Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
 

Na Kopaninu míří Kolovraty. Narazí na sebe dva sousedé. Na lajně žena!

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:15.09.2023
 
Přední Kopanina - Zajímavý zápas páté Kopaniny s šestými Kolovraty v 7.kole přeboru Prahy. Oba týmy mají deset bodů, lepší skóre hovoří pro domácí. Tady se hraje o TOP5. Lepší z tohoto duelu tam zůstane, druhý ztratí. Pokud vás baví tahle zápletka, doražte na stadión U Drahušky v Přední Kopanině. Zápas má výkop v sobotu už v 16:30. Klobása, pivo i tombola - samozřejmě! Zajímavostí je, že jedním z asistentů rozhodčí bude žena, Marie Kortanová.

Stejný zápas před rokem jsme si náramně užili. Sice už v páté minutě zmrazil stadión brankou kolovratský Pokorný, ale poté se vše otočilo směr happyend. Do poločasu srovnal Urban, stejný hráč ve druhé půli přidal druhý a třetí, završil hattrick a Kopanina slavila. A to ještě kopaninský kanonýr pohrdl penaltou (více o zápase před rokem).

Kopanina zvládla i jarní odvetu v Kolovratech a minulou sezónu ve vzájemných duelech dominovala. Na půdě soupeře se trefil dvakrát Vott, jednou Ptáček a tři body putovaly k letišti. Přitom v 77. minutě po krásném trestném kopu Gračka šli domácí do vedení 2:1. Pak však dvakrát zaúřadoval Dominik Vott, který dnes už působí v druholigovém FK Příbram. Komentář k odvetě včetně hlasů trenérů najdete zde.

Teď je tady nová sezóna a hraje se od nuly. Oba týmy odstartovaly velmi podobně, dokonce drží i stejnou sérii tří posledních zápasů. Výhra, výhra a remíza.

Kolovraty se uvedly v sezóně jako tým, který dává hodně gólů. Nejlépe zatím pálí vedoucí Tempo (24 branek) a poté hned následují Kolovraty ve shodě s Duklou JM (oba 17). Platí, že v zápasech Kolovrat zatím padá hodně branek. Nejméně tři, nejvíce 8.

Ve srovnání s nimi Kopanina má jen 12 vstřelených branek. Také proto, že vyšla dvakrát úplně naprázdno! Nejlepším střelcem hostů je tradičně Michal Gračko (5 branek), na straně FCPK je v čele kanonýrů Vojtěch Ptáček (3).

V obranné činnosti však zatím Kopanina předčí svého soupeře. Jedno čisté konto, celkem 9 inkasovaných gólů. Kolovraty jich dostaly od sedm více!

Modročervení si moc přáli prodloužit sérii dvou výher na tři v minulém kole s předposledním Slavojem Podolí. Nepovedlo se jim to a byla z to první bezbranková remíza v sezóně. Říká se, že každý bod z venku se počítá, ale tady to bylo na tři. Trenér Vott uznal, že výkon týmu nebyl podle jeho představ a také si postěžoval na výkon rozhodčích, kteří místo trestání hrubých zákroků domácích hráčů se soustředili na úplně jiné nepodstatné věci (více v komentáři).

Kopanina hrála naposledy doma před dvěma týdny. Vychutnala si na domácím stadiónu U Drahušky vedoucí Tempo, které podrtila 4:1. Stále však má doma negativní bilanci, protože předtím modročervení padli s Braníkem i Motorletem B. Kolovraty zatím hrály převážně doma. Ze šesti zápasů čtyřikrát. Dva výjezdy ven skončily porážkou v Uhříněvsi a výhrou v Podolí.

Atraktivní zápas FC Přední Kopanina vs Sokol Kolovraty začíná v sobotu 16.9. na stadiónu U Drahušky v 16:30. Pro diváky bude kromě restaurace otevřen také stánek s grilovanou klobásou, kofolou a únětickou desítkou (Únětický pivovar). Uvnitř restaurace najdete teplou kuchyni (víkendová nabídka zde) a bohatou nabídku baru, z toho pivního ještě Únětice 10.7, Pilsner 12, Březňák 11 a polotmavé Řeporyje 12.

Zakoupením vstupenky zároveň získáváte možnost účastnit se poločasové tomboly, kde moderátor utkání Patrik Rokl vylosuje na ploše pět výherců. K utkání je připraven jako obvykle barevný osmistránkový Magazín FCPK.

Těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že společně dovedeme náš tým k vítězství. Kdo nedorazí, může sledovat LIVE přenos na tvcom.cz (odkaz zde).

Zbývá nám ještě představit rozhodčí. Tím hlavním bude Ladislav Stránský, na stranách asistenti Jan Nebáznivý a AR2 bude žena, Marie Kortanová. Delegátem utkání je Jan Hora.

Kopanina do toho !!!

 

Článek připravil:cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Víkendový program Přední Kopaniny. Přehled zápasů všech kategorií!, 21.09.2023
Přední Kopanina - Dalších osm utkání FC Přední Kopanina je na programu během nadcházejícího víkendu. V domácím prostředí stadionu U Drahušky se však odehraje...
Přeborové týmy se zapojí do Teskahor poháru. Kopanina začíná v Řeporyjích., 20.09.2023
Praha - Ještě před čtvrtečním zahájením bojů pražských „S“ v Evropské lize pokračuje Teskahor pohár PFS mužů druhým kolem. Obhájce trofeje a lídr přeborové...
Úspěšný víkend pro Přední Kopaninu. Výsledkový servis všech celků FCPK zde!, 18.09.2023
Přední Kopanina - O víkendu 16. - 17.9. se opět odehrálo osm utkání skrz kopaninské kategorie od U9 po A-tým. Z těchto osmi zápasů vyhrály kopaninské celky...
Na Kopaninu míří Kolovraty. Narazí na sebe dva sousedé. Na lajně žena!, 15.09.2023
Přední Kopanina - Zajímavý zápas páté Kopaniny s šestými Kolovraty v 7.kole přeboru Prahy. Oba týmy mají deset bodů, lepší skóre hovoří pro domácí. Tady...
Ameriku vyměnila za Francii. Můj dětský sen, říká fotbalistka Stárová, 14.09.2023
Praha - Historické městečko s malebnými uličkami, necelými osmi tisíci obyvateli a příjemnou atmosférou. Když sedne do auta, za necelou hodinku je u moře...

Další články

Víkendový souhrn týmů Přední Kopaniny. Bilance 3 výhry, 1 remíza, 4 prohry., 11.09.2023
Kopaninu čeká předposlední Podolí. Zůstat nahoře, znamená neztrácet., 09.09.2023
Kam o víkendu na fotbal? Přijďte na Kopaninu! Celý program zde., 07.09.2023
Skvěle nám vyšel úvod. A jezdili jsme po zadku, prozrazuje kopaninský Ptáček, 06.09.2023
Šlágr kola se hraje u letiště. Na Kopaninu přijede lídr tabulky FC Tempo., 01.09.2023