Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 
 

FCPK Club

Získejte Klubovou kartu

Klubová karta FCPK Club je určena pro Vás jako odměna za Vaši loajalitu fotbalovému klubu FC Přední Kopanina. Vyplňte přihlášku a získejte Klubovou kartu. Pak už se můžete těšit na exkluzivní výhody, slevy a další odměny. Pořiďte kartu jako dárek i dalším členům Vaší rodiny. Všechny karty budou pravidelně slosovatelné o zajímavé ceny.

Využijte výhod, kterými fotbalový klub FCPK odměňuje držitele Klubové karty. K jejímu získání nemusíte být registrovaným hráčem či funkcionářem našeho klubu. Třeba jste jen naším fanouškem nebo nezávislým pozorovatelem. Přesto můžete být majitelem Klubové karty. Výhody poskytují partneři našeho fotbalového klubu.

Získáte tak nejen kvalitní služby a další zboží nabízené v síti, ale také možnost udělat radost sobě a svým blízkým, příjemně strávit volný čas nebo si pořídit něco velmi praktického.

Již dnes můžete na Vaší Klubovou kartu čerpat řadu výhod. A nabídka bude stále pestřejší. Proto stále sledujte oficiální web FCPK.CZ, protože projekt Klubové karty právě startuje a máme pro Vás připravené opravdu zajímavé partnery!!!


Jak se stát držitelem Klubové karty FCPK Club?

Velice jednoduše. Napište si o svou kartu na info@fcpk.cz nebo volejte 774-220-200. Po vyplnění a odevzdání krátkého formuláře si kartu ihned odnesete. Každá karta je originál. Má své číslo i čárový kód!

Benefity pro držitele této karty

 
Vineyards
program:Francouzská vína exkluzivně
adresa:Ohradní 59, Praha 4
obor:Prodej vín
telefon:+420 739583556
www:www.vineyards.cz 
nabídka:5% sleva na vína od nezávislých francouzských vinařů (vlastní hrozny) - doporučujeme eshop www.vineyards.cz
 

FCPK Klubové karty

Oblast benefitů

Přihláška ke stažení