Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
AFK Slavoj Podolí Praha - Mladší dorost (U17)
1 : 1
datum: 09.06.2024 14:45
 
 
Mladší dorost (U17) - FK Slavoj Vyšehrad
hřiště: Kopanina
datum: 18.08.2024 10:30
 

Karta týmu: Mladší dorost (U17)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu  

Hráči týmu


Realizační tým

Chudada Kamil
Hlavní trenér
Růžička Štěpán
Asistent trenéra
  

Přehled dalších událostí

AFK Slavoj Podolí Praha - Mladší dorost (U17) 1 : 1    M 09.06.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost na Podolí získal bod, a tak končí na druhém místě!
Podolí - Důležitý zápas měl na programu mladší dorost Kopaniny, který se utkal s Podolím o konečné druhé místo v tabulce. Na půdě soupeře to vřelo od úvodního hvizdu, a jednalo se tak o velmi intenzivní utkání plné všelijakých emocí. I přes lepší hru Podolí a domácí výhody to byli hosté z Kopaniny, kteří se trefili jako první. Stalo se tak po brance Hrubého ve 33. minutě, díky které si modročervení do šaten odnesli vedení 0:1. Během druhé půle se domácím krátil čas, a tak byl duel čím dál více vyhrocený. Tlak zelených vyústil v branku v 83. minutě, která jim dala naději, a závěrečná desetiminutovka celé sezony byla o všechno. Podolí zkoušelo všechno a najednou se okolnosti vyvíjeli v jeho prospěch. Nejprve červená karta v 86. minutě pro Peřinu, následně dokonce penalta proti FCPK. Tu však v 89. minutě bravurně zlikvidoval Štička, který tak Kopaňákům vychytal druhé místo! Na závěr byl ještě vyloučen hostující Nachtman, ale to již zápas nezměnilo, a U17 si z těžkého prostředí odnesla klíčový bod.
 
Mladší dorost (U17) - Sokol Dolní Počernice 1 : 1    M 04.06.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost v odloženém domácím utkání remízoval s Dolními Počernicemi.
Přední Kopanina - Mladší dorost FCPK odehrál v úterý 4.6. svůj odložený zápas z víkendu. Od 18:30 se doma utkal s Dolními Počernicemi. Do utkání lépe vstoupili domácí, když se v 16. minutě ujali vedení, avšak hosté dokázali rychle odpovědět a srovnat na 1:1. Za tohoto stavu se šlo do šaten. V druhé půli dostala Kopanina zahrávat pokutový kop a ujmout se vedení, ale Škorňa neproměnil a skóre zůstalo nerozhodné. Do konce duelu už se žádný z celků neprosadil, a tak si FCPK a Dolní Počernice rozdělily body po jednom.
 
TJ Sokol Řepy - Mladší dorost (U17) 0 : 1    M 25.05.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost na Řepích skóroval pouze jednou, ale přesto zvítězil.
Řepy - Mladší dorost svůj tlak na první Horní Počernice nepolevuje, a touto výhrou nad Sokolem Řepy nyní Kopaňáci na lídra ztrácí jediný bod dvě kola před koncem sezony. Ve dvacátém kole v Řepích se nejednalo o žádnou přestřelku. Utkaly se dvě ze třetí nejlepších obran soutěže, a tak to i vypadalo. Do šaten se o poločasu šlo za bezbrankové remízy, a na jediný gól utkání jsme museli dlouho čekat i ve druhé půli. Duel nakonec rozhodl jedinou trefou kopaninský Kryštof Škorňa v 74. minutě. FCPK U17 nyní čekají závěrečné dva zápasy, ve kterých se rozhodne o titulu.
 
TJ Březiněves - Mladší dorost (U17) 1 : 2    M 08.05.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost těsně unikl ztrátě bodů na hřišti osmé Březiněvsi.
Březiněves - Mladší dorost se po dobu celé sezony nachází ve skvělé formě. Celkem třináct výher v šestnácti zápasech této kategorii zajistilo boj o titul do samého konce ročníku 23/24. V tomto kole se FCPK utkala s Březiněvsí, která sídlí na osmém místě a na jaře zatím zaznamenala jedno vítězství v šesti duelech. Favorit tedy byl jasný. Avšak na hřišti tomu bylo jinak. Domácí hráli od úvodního hvizdu lépe a vytvářeli si šance. Tento tlak nakonec vyústil v pokutový kop, který Březiněves proměnila. To byl zároveň jediný gól první půle. V druhém poločasu se Kopaňáci probrali a také začali držet míč. Dlouho však čekali na vyrovnávací trefu, která přišla v 72. minutě. Hosté se tak hnali za důležitými třemi body a dokázali skórovat ještě jednou v 81. minutě. Oba góly zařídil Štěpán Chudada, který poté však dostal i červenou kartu, a modročervení tak dohrávali v deseti. Vedení ale udrželi a zvítězili 1:2.
 
