2.Svoboda Matěj31
 Z=zápasy, G=góly

Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

Summary: US-A 4:2, Č.Smíchov-B 2:6, MD-Kolovraty 2:0, Aritma-MŽ 3:5, Junior-SPŘ 27:14...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......

Přehled dalších událostí

Starší dorost (U18) - Loko Vltavín a.s. 1 : 1    M 19.11.2017,  Starší dorost (U18)
Dorost se chtěl loučit výhrou, nakonec bral proti Loko Vltavín jen bod.
Přední Kopanina - Remízou 1:1 s Loko Vltavín ukončili starší dorostenci FCPK podzimní část své soutěže. Byl to šestý nerozhodný výsledek Kopaniny do tabulky, nejvíc ze všech týmů! Svého soupeře v tabulce Kopanina nepřetlačila. V závěru měla dokonce výhodu pokutového kopu, který však kapitán Čadek namířil pouze do tyče.

SK Čechie Smíchov - Starší dorost (U18) 1 : 2    M 14.11.2017,  Starší dorost (U18)
Dorost zvládl dohrávku s Čechií Smíchov. Závěr uhájil se štěstím.
Bílá Hora - Dvoubrankový náskok si vypracovali dorostenci FCPK proti Čechii Smíchov ve 12. kole přeboru Prahy. Utkání se dohrávalo v úterý po sedmé večer na umělé trávě Bílé Hory. Po snížení Čechie z nohy Součka však Kopanina hubený náskok proti poslednímu týmu tabulky se štěstím uhájila.

Starší dorost (U18) - SK Libuš 1 : 1    M 05.11.2017,  Starší dorost (U18)
Dorostenci remizovali doma s Libuší. Hotovo bylo po první půli.
Přední Kopanina - Dva góly po jednom na každé straně viděli diváci 11. kola přeboru Prahy staršího dorostu mezi domácí Přední Kopaninou a Libuší. Hosté se ujali vedení, těsně před přestávkou srovnal kopaninský Čadek. Souboj dvou sousedů v tabulce tak skončil remízou a Kopanina určitě trochu ztratila. V domácím prostředí se čekaly tři body. Za týden utkání proti poslednímu týmu Čechii Smíchov.

Změna termínu zápasu dorostu. S Vršovicemi se bude hrát už před polednem.     16.09.2017,  Starší dorost (U18)
Přední Kopanina - Upozorňujeme na změnu termínu domácího utkání staršího dorostu. Zápas s Vršovicemi se bude hrát dříve. Výkop v neděli 17. září se posunul už na 11:15. Místem utkání zůstává nadále domácí stadión U Drahušky - Přední Kopanina. Aspoň všichni stihnou večerní pražské derby Slavia vs Sparta.

Starší dorost (U18) - Fotbalová akademie Praha 3 : 5    H 06.09.2017,  Starší dorost (U18)
Starší dorost vypadl z poháru. Vyřadila ho Fotbalová akademie Praha.
Přední Kopanina - Dorostenci FCPK mají své učinkování v poháru Prahy pro tuto sezónu za sebou. Se soutěží se rozloučili hned v 1.kole, kdy je na domácím stadiónu U Drahušky vyřadil tým Fotbalové akademie Praha. Trenéři Kopaniny postavili velice mladou sestavu bez řady opor a tým prohrával za poločas 0:5. Po prostřídání a se silným větrem Kopanina mohutně stahovala, ale nakonec zůstala pozadu o dva góly.

Starší dorost (U18) - SK Ďáblice 3 : 0    M 12.03.2017,  Starší dorost (U18)
Starší dorost odstartoval do jarní sezóny raketově. Ďáblice odjíždějí z Kopaniny s prázdnou.
Přední Kopanina - Úvodní zápas jarní sezóny se našim starším dorostencům povedl. Zejména začátek zápasu nás zastihl v dobrém rozmaru, jakoby ani neexistovala zimní přestávka. Soupeř nestíhal a brzy inkasoval dvě branky a mohlo být v první půli ještě veseleji. I když se postupem času hra vyrovnala, o vítězi nebylo pochyb a první tři jarní body zůstaly po zásluze doma.

