Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Realizační tým

Vik Šimon
asistent trenéra

Přehled dalších událostí

SK Union Vršovice - Mladší dorost (U16) 2 : 4    M 07.10.2018,  Mladší dorost (U16)
Dorostenci se po kolapsu s Braníkem vrátili na vítěznou vlnu ve Vršovicích
Vršovice - Pachuť z debaklu 1:5 proti Braníku je pryč. Dorostenci jsou zpět na vítězné vlně. Ve Vršovicích vyhráli 4:2 a mají skvělou bilanci čtyř výher z pěti odehraných kol přeboru Prahy mladšího dorostu. Za týden je čeká na domácím stadiónu U Drahušky tým z Libuše.

Mladší dorost (U16) - ABC Braník 1 : 5    M 28.09.2018,  Mladší dorost (U16)
Dorostenci poprvé v sezóně padli a hned inkasovali pět gólů od Braníka
Přední Kopanina - Po třech výhrách bez inkasované branky mladší dorostenci tvrdě narazili. Jejich hladkou jízdu od prvního kola zastavil ABC Braník. Jeden z nejlepších celků této soutěže si odvezl od letiště tři body za vysokou výhru 5:1. Utkání je třeba si rozebrat a pokusit se o nápravu v příštím kole proti Unionu Vršovice.

FC Zličín - Mladší dorost (U16) 0 : 3    M 23.09.2018,  Mladší dorost (U16)
Dorostenci Kopaniny i po Zličíně bez ztráty bodu a inkasovaného gólu.
Zličín - Výborný start mladších dorostenců FCPK do sezóny. V přeboru Prahy vyhráli i svůj třetí zápas v řadě. Tentokráte na Zličíně 3:0. Navíc opět neinkasovali a skóre mají 14:0. V soutěži jsou bez ztráty už pouze dva týmy, Kopanina a Dukla JM. V příštím zápase se tým představí na domácím stadiónu U Drahušky na státní svátek 28.9. proti Braníku.

Mladší dorost (U16) - SK Ďáblice 2 : 0    M 16.09.2018,  Mladší dorost (U16)
Mladší dorost vyhrál i podruhé. Po Vltavínu zvládl i doma SK Ďáblice.
Přední Kopanina - Dorostenci FC Přední Kopanina mají po dvou odehraných kolech plný počet bodů. Výhru ve 2. kole přeboru Prahy nad Ďáblicemi jim zajistily branky Dvořáka a Müftülera. V příštím kole čeká na Kopaninu venku Zličín.

Loko Vltavín a.s. - Mladší dorost (U16) 0 : 9    M 09.09.2018,  Mladší dorost (U16)
Dorost zahájil sezónu vysokou výhrou nad Vltavínem. Nastřílel devět branek.
Holešovice - Mladší dorost má za sebou ostrý start do sezóny. V prvním mistrovském utkání přeboru Prahy se představil na stadiónu Loko Vltavín a byly z toho hned první tři body. Dokonce první nula a devět branek vstřelených z toho hattrick Müftüler. Přesto trenér Martin Brabec našel i slabé momentky na kopaninském výkonu.

Mladší dorost (U16) - FC Zličín 0 : 1    M 22.04.2018,  Mladší dorost (U16)
Dorost ani napodruhé nevstřelil Zličínu branku ovšem tentokráte jednu dostal.
Přední Kopanina - Na podzim remizoval mladší dorost v přeboru Prahy se Zličínem 0:0. V odvetě na domácím stadiónu U Drahušky mu opět nevstřelil branku a bohužel jednu inkasoval. Byla z toho těsná porážka, na jaře druhá vedle jedné výhry. Za týden se hraje s FK Újezd nad Lesy.

