Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

Kopanina na turnaji Sláva Cup skončila druhá za FK Admira B. Třetí byly Uhelné sklady a čtvrtá Hostivař...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......

Přehled dalších událostí

Sokol Stodůlky - Mladší žáci (U13) 2 : 5    M 26.05.2019,  Mladší žáci (U13)
Další výhra mladších žáků. Vezou tři body ze Stodůlek, kde otáčeli skóre.
Stodůlky - Mladší žáci FC Přední Kopanina v krátkém sledu podruhé vyhráli. Soupeř Sokol Stodůlky jim evidentně vyhovuje. Na podzim doma to bylo 7:0 pro Kopaninu, teď v odvetě na stadiónu soupeře 5:2. Po dvou gólech dali Skalník a Smejkal, jednu branku přidal Alessandro Gaspari. Třikrát se tedy prosadili hráči patřící věkem ještě do starší přípravky. Bravo.

Mladší žáci (U13) - Sokol Nebušice 1 : 2    M 19.05.2019,  Mladší žáci (U13)
Skvělý druhý poločas nestačil. Žáci si derby s Nebušicemi prohráli na začátku.
Přední Kopanina - Po Aritmě čekalo na mladší žáky druhé derby Prahy 6. Na stadión U Drahušky v Přední Kopanině přijely Nebušice a nakonec si odvezly všechny tři body za těsnou výhru 2:1. Hosté dali oba góly v prvním poločase, za Kopaninu snižoval v závěru Ondřej Skalník. V příštím utkání jedou modročervení do Stodůlek.

Mladší žáci (U13) - SK Aritma Praha C 5 : 2    M 12.05.2019,  Mladší žáci (U13)
Vítězný pokřik z kabiny mladších žáků. Poprvé na jaře. Konečně!
Přední Kopanina - Šest zápasů, šest proher. Mrzutá bilance mladších žáků v jarní části soutěže skončila v 19. kole v domácím zápase s Aritmou. Kopanina zvítězila po bojovném výkonu 5:2. Vyhrála oba poločasy, nasázela soupeři pět branek a zaslouženě si došla pro tříbrankovou výhru. Hráčem utkání byl Ondřej Skalník, autor dvou branek a dvou gólových přihrávek. Za týden další derby, tentokráte s Nebušicemi.

Mladší žáci (U13) - FK Meteor Praha VIII C 1 : 7    M 04.05.2019,  Mladší žáci (U13)
Jednoznačná prohra mladších žáků s Meteorem. Šestá v řadě !
Přední Kopanina - Sedm gólů z toho čtyři za první poločas obdrželi mladší žáci Přední Kopaniny na domácím stadiónu U Drahušky proti týmu FK Meteor Praha (1:7). Na podzim se stejným soupeřem na jeho hřišti prohráli pouze 0:1. Mladší žáci zatím prožívají na jaře pěknou mizérii, prohráli všech šest zápasů a v tabulce jsou předposlední.

SK Zbraslav - Mladší žáci (U13) 3 : 2    M 28.04.2019,  Mladší žáci (U13)
Mladší žáci stále čekají na první jarní body. Se Zbraslaví byly blízko.
Zbraslav - Fotbalisté mladších žáků FC Přední Kopanina prohráli v 17.kole na stadiónu SK Zbraslav těsně 2:3, když rozhodující branku inkasovali dvě minuty před koncem utkání. V průběhu utkání dokázali stáhnout dvoubrankový náskok domácích. Trefili se Susa (nováček ze starší přípravky) a Bíro. Žákům se na jaře zatím nedaří, prohráli zatím všech pět utkání v řadě. Příště čeká Meteor C.

SK Ďáblice - Mladší žáci (U13) 5 : 3    M 13.04.2019,  Mladší žáci (U13)
Zbytečná porážka žáků v Ďáblicích. Tenhle zápas byla ztráta.
Ďáblice - Zatím nejblíž k bodovému zisku byli mladší žáci v Ďáblicích. Přesto nakonec prohráli o dva góly (3:5) a za čtyři jarní kola nemají žádný bod. Na podzim to bylo s Ďáblicemi doma veselé. Vyhráli jsme vysoko 5:0. Odveta však výsledkově nevyšla. Tým vedl při absenci hlavního kouče Skalníka Petr Poulíček.

