Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Pardálové - FC Nebušice
3 : 5
datum: 29.05.2023 18:00
 
 
Pardálové - IFC Prague
hřiště: Př.Kopanina
datum: 08.06.2023 18:30
 

Karta týmu: Pardálové

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu  

Hráči týmu


Realizační tým

   

Přehled dalších událostí

Pardálové - FC Nebušice 3 : 5    M 29.05.2023,  Pardálové 
Pardálové Přední Kopaniny a Nebušic napsali další příběh vzájemných zápasů.
Přední Kopanina - Sousedský match mezi Přední Kopaninou a Nebušicemi v kategorii Pardálů (nad 35 let) proběhl v pondělí 29.5.2023 na stadiónu U Drahušky. Oba týmy disponovaly širokým kádrem, padlo osm branek a byla radost vidět, že kluci ještě nechtějí pověsit kopačky na hřebík. Bylo skvělé, že utkání dorazil osobně sledovat také bývalý legendární brankář Nebušic Jaroslav Chládek.
 
TJ Sokol Řepy - Pardálové 5 : 7    M 24.04.2023,  Pardálové 
Jarní část sezóny zahájili Pardálové vítězstvím v Řepích. Padlo dvanáct branek.
Řepy - Celou zimu strávili Pardálové Přední Kopaniny (hráči nad 35 let) pravidelným tréninkem na hřišti s umělou trávou stadiónu U Drahušky. Během jara je kromě tréninků čeká také několik přátelských utkání. Tím prvním bylo utkání v Řepích. Tradiční soupeř Kopaňáků ze stejné lokality. Padlo dvanáct branek a sedm do sítě Řep, takže výhra! Po dvou gólech Trojan a Pospíšil, po jedné Záhorec, Novák a naše zahraniční akvizice z Koreje Roky.
 
Zápas s Nebušicemi pro špatný terén odložen na 11.10.     05.10.2022,  Pardálové 
Nebušice - Pondělní zápas Pardálů Nebušice vs Kopanina byl odložen. Důvodem je špatný terén hřiště v Nebušicích. Deštivý týden i víkend se podepsal na všech hřištích v Praze. Manažeři obou týmů však nalezli náhradní termín. Hrát se bude v úterý 11.10. od 17 hodin opět v Nebušicích.
 
Zápas s Jenčí zrušen. Před zápasem přišla průtrž mračen.     14.06.2022,  Pardálové 
Přední Kopanina - Osmý jarní zápas Pardálů se konat nebude. Těsně před začátkem zápasu přišla bouřka a hodinová průtrž mračen, která vyrobila na řadě míst hrací plochy stadiónu U Drahušky bazén. Manažeři týmů se dohodli na zrušení utkání.
 
Pardálové - TJ Sokol Řepy 3 : 5    M 06.06.2022,  Pardálové 
Pardálové prohráli doma se Sokolem Řepy. Už pátá porážka na jaře.
Přední Kopanina - Pardálové Přední Kopaniny v dalším zápase jarní sezóny přivítali na domácím stadiónu U Drahušky další tým ze "šestky" Sokol Řepy. Padlo osm branek, bohužel pět do domácí sítě. Kopanina má ze sedmi jarních zápasů bilanci 2/5. Branky modročervených vstřelili Horák, Trojek a Trojan. Příště opět doma a přijede Jeneč.
 
Pardálové - IFC Prague 3 : 2    M 23.05.2022,  Pardálové 
Pardálové podruhé v sezóně vítězí. Otočili zápas proti IFC Prague.
Přední Kopanina - První utkání na domácím stadiónu v jarní sezóně a výhra. Nerodila se však lehce. Pardálové Kopaniny dvakrát v utkání prohrávali, dvakrát dorovnali a nakonec vstřelili vítěznou branku. Po dlouhodobých zdravotních problémech potěšil návrat do sestavy Koláře a Krulicha. Příští týden derby s Nebušicemi.
 
