Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Kopanina získá tři body s Motorletem, tipuje Martin Brož pro fotbalpraha.cz

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:19.03.2023
 
Praha - Každý týden vybírají redaktoři serveru www.fotbalpraha.cz osobnosti z pražské kopané, aby natipovaly výsledky aktuálního kola přeboru Prahy. Tentokráte se této role zhostil fotbalista klubu AFK Slavoj Podolí, Martin Brož. K utkání Přední Kopaniny na Motorletu řekl. "Kopanina další překvapení nepřipustí, zvítězí a Daniel Urban si dvěma góly upevní vedení v tabulce střelců." Tak uvidíme. Každopádně díky za důvěru. Utkání má výkop dnes v 15:00 v Jinonicích.

Zde přetiskujeme článek ze serveru www.fotbalpraha.cz v plném znění:

Patří k nejzkušenějším fotbalistům v Pražská teplárenská přeboru: Martin Brož, záložník Podolí, hraje nejvyšší metropolitní soutěž už dlouhé roky. A zdálo se, že by mohl se svým mužstvem pomýšlet vysoko. Po vynikajícím startu, když tým na podzim začal v přeboru třemi výhrami v řadě bez obdrženého gólu, přišel propad tabulkou. Před druhým jarním kolem je Podolí na 11. pozici. „Příprava na jarní část probíhala tradičním způsobem, kdy jsme si dril na podolském hřišti zpříjemnili soustředěním na horách, kde se kromě naběhaných kilometrů také utužovala parta. Během zimy se nám vrátil gólman Vondrka, do sestavy se probojovaly posily France a Šimeček, který přišel už během podzimu B týmu. Výsledky v přípravě ukazovaly, že nový herní systém naordinovaný trenérskou dvojicí Majer – Svoboda nám vyhovuje. Bohužel se nám to nepodařilo výsledkově potvrdit v prvním jarním kole proti Tempu, kde jsme těsně prohráli,“ říká 36letý Brož.

„Na druhou stranu jsme se tabulkově výše postavenému soupeři ve hře minimálně vyrovnali a doplatili jsme na vlastní laxnost při bránění standardních situací. Nám se naopak naše šance proměnit nepodařilo. Nezbývá, než se z toho poučit, makat dál, potvrdit výkony z přípravy a přivézt tři body ze hřiště Vyšehradu. Věřím, že se zimní dřina vyplatí a během jarní části se nám podaří naše postavení v tabulce vylepšit,“ pokračuje Brož, který v pravidelné Pražské tipovačce bude odhadovat výsledky dalšího kola Pražská teplárenská přeboru a dvou vybraných zápasů I. A třídy.

Na platformě Tipeeto se můžete zapojit také a zahrát si o zajímavé ceny: vítěz bere 100 litrů piva a fotbalové vybavení od Macronu, druhý 50 litrů piva, třetí 30 litrů, ocenění ale budou i další v pořadí.

A jak vidí Brož víkendové zápasy?

Pražská teplárenská přebor

Braník – Hostivař, tip 1:1
Souboj mých dvou bývalých trenérů bude tuhou bitvou a skončí nerozhodným výsledkem.

Uhříněves – ČAFC, tip 2:1
Uhříněvsi po výhře v Kolovratech narostou křídla a připíše si další tři body.

Zličín – Dukla JM, tip 2:2
Zličín bude chtít napravit své zaváhání z prvního jarního kola a zároveň oplatit Dukle těsnou porážku v poháru. Na víc než bod to však stačit nebude. Za Duklu se trefí obnovené útočné duo Bičanik – Kotlík.

Spoje – Radotín, tip 4:0
Spoje jsou svou kvalitou jinde než ostatní týmy přeboru, což potvrzovaly celý podzim. Radotín sice minulé kolo porazil Zličín, ale tentokrát bude po bodech sahat marně. Spoje si to zkušeně pohlídají a navíc si i zastřílejí.

