Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Turnaje

Tabulka střelců:

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Šampióni, šampióni, šampióni...  Finále poháru: Zličín - FCPK 1:3 (0:1), Ptáček, Schierreich, Hájek...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Starší žáci (U15) - SC Olympia Radotín
2 : 4
datum: 26.05.2024 14:30
 
 
Starší žáci (U15) - Fotbalová akademie Praha
hřiště: Kopanina
datum: 02.06.2024 14:45
 

Karta týmu: Starší žáci (U15)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu  

Hráči týmu


Realizační tým

Skočdopole Martin
hlavní trenér
Jonáš Michal
asistent trenéra
Hanus Michal
asistent trenéra
Novotný Karel
asistent trenéra

Přehled dalších událostí

Starší žáci (U15) - SC Olympia Radotín 2 : 4    M 26.05.2024,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci neudrželi svůj náskok a podlehli Radotínu.
Přední Kopanina - Kopaninští starší žáci se ve dvacátém kole soutěže utkali doma s Radotínem. Oba celky byly uprostřed nepříznivé série několika proher v řadě, a tak šlo o to, kdo tuto sérii přeruší pozitivním výsledkem. Rozdíl mezi týmy byl před utkáním čtyřbodový. Modročervení vstoupili do duelu skvělým způsobem, když se už v jedenácté minutě prosadili a vytvořili si náskok. Na tento dobrý start navázali hned vzápětí druhou trefou, a po čtvrt hodině tak FCPK vedla 2:0. Dlouho se však domácí z druhé branky neradovali; Radotín za nedlouho snížil a náskok byl opět křehký. Za stavu 2:1 se měnily strany. Do druhé půle vstoupili lépe hosté, kteří v 50. minutě srovnali, a o chvíli později dokonce stav obrátili na 2:3. Z této trefy se domácí už bohužel neoklepali, a naopak se nechali překonat ještě jednou. Konečný stav 2:4 pro Radotín.
 
AFK Slavoj Podolí Praha - Starší žáci (U15) 4 : 0    M 12.05.2024,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci si odnáší prohru z Podolí.
Podolí - Kopaninská kategorie starších žáků, která sídlí na jedenácté příčce, se v neděli odpoledne utkala s třetím Podolím. Modročervení nutně potřebují získat každý možný bod, který nakonec může rozhodnout o záchraně v soutěži. Jenže domácí Podolí i tentokrát předvedlo v jakém rozpoložení se na jaře nachází. Ujalo se vedení ve čtrnácté minutě, ale to byl zároveň i jediný gól prvního poločasu. Pro Kopaňáky to tedy stále vypadalo hratelně. V druhé půli však zelení přepli na vyšší obrátky a trefili se hned třikrát. FCPK se neprosadila, a konečný stav tak ukazoval 4:0.
 
Starší žáci (U15) - SC Xaverov Horní Počernice o.s. C 0 : 3    M 08.05.2024,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci doma podlehli lídru soutěže z Horních Počernic.
Přední Kopanina - Starší žáci neobvykle odehráli svůj mistrák ve středu; jednalo se o předehru devatenáctého kola. Soupeřem na domácí půdě U Drahušky byl lídr soutěže Xaverov, který za celou sezonu ztratil pouze dva body při remíze - ani jednou neprohrál. Kopaňáci tedy šli do utkání s taktikou poctivě bránit a potenciálně využít rychlého přechodu do útoku. Tento plán vycházel do 22. minuty, kdy hosté otevřeli skóre, a do šaten se tak šlo za stavu 0:1. V druhé půli modročervení odpověď nenašli, a naopak obdrželi ještě dvě branky. Kategorie U15 tedy Horním Počernicím podlehla 0:3.
 
