Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Hlavní trenér
Bíro Jaroslav
vedoucí mužstva

Přehled dalších událostí

Starší dorost (U19) - FK Újezd nad Lesy 2 : 5    M 13.06.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost zakončil ročník domácí porážkou.
Přední Kopanina - Kategorie U19, tedy starší dorost, ve čtvrtek zakončila nevydařenou sezonu. V posledním kole sehrála zápas na domácí půdě proti šestému Újezdu nad Lesy. Hosté vyšli do vedení již ve čtvrté minutě a následně ho zdvojnásobili. FCPK dokázala snížit jednou brankou, a do šaten se tak šlo za stavu 1:2. V druhé půli to však již byl jen Újezd. Soupeř navýšil náskok na 1:5 a domácí už se zmohli jen na jeden gól. FCPK U19 tedy závěrečný duel prohrála 2:5 a ročník ukončila na desáté příčce.

SK Ďáblice - Starší dorost (U19) 4 : 2    M 08.06.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost v posledním mistráku prohrál na hřišti Ďáblic.
Ďáblice - Starší dorost FCPK otevřel kopaninský víkend sobotním zápasem v 10:00 na půdě Ďáblic. Tento soupeř sídlí na třetím místě tabulky, zatímco modročervení jsou desátí; FCPK tedy byla jasným outsiderem. To se potvrdilo již začátkem utkání, kdy se domácí ujali vedení díky vlastňáku Bryčky ve čtvrté minutě. Po čtvrt hodině Ďáblice náskok zdvojnásobily a do poločasu udeřily ještě dvakrát. Do druhé půle šli tedy Kopaňáci s deficitem 0:4. Následně však přišla dvouminutovka, která vykřesala hostům naději, když se v 64. a pak v 65. minutě prosadili a snížili na 2:4. Ďáblice však nezpanikařily a výsledek už zůstal nezměněný.

Sokol Kolovraty - Starší dorost (U19) 3 : 0    M 26.05.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost na půdě Kolovratů prohrál o tři branky.
Kolovraty - V neděli dopoledne vyšel do akce starší dorost FCPK, který hrál na půdě Kolovratů. Na tomto hřišti za celou sezonu domácí prohráli pouze dvakrát, a tak modročervené čekal náročný duel. FCPK navíc již pět zápasů v řadě nevyhrála; Kolovraty tedy byly jasným favoritem. Na branku se však poměrně dlouho čekalo. Úvodní trefa přišla až těsně před poločasem, konkrétně v 43. minutě, kdy domácí otevřeli skóre, a do šaten si odnesli jednogólové vedení. Během druhé půle Kolovraty nepolevily, a pár minut po začátku svůj náskok zdvojnásobily. Utkání následně rozhodly třetí brankou v 66. minutě, a takto už skóre zůstalo do konce.

Starší dorost (U19) - SK Nusle 1 : 1    M 19.05.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost uhrál remízu proti kvalitním Nuslím.
Přední Kopanina - Domácí FCPK se ujala vedení brzy v utkání; už ve čtvrté minutě otevřela skóre po vlastní brance Nuslí. Po zbytek první půle už se nikdo neprosadil a modročervení si do šaten odnesli jednogólový náskok. První čtvrt hodinu druhého poločasu byl stav stále stejný, ale následně se trefili i hosté, kteří v 62. minutě srovnali na 1:1. Domácí dokázali tento výsledek udržet do konce, a připisují si tedy bod proti velmi silnému soupeři.

AFK Slavoj Podolí Praha - Starší dorost (U19) 5 : 0    M 12.05.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost si z Podolí odnáší prohru a pět obdržených branek.
Podolí - Starší dorost do svého duelu nastoupil v neděli odpoledne na půdě Podolí. Jednalo se o duel z boje o záchranu; mužstva totiž sídlí v tabulce za sebou, na deváté a desáté příčce. Před utkáním mělo Podolí náskok jednoho bodu, a tak se hrálo přímo o zisk pozice. Domácí dali první branku zápasu v 22. minutě, a to zároveň bylo pro úvodní poločas vše. Do toho druhého vstoupilo Podolí ještě lépe, a do čtvrt hodiny vstřelili další dva góly. Za stavu 0:3 to tedy již pro Kopaňáky bylo velmi složité, a naopak domácí skórovali ještě dvakrát, čímž konečné skóre upravili na 5:0.

