Tabulka střelců: M-B

Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

Kopanina postupuje do semifinále Teskahor poháru Prahy po výhře nad Hostivaří 5:1...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......

FCPK B - AFK Slavia Malešice 7 : 1    M 22.04.2019,  FCPK B
Malešice na Kopanině nedohrály. Dostaly sedm za poločas a odstoupily.
Přední Kopanina - Tým AFK Slavia Malešice prožívá v 1.B třídě významnou krizi. Na jaře vše prohrál, vyjma kontumační výhry nad Miškovicemi, za které nastoupil neoprávněně jeden hráč. Z balastu nevystoupili Malešice ani u letiště. Na Kopanině dostaly sedm gólů za poločas a do druhého raději nahlásily tři zraněné a nehrálo se, neboť počet hráčů klesl pod sedm !!!

FCPK B - Olympia Radotín C 1 : 1    M 07.04.2019,  FCPK B
Rezerva na jaře poprvé ztratila. Po čtyřech výhrách remíza s Radotínem.
Přední Kopanina - Bitva třetí Kopaniny se čtvrtou Olympií Radotín v 1.B třídě vítěze neměla. Oba týmy měly před utkáním stejný počet bodů (40) a podobné to zůstalo i po zápase, který skončil remízou 1:1. Ve vyrovnané bitvě šli hosté ve druhé půli do vedení, ale Kopanina B se rvala o vyrovnání a díky gólu Průši se jí to sedm minut před koncem povedlo. Vítěznou trefu v závěru ani jeden z týmů nevykouzlil.

Čtyři jarní výhry a rezerva Kopaniny je ve hře o postup. Zkusíme, říká Buzek     06.04.2019,  FCPK B,
Praha - Valí se jako lavina. Rezerva Přední Kopaniny vyhrála všechny čtyři jarní zápasy v A skupině I. B třídy a je ve hře o postup. V našlapané tabulce je momentálně třetí, ale na vedoucí Čechii Smíchov má manko pouhé dva body. „I po podzimu jsme byli kousek od prvního místa, teď to vypadá ještě líp. Zkusíme hrát na postup,“ neskrývá odhodlání Michal Buzek, 36letý záložník, jedna z ústředních postav rezervního celku z Kopaniny.

Sokol Bílá Hora - FCPK B 1 : 3    M 10.03.2019,  FCPK B
Úspěšný start do jara. Rezerva potvrdila roli favorita v zápase s Bílou Horou.
Bílá Hora - Tři góly Kopanina dala, jeden dostala a veze si tři body z utkání na Bílé Hoře v 16. kole 1.B třídy, prvním jarním. Utkání proti poslednímu týmu nebylo snadné. Soupeř přes zimu doplnil kádr a stále živí naději na záchranu v soutěži. Navíc utkání provázelo extrémní počasí. Přesto se Kopanina B i na úkor dvou zraněných hráčů k výhře dopracovala.

Matouš Schierreich uvolněn pro jaro 2019 do Sokola Nebušice     08.03.2019,  FCPK B
Praha - Těsně před startem jarní části sezóny došlo k uvolnění hráče Přední Kopaniny Matouše Schierreicha do sousedních Nebušic. Věkem stále ještě dorostenec ročník 2000 nastupoval na podzim za rezervu FCPK v 1.B třídě a objevil se i v základní sestavě. Teď odehraje jaro v Nebušicích.

Prague Raptors - FCPK B 1 : 4    P 24.02.2019,  FCPK B
Kopanina zkrotila dravce. Prague Raptors podlehli rezervě FCPK 1:4.
Zličín - Čtyři přípravné duely z pěti naplánovaných mají fotbalisté Přední Kopaniny B odehrány. V Žichlínku remíza, zbytek vítězný. Naposledy modročervení čelili náletům "dravců" z týmu Prague Raptors. Ambiciózní nováček třetí třídy, který dělá fotbal trochu jinak a opírá se zejména o cizince žijící v metropoli Kopanině podlehl 1:4.

