FanShop | Kontakty | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)

Tabulka střelců: MD

Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

Summary: US-A 4:2, Č.Smíchov-B 2:6, MD-Kolovraty 2:0, Aritma-MŽ 3:5, Junior-SPŘ 27:14...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......

Přehled dalších událostí

Mladší dorost (U16) - TJ Praga Praha 1 : 2    M 04.11.2017,  Mladší dorost (U16)
Dorost prohrál s Pragovkou, přestože vedl po brance Tondy Vondry.
Přední Kopanina - Mladší dorost se výsledkově nadále souží. Domácí zápas proti týmu TJ Praga měl být odrazem ode dna tabulky, ale nestalo se. Modročervení dobře vstoupili do utkání rychlou brankou Vondry, ale soupeř do poločasu vyrovnal a po přestávce druhým gólem rozhodl utkání. Kopaninu ještě čeká těžký mač na Dukle Jižní Město a pak proti srovnatelným Kolovratům.

FC Háje Jižní Město - Mladší dorost (U16) 3 : 2    M 21.10.2017,  Mladší dorost (U16)
Dorost vedl v Hájích dva nula. Domácí však třemi góly otočili a zvítězili.
Přední Kopanina - Mladší dorost nabuzen první výhrou z minulého týdne proti Libuši nastoupil k dalšímu utkání proti FC Háje. Na umělce na Jižním Městě se zápas pro modročervené vyvíjel příznivě. Po brankách Víznera a Kumara vedli 2:0. Favorizovaný domácí tým však nakonec potvrdil svou kvalitu. Do poločasu snížil a po přestávce dalšími dvěma góly skóre otočil. Body zůstávají doma.

Junior Praha - Mladší dorost (U16) 3 : 4    M 13.05.2017,  Mladší dorost (U16)
Naši mladší dorostenci připustili zbytečné drama, ale nakonec vezou z Junioru 3 body!
Dva poločasy a naše výkony rozdílné jako den a noc, tak by se dalo výstižně popsat vystoupení našich mladých nadějí na horké půdě na Junioru. V prvním poločase jsme dominovali, plnili si zodpovědně obranné úkoly a z rychlých brejků třikrát rozsvítili červené světlo za domácí brankou. Všechny tři góly byly výstavní, na krásu se však nehraje a hlavně zápas trvá 80 minut. Ve druhé půli jsme přenechali snaživým domácím prostor a nechali je trestuhodně vyrovnat. Zápletka měla pro nás hodně šťastný konec, neboť z posledního možného útoku rozhodl náš šutér Antrobus.

FC Zličín - Mladší dorost (U16) 1 : 2    P 11.03.2017,  Mladší dorost (U16)
V dalším přípravném zápase vítězíme na hřišti přeborového Zličína!
Zličín - Po uspokojivých výkonech v zimní lize na Kačerově se naši mladíci nezalekli ani svých protějšků z nedalekého Zličína a porazili po zlepšeném výkonu ve druhé půli soupeře hrajícího vyšší soutěž. V naší sestavě dostalo prostor i několik hráčů ročník 2002, kteří si svým výkonem řekli o místo v základní sestavě pro mistrovské zápasy, které nám začínají za 3 týdny.

SK Slavia Jesenice - Mladší dorost (U16) 0 : 3    T 05.03.2017,  Mladší dorost (U16)
Spanilá jízda zimní ligou pokračuje, dorostenci poráží i Slavii Jesenice!
V šestém zápase zimní ligy na Kačerově jsme si připsali páté vítězství, které nám zaručilo druhé místo v turnaji. Tentokrát jsme si poradili s týmem Slavie Jesenice, který jsme přehráli důrazem v osobních soubojích a chutí střílet branky. Nakonec z toho bylo pohodlné vítězství 3:0 a k tomu jsme v první půli trefili čtyřikrát (!) brankovou konstrukci, zejména pro našeho kapitána Sama Robertse jakoby byla branka zakletá. Věříme, že si to šetří na mistráky, vždyť již příští neděli začína pro starší dorost jarní část sezóny.

ČAFC Praha - Mladší dorost (U16) 1 : 5    T 25.02.2017,  Mladší dorost (U16)
V kombinované sestavě jsme získali další skalp, tentokrát to odnesla Čafka!
Na zápas se dostavilo pouze 11 statečných včetně 4 hráčů, kteří stabilně nastupují pouze za starší žáky. I přesto, že Čafka hraje zimní ligu s hráči ročník narození 2002, je třeba výsledek i předvedený výkon hodnotit kladně, přeci jen soupeř čerpá z daleko širšího kádru. Na turnaji nám zbývá odehrát ještě 2 kola a stále jsme ve hře o celkové prvenství. V neděli 5.3. od 14:15 nás čeká dohrávka s týmem Slavia Jesenice.

