Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Tabulka střelců: MD

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Mladší dorost (U17) - Slovan Kunratice
2 : 1
datum: 20.04.2024 13:30
 
 
SC Xaverov Horní Počernice o.s. - Mladší dorost (U17)
hřiště: Xaverov
datum: 28.04.2024 13:30
 

Karta týmu: Mladší dorost (U17)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu  

Hráči týmu


Realizační tým

Chudada Kamil
Hlavní trenér
Růžička Štěpán
Asistent trenéra
  

Přehled dalších událostí

Mladší dorost (U17) - Slovan Kunratice 2 : 1    M 20.04.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost vítězí počtvrté v řadě! Tentokrát porazil Kuratice.
Přední Kopanina - Mladší dorost FCPK se v patnáctém kole 2. třídy utkal v domácím prostředí s Kunraticemi. Tato kopaninská kategorie vede tabulku a zatím v sezoně ztratila pouze pět bodů. Na krk jí však dýchají Horní Počernice, a tak si nemůže dovolit klopýtnout. Soupeř z Kunratic je pátý, a pro modročervené se tak nejednalo o lehký souboj. Na branku se dlouho čekalo, avšak ta přišla pro domácí v ideální chvíli, když Jan Vrabec vstřelil gól do šatny. Poločas 1:0. Narozdíl od první půle se v té druhé skóre změnilo rychle, po trefě kopaninského Kašky, který náskok zdvojnásobil. Následně však vstřelili branku i hosté, kteří tak posledních 20 minut měli naději přece jenom si ze stadionu U Drahušky něco odnést. Kopanina však odolala a vedení si udržela. Vyhrává tak počtvrté za sebou a pokračuje v roli lídra soutěže!
 
Mladší dorost (U17) - FK Klánovice 2 : 1    M 14.04.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost si proti Klánovicím na jaře připsiuje třetí vítězství ve třech utkáních.
Přední Kopanina - Ve čtrnáctém kole své soutěže hráči mladšího dorostu těsně unikli nepříjemnému překvapení. Jakožto lídr tabulky přívítala FCPK U17 na svojí půdu předposlední Klánovice, a na papíře se tak jednalo o jasnou záležitost. Už po třinácti minutách však hosté nečekaně vyšli do vedení a naopak modročervení se po celou první půli nedokázali prosadit. Za stavu 0:1 tak pan rozhodčí Jeřábek pískal konec poločasu. Dlouho se nic nedělo i během druhé půle a Klánovice byly blíž a blíž ke své druhé výhře v sezoně. Následně však přišla 66. minuta a vytoužené domácí srovnání, když se trefil kopaninský Fuksa. Za vyrovnaného stavu se tak FCPK hnala za třemi body, a o 12 minut později se dokázal prosadit i Kysilka, který upravil skóre na 2:1. Po této brance už nikdo gól nevsítil, a konečný stav tedy zůstal 2:1 pro Přední Kopaninu. Mladší dorost si připisuje třetí výhru v řadě.
 
Avia Čakovice - Mladší dorost (U17) 1 : 3    M 07.04.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost vyhrává i ve druhém mistráku na jaře! Tentokrát poráží Čakovice.
Čakovice - Ve velmi horkém nedělním odpoledni odehráli hráči mladšího dorostu zápas na půdě Čakovic. Jednalo se o druhý mistrovský zápas na jaře, celkově 13. kolo soutěže. Domácí se nachází na osmé příčce, FCPK tabulku vede. Proč tomu tak je modročervení ukázali už v sedmé minutě, kdy se ujali vedení po trefě Peřiny. Do konce půle přidali ještě dvě branky. a tak se do šaten šlo za stavu 3:0 pro hosty. V druhém poločase se hra nakouskovala a Čakovice dokázaly skórovat v 64. minutě. Více toho však už nesvedly a Kopanina si náskok udržela na konečných 3:1.
 
Mladší dorost (U17) - SK Újezd Praha 4 5 : 0    M 31.03.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost vstoupil do jara vítězně. Pět branek a tři body!
Přední Kopanina - V poslední březnový den nastoupil mladší dorost FCPK po zimní pauze opět do mistrovského utkání. Ve dvanáctém kole doma modročervení přivítali poslední Újezd Praha 4. Kopaňáci vyšli do vedení brzy v zápase, kdy se už v 8. minutě prosadil Kysilka. Takto poločas pokračoval dále, a FCPK si do šaten odnesla náskok 4:0. V druhé půli domácí spálili spoustu šancí a přidali jen jeden gól. Do jara tak U17 vstupuje třemi body.
 
