Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
 

Kopanina míří do Uhříněvse. Přijde další selhání nebo se tým probudí?

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:26.08.2023
 
Praha - Fotbalisty Přední Kopaniny čeká ve 4.kole přeboru Prahy výlet na opačný konec Prahy. Do Uhříněvse to je rovných padesát kilometrů. Jedou tam s cílem začít s opravou škod, které se přihodily v úvodních třech kolech, kdy modročervení dvakrát prohráli. V obou případech doma (Braník, Motorlet B). Jediný úspěch si zatím připsali na hřišti soupeře (Žižkov B). Ten by potřebovali teď zopakovat.

S kým jiným nastartovat sérii úspěšných výsledků, která může vynést Kopaninu vzhůru, když ne s Uhříněvsí. V minulé sezóně to byla právě Čechie, která odevzdala ve vzájemných utkáních Kopanině všechny body. Na podzim vyhráli Kopaňáci na hřišti soupeře 5:0 (detail zápasu), v jarní odvetě to bylo 2:0 (detail zápasu). Jestli však tápající tým trenéra Votta potvrdí tyto výsledky i v nové sezóně se teprve uvidí.


Tipy experta Aleše Pláška pro 4. kolo přeboru Prahy najdete zde


Uhříněves odstartovala sezónu lépe než hosté. Na svém kontě má 4 body, tedy o jeden více. K domácí výhře nad Kolovraty (2:1), dokázala Čechie přidat ještě bodík z Podolí (3:3). V zatím posledním duelu padla na Čafce (2:3), kde přitom ještě deset minut před koncem hosté vedli 2:1. Nakonec odjeli s prázdnou!

Rozdíl mezi oběma týmy je zatím jeden bod, v čem se také odlišují je schopnost střílet branky. V tom byla Uhříněves v minulé sezóně úplně nejhorší. Ve třiceti utkáních dala jen 26 branek. Teď už jich má sedm.V každém utkání dala minimálně dva. Nejlepším střelcem je pětadvacetiletý Toby Mazanec se třemi góly.

To Kopanina vyšla proti Braníku úplně bez branky (0:1), proti Motorletu B (1:3) se trefil jen Urban z penalty a jediné, co se zadařilo, bylo utkání proti Viktorii Žižkov (3:2). Zatím žádný střelec se netrefil více než jednou. Po jedné brance má Urban, Ptáček, Hollerbach a Schierreich.

Kopanina se vzpamatovává ze šoku v podobě dvou domácích porážek. Zatímco proti Braníku kouč Vott žehral na neproměňování šancí, s Motorletem B musel konstatovat, že výkon jeho týmu v první půli byl trapný. Pokud by hráči podobným způsobem přistoupili k zápasu v Uhříněvsi, mohou se už rovnou smířit s porážkou.

Uvidíme jak bude mít nevydařený zápas s Motorletem B odezvu na základní sestavu. Už v jeho poločase trenér vyměnil rovnou čtyři hráče. Kromě slabé produktivity v útoku tým trápí i defenzíva. Za tři zápasy inkasoval šest branek! Kopaňáci budou muset výrazně zlepšit svá čísla na obou frontách, aby začali sbírat úspěchy.

V týdnu tým třikrát potrénoval na domácím stadiónu U Drahušky a v brzkém sobotním dopoledni se hráči vydají do Uhříněvse. Výkop utkání je 10:30, hlavním rozhodčím zápasu je Lukáš Císař, kterému na lajnách asistují kolegové Štěrba a Fiala. Delegátem je David Cichra.

Pokud míříte přímo na stadión SK Čechie Uhříněves ve Vachkově ulici, užijte si zápas. Uhříněves má krásný areál, o který se dělí s Bohemians 1905. Jestli jste zvolili sledovat utkání v televizním přenosu, můžete si pustit LIVE na tvcom.cz (odkaz zde).

Kopanina do toho !!!

 

Článek připravil:cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Kopanina se představí na Sláva Cupu. Dosáhnou modročervení na tripple?, 20.07.2024
Dubeč - Turnaj s tradicí. Sláva Cup na počest významného fotbalového funkcionáře a trenéra Miloslava Houšky se hraje letos již posedmé. Všech ročníků se...
Divize vylosována. Kopaninu čekají čtyři pražská derby a atraktivní soupeři., 28.06.2024
Praha - V restauraci Columna na pražském Chodově byl vylosován nový ročník 2024/25 soutěží Řídící komise pro Čechy. V soutěži mužů se jedná o třetí a čtvrtou...
Sezona je u konce! Přečtěte si, jak se kopaninské celky rozloučily s ročníkem., 17.06.2024
Přední Kopanina - Dlouhá sezona 2023/24 je oficiálně za námi! Kopaninské týmy minulý týden odehrály své závěrečné zápasy a nyní se již chystají na prázdniny....
Poslední hrací víkend sezony. Přijďte zakončit tento ročník k Drahušce!, 16.06.2024
Přední Kopanina - Do konce zlaté kopaninské sezony 2023/24 zbývá jeden poslední hrací víkend. Jednalo se o ročník plný emocí, a to dobrých i špatných,...
Kopanina se chce loučit s přeborem výhrou. Ptáček ve hře o krále střelců., 15.06.2024
Praha - V postupovém cíli už fotbalisté Přední Kopaniny dávnou jsou a mohou se těšit na účast v divizi. To ale nic nemění na jejich plánech vyhrát poslední...

Další články

U9 na tradičním MINICUPU na Julisce!, 12.06.2024
Přední Kopanina během posledního domácího víkendu oslavila Double., 10.06.2024
Oslavy titulu a mnohem více! Víkendový program FCPK zde., 06.06.2024
Víkend, který se do historie FCPK zapíše zlatým písmem! Výsledkový servis zde., 03.06.2024
Pohledy trenérů Votta a Kudely na šlágr Zličín vs FCPK. Oba chtějí vyhrát., 01.06.2024