Starší dorost (U19) - ČAFC Praha 2 : 3    M 05.05.2024,  Starší dorost (U19)
Kopanina byla kousek od cenné výhry. Lídr nakonec skóre otočil.
Přední Kopanina - V pěti dosavadních utkáních na jaře starší dorost vyhrál pouze jednou, a to proti poslední Březiněvsi minulý měsíc. Před sedmnáctým kolem se tak Kopaňáci nacházeli na devátém místě a od spodní trojky tabulky je dělily dva body. Na Kopaninu navíc zavítal lídr soutěže, jakýmž je tým ČAFC. Tento celek vede tabulku s náskokem osmi bodů a za celou sezonu prohrál pouze jednou. Na papíře se tedy jednalo o jasnou záležitost. Na hřišti to však vypadalo jinak. Domácí se překvapivě ujali vedení v 16. minutě po brance Šimka, a zavládnul pocit, že i s lídrem jde hrát. Tento stav se udržel do přestávky, a FCPK tak vedla 1:0. I ve druhé půli jako první skórovali modročervení, kteří zdvojnásobili své vedení, a najednou se ocitli kousek od nečekané výhry. V ten moment však ČAFC přepnul a dokázal snížit. Čtvrt hodiny před koncem hosté dokázali i srovnat a nálada se změnila, na koni nyní byl soupeř. Plný obrat nakonec přeměnil v realitu v nastaveném čase, kdy ČAFC skóroval na 3:2 a dočkal se tak úspěchu.

SK Dolní Chabry - Starší dorost (U19) 2 : 1    M 27.04.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost padl na půdě čtvrtých Chabrů o jednu branku.
Chabry - Do svého šestnáctého mistrovského utkání za tuto sezonu nastoupil starší dorost. Ten se utkal s Dolními Chabry na jejich hřišti. FCPK U19 v posledním kole podlehla doma Uhříněvsi, a ztratila tak na úkor soupeře osmou pozici v tabulce. Dolní Chabry se nachází na čtvrtém místě a před zápasem celky dělilo šest bodů. Lépe do tohoto duelu vstoupili Kopaňáci, kteří otevřeli skóre po čtvrt hodině hry, kdy se prosadil Jakub Všetečka. Takto stav vydržel až do přestávky, a devátá Kopanina tak vcelku překvapivě vedla na půdě Chaber. Hned po začátku druhé půle však domácí vyrovnali a začínalo se vlastně od nuly. Stav 1:1 dlouho panoval, avšak v 68. minutě se Dolní Chabry opět trefily do kopaninské sítě a ujaly se vedení. Na tuto branku modročervení do konce duelu už nezareagovali, a odnesli si tedy těsnou prohru.

Starší dorost (U19) - SK Čechie Uhříněves 3 : 5    M 21.04.2024,  Starší dorost (U19)
Starší dorost comeback nedovršil a nakonec doma Uhříněvsi podlehl.
Přední Kopanina - Důležité utkání sehráli hráči staršího dorostu, kteří se na domácím hřišti postavili celku Uhříněvse. Jednalo se o souboj týmů, jež byly v tabulce na za sebou jdoucích místech, a rozdíl tvořily dva body ve prospěch modročervených. Do zápasu však vstoupili lépe hosté, když se již ve třetí minutě jako první prosadili. Na rychlý start soupeře Kopaňáci neodpověděli, a tak se nějakou dobu hrálo za stavu 0:1. Následně však Uhříněves opět udeřila, a do kabiny si tak odnášela dvoubrankový náskok. Kopanině však poločasová přestávka zřejmě prospěla, a v 47. minutě dokázala snížit. To však nebylo vše, už o pár minut později domácí zase skórovali a vyrovnali výsledek. Už to vypadalo, že se hra otáčí ve prospěch FCPK, avšak hosté se nezalekli a během třinácti minut vsítili gól hned třikrát. Na to už modročervení odpovědět nedokázali a pouze snižovali na konečných 3:5.

