru. Za týden hrají modročervení na Tempu.

Dohrávka s Admirou znovu odsunuta. Hrát se bude 13.10. v Kobylisích na UMT.     02.10.2022,  Starší dorost (U19)
Praha - Dohrávka 3.kola přeboru Prahy dorostu s Admirou se bude hrát ve čtvrtek 13.10.2022 na stadiónu soupeře v Kobylisích. V původním termínu byl zápas odložen pro silný déšť a podmáčený terén.

Starší dorost (U19) - FK Slavoj Vyšehrad 1 : 3    M 28.09.2022,  Starší dorost (U19)
Přední Kopanina - Do středečního utkání hraném v tzv. anglickém týdnu nastupovaly oba celky - Přední Kopanina i Vyšehrad - bok po boku se stejným počtem bodů. Jediným rozdílem bylo, že hosté odehráli o zápas víc, takže měli i o jednu prohru navíc, a tak chtěli vyhrát, aby bilanci srovnali. K tomu se přiblížili hned v 5. minutě, kdy se ujali vedení, to však netrvalo dlouho a po čtvrt hodině hry už byl stav 1:1. Ale jak 1. poločas začal, tak i pokračoval, do přestávky stihl Vyšehrad udeřit ještě 2x a šel tak do šaten za stavu 3:1. Druhá půle se té úvodní nepodobala, nepadl už žádný gól a hosté svůj náskok udrželi a v tabulce tak Přední Kopanině odskakují na 3 body. Modro-červené čeká o víkendu domácí derby se Střešovicemi.

SK Hostivař - Starší dorost (U19) 1 : 4    M 25.09.2022,  Starší dorost (U19)
První body pro starší dorost na hřišti soupeře. Poraženým byla Hostivař.
Hostivař - Zatímco doma jsou Kopaňáci stoprocentní, venku měli až do neděle bilanci nula bodů. To už neplatí! V Hostivaři totiž Kopanina vyhrála 4:1. Poločas 2:0 pro hosty, pak další dvě branky. Za domácí skóroval Vácha z penalty. Tu proměnil také na hostují straně Cigánek, který se vrátil po dlouhé pauze zaviněné zraněním. Další branky stříleli Sellers, Jusko a Dimitrov. Už ve středu hrají modročervení dohrávku s Vyšehradem.

FK Slavoj Vyšehrad - Starší dorost (U19) 7 : 1    H 21.09.2022,  Starší dorost (U19)
Vyšehrad - Ve druhém kole poháru dorostu se střetla Přední Kopanina s Vyšehradem, 2 týmy, které mají v ligové soutěži přímý souboj o pozici, a tak tento zápas mohl posloužit i jako nácvik na mistrovské utkání, které se hraje za týden. Jenže v tomto utkání jako kdyby hrál jen jeden celek, a to domácí Vyšehrad. Po čtvrt hodince se ujal vedení, které do konečného hvizdu jen postupně navyšoval. FCPK se alespoň jednou čestně trefila, ale to už byla branka pouze na úpravu konečného skóre 7:1.

SK Zbraslav - Starší dorost (U19) 2 : 1    M 10.09.2022,  Starší dorost (U19)
Zbraslav - Po delší pauze, z důvodu odložení domácího zápasu proti Admiře, Přední Kopanina nastoupila do dalšího venkovního utkání, tentokrát proti Zbraslavi. Po nepříliš vydařeném startu do soutěže chtěli borci z FCPK napravit svá dosavadní zaváhání a odnést si tři body. Po Zavadilově proměněné penaltě ze 40. minuty byli na správné cestě a do šaten šli s jednobrankovým náskokem. Avšak šestiminutový výpadek v poslední třetině zápasu vše změnil a domácí se ujali vedení čtvrt hodiny před koncem. Tuto příležitost už Zbraslav nepustila a z utkání tak vyšla vítězně.

TJ Praga Praha - Starší dorost (U19) 7 : 2    M 31.08.2022,  Starší dorost (U19)
Praga - Třetí utkání nového ročníku odehrál starší dorost FCPK na hřišti Pragy v rámci náročného "anglického" týdne. Po předchozí porážce se Kopaňáci chtěli vrátit na výherní vlnu. K tomu se však během zápasu v žádné fázi příliš nepřiblížili a k vedení se nedostali. Domácí celek řídil skóre, a i přes dva zásahy Filipa Bradáče nakonec Kopanina soupeři podlehla 2:7.