Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Vydařená charita i sportovní kvalita, chválil Vott organizátory Sláva Cupu

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:23.07.2023
 
Dubeč - Kopaninský trenér Daniel Vott poskytnul rozhovor ihned po skončení zápasu finálového zápasu se Střešovicemi na turnaji Sláva Cup 2021. Byl spokojen s turnajem, chválil organizátory i svůj tým. Ani sobotní dvojzápas ho však neuspokojil a na neděli připravil perné dopoledne v Divoké Šárce. Více v rozhovoru.

Krátké celkové zhodnocení turnaje je jaké?

Já jsem rád, že turnaj byl a že měl kvalitu, že jsme do hry dali všechny hráče co mohli a byli zdraví, takže jsme všechny vyzkoušeli. Rozdělili jsme to na dvě mužstva, jedno ráno, druhé odpoledne.

Dopolední zápas proti papírově nejslabší Dubči jsme zvítězili těsně 2:1.

Zápas se vyvíjel jednoznačně, pak jsme si ho zbytečně zkomplikovali. Dostali jsme kontaktní gól a v uvozovkách z toho mohlo být trochu drama, což bylo zbytečné v mých očích, měli jsme to zvládnout lépe.

V odpoledním finále jsme nejprve inkasovali, ale pak to byla demolice Střešovic.

Měli jsme většinu mladých hráčů, chtěl jsem je vidět pohromadě jak si poradí s přeborovým mužstvem Střešovic, které v semifinále výrazně porazily Podolí. Kromě jednoho našeho zaváhání, kdy jsme dostali hloupý gól to bylo plně v naší režii, odehráli jsme velmi dobré utkání se spoustou gólů a můžu klukům jen poděkovat. Jsme v poměrně perné přípravě a zvládli to na jedničku.

Kopanina první čtyři ročníky Sláva Cupu prohrála vždy ve finále, teď jsme dvakrát získali zlato. Tvoří se nová série?

Problém prvních čtyř let byl, že nás bylo strašně málo. Konalo se to vždy o týden dříve, kluci měli různě dovolené a scházeli jsme se špatně, dokonce jsme si museli vypůjčovat hráče, kteří u nás dřív hráli, aby nás bylo dost. Nebylo to úplně ono. Jak loni, tak zejména už letos díky širokému kádru jsme to mohli rozdělit na dva zápasy, abychom hráli plnohodnotně a myslím, že takhle by to mělo být, zvládli jsme to a bylo to v pořádku.


Sláva Cup 2023, výsledky, pořadí, individuální ceny, statistiky


Souhlasíš, že organizátoři odvedli skvělou práci?

Jednoznačně, turnaj měl perfektní atmosféru, vybrali se peníze na dobrou věc, všichni se pobavili, padalo hodně branek a všichni mohou být spokojeni.

Po dvou silných divizních soupeřích v přípravě se teď jednalo o dva relativně jednodušší mače.

Kladno (2:5) bylo nad naše síly, to nebylo to Kladno se kterým jsme se domlouvali, tohle bylo posílené o 5-6 hráčů ČFL a Folprechta, který samozřejmě má kvalitu ještě možná výš. Bylo to na nás hodně a bylo by objektivně smutné, kdyby to tak nebylo. Ve středu jsme pak sehráli s Hořovicemi (0:1) perfektní zápas za mě, chyběla tomu jediná věc a to byly branky, které jsme nedávali. Byť soupeř měl také své šance, my jsme chodili sami na bránu, ale koncovka nás zklamala. Přesto jsme protočili všechny hráče a nikdo nezklamal. Kromě výsledku velká spokojenost se zápasem.

Hovoříme spolu v sobotu po celodenním turnaji Sláva Cup, zítra je neděle, ale ty jsi naordinoval opět trénink?

Je to tak, nejedeme na soustředění, ale chceme trochu změnu, čeká nás atypický tréninkový den, strávíme ho v Divoké Šárce na workoutovém hřišti, pak si v lese trochu zaběháme a zakončíme to na koupališti U Veselíka a obědem u nás na stadiónu U Drahušky. Je to taky trochu utužovací program, aby si kluci zaposilovali, zaběhali, společně najedli a pak už půjdeme do posledních dvou týdnů, kde nás čekají další zápasy a budeme ladit na první mistrák.

V premiéře nás čeká doma Braník 5.8. od 17 hodin.

Je to tak, je tam dvojzápas, dopoledne béčko s Raptory (pozn. Prague Raptors), odpoledne Braník. Pro nás jsou ty zápasy oba stejně důležité, protože chceme být úspěšní v obou soutěžích. Proto ten kádr máme jaký máme, abychom zvládli obě soutěže.

 

Článek připravil:cip
FCPK TV:https://youtu.be/GG_Yp5pqr_4
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Sezona je u konce! Přečtěte si, jak se kopaninské celky rozloučily s ročníkem., 17.06.2024
Přední Kopanina - Dlouhá sezona 2023/24 je oficiálně za námi! Kopaninské týmy minulý týden odehrály své závěrečné zápasy a nyní se již chystají na prázdniny....
Poslední hrací víkend sezony. Přijďte zakončit tento ročník k Drahušce!, 16.06.2024
Přední Kopanina - Do konce zlaté kopaninské sezony 2023/24 zbývá jeden poslední hrací víkend. Jednalo se o ročník plný emocí, a to dobrých i špatných,...
Kopanina se chce loučit s přeborem výhrou. Ptáček ve hře o krále střelců., 15.06.2024
Praha - V postupovém cíli už fotbalisté Přední Kopaniny dávnou jsou a mohou se těšit na účast v divizi. To ale nic nemění na jejich plánech vyhrát poslední...
Přední Kopanina během posledního domácího víkendu oslavila Double., 10.06.2024
Přední Kopanina - Předposlední hrací víkend této sezony je za námi, a mužské týmy se tak pro tento ročník rozloučili s domácím hřištěm. Rozlučka však proběhla...
Oslavy titulu a mnohem více! Víkendový program FCPK zde., 06.06.2024
Přední Kopanina - Přední Kopanina slaví. A-tým minulý víkend získal titul přeboru Prahy a potvrdil svůj postup do Divize. Nyní ho čeká domácí utkání, při...

Další články

Víkend, který se do historie FCPK zapíše zlatým písmem! Výsledkový servis zde., 03.06.2024
Pohledy trenérů Votta a Kudely na šlágr Zličín vs FCPK. Oba chtějí vyhrát., 01.06.2024
Repeté se Zličínem podruhé v tomto týdnu. První mečbol pro Přední Kopaninu., 31.05.2024
Program Kopaniny na víkend. U Drahušky čtyři zápasy a v sobotu Dětský den., 30.05.2024
Kopaninu čeká finále poháru. Soupeřem bude FC Zličín. Hraje se na Střížkově., 27.05.2024