Starší žáci (U15) - TJ SK Satalice 3 : 6    M 05.05.2024,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci podlehli v souboji o záchranu Satalicím.
Přední Kopanina - Do sedmnáctého kola své soutěže nastoupili v neděli dopoledne starší žáci FCPK. Jednalo se o duel na domácí půdě U Drahušky s týmem SK Satalice. Modročervení sídlí na jedenácté, tedy předposlední příčce, a soupeř byl před zápasem o místo nad nimi, se stejným počtem bodů. Šlo tedy o velmi důležitý zápas v boji o záchranu. Mnohem lépe však do utkání vstoupili hosté, kteří otevřeli skóre po čtvrt hodině hry, a v 21. minutě již měli tříbrankový náskok. Kopaňákům se do poločasu alespoň podařilo snížit. V druhé půli jako první vstřelily branku Satalice, a poté došlo k desetiminutovce, ve které se prosadili hned čtyři hráči. Nejprve dvakrát kopaninští, kteří tak snížili na 3:4, avšak následně si hosté vítězství pojistili góly na 3:5 a konečných 3:6.
 
TJ Sokol Řepy - Starší žáci (U15) 8 : 1    M 27.04.2024,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci snesli vysokou porážku na půdě Sokolu Řepy.
Řepy - Další důležitý zápas na programu kopaninského víkendu byl v režii starších žáků. Ti si to z desáté pozice rozdali s devátým Sokolem Řepy. Jednalo se tak o utkání v souboji o udržení. Celky měly stejný počet bodů - po jedenácti. Předposlední Ďáblice B mají bodů deset, a poslední Satalice osm. Duel tak sliboval napínavou a vyrovnanou partii, avšak opak byl pravdou. Na gól se čekalo až do 22. minuty, kdy se jako první prosadily Řepy. Ty následně své vedení zdvojnásobily, a za stavu 2:0 se šlo do šaten. V druhém poločasu však začala domácí kanonáda. Sokol vstřelil během prvních jedenácti minut tři branky a o vítězi bylo jasno. Domácí však pokračovali, a nakonec dokázali dát celkem osm gólů proti jednomu kopaninskému. Konečné skóre 1:8.
 
Starší žáci (U15) - ABC Braník C 1 : 7    M 20.04.2024,  Starší žáci (U15) 
Po vysokém úspěchu nyní starší žáci utrpěli těžkou porážku.
Přední Kopanina - Za deštivého dopoledne přivítala kategorie starších žáků na svou půdu Braník C, tedy celek sídlící na druhém místě tabulky. Tento soupeř byl navíc rozjetý dvěma vysokými výhrami v řadě. FCPK U15 je na deváté pozici a minulý víkend přesvědčivě porazila Ďáblice B 6:1. Toto utkání však bylo zcela jiné. Hosté vtrhli na Kopaňáky od samého začátku a již ve třetí minutě skórovali. Po dvaceti minutách byl stav 0:5, a tak už modročerveným šlo spíše o to, aby se skóre nevymknulo kontrole a nedošlo k ošklivé porážce. Za domácí se prosadil Borůvka a strany se měnily za stavu 1:5. V druhé půli Braník vsítil branku už jen dvakrát, a tak byl konečný výsledek 1:7.
 
Starší žáci (U15) - SK Ďáblice B 6 : 1    M 14.04.2024,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci si připisují první vítězství na jaře. Posouvají se díky tomu v tabulce o pár míst nahoru!
Přední Kopanina - V neděli dopoledne nastoupili do svého třetího jarního mistráku starší žáci. Ve čtrnáctém kole 1. A třídy je čekal doma U Drahušky souboj s týmem Ďáblic B. Jednalo se o důležitý zápas v boji o záchranu. Poslední FCPK měla o bod méně než Ďáblice, a tak se v tomto duelu hrálo o hodně. Domácí začali lépe, v 17. minutě se poprvé prosadili a už o minutku později opět vsítili branku. Do poločasu dal každý tým ještě po jednom gólu, a tak se strany měnily za stavu 3:1. V druhé půli však už modročervení svému soupeři nedovolili vrátit se zpět do hry, a trefili se ještě třikrát. Po dvou brankách dali kopaninští Bošek a Buleca, a FCPK U15 si tak připsala první výhru a důležité tři body!
 
