Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Šampióni, šampióni, šampióni...  Finále poháru: Zličín - FCPK 1:3 (0:1), Ptáček, Schierreich, Hájek...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Kopanina se jde prát o první jarní výhru. K letišti přijede Čechie Uhříněves.

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:25.03.2023
 
Přední Kopanina - Přebor Prahy, nejvyšší pražská soutěž, nabírá na tempu. Dvě jarní kola na rozkoukání máme za sebou. Fotbalisté Přední Kopaniny zahájili výsledkově velmi vlažně, výrazně za očekáváním, když nezvládli zápasy s oběma béčky. S Žižkovem B remíza 4:4, ačkoliv vedli 4:2, a na Motorletu B prohra 0:3. Teď se poprvé vrací opravdu domů. S Čechií Uhříněves v 19. kole nastoupí poprvé na domácím stadiónu U Drahušky.

S Čechií Uhříněves to byl na podzim radostný zápas pro modročervené barvy. Vše vyšlo dokonale a Kopaňáci se z výletu na druhý konec Prahy vraceli v euforii s vysokou výhrou 5:0 (více o zápase zde). Jedinou kaňkou bylo, že Tomáši Mejdrovi rozhodčí neuznal hattrick a jeden z jeho gólů uvedl jako vlastní. Ale to opravdu nikomu nakonec nevadilo.

Teď je tady jarní odveta. Nováček letošní sezóny z Uhříněvse by rád především udržel přebor i pro novou sezónu. Je sedmý, relativně v klidu, ale od barážové příčky ho dělí jen sedm bodů a celé jaro před sebou. Kopanina je třetí a po bídném startu hledá sebevědomí a chce se vrátit na druhou příčku tabulky za zatím suverénní tým Spojů.

Uhříněves vykročila do jara skvěle. Porazila Kolovraty. Pak teda padla s ČAFC, ale stále je na tom s tříbodovým ziskem lépe než Kopanina s jedním bodíkem.

Kopaňáci věří, že se jim síla vrátí s návratem na domácí trávník. Opravdu doma jsou U Drahušky. První "domácí" zápas s Žižkovem odehráli kvůli pokračující zimě ve střešovickém azylu a remíza byla málo (více zde). Následně na Motorletu potvrdili, že jestli se jim někde opravdu obvykle nedaří předvést výkon ani získat body, tak je to právě v Jinonicích (více zde).

Svěřenci trenéra Daniela Votta minule vyšli střelecky naprázdno. To se jim v této sezóně stalo teprve podruhé. Jestli hlavní kouč bude reagovat instalací nejlepšího střelce Daniela Urbana rovnou do základní sestavy (teď dvakrát střídal až do druhé půle), to uvidíme. V týdnu už také trénoval stoper Jiří Krejčí. Jestli i na něj dojde řada uvidíme, ale spolu s pohárem 11 inkasovaných branek za tři zápasy v řadě no fuj tajbl !

Jestli by defenzíva výrazně inkasovala i s Uhříněvsí to by bylo už seriózně napováženou. Čechie zatím v dosavadním průběhu soutěže za 17 odehraných kol vstřelila pouhých třináct branek. Jednoznačně nejměně ze všech!

Tak uvidíme. Vše vypukne v sobotu 25.3.2023 od 15 hodin na stadiónu U Drahušky. Bude klobása, pivo, moderátor Patrik Rokl, poločasová tombola a se všemi fanoušky Přední Kopaniny věříme, že i tři body.

Sledujte nás přímo na stadiónu, sociálních sítích nebo LIVE přenos na serveru tvcom.cz (odkaz zde). Utkání natáčí Martin Kargert, fotí Ladislav Pilař a řídit ho bude trojice Hruška, Šmakal, Zloch. Delegátem PFS je pan Zdeněk Bydžovský.

#KopaninaDoToho

 

Článek připravil:cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Kopaninu čeká finále poháru. Soupeřem bude FC Zličín. Hraje se na Střížkově., 27.05.2024
Praha - První z vrcholů sezony v pražských soutěžích je tu. V úterý 28.5.2024 se od 18:00 odehraje v areálu na Střížkově finále Teskahor poháru Prahy....
Podívejte se jak FCPK zakončila květen. Plný výsledkový program z víkendu zde!, 27.05.2024
Přední Kopanina - Do června nám zbývá pár dnů, což znamená, že jsme velmi blízko konce sezony 2023/24. Závěrečný květnový víkend přinesl k Drahušce pět...
Poslední květnový víkend přinese na Kopaninu pět zápasů! Celý program zde., 25.05.2024
Přední Kopanina - Před námi je již poslední květnový víkend a necelé čtyři týdny do konce sezony. Během této soboty a neděle se na kopaninské půdě odehraje...
Přední Kopanina chce doma udělat další krok k divizi. Musí zlepšit koncovku., 24.05.2024
Přední Kopanina - Další důležitý krok na cestě do divize může v sobotu dopoledne udělat v Pražská teplárenská přeboru Přední Kopanina. Lídra tabulky čeká...
Květen je téměř u konce, a soutěž tak pomalu vrcholí! Výsledky z víkendu zde!, 20.05.2024
Přední Kopanina - Tento víkend se skrz kopaninské celky odehrálo pouze pět zápasů. Kategorie od mladšího dorostu, tedy U17, po mladší žáky, U13, měly volno....

Další články

Kopanina míří na horkou půdu Třeboradic, přestřelka se prý konat nebude., 18.05.2024
Do konce sezóny zbývá měsíc. Program nadcházejícího víkendu přehledně zde., 16.05.2024
Nacházíme se v klíčové části sezony! Shrnutí důležitého víkendu se dočtete zde., 15.05.2024
Před námi je další víkend plný fotbalu! Hitem bude derby áčka se Střešovicemi., 10.05.2024
Přední Kopanina odstartovala projekt charity. Začala spolupracovat s Donio., 09.05.2024