Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

asistent trenéra

Přehled dalších událostí

Mladší dorost (U17) - FAA Zbura 1 : 5    M 29.09.2019,  Mladší dorost (U17)
První porážka mladšího dorostu přišla ve čtvrtém kole doma s FAA Zbura
Přední Kopanina - Dorostenci narození v letech 2003 a 2004 po třech úvodních kolech bez prohry poprvé padli. Na domácím stadiónu U Drahušky v sousedství Letiště Ruzyně jim připravila první letošní zklamání Fotbalová akademie Alexe Zbura. Ta u letiště zvítězila nakonec vysoko 5:1.

FC Zličín - Mladší dorost (U17) 0 : 0    M 22.09.2019,  Mladší dorost (U17)
Po dvou výhrách plichta. Dorost Kopaniny hrál ve Zličíně bez branek.
Zličín - Za osmdesát minut nepadla v zápase 3.kola přeboru Prahy mladšího dorostu žádná branka. Utkání Zličín versus Přední Kopanina, tak vítěze nenašlo. Pro Zličín to byl první bod v soutěži, pro Kopaninu první ztráta bodů. Anebo také udržení série bez porážky. Každopádně však první zápas bez vstřelené branky.

Mladší dorost (U17) - SK Ďáblice 2 : 1    M 15.09.2019,  Mladší dorost (U17)
Tobiáš Jusko vystřelil hlavou tři body proti Ďáblicím. Dorost opět vítězí.
Přední Kopanina - Mladší dorostenci zvládli bezvadně start do nové sezóny. Přivezli tři body z Bohnic a potvrdili to doma proti Ďáblicím 2:1. Všechny branky padly ve druhé půli. Nejprve skóroval domácí Posukan, pak hosté srovnali z penalty, ale v závěru Tobiáš Jusko hlavou po centru Vandůrka zajistil Kopanině další tři body do tabulky.

Slovan Bohnice - Mladší dorost (U17) 3 : 4    M 07.09.2019,  Mladší dorost (U17)
Cenná výhra v Bohnicích. Vítězný gól Kopaniny v poslední minutě!
Bohnice - Poprvé hrál některý z týmů Přední Kopaniny na zbrusu nové umělce Slovanu Bohnice a hned z toho byla výhra. Tým mladších dorostenců v dramatickém zápase bral tři body díky vítězné brance Tržického v poslední minutě! Kopanina prohrávala 0:2, pak vedla o branku a domácí srovnávali z penalty, aby nakonec Tržický zasadil rozhodující úder.

Mladší dorost (U17) - Loko Vltavín a.s. 8 : 0    M 23.03.2019,  Mladší dorost (U17)
Přední Kopanina - Mladší dorostenci Přední Kopaniny vstoupili do jarní části své soutěže vítězně, když na vlastním hřišti porazili v tabulce poslední a "nulabodový" Loko Vltavín vysoko 8:0. Téhož soupeře na podzim porazili na jeho hřišti v Holešovicích 9:0!

TJ Praga Praha - Mladší dorost (U17) 1 : 11    T 10.03.2019,  Mladší dorost (U17)
Dorostenci porazili vysoko TJ Praga a drží v zimní lize medailové umístění
Zličín - Vysokou výhru 11:1 si připsali dorostenci FCPK proti týmu z Vysočan TJ Praga. Soupeř snižoval až za stavu 0:9. Hattrick v dresu Kopaniny si připsal nováček Hollmotz z Bohemians 1905 a taky Řešátko. Kopanina před posledním zápasem drží třetí příčku v turnaji a má stejně bodů jako druhý Zličín, který už dříve porazila. Na vedoucí Králův Dvůr už žádný z týmů nedosáhne.

Sebastián Schierreich uvolněn pro jaro 2019 do FK Viktoria Žižkov     08.03.2019,  Mladší dorost (U17)
Praha - Těsně před startem jarní části sezóny 2018/2019 Přední Kopanina souhlasila s uvolněním mladšího dorostence Sebastiána Schierreicha (roč. 2002) do Viktorky Žižkov. Šikovného záložníka tak o víkendu čeká premiéra v české lize mladšího dorostu, kdy se Žižkov v neděli 10.3. představí na stadiónu Viktorie Plzeň.

FC Zličín - Mladší dorost (U17) 3 : 4    T 01.03.2019,  Mladší dorost (U17)
Dorostenci v zimním turnaji Zličína porazili domácí výběr
Zličín - Zimní turnaj ve Zličíně pokračoval pátým kolem. Kopanina vyzvala domácí Zličín se kterým se pere o medailové příčky. Byla z toho výhra modročervených, kteří však připustili po jasně vyhraném poločase ve druhé půli trochu drama.

FK Králův Dvůr - Mladší dorost (U17) 2 : 1    T 24.02.2019,  Mladší dorost (U17)
Se suverénem zimního turnaje sehrála vyrovnaný zápas. Padla o branku!
Zličín - Zimní turnaj pořádaný klubem FC Zličín na umělé trávě má jasného suveréna. Tým FK Králův Dvůr prochází turnajem bez zaváhání a poradil si i s týmem Přední Kopaniny. Bylo to však nejtěsnější výhra středočeského týmu z dosavadních kol. Pouze o jediný gól.

FK Kralupy 1901 - Mladší dorost (U17) 4 : 1    T 13.01.2019,  Mladší dorost (U17)
Dorostenci na úvod turnaje padli s Kralupy. Jediný gól dal Vandůrek.
Zličín - Zimní ligu ve Zličíně zahájili mladší dorostenci FCPK prohrou. Nestačili na Kralupy 1901, kterým podlehli 1:4. Vše rozhodl už první poločas, který skončil 3:0 pro soupeře. Ve druhé půli Středočeši náskok ještě o jeden gól navýšili. Čestný úspěch Kopaniny vstřelil v 70. minutě Vandůrek, který hlavou úspěšně zakončil centr Schierreicha. Další zápas sehraje Kopanina za týden proti FAA Zbura.

Zimní turnaj dorostu ve Zličíně vylosován. Kopanina zahájí s Kralupy 1901.     11.12.2018,  Mladší dorost (U17)
Přední Kopanina - Mladší dorostenci FC Přední Kopanina sehrají v zimní přestávce turnaj na umělé trávě FC Zličín. Akce se bude prolínat celou zimní přestávkou, začíná v polovině ledna a končí v polovině března, týden před startem jarní mistrovské soutěže. Kopanina narazí na sedm soupeřů. Tím prvním bude tým FK Kralupy 1901 v zahajovacím zápase celého turnaje.

SK Union Vršovice - Mladší dorost (U17) 2 : 4    M 07.10.2018,  Mladší dorost (U17)
Dorostenci se po kolapsu s Braníkem vrátili na vítěznou vlnu ve Vršovicích
Vršovice - Pachuť z debaklu 1:5 proti Braníku je pryč. Dorostenci jsou zpět na vítězné vlně. Ve Vršovicích vyhráli 4:2 a mají skvělou bilanci čtyř výher z pěti odehraných kol přeboru Prahy mladšího dorostu. Za týden je čeká na domácím stadiónu U Drahušky tým z Libuše.