Mladší dorost (U17) - FC Zličín 1 : 0    M 04.05.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost porazil Zličín nejmenším možným rozdílem a nadále pokračuje v boji o titul.
Přední Kopanina - Boj o titul ve 2. třídě mladšího dorostu přiostřuje a blíží se ke klíčovým posledním zápasům. FCPK U17 tento víkend pokračovala ve sbírání důležitých bodů; tentokrát v utkání se Zličínem. Protivník, který je sedmý v tabulce, zavítal na kopaninskou půdu, a v 17:00 se duel vykopl. Na gól se dlouho čekalo, a nakonec přišel pro domácí v ideální čas, když se pár minut před přestávkou prosadil Azare. Druhý poločas pokračoval ve stejném obrázku, a branky nepadaly. Nakonec tedy během druhé půle ani jedno mužstvo neskórovalo a modročervení si tak připsali svoji pátou jarní výhru.
 
SC Xaverov Horní Počernice o.s. B - Mladší dorost (U17) 5 : 0    M 28.04.2024,  Mladší dorost (U17) 
Boj o první místo pro mladší dorost dopadl těžkou prohrou.
H. Počernice - Mladší dorost v neděli zavítal na hřiště Horních Počernic, kde se jakožto lídr tabulky utkal s druhým Xaverovem B. Kopaňáci otevřeli jaro čtyřmi vítězstvími za sebou, stejnou bilanci však měly i Počernice, a tak musel alespoň jeden z celků poprvé ztratit body. Po úvodním hvizdu byla hra poměrně vyrovnaná, kdy se modročervení spíše kompaktně bránili a nedovolovali soupeři žádné šance. V 21. minutě však došlo k chybě a domácí měli možnost otevřít skóre z penaltového puntíku. Kopaninský Štička v bráně se ale předvedl a tuto příležitost zneškodnil. I přes to dokázal Xaverov o chvíli později vsítit první branku, která roztrhla gólový pytel, a za 17 minut Počernice skórovaly hned čtyřikrát. Druhá půle tak byla spíše formalitou, a domácí se prosadili ještě jednou. Kopaňáci si tak ze hřiště druhého týmu odnesli první jarní porážku.
 
Mladší dorost (U17) - Slovan Kunratice 2 : 1    M 20.04.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost vítězí počtvrté v řadě! Tentokrát porazil Kuratice.
Přední Kopanina - Mladší dorost FCPK se v patnáctém kole 2. třídy utkal v domácím prostředí s Kunraticemi. Tato kopaninská kategorie vede tabulku a zatím v sezoně ztratila pouze pět bodů. Na krk jí však dýchají Horní Počernice, a tak si nemůže dovolit klopýtnout. Soupeř z Kunratic je pátý, a pro modročervené se tak nejednalo o lehký souboj. Na branku se dlouho čekalo, avšak ta přišla pro domácí v ideální chvíli, když Jan Vrabec vstřelil gól do šatny. Poločas 1:0. Narozdíl od první půle se v té druhé skóre změnilo rychle, po trefě kopaninského Kašky, který náskok zdvojnásobil. Následně však vstřelili branku i hosté, kteří tak posledních 20 minut měli naději přece jenom si ze stadionu U Drahušky něco odnést. Kopanina však odolala a vedení si udržela. Vyhrává tak počtvrté za sebou a pokračuje v roli lídra soutěže!
 
Mladší dorost (U17) - FK Klánovice 2 : 1    M 14.04.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost si proti Klánovicím na jaře připsiuje třetí vítězství ve třech utkáních.
Přední Kopanina - Ve čtrnáctém kole své soutěže hráči mladšího dorostu těsně unikli nepříjemnému překvapení. Jakožto lídr tabulky přívítala FCPK U17 na svojí půdu předposlední Klánovice, a na papíře se tak jednalo o jasnou záležitost. Už po třinácti minutách však hosté nečekaně vyšli do vedení a naopak modročervení se po celou první půli nedokázali prosadit. Za stavu 0:1 tak pan rozhodčí Jeřábek pískal konec poločasu. Dlouho se nic nedělo i během druhé půle a Klánovice byly blíž a blíž ke své druhé výhře v sezoně. Následně však přišla 66. minuta a vytoužené domácí srovnání, když se trefil kopaninský Fuksa. Za vyrovnaného stavu se tak FCPK hnala za třemi body, a o 12 minut později se dokázal prosadit i Kysilka, který upravil skóre na 2:1. Po této brance už nikdo gól nevsítil, a konečný stav tedy zůstal 2:1 pro Přední Kopaninu. Mladší dorost si připisuje třetí výhru v řadě.
 
