Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Novotný Karel

Přehled dalších událostí

SK Třeboradice - Starší žáci (U15) 4 : 2    M 08.06.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci zakončili sezonu prohrou v Třeboradicích.
Třeboradice - Starší žáci hráli svůj závěrečný zápas sezony v Třeboradicích s cílem vyhrát, aby se v soutěži zachránili. Za soupeřem před utkáním FCPK zaostávala o tři body a první vzájemné utkání skončilo remízou. První poločas sobotního duelu byl velmi vyrovnaný. Domácí vyšli do vedení v 11. minutě, ale modročervení rychle zareagovali o v 17. srovnali. V tomto tempu však pokračovaly i Třeboradice, které se hned záhy opět ujaly vedení. To trvalo téměř do konce první půle, avšak důležitý gól před přestávkou vstřelil kopaninský Bošek. Druhý poločas byl dlouho remízový. Do závěrečné dvaceti-minutovky se šlo za stavu 2:2. V 72. minutě však domácí udeřili a zase si vytvořili náskok. Tato branka byla rozhodující; na ni už FCPK neodpověděla a soupeř se trefil ještě jednou na konečných 4:2. Starší žáci tak končí sezonu na posledním místě.

Starší žáci (U15) - Fotbalová akademie Praha 2 : 2    M 06.06.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci na domácí půdě remízují s FA Praha.
Přední Kopanina - Starší žáci odehráli dohrávku 21. kola své soutěže ve čtvrtek večer na domácím hřišti proti FA Praha. Jednalo se o silného soupeře, který sídlí na páté příčce, a modročervení museli nutně uhrát alespoň bod, aby zachovali šanci na záchranu. Po dvou dorovnáních, nejdříve na 1:1 a poté na 2:2, se povedla remíza, a starší žáci tak budou v posledním kole bojovat o udržení s Třeboradicemi.

Starší žáci (U15) - SC Olympia Radotín 2 : 4    M 26.05.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci neudrželi svůj náskok a podlehli Radotínu.
Přední Kopanina - Kopaninští starší žáci se ve dvacátém kole soutěže utkali doma s Radotínem. Oba celky byly uprostřed nepříznivé série několika proher v řadě, a tak šlo o to, kdo tuto sérii přeruší pozitivním výsledkem. Rozdíl mezi týmy byl před utkáním čtyřbodový. Modročervení vstoupili do duelu skvělým způsobem, když se už v jedenácté minutě prosadili a vytvořili si náskok. Na tento dobrý start navázali hned vzápětí druhou trefou, a po čtvrt hodině tak FCPK vedla 2:0. Dlouho se však domácí z druhé branky neradovali; Radotín za nedlouho snížil a náskok byl opět křehký. Za stavu 2:1 se měnily strany. Do druhé půle vstoupili lépe hosté, kteří v 50. minutě srovnali, a o chvíli později dokonce stav obrátili na 2:3. Z této trefy se domácí už bohužel neoklepali, a naopak se nechali překonat ještě jednou. Konečný stav 2:4 pro Radotín.

AFK Slavoj Podolí Praha - Starší žáci (U15) 4 : 0    M 12.05.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci si odnáší prohru z Podolí.
Podolí - Kopaninská kategorie starších žáků, která sídlí na jedenácté příčce, se v neděli odpoledne utkala s třetím Podolím. Modročervení nutně potřebují získat každý možný bod, který nakonec může rozhodnout o záchraně v soutěži. Jenže domácí Podolí i tentokrát předvedlo v jakém rozpoložení se na jaře nachází. Ujalo se vedení ve čtrnácté minutě, ale to byl zároveň i jediný gól prvního poločasu. Pro Kopaňáky to tedy stále vypadalo hratelně. V druhé půli však zelení přepli na vyšší obrátky a trefili se hned třikrát. FCPK se neprosadila, a konečný stav tak ukazoval 4:0.

Starší žáci (U15) - SC Xaverov Horní Počernice o.s. C 0 : 3    M 08.05.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci doma podlehli lídru soutěže z Horních Počernic.
Přední Kopanina - Starší žáci neobvykle odehráli svůj mistrák ve středu; jednalo se o předehru devatenáctého kola. Soupeřem na domácí půdě U Drahušky byl lídr soutěže Xaverov, který za celou sezonu ztratil pouze dva body při remíze - ani jednou neprohrál. Kopaňáci tedy šli do utkání s taktikou poctivě bránit a potenciálně využít rychlého přechodu do útoku. Tento plán vycházel do 22. minuty, kdy hosté otevřeli skóre, a do šaten se tak šlo za stavu 0:1. V druhé půli modročervení odpověď nenašli, a naopak obdrželi ještě dvě branky. Kategorie U15 tedy Horním Počernicím podlehla 0:3.

Starší žáci (U15) - TJ SK Satalice 3 : 6    M 05.05.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci podlehli v souboji o záchranu Satalicím.
Přední Kopanina - Do sedmnáctého kola své soutěže nastoupili v neděli dopoledne starší žáci FCPK. Jednalo se o duel na domácí půdě U Drahušky s týmem SK Satalice. Modročervení sídlí na jedenácté, tedy předposlední příčce, a soupeř byl před zápasem o místo nad nimi, se stejným počtem bodů. Šlo tedy o velmi důležitý zápas v boji o záchranu. Mnohem lépe však do utkání vstoupili hosté, kteří otevřeli skóre po čtvrt hodině hry, a v 21. minutě již měli tříbrankový náskok. Kopaňákům se do poločasu alespoň podařilo snížit. V druhé půli jako první vstřelily branku Satalice, a poté došlo k desetiminutovce, ve které se prosadili hned čtyři hráči. Nejprve dvakrát kopaninští, kteří tak snížili na 3:4, avšak následně si hosté vítězství pojistili góly na 3:5 a konečných 3:6.