Zápas na Bílé Hoře zrušen. Soupeř nemá dostatečný počet hráčů.     25.04.2022,  Pardálové 
Praha - Další utkání Pardálů v jarní sezóně 2021/2022 bylo zrušeno. Utkání na Bílé Hoře s termínem pondělí 25.4.2022 od 18:45 nebude odehráno na žádost soupeře, který nemá dostatečný počet hráčů a zápas odvolal. Jestli se manažeři dohodnou na náhradním termínu zatím není známo. Po Dukle MO je to již druhý zrušený zápas.
 
ČAFC Praha - Pardálové 4 : 5    M 20.04.2022,  Pardálové 
Pardálové si zajeli pro výhru do Záběhlic. Čafku porazili 5:4.
Záběhlice - Po neúspěšném jarním startu ve Středoklukách se Pardálové ve svém druhém duelu už radovali z výhry. Dojeli si pro ní přes celou Prahu. Nad domácí Čafkou v Záběhlicích zvítězili 5:4, když o branky se podělilo pět střelců (Novák, Skalník, Pochobradský, Horák a Řezníček). Příští zápas bude hned v pondělí na Bílé Hoře.
 
Zápas s Duklou (MO) zrušen. Soupeř nedá dohromady jedenáctku.     12.04.2022,  Pardálové 
Juliska - Plánovaný zápas v úterý 12.4.2022 od 19 hodin Pardálů FCPK s Duklou - výběrem Ministerstva obrany je zrušen. S omluvou ho odvolal soupeř, který není schopen sestavit základní jedenáctku. Kopanina si tak na nápravu porážky se Středokluky bude muset počkat.
 
FK Středokluky - Pardálové 6 : 3    M 08.04.2022,  Pardálové 
Pardálové vstup do jara nezvládli. Ve Středoklukách prohráli o tři góly.
Středokluky - Chladné a deštivé počasí provázelo úvodní jarní zápas Pardálů (hráčů nad 35 let) ve Středoklukách. Domácí tým složený ze stále aktivních hráčů místního béčka byl nakonec nad síly hostů, kteří však jednoho hráče (Skalník) domácím museli zapůjčit, aby jich bylo jedenáct. V zápase se loučil s kariérou Tomáš Kolařík, který ve své kariéře oblékal dresy obou týmů. Sezóna Pardálů pokračuje už v úterý zápasem na Julisce proti FK Dukla - Ministerstvo obrany.
 
Sněhem zapadaný trénink Pardálů přilákal k Drahušce čtrnáct fotbalistů     10.12.2021,  Pardálové 
Přední Kopanina - Jako každý čtvrtek se Pardálové sešli i 9.12.2021 k dalšímu tréninku. V pořadí již šestému od začátku zimního programu. Ten začal v listopadu. Zatímco před týdnem sníh jen lehce poletoval, tentokráte už padal, a to od rána. Odpolední úklid zbavil plochu největší vrstvy, ale sněžení neustávalo, takže večerní match se hrál na sněhu.
 
IFC Prague - Pardálové 2 : 6    M 25.10.2021,  Pardálové 
Pardálové ukončili podzim výhrou nad IFC Prague. V bilanci převažují výhry.
Bílá Hora - Od osmi v pondělí na umělé trávě Bílé Hory si to mezi sebou rozdaly týmy Přední Kopaniny a IFC Prague. Pořadatelem byl tým IFC, jehož sestava se skládá především z expatů žijících v Praze. Managerem týmů je náš dlouholetý kamarád a tatínek hráče FCPK Iain Sellers. V brance soupeře naskočil také "náš" gólman Andrea Colantoni. Ani on však nezabránil prohře o 4 branky. Kopanina končí podzim sezóny s plusovou bilancí 5 výher, 4 prohry.
 

Fotogalerie k zápasům

 

Pardálové


Gratulujeme k narozeninám

Trojek Jiří - 02.10. (42)
Pardálové

Bude se hrát

08.06.
18:30
MPardálové
IFC Prague
25.09.
17:30
MPardálové
Sokol Jeneč
16.10.
17:30
MFC Nebušice
Pardálové