Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Víkendový program Přední Kopaniny. Přehled zápasů všech kategorií!

Rubrika:Neuvedeno
Zpracováno:21.09.2023
 
Přední Kopanina - Dalších osm utkání FC Přední Kopanina je na programu během nadcházejícího víkendu. V domácím prostředí stadionu U Drahušky se však odehraje pouze jedno z nich. A to pravděpodobně to nejpikantnější mezi béčkem Kopaniny a Aritmy, které může zamíchat umístěními v TOP 3 v 1.A třídě. A-tým FCPK vyjede v sobotu do Záběhlic, kde se utká s mužstvem ČAFC. Starší dorost bude čelit Uhříněvsi. Celý program se dočtete níže v článku.

Fotbalisty prvního týmu Přední Kopaniny čeká v sobotu dopoledne 8. kolo pražského přeboru. Po přesvědčivé výhře proti Kolovratům z minulého víkendu (více zde) a středečním postupu přes Řeporyje do dalšího kola Teskahor poháru (více zde), nyní modročervení vyjedou na hřiště mužstva ČAFC. Tento soupeř obklopuje střed tabulky, konkrétně 8. místo, a je v sérii tří utkání bez porážky. FCPK se nachází na 3. pozici a pokusí se nadále tlačit na top dvojku soutěže, čímž je Tempo a Zličín.

Kopaninská rezerva bude tento víkend jediným modročerveným týmem, který odehraje zápas na domácí půdě U Drahušky. A bude to stát za to. Na Kopanině se odehraje šlágr 1.A třídy, kdy k letišti přijede Aritma B, tedy lídr soutěže, který v prvních sedmi zápasech ztratil pouze 2 body. Stejně jako A-tým se i béčko nachází na 3. místě, a na Aritmu ztrácí 3 body. Výhrou by se tedy Kopaňáci díky skvělému skóre posunuli před soupeře a teoreticky by se mohli stát novým lídrem, to by však zároveň záleželo na výsledku Kbel proti Uhelným skladům.

Čtvrté kolo soutěže čeká v neděli 24.9. starší dorost FCPK. Ten zažil slušný start do nové sezony poté, co vyhrál dvě z úvodních tří klání, naposledy proti Březiněvsi (více zde). O víkendu hráči U19 opět nastoupí na soupeřově půdě, tentokrát je bude hostit Uhříněves. Sedmý celek v tabulce, který během prvních tří kol dokázal zaznamenat všechny druhy výsledku, tedy výhru, prohru i remízu. Má tak 4 body a vítězstvím by se posunul nad Kopaňáky, kteří mají bodů 6.

Ještě lépe rozehráli ročník 2023/24 fotbalisté mladšího dorostu. Ti jsou po třech kolech jako jediný celek v soutěži stoprocentní, a mají tak bilanci 9 bodů se skóre 23:4. V neděli budou čelit Kunraticím, které jsou s šesti body čtvrté, avšak mají odehráno o zápase méně. Jsou tak hrozbou pro FCPK, která se postaví své největší dosavadní výzvě.

Ve stejný den jako oba dorosty odehrají svůj mistrák i starší žáci. Ty to však čeká ještě brzo ráno od 9:00. Půjde o zápas na hřišti Braníku C, který bude chtít natáhnout sérii výher na tři v řadě. Modročervení se naopak budou snažit o návrat na vítězné koleje. V úvodním klání zvítězili, ale od té doby 2x prohráli. Výhrou by se na soupeře dotáhli.

O 24 hodin dříve, tedy v sobotu v 9:00 vykopnou 4. kolo své soutěže mladší žáci. Kategorie U13 začala sezonu dvěma těsnými prohrami o jeden gól, poslední zápas z minulého víkendu ale přejela Řeporyje 7:1 (více zde). Nyní se Kopaňáci postaví Třeboradicím, které jsou o místo před nimi, celky dělí 1 bod. Půjde tak o důležitý zápas.

Celý kopaninský víkend zahájí starší přípravka, a to už v pátek od 17:00 na hřišti Sokolu Řepy. U11 tuto sezonu předvádí skvělé výkony, které potvrzují i její 3 výhry ze 3 zápasů. Tentokrát bude čelit pravděpodobně zatím nejsilnějšímu celku, a mělo by tak jít o kvalitní utkání. Mladší přípravka vyjede v neděli odpoledne na půdu Hostivaře. Tam bude výkop v 14:30.

Sledujte nás také na Instagramu: fc_predni_kopanina, nebo Facebooku: FC Přední Kopanina. 

Celý program:

ČAFC vs FCPK - sobota 23.9. 10:30, Záběhlice

FCPK B vs Aritma B - neděle 24.9. 14:00, Kopanina

Uhříněves vs FCPK U19 - neděle 24.9. 17:00, Uhříněves

Kunratice vs FCPK U17 - neděle 24.9. 13:00, Kunratice

Braník C vs FCPK U15 - neděle 24.9. 9:00, Braník

Třeboradice B vs FCPK U13 - sobota 23.9. 9:00, Třeboradice

Řepy vs FCPK U11 - pátek 22.9. 17:00, Řepy

Hostivař vs FCPK U9 - neděle 24.9. 14:30, Hostivař

 

Článek připravil:JT
 
Fotograf:Nicol Kuncová
Práva k foto:www.fotbalpraha.cz
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Sezona je u konce! Přečtěte si, jak se kopaninské celky rozloučily s ročníkem., 17.06.2024
Přední Kopanina - Dlouhá sezona 2023/24 je oficiálně za námi! Kopaninské týmy minulý týden odehrály své závěrečné zápasy a nyní se již chystají na prázdniny....
Poslední hrací víkend sezony. Přijďte zakončit tento ročník k Drahušce!, 16.06.2024
Přední Kopanina - Do konce zlaté kopaninské sezony 2023/24 zbývá jeden poslední hrací víkend. Jednalo se o ročník plný emocí, a to dobrých i špatných,...
Kopanina se chce loučit s přeborem výhrou. Ptáček ve hře o krále střelců., 15.06.2024
Praha - V postupovém cíli už fotbalisté Přední Kopaniny dávnou jsou a mohou se těšit na účast v divizi. To ale nic nemění na jejich plánech vyhrát poslední...
Přední Kopanina během posledního domácího víkendu oslavila Double., 10.06.2024
Přední Kopanina - Předposlední hrací víkend této sezony je za námi, a mužské týmy se tak pro tento ročník rozloučili s domácím hřištěm. Rozlučka však proběhla...
Oslavy titulu a mnohem více! Víkendový program FCPK zde., 06.06.2024
Přední Kopanina - Přední Kopanina slaví. A-tým minulý víkend získal titul přeboru Prahy a potvrdil svůj postup do Divize. Nyní ho čeká domácí utkání, při...

Další články

Víkend, který se do historie FCPK zapíše zlatým písmem! Výsledkový servis zde., 03.06.2024
Pohledy trenérů Votta a Kudely na šlágr Zličín vs FCPK. Oba chtějí vyhrát., 01.06.2024
Repeté se Zličínem podruhé v tomto týdnu. První mečbol pro Přední Kopaninu., 31.05.2024
Program Kopaniny na víkend. U Drahušky čtyři zápasy a v sobotu Dětský den., 30.05.2024
Kopaninu čeká finále poháru. Soupeřem bude FC Zličín. Hraje se na Střížkově., 27.05.2024