SK Modřany - Mladší dorost (U17) 2 : 1    P 23.03.2024,  Mladší dorost (U17) 
V generálce na soutěž mladší dorost prohrál proti Modřanům.
Bílá Hora - V sobotu 23.3. odehrál mladší dorost generálku před začátkem jarní části soutěže, k čemuž dojde příští víkend. Soupeřem byly Modřany. Jednalo se o celkově šestý zápas U17 od začátku kalendářního roku. První poločas FCPK příliš nevyšel a do šaten šla za deficitu 0:1. V druhé půli však dokázali modročervení soupeři zavařit a v 80. minutě se dočkali vyrovnávající branky. V poslední desetiminutovce zápasu měla obě mužstva šance, avšak nakonec to byly Modřany, které daly v samém závěru vítězný gól.
 
FC Nebušice - Mladší dorost (U17) 1 : 5    P 16.03.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost si v přáteláku poradil s rivaly z Nebušic.
Nebušice - Mladšímu dorostu se pomalu, ale jistě, blíží začátek soutěže, a tak zbývá posledních pár přípravných utkání. V sobotu 16.3. se FCPK U17 utkala proti místním rivalům z Nebušic. Modročervení se ujali vedení brzy, ale soupeř srovnal na 1:1. Poté už to však byla jen Kopanina. I přes nehezký fotbalový výkon dokázala FCPK nastřilet ještě 4 branky a nakonec zvítězila 5:1.
 
FK Pšovka Mělník - Mladší dorost (U17) 3 : 0    P 09.03.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost sehrál přátelák na Mělníku s Pšovkou. A prohrál 0:3.
Mělník - V sobotu 9.3. sehrál mladší dorost svůj druhý březnový zápas. Jednalo se opět o přátelák, tentokrát proti soupeři hrajícímu krajský přebor, a tím byla Pšovka Mělník. Domácí ukázali svou kvalitu a během půle vedli 2:0. I přes šance Kopaňáků přidal Mělník třetí branku a upravil konečné skóre na 3:0.
 
Sokol Kolovraty - Mladší dorost (U17) 0 : 2    P 02.03.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost v přátelském utkání zdolal Kolovraty.
Újezd Praha 4 - Své první březnové utkání odehrál mladší dorost v sobotu 2.3. od 12 hodin na Újezdě P4. Tam se Kopaňáci utkali s Kolovraty v přátelském zápase. Obě mužstva měla v kádru i mladší hráče z kategorie U15. I přes aktivnější začátek soupeře z Kolovratů se vedení ujala FCPK, která vstřelila jediný gól první půle. V druhém poločase se více do hry dostali i modročervení a v 85. minutě rozhodl kopaninský Lukeš ve prospěch Kopaniny zápas na 2:0.
 
ČAFC Praha - Mladší dorost (U17) 5 : 0    P 04.02.2024,  Mladší dorost (U17) 
Po výhře v prvním zápase přichází pro mladší dorost prohra na půdě ČAFC.
Záběhlice - Svůj druhý zápas tohoto kalendářního roku odehrál v neděli 4. února mladší dorost Přední Kopaniny. Jednalo se o přátelák v Záběhlicích, na půdě ČAFC. Po úvodní výhře proti Hájím před pár týdny nyní modročervené čekal těžší soupeř. A to se ukázalo hned v první minutě, kdy se domácí ujali vedení po svém rohu. Do poločasu se skóre zvyšovalo jen na straně ČAFC, který vstřelil ještě tři branky a během půle tak vedl 4:0. V druhém poločasu už byla hra vyrovnanější, avšak i tak nedokázala FCPK dát gól, a nakonec U17 prohrála 0:5.
 
FC Háje Jižní Město - Mladší dorost (U17) 1 : 2    P 21.01.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost zvládl premiéru v novém roce vítězně.
Háje - Úvodní zápas nového roku se vydařil pro mladší dorost vítězně. Jednalo se o přátelské utkání na půdě Hájí. Zápas byl tvrdý a důrazný, na zmrzlém povrchu. Pro hráče to však byla dorbá zkušenost a důležité minuty v přípravě. FCPK nakonec vyhrála výsledkem 2:1 díky brankám Kašky a Fronka.
 
FK Dukla Praha U16 - Mladší dorost (U17) 8 : 4    P 03.12.2023,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost na Julisce sehrál poslední zápas roku.
Juliska - Během první adventní neděle letošního roku se mladší dorost FCPK utkal s Duklou Praha na Julisce. Jednalo se o přátelský zápas v rámci spolupráce těchto dvou klubů. Nastoupili tedy proti sobě i známé tváře, protože něktěří Kopaňáci chodí na Duklu trénovat. Rozdíl v kvalitě však byl znát od začátku utkání. Domácí si rychle vytvořili náskok čtyř branek a strany se měnily za stavu 4:1. V druhé půli Dukla vedení zvýšila na 8:1, koncem zápasu se ale FCPK podařilo vstřelit několik gólů a upravit finální skóre na 4:8.
 