ABC Braník - Starší dorost (U18) 4 : 1    P 18.02.2017,  Starší dorost (U18)
Kvalitní soupeř z Braníka nám toho v přípravném zápase moc nepovolil
Již za tři týdny se spustí kolotoč mistrovských utkání, a tak to na umělém povrchu ABC Braník byla jedna z posledních vážných prověrek, jak si v přípravě stojíme. V tomto zápase hraném proti soupeři, který nastoupil s hráči ročník narození 2000 nám byly jasně ukázány hranice, ve kterých se v současné době pohybujeme. Naše nekompletní sestava s pouhými 13 hráči z půlky doplněnými o mladší dorostence zaostávala po většinu času v rychlosti, nasazení a tak výsledek 1:4 je ještě milosrdný.

SK Libuš - Starší dorost (U18) 3 : 1    M 12.11.2016,  Starší dorost (U18)
Dorostenci v oslabené sestavě padli na Libuši a připsali si třetí porážku v sezóně!
Tento zápas mohl dopadnout rozhodně jinak. Kdyby nehrál mladší a starší dorost současně. Kdyby neodcestovali klíčoví hráči na mezinárodní školní turnaj. Kdyby hráči z lavičky, kteří naskočili do základu zahráli nad svoje možnosti. Jenže podobně jako v životě se na kdyby ve fotbale nehraje a tak jsme z Libuše odjeli s prázdnou a pomohli tak sousedovi v tabulce se na nás bodově dotáhnout. Za týden poslední zápas doma s Vyšehradem, můžeme si spravit chuť nebo také upadnout do tabulkového průměru.

Starší dorost (U18) - TJ SK Satalice 8 : 2    M 06.11.2016,  Starší dorost (U18)
Hokejový výsledek jako na Karalja Cupu - Satalice dostali výprask!
Co by za tento výsledek dali naši hokejisté na Karalja Cupu v souběžně hraném utkání proti Rusku! Naši borci si spravili chuť po prohře v minulém kole s lídrem Čafkou a deklasovali doma v nedělním odpoledni tým ze Satalic. Kromě tradičních střelců se do listiny zapsal dvěma góly kapitán Čadek, pro kterého to byl předposlední zápas před plánovanou operací kolene. V příštím kole zajíždíme na Libuš a chceme si udržet a potvrdit druhé místo v tabulce před zimní přestávkou.

ČAFC Praha - Starší dorost (U18) 5 : 2    M 30.10.2016,  Starší dorost (U18)
Dorost hrál o první místo pod umělým osvětlením. S ČAFC nakonec prohrál.
Spořilov - "Night session" jak jí známe třeba z tenisu se odehrála na UMT malých rozměrů za umělého osvětlení. Souboj prvního s druhým v podání "ČAFKY a KOPČI" snesl chvílemi i atributy špičkového dorosteneckého fotbalu... 7 gólů, zahozená penalta a 2 červené karty svědčí o tom, že se diváci i přes chladný večer na Spořilově nenudili. Zejména v první půli jsme byli domácím rovnocenným soupeřem a potvrdili, že máme v současné době mančaft, který umí hrát fotbal.

Junior Praha - Starší dorost (U18) 2 : 4    M 22.10.2016,  Starší dorost (U18)
Klid před bouří aneb starší dorostenci vítězí na Junioru a vzhlížejí ke šlágru podzimu na Čafce!
Další tři body do tabulky se počítají, i když výkon byl opět průměrný a v posledních třech zápasech vždy inkasujeme i od týmu ze spodku tabulky dvě a více branek. Na lídra ČAFC Praha ztrácíme nyní 3 body a o příštím víkendu vyzveme právě zatím suverénní tým ze Spořilova na jeho malé umělce k souboji o podzimního krále tabulky. Budeme k tomu ale potřebovat daleko kvalitnější a koncentrovanější výkon než tento víkend, věřme, že nám se kvalitou soupeře poroste i náš výkon.

Starší dorost (U18) - SK Viktoria Štěrboholy 6 : 2    M 16.10.2016,  Starší dorost (U18)
Další zaváhání na domácím hřišti kluci nepřipustili a získali protí týmu ze Štěrbohol další 3 body!
V dalším domácích zápase proti týmu ze Štěrbohol, který se krčí na samém chostu tabulky, jsme nic jiného než 3 body nečekali. Kromě útočné laviny v první půli korunované pěti góly v síti soupeře nás může mrzet vlažný výkon v druhé půli i fakt, že jsme opět i proti tabulkově slabšímu soupeři inkasovali zbytečné dvě branky.