FC Zličín - Starší žáci (U15) 6 : 2    M 07.04.2024,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci na Zličíně utkání nezvládli. Druhá jarní prohra.
Zličín - Do těžkého utkání v neděli 7.4. nastoupili starší žáci FCPK. Ty čekal zápas na hřišti Zličína, který sídlí na třetím místě a je v dobré sérii. Modročervení jsou v tabulce na poslední příčce a nutně potřebují body, aby bojovali o udržení. Roli favorita domácí potvrdili už brzy v zápase, kdy se v osmé minutě ujali vedení. Ve 21. minutě svůj náskok navýšili na 2:0, avšak hosté z Kopaniny odmítli rozmávat bílou vlajku. Během deseti minut se jim podařilo skóre srovnat, když se nejprve prosadil Vovkanič a následně Hanus. Strany se tak měnily za remízového stavu. Druhý poločas však Kopaňákům bohužel vůbec nevyšel a Zličín ukázal svou kvalitu. Rychle opět vyšel do vedení, a to už jen navyšoval. V druhé půli se domácí prosadili dohromady 4x, a zápas tak nakonec vyhráli 6:2
 
Starší žáci (U15) - TJ Sokol Stodůlky B 0 : 6    M 29.03.2024,  Starší žáci (U15) 
Na úvod jarní části sezony starší žáci dostali lekci od Stodůlek.
Přední Kopanina - První mistrovské utkání po zimní pauze odehráli starší žáci v pátek 29.3. na domácí půdě U Drahušky. Jednalo se o zápas proti Stodůlkám B, které jsou na šestém místě. Bohužel však Kopaňáci navázali na poslední tři přípravná klání, kdy všechna prohráli. Trenér Martin Skočdopole byl s výkonem velmi nespokojený a vyčetl svému týmu především touhu vyhrát. Modročervení se ani jednou neprosadili a soupeř naopak vsítil šest branek. Konečné skóre FCPK 0:6 Stodůlky B.
 
Sokol Bílá Hora - Starší žáci (U15) 2 : 0    P 17.03.2024,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci v generálce podlehli Bílé Hoře.
Bílá Hora - Svůj celkově osmý zápas v tomto kalendářním roce odehráli v neděli 17.3. starší žáci FCPK. Jednalo se o poslední přípravu před prvním jarním kolem soutěže. Soupeřem byla Bílá Hora. Trenér Kopaňáků Martin Skočdopole dal najevo, že z tohoto klání vyšel velmi zklamaný. Modročerveným se zápas nepovedl a po třetí v řadě prohrávají.
 
AFK Slavoj Podolí Praha - Starší žáci (U15) 4 : 0    P 03.03.2024,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci nezvládli přátelák proti Slavoji Podolí.
Podolí - Starším žákům FCPK před týdnem skončila zimní liga, ve které odehráli pět utkání a dostali se až do finále, a tak tento víkend nastoupili do přátelského zápasu na půdě Slavoje Podolí. S tímto soupeřem je U15 ve stejné soutěži, a tak se jednalo o příležitost porovnat síly před záčátkem jarní soutěže. Bohužel Kopaňáci v tomto souboji nepůsobili dostatečnou chtivostí hrát, a Podolí tak mělo ze hry mnohem více. Nakonec domácí vyhráli 4:0.
 