Avia Čakovice - Mladší dorost (U17) 1 : 3    M 07.04.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost vyhrává i ve druhém mistráku na jaře! Tentokrát poráží Čakovice.
Čakovice - Ve velmi horkém nedělním odpoledni odehráli hráči mladšího dorostu zápas na půdě Čakovic. Jednalo se o druhý mistrovský zápas na jaře, celkově 13. kolo soutěže. Domácí se nachází na osmé příčce, FCPK tabulku vede. Proč tomu tak je modročervení ukázali už v sedmé minutě, kdy se ujali vedení po trefě Peřiny. Do konce půle přidali ještě dvě branky. a tak se do šaten šlo za stavu 3:0 pro hosty. V druhém poločase se hra nakouskovala a Čakovice dokázaly skórovat v 64. minutě. Více toho však už nesvedly a Kopanina si náskok udržela na konečných 3:1.
 
Mladší dorost (U17) - SK Újezd Praha 4 5 : 0    M 31.03.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost vstoupil do jara vítězně. Pět branek a tři body!
Přední Kopanina - V poslední březnový den nastoupil mladší dorost FCPK po zimní pauze opět do mistrovského utkání. Ve dvanáctém kole doma modročervení přivítali poslední Újezd Praha 4. Kopaňáci vyšli do vedení brzy v zápase, kdy se už v 8. minutě prosadil Kysilka. Takto poločas pokračoval dále, a FCPK si do šaten odnesla náskok 4:0. V druhé půli domácí spálili spoustu šancí a přidali jen jeden gól. Do jara tak U17 vstupuje třemi body.
 
SK Modřany - Mladší dorost (U17) 2 : 1    P 23.03.2024,  Mladší dorost (U17) 
V generálce na soutěž mladší dorost prohrál proti Modřanům.
Bílá Hora - V sobotu 23.3. odehrál mladší dorost generálku před začátkem jarní části soutěže, k čemuž dojde příští víkend. Soupeřem byly Modřany. Jednalo se o celkově šestý zápas U17 od začátku kalendářního roku. První poločas FCPK příliš nevyšel a do šaten šla za deficitu 0:1. V druhé půli však dokázali modročervení soupeři zavařit a v 80. minutě se dočkali vyrovnávající branky. V poslední desetiminutovce zápasu měla obě mužstva šance, avšak nakonec to byly Modřany, které daly v samém závěru vítězný gól.
 
FC Nebušice - Mladší dorost (U17) 1 : 5    P 16.03.2024,  Mladší dorost (U17) 
Mladší dorost si v přáteláku poradil s rivaly z Nebušic.
Nebušice - Mladšímu dorostu se pomalu, ale jistě, blíží začátek soutěže, a tak zbývá posledních pár přípravných utkání. V sobotu 16.3. se FCPK U17 utkala proti místním rivalům z Nebušic. Modročervení se ujali vedení brzy, ale soupeř srovnal na 1:1. Poté už to však byla jen Kopanina. I přes nehezký fotbalový výkon dokázala FCPK nastřilet ještě 4 branky a nakonec zvítězila 5:1.
 

Fotogalerie k zápasům

 

Mladší dorost (U17)


Mladší dorost (U17) | 1.třída
 FC Háje Jižní Město 00
 Mladší dorost (U17)00
 SC Olympia Radotín 00
  SC Xaverov Horní Počernice o.s. 00
 SK Hostivař 00
 SK Modřany 00
 SK Praga Vysočany 00
 SK Střešovice 1911 00
 SK Union Vršovice 00
 SK Ďáblice 00
 Slovan Bohnice 00
 Sokol Kolovraty 00

Další kolo

Mladší dorost (U17) - Sokol Kolovraty 08.09.

 

Gratulujeme k narozeninám

Fuksa Ondřej - 14.08. (16)
Mladší dorost (U17)
 Fronk František - 19.08. (16)
Mladší dorost (U17)
Štička Vincent - 23.08. (16)
Mladší dorost (U17)
Peřina Jonáš - 24.08. (16)
Mladší dorost (U17)

Bude se hrát

18.08.
10:30
PMladší dorost (U17)
FK Slavoj Vyšehrad
25.08.
17:00
PTJ Sokol Řepy
Mladší dorost (U17)
08.09.
17:00
MMladší dorost (U17)
Sokol Kolovraty
15.09.
MFC Háje Jižní Město B
Mladší dorost (U17)
22.09.
10:30
MMladší dorost (U17)
SC Xaverov Horní Počernice o.s. B
29.09.
MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
06.10.
11:00
MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice B
13.10.
MSK Modřany
Mladší dorost (U17)
20.10.
12:00
MMladší dorost (U17)
SK Praga Vysočany
27.10.
MSlovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
03.11.
11:15
MMladší dorost (U17)
SC Olympia Radotín
10.11.
MSK Union Vršovice
Mladší dorost (U17)
17.11.
11:15
MMladší dorost (U17)
SK Hostivař