Tempo – Kolovraty, tip 3:1
Kolovraty po loňské úspěšné sezoně určitě mířily na vyšší pozice, než kde se teď nacházejí. Nicméně ani vstup do jarní části jim zatím nevychází a nezmění se to ani zápasem na Tempu, kde domácí potvrdí své postavení v tabulce a získají tři body.

Vyšehrad – Podolí, tip 0:2
Tady nemůžu jinak, na Vyšehrad si jedeme pro vítězství. Vyšehrad sice ve snaze o záchranu posílil, ale i tak věřím, že naše zkušené stoperské duo Bednář s Urbanem to vzadu zavře, levonohá dvojčata Podobský se Šídlem vymyslí něco dopředu a Němeček si vzpomene na své loňské sólo ze vzájemného zápasu a pojistí nám vítězství.

Motorlet B – Přední Kopanina, tip 1:3
Kopanina v minulém kole poněkud překvapivě ztratila body s béčkem Viktorky. V zápase s mladíky z Jinonic ale další překvapení nepřipustí a získá tři body. Dvěma góly si upevní vedení v tabulce střelců Dan Urban.

Žižkov B – Královice, tip 2:0
Zápas sousedů v tabulce se stejným bodovým ziskem. Kuba Pospíšil bude určitě do brzkých ranních hodin vymýšlet taktiku ušitou na míru pro fotbalového kouzelníka Jirku Janouška, ale ani to Královicím nepomůže v boji proti rychlým a běhavým mladíkům ze Žižkova, kteří si tak připíšou plný bodový zisk.

 

Zdroj:www.fotbalpraha.cz
Www:https://www.fotbalpraha.cz/clanek/10430-prazska-tipovacka-jak-vidi-17-hrane-kolo-preboru-martin-broz-z-podoli
Článek připravil:cip, www.fotbalpraha.cz
 
Fotograf:Jiří Ipser
Práva k foto:www.fotbalpraha.cz
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Úspěšný podzim mužů. Jak probíhal? Dozvíte se v tomto článku., 03.12.2023
Přední Kopanina - Obě mužské kategorie FCPK, tedy A-tým i rezerva, se druhou sezonu za sebou staví mezi hlavní adepty na postup ze svých soutěží. Minulý...
Ve Walesu hrál první ligu, v Česku válí za Přední Kopaninu. Jacob Charles Wise., 30.11.2023
Praha - Hrál nejvyšší soutěž ve Walesu, profesionálně se ale fotbalem živit nechtěl. A tak dal první lze vale. Když navíc přišla pracovní nabídka z Česka,...
Akce v klubové restauraci: Vyprávění Jakuba Moravce, whisky, cestování., 30.11.2023
Přední Kopanina - V úterý 28. listopadu 2023 měli možnost členové klubu i veřejnost navštívit na stadiónu U Drahušky zajímavou akci. Vyprávění cestovatele...
Starší přípravka se bohužel na memoriálu Vojtěcha Kahovce umístila až dvanácta., 26.11.2023
Střešovice - Memoriál Vojtěcha Kahovce je turnaj mladších a starších přípravek, který se pořádá každoročně jakžto vzpomínka na jednoho ze zakladatelů klubu...
Mladší a starší přípravka spolu sehrály tréninkový zápas., 26.11.2023
Přední Kopanina - V neděli 26. 11. se na Kopanině konal tréninkový zápas v režii obou přípravek, tedy kategorií U9 a U11. Hráči se namíchali do dvou celků,...

Další články

Mladší a starší přípravka spolu sehrály tréninkový zápas., 26.11.2023
Na každoročním turnaji ve Střešovicích bohužel přípravku doprovázela smůla., 25.11.2023
Šlágry české kuchyně U Drahušky. Každý víkend až do vánoc. Zajděte., 25.11.2023
Jaké byly nejúspěšnější kategorie FCPK za podzim? Dočtete se zde!, 24.11.2023
Fotbalisté odpočívají, na stadiónu jedou akce. Čeká nás Advent U Drahušky., 23.11.2023