SK Uhelné sklady Praha - Starší žáci (U15) 5 : 1    T 25.02.2024,  Starší žáci (U15) 
Starší žáci ve finále zimní ligy bohužel podlehli Uhelným skladům.
Bílá Hora - V neděli 25. února nastoupili starší žáci Přední Kopaniny do svého pátého, a tedy posledního, utkání letošní zimní ligy. Jednalo se o finále celého turnaje pořádaného na Bílé Hoře, a soupeřem byl tým Uhelných skladů. Modročervení se narozdíl od prvního vzájemného zápasu s tímto sokem nyní sešli v dobré sestavě a cítili, že by protivníkovi mohli oplatit vysokou porážkou a obhájit titul z loňského ročníku. Jenže na hřišti to tak nevypadalo. Uhelky od začátku převzaly otěže hry a již během první půle nasázely Kopaňákům čtyři branky. Bohužel tak bylo rozhodnuto po úvodních 45 minutách. V druhé půli FCPK dala alespoň jeden gól, kdy se krásně trefil Jeřábek, ale na víc se nezmohla. Uhelné sklady zaslouženě vítězí v zimní lize, gratulujeme.
 

Fotogalerie k zápasům

 

Starší žáci (U15)


Starší žáci (U15) | 1.A třída/B
1. SC Xaverov Horní Počernice o.s. C1955
2.ABC Braník C1947
3.AFK Slavoj Podolí Praha 1945
4.FC Zličín 1941
5. Fotbalová akademie Praha 1926
6.TJ Sokol Stodůlky B1825
7.TJ Sokol Řepy 1922
8.SC Olympia Radotín 2018
9.TJ SK Satalice 1914
10.SK Ďáblice B1913
11.SK Třeboradice 1912
12.Starší žáci (U15)2011

Poslední kolo

Starší žáci (U15) - SC Olympia Radotín 2 : 4
AFK Slavoj Podolí Praha - TJ SK Satalice  
Fotbalová akademie Praha - SK Ďáblice B 
SC Xaverov Horní Počernice o.s. C - TJ Sokol Řepy  
ABC Braník C - TJ Sokol Stodůlky B 
SK Třeboradice - FC Zličín  

Další kolo

Starší žáci (U15) - Fotbalová akademie Praha 02.06.
SK Ďáblice B - SK Třeboradice 01.06.
TJ Sokol Řepy - SC Olympia Radotín 01.06.
TJ Sokol Stodůlky B - FC Zličín 02.06.
AFK Slavoj Podolí Praha - ABC Braník C02.06.
TJ SK Satalice - SC Xaverov Horní Počernice o.s. C06.06.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:20
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:15
Porážky [pen]:0
Skóre:33:97 (-64)
Průměr gólů/zápas:1.65 / 4.85
Body z maxima:11 z 60
Bodová úspěšnost:18.33%

Gratulujeme k narozeninám

Volf Zdeněk - 28.06. (14)
Starší žáci (U15)

Bylo odehráno

26.05.MStarší žáci (U15)
SC Olympia Radotín
2
4
12.05.MAFK Slavoj Podolí Praha
Starší žáci (U15)
4
0
08.05.MStarší žáci (U15)
SC Xaverov Horní Počernice o.s. C
0
3
05.05.MStarší žáci (U15)
TJ SK Satalice
3
6
27.04.MTJ Sokol Řepy
Starší žáci (U15)
8
1
20.04.MStarší žáci (U15)
ABC Braník C
1
7
14.04.MStarší žáci (U15)
SK Ďáblice B
6
1
07.04.MFC Zličín
Starší žáci (U15)
6
2
29.03.MStarší žáci (U15)
TJ Sokol Stodůlky B
0
6
17.03.PSokol Bílá Hora
Starší žáci (U15)
2
0
03.03.PAFK Slavoj Podolí Praha
Starší žáci (U15)
4
0
25.02.TSK Uhelné sklady Praha
Starší žáci (U15)
5
1
18.02.TSokol Bílá Hora A
Starší žáci (U15)
2
10
28.01.TTJ Ruzyně
Starší žáci (U15)
1
4
27.01.PFC Nebušice
Starší žáci (U15)
0
3

Bude se hrát

02.06.
14:45
MStarší žáci (U15)
Fotbalová akademie Praha
08.06.
14:00
MSK Třeboradice
Starší žáci (U15)