Mladší dorost (U17) - AFK Slavoj Podolí Praha 2 : 2    M 11.11.2023,  Mladší dorost (U17) 
Ve šlágru mladšího dorostu s Podolím se hrálo až do úplného konce. Týmy si rozdělily body po jednom.
Přední Kopanina - Po vůbec první ztrátě bodů v celé sezoně během minulého víkendu nyní čekal na hráče mladšího dorostu šlágr podzimu. První FCPK se totiž utkala s druhým Podolím v zápase o čelo tabulky. Rozdíl byl jeden bod. Během utkání se dlouho hrálo za nulového skóre, až to vypadalo, že za tohoto stavu půjdou týmy do šaten. Poté však ve 42. minutě vstřelil úvodní branku kopaninský Kaška, a modročervení o přestávce vedli 1:0. Dlouho se ale z vedení neradovali, již pět minut po začátku druhé půle Podolí srovnalo. Opět nastala dlouhá pasáž bez gólu a zápas se začal blížit ke svému konci. Obě mužstva však stále bojovala a v 86. minutě vyslal Kopaninu do vedení Tobiáš Sokol. Už to vypadalo jako vítězná branka, která zajistí domácím veliké tři body. Rozhodčí však nastavoval čtyři minuty, a v té poslední z nich se dokázali hosté vzchopit a trefit se do sítě FCPK na 2:2. Šlágr tak skončil nerozhodně, což ale znamená, že Kopaňáci přezimují na prvním místě.
 

Fotogalerie k zápasům

 

Mladší dorost (U17)


Mladší dorost (U17) | 2. třída
1.Mladší dorost (U17)1437
2. SC Xaverov Horní Počernice o.s. B1435
3.AFK Slavoj Podolí Praha 1330
4. Sokol Dolní Počernice 1326
5.Slovan Kunratice 1322
6.TJ Sokol Řepy 1322
7.FC Zličín 1418
8.TJ Březiněves 1413
9.Avia Čakovice 1410
10.FK Klánovice 143
11.SK Újezd Praha 4 140

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - Slovan Kunratice 2 : 1
FK Klánovice - SC Xaverov Horní Počernice o.s. B0 : 3
Sokol Dolní Počernice - TJ Sokol Řepy 5 : 0
SK Újezd Praha 4 - TJ Březiněves 2 : 10
Avia Čakovice - FC Zličín 2 : 6

Další kolo

SC Xaverov Horní Počernice o.s. - Mladší dorost (U17)28.04.
TJ Sokol Řepy - AFK Slavoj Podolí Praha 28.04.
FC Zličín - FK Klánovice 28.04.
Slovan Kunratice - Sokol Dolní Počernice 28.04.
TJ Březiněves - Avia Čakovice 28.04.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:14
Vítězství:12
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:1
Porážky [pen]:0
Skóre:68:18 (+50)
Průměr gólů/zápas:4.86 / 1.29
Body z maxima:37 z 42
Bodová úspěšnost:88.10%

Gratulujeme k narozeninám

Chudada Štěpán - 23.05. (16)
Mladší dorost (U17)

Bylo odehráno

20.04.MMladší dorost (U17)
Slovan Kunratice
2
1
14.04.MMladší dorost (U17)
FK Klánovice
2
1
07.04.MAvia Čakovice
Mladší dorost (U17)
1
3
31.03.MMladší dorost (U17)
SK Újezd Praha 4
5
0
23.03.PSK Modřany
Mladší dorost (U17)
2
1
16.03.PFC Nebušice
Mladší dorost (U17)
1
5
09.03.PFK Pšovka Mělník
Mladší dorost (U17)
3
0
02.03.PSokol Kolovraty
Mladší dorost (U17)
0
2
04.02.PČAFC Praha
Mladší dorost (U17)
5
0
21.01.PFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
1
2
03.12.PFK Dukla Praha U16
Mladší dorost (U17)
8
4
11.11.MMladší dorost (U17)
AFK Slavoj Podolí Praha
2
2
04.11.MSokol Dolní Počernice
Mladší dorost (U17)
2
1
28.10.MMladší dorost (U17)
TJ Sokol Řepy
5
1
14.10.MMladší dorost (U17)
TJ Březiněves
10
3

Bude se hrát

28.04.
13:30
MSC Xaverov Horní Počernice o.s.
Mladší dorost (U17)
04.05.
17:00
MMladší dorost (U17)
FC Zličín
11.05.
13:30
MTJ Březiněves
Mladší dorost (U17)
25.05.
17:00
MTJ Sokol Řepy
Mladší dorost (U17)
01.06.
10:00
MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice
09.06.
14:45
MAFK Slavoj Podolí Praha
Mladší dorost (U17)