Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
 

Úspěšný víkend pro Přední Kopaninu. Výsledkový servis všech celků FCPK zde!

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:18.09.2023
 
Přední Kopanina - O víkendu 16. - 17.9. se opět odehrálo osm utkání skrz kopaninské kategorie od U9 po A-tým. Z těchto osmi zápasů vyhrály kopaninské celky celých šest. Zároveň by se tento víkend dal nazvat jakožto víkend hattricků, kdy se 3x v jednom klání prosadili hned čtyři hráči FCPK, počítáme-li i přípravky, tento počet vyskočí na deset. Důležitý mač odehrálo především áčko, které se doma utkalo s týmem Kolovrat, v tomto souboji šlo o umístění v TOP 5 pražského přeboru. Info o tomto, i všech ostatních zápasech, se dozvíte přečtením tohoto článku!

Fotbalisté Přední Kopaniny odehráli v sobotu 16.9. sedmé kolo pražského přeboru. Šlo o důležité utkání proti Kolovratům, které se hrálo na domácím stadionu FCPK U Drahušky. Před zápasem měly oba celky po deseti bodech, díky skóre však byli modročervení o jednu příčku výše, tedy na 5. pozici. Ve stejném hracím kole se zároveň střetly týmy Střešovic a Tempa, a také Žižkova a Zličínu, jednalo se tedy o víkend, který mohl pořádně zamíchat rozmístěním v TOP 5. Kopaňáci do souboje s Kolovratami však vstoupili špatně, kdy obdrželi branku v 1. minutě, naštěstí pro ně však rychle odpověděli, a po 12 minutách už dokonce vedli 2:1. Do kabin se šlo za stavu 3:1. V druhé půli si vedení domácí pohlídali a ještě přidali dvě branky. Finální skóre 5:1 pro FCPK, která bere důležité 3 body. (informace)

Ve stejný den dopoledne vyjela modročervená rezerva do Libuše, kde se utkala s tamním celkem, který obklopuje předposlední pozici v 1.A třídě. Tento mančaft posbíral z prvních šesti kol 4 body. A tak to vypadalo i na hřišti. Brzkou branku vstřelil Razetto, do 30. minuty Kopča vedla už 3:0 a strany se měnily dokonce za stavu 5:0. Druhý poločas tak byla pouze formalita. Dvě minuty před koncem završil svůj hattrick Razetto a FCPK nakonec vyhrála 7:1. (informace)

Po jedné výhře a jedné prohře z úvodních dvou zápasů nové sezony nastoupili hráči staršího dorostu do třetího kola na hřišti Březiněvsi, tedy týmu, který již před tímto soubojem obdržel 19 branek a tudíž nemá ani bod. A Kopanina neměla v plánu tento fakt měnit. Toho se ujal hlavně Omar Rahimič, který otevřel skóre v 20. minutě a následně ho zdvojnásobil o čtvrt hodinky později. Své dílo Rahimič dokonal během druhé půle, kdy dokončil svůj hattrick. FCPK tak zvítězila 3:0 a je na 5. místě. (informace)

V dopolední hodiny soboty 16.9. vyjel mladší dorost FCPK do Klánovic, kde se utkal s tamním domácím celkem, který po dvou kolech neměl ani bod. Modročervení naopak zatím bod neztratili. Dobře vstoupili i do tohoto utkání, kdy se ujali vedení už v 5. minutě. Do šaten se následně šlo za stavu 2:1 pro Kopaňáky. V druhé půli však Klánovice zvedly nasazení a po dvou rychlých brankách skóre otočily na svou stranu. Stejně jako před týdnem však byl i tentokrát konec zápasu dramatický, když v 85. minutě vyrovnal kopaninský Skalník a následně v poslední nastavené minutě dal vítězný gól Chudada. (informace)

Třetí kolo své soutěže odehráli ve stejný den starší žáci. Jednalo se o utkání na půdě béčka Ďáblic, které za první dva zápasy sezony nasbíralo dvě prohry, a navíc nevstřelilo ani jednu branku. To se však změnilo hned ve 3. minutě tohoto souboje, kdy domácí vyšli do brzkého vedení. Po zbytek klání se Kopaňákům nepodařilo najít vyrovnávací gól, naopak Ďáblice ještě jeden přidaly a podtrhly tak své první 3 body v této sezoně. (informace)