Starší dorost (U19) - TJ Březiněves 2 : 1    M 13.04.2024,  Starší dorost (U19)
Ve třetím mistráku tohoto jara starší dorost zaznamenává první výhru!
Přední Kopanina - Starší dorost FCPK se za příjemného sobotního počasí utkal na domácí půdě s Březiněvsí. Jednalo se o třetí jarní utkání a celkově 14. kolo soutěže. Modročervení byli před zápasem na osmém místě a Březiněves na posledním. Jednalo se tak o důležité klání pro oba celky. Lépe do duelu vstoupili domácí, kdy už v šesté minutě otevřeli skóre, a krátce na to, v desáté minutě, ho zdvojnásobili. Rychlý gólový start zápasu se však dále neudržel, a tak se za tohoto stavu šlo do šaten. I ve druhé půli dlouho branka nepadla, než se v 83. minutě prosadila Březiněves, a ještě tak dokázala zbláznit utkání na poslední desetiminutovku. V té obdržel kopaninský Hauer druhou žlutou, a FCPK tak posledních pár minutek dohrávala v deseti. Těsný náskok si však udržela, a bere tak poprvé na jaře tři body.

SK Hostivař - Starší dorost (U19) 4 : 0    M 06.04.2024,  Starší dorost (U19)
Druhé jarní utkání pro starší dorost skončilo prohrou na Hostivaři.
Hostivař - Ve třináctém kole skupiny A 1. A třídy se starší dorost FCPK utkal s Hostivaří. Jednalo se o druhý mistrovský zápas jarní části sezony, v tom prvním U19 odehrála remízové utkání proti Sokolu Řepy. Tentokrát Kopaňáci čelili týmu z vrchu tabulky, Hostivař sídlí na druhé příčce a v soutěži je neporažená posledních šest kol. Domácí tak byli v roli favorita, což potvrdili. Brzy se ujali vedení a již po 12 minutách měli dvoubrankový náskok. Do konce poločasu přidali další dva góly, a tak bylo o vítězi jasno už během přestávky. Druhá půle byla bezbranková a konečné skóre tak zůstalo 4:0 pro Hostivař.

Starší dorost (U19) - TJ Sokol Řepy 0 : 0    M 29.03.2024,  Starší dorost (U19)
V úvodním jarním mistráku starší dorost remízoval se Sokolem Řepy.
Přední Kopanina - V páteční odpoledne 29.3. se po více než čtyřech měsících vrátil do akce v mistrovském utkání starší dorost FCPK. Ve dvanáctém kole doma U Drahušky modročervení vyzvali tým Sokol Řepy, který je na předposledním místě. Opatrnost prvního soutěžního zápasu se potvrdila a celky hrály především na jistotu. To však příliš nevyhovovalo Kopanině, které chtěla hrát svoji hru a diktovat tempo. V druhé půli se potvrdila nedostatečná koncovka domácích, kdy se Kopaňáci mohli prosadit, ale branku nevstřelili. Na úvod jara tak U19 bere bod.

FC Zličín U18 - Starší dorost (U19) 2 : 2    P 24.03.2024,  Starší dorost (U19)
V generálce na soutěž uhrál starší dorost remízu se Zličínem.
Zličín - V neděli 24.3. se starší dorost FCPK po druhé za sebou utkal se Zličínem U18. Minulý zápas Kopaňáci vyhráli 3:0. Tentokrát se jednalo o vyrovnanější partii. Brzy v utkání soupeř vstřelil první gól a modročervení museli dohánět. To se povedlo Smejkalovi a do šaten se šlo za stavu 1:1. Hned v první akci druhé půle ale Zličín opět vyšel do vedení, které však dlouho netrvalo a v 55. dal branku na 2:2 Sellers. Takto se skóre udrželo do konce utkání, a FCPK U19 tak končí zimní přípravu remízou.