TJ Sokol Řepy - Starší žáci (U15) 8 : 1    M 27.04.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci snesli vysokou porážku na půdě Sokolu Řepy.
Řepy - Další důležitý zápas na programu kopaninského víkendu byl v režii starších žáků. Ti si to z desáté pozice rozdali s devátým Sokolem Řepy. Jednalo se tak o utkání v souboji o udržení. Celky měly stejný počet bodů - po jedenácti. Předposlední Ďáblice B mají bodů deset, a poslední Satalice osm. Duel tak sliboval napínavou a vyrovnanou partii, avšak opak byl pravdou. Na gól se čekalo až do 22. minuty, kdy se jako první prosadily Řepy. Ty následně své vedení zdvojnásobily, a za stavu 2:0 se šlo do šaten. V druhém poločasu však začala domácí kanonáda. Sokol vstřelil během prvních jedenácti minut tři branky a o vítězi bylo jasno. Domácí však pokračovali, a nakonec dokázali dát celkem osm gólů proti jednomu kopaninskému. Konečné skóre 1:8.

Starší žáci (U15) - ABC Braník C 1 : 7    M 20.04.2024,  Starší žáci (U15)
Po vysokém úspěchu nyní starší žáci utrpěli těžkou porážku.
Přední Kopanina - Za deštivého dopoledne přivítala kategorie starších žáků na svou půdu Braník C, tedy celek sídlící na druhém místě tabulky. Tento soupeř byl navíc rozjetý dvěma vysokými výhrami v řadě. FCPK U15 je na deváté pozici a minulý víkend přesvědčivě porazila Ďáblice B 6:1. Toto utkání však bylo zcela jiné. Hosté vtrhli na Kopaňáky od samého začátku a již ve třetí minutě skórovali. Po dvaceti minutách byl stav 0:5, a tak už modročerveným šlo spíše o to, aby se skóre nevymknulo kontrole a nedošlo k ošklivé porážce. Za domácí se prosadil Borůvka a strany se měnily za stavu 1:5. V druhé půli Braník vsítil branku už jen dvakrát, a tak byl konečný výsledek 1:7.

Starší žáci (U15) - SK Ďáblice B 6 : 1    M 14.04.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci si připisují první vítězství na jaře. Posouvají se díky tomu v tabulce o pár míst nahoru!
Přední Kopanina - V neděli dopoledne nastoupili do svého třetího jarního mistráku starší žáci. Ve čtrnáctém kole 1. A třídy je čekal doma U Drahušky souboj s týmem Ďáblic B. Jednalo se o důležitý zápas v boji o záchranu. Poslední FCPK měla o bod méně než Ďáblice, a tak se v tomto duelu hrálo o hodně. Domácí začali lépe, v 17. minutě se poprvé prosadili a už o minutku později opět vsítili branku. Do poločasu dal každý tým ještě po jednom gólu, a tak se strany měnily za stavu 3:1. V druhé půli však už modročervení svému soupeři nedovolili vrátit se zpět do hry, a trefili se ještě třikrát. Po dvou brankách dali kopaninští Bošek a Buleca, a FCPK U15 si tak připsala první výhru a důležité tři body!

FC Zličín - Starší žáci (U15) 6 : 2    M 07.04.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci na Zličíně utkání nezvládli. Druhá jarní prohra.
Zličín - Do těžkého utkání v neděli 7.4. nastoupili starší žáci FCPK. Ty čekal zápas na hřišti Zličína, který sídlí na třetím místě a je v dobré sérii. Modročervení jsou v tabulce na poslední příčce a nutně potřebují body, aby bojovali o udržení. Roli favorita domácí potvrdili už brzy v zápase, kdy se v osmé minutě ujali vedení. Ve 21. minutě svůj náskok navýšili na 2:0, avšak hosté z Kopaniny odmítli rozmávat bílou vlajku. Během deseti minut se jim podařilo skóre srovnat, když se nejprve prosadil Vovkanič a následně Hanus. Strany se tak měnily za remízového stavu. Druhý poločas však Kopaňákům bohužel vůbec nevyšel a Zličín ukázal svou kvalitu. Rychle opět vyšel do vedení, a to už jen navyšoval. V druhé půli se domácí prosadili dohromady 4x, a zápas tak nakonec vyhráli 6:2

Starší žáci (U15) - TJ Sokol Stodůlky B 0 : 6    M 29.03.2024,  Starší žáci (U15)
Na úvod jarní části sezony starší žáci dostali lekci od Stodůlek.
Přední Kopanina - První mistrovské utkání po zimní pauze odehráli starší žáci v pátek 29.3. na domácí půdě U Drahušky. Jednalo se o zápas proti Stodůlkám B, které jsou na šestém místě. Bohužel však Kopaňáci navázali na poslední tři přípravná klání, kdy všechna prohráli. Trenér Martin Skočdopole byl s výkonem velmi nespokojený a vyčetl svému týmu především touhu vyhrát. Modročervení se ani jednou neprosadili a soupeř naopak vsítil šest branek. Konečné skóre FCPK 0:6 Stodůlky B.

Sokol Bílá Hora - Starší žáci (U15) 2 : 0    P 17.03.2024,  Starší žáci (U15)
Starší žáci v generálce podlehli Bílé Hoře.
Bílá Hora - Svůj celkově osmý zápas v tomto kalendářním roce odehráli v neděli 17.3. starší žáci FCPK. Jednalo se o poslední přípravu před prvním jarním kolem soutěže. Soupeřem byla Bílá Hora. Trenér Kopaňáků Martin Skočdopole dal najevo, že z tohoto klání vyšel velmi zklamaný. Modročerveným se zápas nepovedl a po třetí v řadě prohrávají.