Změnit dosavadní dění nového ročníku měli v plánu mladší žáci FCPK, kteří po úvodních dvou prohrách nastoupili v neděli odpoledne do třetího kola. Soupeřem, který přijel na hřiště U Drahušky, byl tým Řeporyjí, který zatím má jeden bod. Modročervení vstoupili do zápasu skvěle, kdy se v prvních třech minutách 2x prosadil Pavel Vobořil a FCPK tak měla velmi brzké vedení 2:0. Do kabin se šlo za stavu 3:1. Druhý poločas byl ze strany Kopaňáků dokonce ještě lepší, když svůj hattrick dovršil jak Vobořil, tak i Oliver Tsang. Ještě jednu branku přidal Tomáš Davagle, a modročervení se tak radovali z výhry 7:1. (informace)

V neděli 17.9. sehráli své mistrovské utkání hráči starší přípravky, a to doma u letiště proti FA Praha. FCPK U11 měla z prvních dvou zápasů dvě výhry, před kláním si tak věřila na další dobrý výkon. Ten se naplnil zejména díky práci v obraně, kterou po zápase trenér Řešátko pochválil. Zároveň se blýskli v předních liniích útočníci Filip Froleš a Hugo Plešner, oba s pěti góly. (informace)

Třetí zápas sezony sehrála v neděli odpoledne mladší přípravka FCPK, tedy kategorie U9. Jednalo se o domácí utkání proti celku Pragy, šlo o velmi silného soupeře, který střílí spoustu branek. To potvrdil i v tomto utkání. Praga modročervené přehrála a zvítězila, jak však po zápase říkal trenér Cigánek, i takovéto zápasy slouží k rozvinutí schopností mladých hráčů. (informace)

Sledujte nás také na Instagramu: fc_predni_kopanina, nebo Facebooku: FC Přední Kopanina. 

Všechny výsledky:

FCPK 5:1 Kolovraty (informace)

Libuš 1:7 FCPK B  (informace)

Březiněves 0:3 FCPK U19 (informace)

Klánovice 3:4 FCPK U17 (informace)

Ďáblice B 2:0 FCPK U15 (informace)

FCPK U13 7:1 Řeporyje (informace)

FCPK U11 23:12 FA Praha (informace)

FCPK U9 17:62 Praga (informace)

 

Článek připravil:JT
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Úspěšný podzim mužů. Jak probíhal? Dozvíte se v tomto článku., 03.12.2023
Přední Kopanina - Obě mužské kategorie FCPK, tedy A-tým i rezerva, se druhou sezonu za sebou staví mezi hlavní adepty na postup ze svých soutěží. Minulý...
Ve Walesu hrál první ligu, v Česku válí za Přední Kopaninu. Jacob Charles Wise., 30.11.2023
Praha - Hrál nejvyšší soutěž ve Walesu, profesionálně se ale fotbalem živit nechtěl. A tak dal první lze vale. Když navíc přišla pracovní nabídka z Česka,...
Akce v klubové restauraci: Vyprávění Jakuba Moravce, whisky, cestování., 30.11.2023
Přední Kopanina - V úterý 28. listopadu 2023 měli možnost členové klubu i veřejnost navštívit na stadiónu U Drahušky zajímavou akci. Vyprávění cestovatele...
Starší přípravka se bohužel na memoriálu Vojtěcha Kahovce umístila až dvanácta., 26.11.2023
Střešovice - Memoriál Vojtěcha Kahovce je turnaj mladších a starších přípravek, který se pořádá každoročně jakžto vzpomínka na jednoho ze zakladatelů klubu...
Mladší a starší přípravka spolu sehrály tréninkový zápas., 26.11.2023
Přední Kopanina - V neděli 26. 11. se na Kopanině konal tréninkový zápas v režii obou přípravek, tedy kategorií U9 a U11. Hráči se namíchali do dvou celků,...

Další články

Mladší a starší přípravka spolu sehrály tréninkový zápas., 26.11.2023
Na každoročním turnaji ve Střešovicích bohužel přípravku doprovázela smůla., 25.11.2023
Šlágry české kuchyně U Drahušky. Každý víkend až do vánoc. Zajděte., 25.11.2023
Jaké byly nejúspěšnější kategorie FCPK za podzim? Dočtete se zde!, 24.11.2023
Fotbalisté odpočívají, na stadiónu jedou akce. Čeká nás Advent U Drahušky., 23.11.2023