AFK Slavoj Podolí Praha - Mladší dorost (U16) 1 : 2    T 04.02.2017,  Mladší dorost (U16)
Slavoj Podolí si vylámal zuby na naší dobré defenzívě, bereme v zimní lize další 3 body!
V dalším zápase zimní ligy na Kačerově nás čekal soupeř z Podolí. Konečně jsme zahráli dobře zejména v defenzívě, a to přes absence stálých hráčů základní sestavy. Nově sestavená stoperská dvojice Lešner-Vízner dirigovala obranné řady s úspěchem, přidali jsme zejména ve druhé půli i na bojovnosti a důrazu, což ve finále vedlo k zaslouženému vítězství a udržení druhé příčky v celkovém pořadí turnaje.

SK Meteor Kačerov - Mladší dorost (U16) 4 : 5    T 21.01.2017,  Mladší dorost (U16)
V přetahované jsme nakonec tahali za delší konec a vyhráli hokejově 5:4!
Ve třetím kolem Zimní ligy na Kačerově jsme poměřili síly s domácím týmem a byl to po všech stránkách vyrovnaný zápas, který jsme díky vydařené koncovce nakonec otočili v náš prospěch. Zápas se úplně nevydařil našemu gólmanovi Filipovi Chundelovi, ale každý má nárok na slabší den a tak věříme, že Filip v dalších zápasech naváže na své jinak stabilní výkony. Kluci zaslouží za bojovnost a přístup k zápasu pochvalu.

SK Benešov - Mladší dorost (U16) 3 : 1    T 14.01.2017,  Mladší dorost (U16)
S kvalitním soupeřem z Benešova jsme dlouho drželi krok, ale nakonec padli 1:3!
Hoši z Benešova byli jiný kalibr než žáčkové z Dukly JM, se kterými jsme se utkali minulý týden. Druhé kolo zimní ligy na Kačerově nabídlo i přes mrazivé počasí až nečekaně vyrovnaný zápas proti soupeři, který hraje velmi úspěšně Českou ligu dorostu v kategorii U16 - http://www.skbenesov.cz/cz/kluby/115/u-16. Konečný výsledek a hlavně předvedená hra nám dávají potvrzení, že nám tento tým dorostenců převážně ročník 2001 udělá v budoucnu ještě hodně radosti.

FK Dukla Jižní Město - Mladší dorost (U16) 0 : 10    T 07.01.2017,  Mladší dorost (U16)
Soupeři jsme dali výprask - Dukla JM nasadila hráče ročník 2002/03 a odnesla to "desítkou"
Na úvod zimní ligy mladšího dorostu náš čekal papírově nejsilnější soupeř neboli vedoucí tým naší soutěže FK Dukla Jižní Město. Funkcionáři se však z málo pochopitelných důvodů rozhodli postavit proti nám tým starších žáků složených z hráčů narozených ročník 2002/03 a rozdíl 2-3 let byl na hřišti patřičně znát. I přes tuto skutečnost si naši hráči zaslouží pochvalu, že zápas odehráli v tempu a s dobrým přístupem zejména při proměňování šancí a tak si soupeř nakonec odvezl nepopulární "desítku".

Sokol Stodůlky - Mladší dorost (U16) 2 : 2    M 12.11.2016,  Mladší dorost (U16)
Remízu nakonec bereme, i když podle průběhu zápasu jsme měli opět jednou navíc!
V první půli jsme kvalitní výkon bohužel nepotvdili góly, což se nám pak nevyplatilo. Po dvou inkasovaných gólech během dvou minut se nám sice podařilo otřepat a vyrovnat, ale úplně přesvědčivý výkon to z naší strany nebyl. Bohužel ve většině posledních utkání nejdříve prohráváme a dohánět ztráty nás stojí hodně sil. Ve Stodůlkách jsme mysleli na vítězství, ale na konci můžeme být rádi za bod, jelikož hra domácích byla na těžkém terénu daleko efektivnější než ta naše. Podzim zakončíme ve čtvrtek předzápasem našho áčka doma s Bohnicemi.

Mladší dorost (U16) - SK Střešovice 1911 B 5 : 3    M 05.11.2016,  Mladší dorost (U16)
V gólové přestřelce vítězí v derby nakonec domácí Kopanina!
Derby se Střešovicemi v sobě mají vždy větší náboj než ostatní utkání, což se potvrdilo i v sobotním dopoledni na Kopanině. Soupeř zlobil zejména na začátku zápasu, v jeho průběhu pak fyzicky odpadal. Výhra nás katapultovala v pořadí před našeho soupeře a věříme, že jsme se již natrvalo usadili v horních patrech tabulky, Kopča jedeme!