Sokol Jedomělice - FCPK B 1 : 3    P 16.02.2019,  FCPK B
Další vítězná příprava béčka. Otočka skóre s Jedomělicemi na konečných 3:1.
Střešovice - Sobotní večer na střešovické umělce v Praze 6 byl fotbalový. Umělé osvětlení samo o sobě dodá vždy zápasu kredit, navíc se utkaly dva kvalitní týmy, oba z 1.B třídy. Přátelský vztah FCPK k soupeři je známý, vždyť v Jedomělicích je kolonie bývalých kopaninských plejerů. Byla to dobrá příprava s výsledkem 3:1 pro Kopaninu. Navíc to byla premiéra nového hlavního trenéra Karla Kolouška na lavici rezervy FCPK.

FK Středokluky - FCPK B 3 : 4    P 10.02.2019,  FCPK B
První zimní příprava rezervy FCPK: sedm branek a výhra nad FK Středokluky.
Střešovice - První přípravný zápas v zimní pauze odehrála rezerva Přední Kopaniny na umělé trávě ve Střešovicích proti Středoklukům. Účastník středočeské 3. třídy se ukázal být zdatným soupeřem a favorit rozhodl o svém vítězství 4:3 až po brance Bočka dvě minuty před koncem. Za týden čeká na Kopaninu zápas s Jedomělicemi.

FCPK B - Fotbal Žichlínek 10 : 10    P 31.01.2019,  FCPK B,
Kopanina se poprvé utkala s týmem Fotbal Žichlínek. Zápas skončil remízou.
Žichlínek - Přátelské utkání s týmem Fotbal Žichlínek sehráli fotbalisté Přední Kopaniny v rámci soustředění v Orlických horách. Kopaninský tým namixovaný z B týmu, Pardálů a jednoho staršího žáka (Cigánek Jakub) odehrál v obci s tisícovkou obyvatel dva kilometry od Lanškrouna pěkný zápas na hřišti s rozměry na malou kopanou a přestože celý zápas vedl, skončilo utkání nakonec remízou 10:10.

Sokol Stodůlky B - FCPK B 1 : 2    M 03.11.2018,  FCPK B
Rezerva vyhrála podruhé za sebou venku. Po Podolí cenná výhra ve Stodůlkách.
Stodůlky - Pošesté se představila rezerva Přední Kopaniny v letošní 1.B třídě na stadiónu soupeře a počtvrté přivezla nějaké body. Celkem už osm. Prohrála jen v Radotíně a Malešicích. Tentokráte přivezla plnou palbu ze Stodůlek. Domácí béčko vytrestala ze dvou standardních situací a Stodůlky gólmana Švarce překonaly až v úplném závěru korigující brankou. Za Kopaninu se v obou případech trefil Brabec, přičemž první byla polovlastní, ale důležitá.

FCPK B - SK Čechie Smíchov 1 : 1    M 14.10.2018,  FCPK B
Dramatický konec rezervy s Čechií Smíchov. Dva góly a vyloučení Buzka.
Přední Kopanina - Bitva dvou týmů z první poloviny tabulky, ve které se nejpodstatnější momenty nakonec udály v úplném závěru základní hrací doby a nastavení. Kopanina inkasovala po hrubce Holečka, který namazal soupeři do brejku v 87. minutě, navíc byl vzápětí vyloučen Buzek. Ve druhé minutě nastaveného času však vyrovnal domácí kapitán Brabec, který parádně zakončil střílený centr Janka.

FC Zličín B - FCPK B 1 : 1    M 07.10.2018,  FCPK B
Na Zličíně bylo za poločas hotovo. Remíza! Pro FCPK B ztráta.
Zličín - Už třetí remíza rezervy v této sezóně a druhá venku. Béčko Přední Kopaniny stále čeká na plný bodový zisk na hřištích soupeřů. Ve Zličíně to byl střetnutí dvou sousedů v tabulce a po nerozhodném výsledku zůstává domácí FC stále o bod před Kopaninou. Obě branky padly v první půli. Za FCPK B srovnával po pasu Čadka přehozením gólmana Machálek.