Sokol Řepy - Mladší žáci (U13) 7 : 2    M 06.04.2019,  Mladší žáci (U13)
Kopanina prohrála v Řepích. Dala dva góly, ale sedm dostala.
Řepy - Třetí zápas, třetí prohra. S tým Sokola Řepy Kopanina na podzim odehrála remízu 1:1, ale v odvetě vysoko prohrála. Stejně jako na podzim chyběl gólman Halák, tehdy ho zastoupil Novák, teď Vrtílka z přípravky. Odtud také přišel pomoci Ital Susa. Nakonec z toho byla jasná výhra domácích. Hráno za absence trenéra Skalník (dovolená).

Mladší žáci (U13) - Fotbalová akademie Praha 1 : 4    M 31.03.2019,  Mladší žáci (U13)
Kopanina odevzdala body FA Praha. "Byla na nás deka" řekl trenér Skalník
Přední Kopanina - Po vysoké porážce s Admirou se čekala výhra se střížkovským týmem Fotbalové akademie Praha. Na podzim uhráli Kopaňáci na stadiónu soupeře remízu 2:2. Odveta se jim však vůbec nepovedla. Jediný gól Nováka proti čtyřem zásahům hostujících hráčů znamenalo v souhrnu porážku 1:4.

FK Admira Praha C - Mladší žáci (U13) 16 : 1    M 24.03.2019,  Mladší žáci (U13)
Tvrdý direkt na úvod jara. Žáci dostali od vedoucí Admiry 16 branek.
Kobylisy - Žáci Admiry jsou jasným suverénem soutěže, ve které hraje i Přední Kopanina. Jedná se o kobyliské céčko v této kategorii, které pravidelně nastupuje se stejnými hráči, které hrají vyšší české soutěže. Kopanině dal tento tým na podzim pět branek u letiště a odveta byla mnohem výraznější - šestnáct!

Mladší žáci nezahájili turnaj. Hřiště v Nebušicích nebylo odklizeno.     15.01.2019,  Mladší žáci (U13)
Nebušice - Mladší žáci měli v sobotu 12.1.2019 odstartovat zimní turnaj Bohemia Soccer Winter Cup na umělé trávě v Nebušicích v areálu Mezinárodní školy v Praze (ISP). Zápas s Aritmou však odehrán nebyl, stejně jako ostatní zápasy. Na hřišti ležel sníh, který se nepovedlo odklidit. O náhradním termínu Vás budeme informovat.

Zimní turnaj mladších žáků se bude hrát v areálu mezinárodní školy ISP Nebušice.     27.12.2018,  Mladší žáci (U13)
Praha - Mladší žáci Přední Kopaniny se v rámci zimního programu zúčastní turnaje Bohemia Soccer Winter Cup. Zajímavostí je skutečnost, že turnaj se poprvé v historii uskuteční na umělé trávě při mezinárodní škole International School of Prague v Nebušicích. Akce startuje v sobotu 12. ledna a bude probíhat ještě následující čtyři soboty. Výkop všech utkání daného kola je shodný vždy v 10 hodin.

Mladší žáci se zúčastní turnaje v hale ve Zbuzanech     07.11.2018,  Mladší žáci (U13)
Praha - Mladší žáci FC Přední Kopanina ročníky 2007/2006 se v sobotu zúčastní turnaje v kryté hale s umělou trávou ve Zbuzanech. Hraje se v sobotu 10.11. v čase 8:30-13:00. Turnaje se účastní týmy Sokol Stodůlky, SK Střešovice, FC Přední Kopanina, ČAFC, Modřany - dívky, Český Brod. Hraje se standardně 7+1, doba utkání 16 minut. Hala ve Zbuzanech v Chotečské ul. Nominaci pošle trenér Petr Skalník.