Změna termínu utkání proti FC Háje na žádost soupeře kvůli zahraničnímu turnaji     16.04.2018,  Mladší dorost (U16)
Přední Kopanina - Informujeme o změně termínu utkání 18. kola Extrafotbal.cz přeboru mladšího dorostu. Utkání FCPK vs FC Háje se NEBUDE hrát v původním termínu 20.5.2018 od 10:30. Na žádost soupeře, kterému zápas kolidoval se zahraničním turnajem byl tento duel přeložen na středu 23.5. od 18:00. Místo utkání zůstává stadión U Drahušky - Přední Kopanina.

SK Ďáblice - Mladší dorost (U16) 3 : 1    M 14.04.2018,  Mladší dorost (U16)
Mladší dorost padl v Ďáblicích. Zbytečně. Bod jsme si mohli odvézt, řekl Plachý.
Ďáblice - Dorostenci FCPK ve 13. kole hráli v Extrafotbal.cz přeboru mladšího dorostu na hřišti v Ďáblicích a s týmem středu tabulky prohráli 1:3. Jediný gól vstřelil Séba Schierreich, který snižoval na 1:2. Na podzim se stejným soupeřem hrála Kopanina doma 3:3.

Mladší dorost (U16) - Loko Vltavín a.s. 1 : 0    M 08.04.2018,  Mladší dorost (U16)
Mladší dorost otevřel jaro výhrou. Byla vidět i první červená karta.
Přední Kopanina - Mladší dorostenci FCPK uspěli v prvním jarním kole. Soupeři z Holešovic (Loko Vltavín) vrátili podzimní porážku 1:3. Na stadiónu U Drahušky domácímu týmu pomohlo i vyloučení soupeře, když März zahrál na brankové čáře rukou. Přestože Kopanina pokutový kop neproměnila, nakonec se trefil Vízner a zajistil tři důležité body v boji o udržení se v přeboru Prahy.

Mladší dorost (U16) - TJ Praga Praha 1 : 2    M 04.11.2017,  Mladší dorost (U16)
Dorost prohrál s Pragovkou, přestože vedl po brance Tondy Vondry.
Přední Kopanina - Mladší dorost se výsledkově nadále souží. Domácí zápas proti týmu TJ Praga měl být odrazem ode dna tabulky, ale nestalo se. Modročervení dobře vstoupili do utkání rychlou brankou Vondry, ale soupeř do poločasu vyrovnal a po přestávce druhým gólem rozhodl utkání. Kopaninu ještě čeká těžký mač na Dukle Jižní Město a pak proti srovnatelným Kolovratům.

FC Háje Jižní Město - Mladší dorost (U16) 3 : 2    M 21.10.2017,  Mladší dorost (U16)
Dorost vedl v Hájích dva nula. Domácí však třemi góly otočili a zvítězili.
Přední Kopanina - Mladší dorost nabuzen první výhrou z minulého týdne proti Libuši nastoupil k dalšímu utkání proti FC Háje. Na umělce na Jižním Městě se zápas pro modročervené vyvíjel příznivě. Po brankách Víznera a Kumara vedli 2:0. Favorizovaný domácí tým však nakonec potvrdil svou kvalitu. Do poločasu snížil a po přestávce dalšími dvěma góly skóre otočil. Body zůstávají doma.

Junior Praha - Mladší dorost (U16) 3 : 4    M 13.05.2017,  Mladší dorost (U16)
Naši mladší dorostenci připustili zbytečné drama, ale nakonec vezou z Junioru 3 body!
Dva poločasy a naše výkony rozdílné jako den a noc, tak by se dalo výstižně popsat vystoupení našich mladých nadějí na horké půdě na Junioru. V prvním poločase jsme dominovali, plnili si zodpovědně obranné úkoly a z rychlých brejků třikrát rozsvítili červené světlo za domácí brankou. Všechny tři góly byly výstavní, na krásu se však nehraje a hlavně zápas trvá 80 minut. Ve druhé půli jsme přenechali snaživým domácím prostor a nechali je trestuhodně vyrovnat. Zápletka měla pro nás hodně šťastný konec, neboť z posledního možného útoku rozhodl náš šutér Antrobus.