Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Vydařená charita i sportovní kvalita, chválil Vott organizátory Sláva Cupu

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:23.07.2023
 
Dubeč - Kopaninský trenér Daniel Vott poskytnul rozhovor ihned po skončení zápasu finálového zápasu se Střešovicemi na turnaji Sláva Cup 2021. Byl spokojen s turnajem, chválil organizátory i svůj tým. Ani sobotní dvojzápas ho však neuspokojil a na neděli připravil perné dopoledne v Divoké Šárce. Více v rozhovoru.

Krátké celkové zhodnocení turnaje je jaké?

Já jsem rád, že turnaj byl a že měl kvalitu, že jsme do hry dali všechny hráče co mohli a byli zdraví, takže jsme všechny vyzkoušeli. Rozdělili jsme to na dvě mužstva, jedno ráno, druhé odpoledne.

Dopolední zápas proti papírově nejslabší Dubči jsme zvítězili těsně 2:1.

Zápas se vyvíjel jednoznačně, pak jsme si ho zbytečně zkomplikovali. Dostali jsme kontaktní gól a v uvozovkách z toho mohlo být trochu drama, což bylo zbytečné v mých očích, měli jsme to zvládnout lépe.

V odpoledním finále jsme nejprve inkasovali, ale pak to byla demolice Střešovic.

Měli jsme většinu mladých hráčů, chtěl jsem je vidět pohromadě jak si poradí s přeborovým mužstvem Střešovic, které v semifinále výrazně porazily Podolí. Kromě jednoho našeho zaváhání, kdy jsme dostali hloupý gól to bylo plně v naší režii, odehráli jsme velmi dobré utkání se spoustou gólů a můžu klukům jen poděkovat. Jsme v poměrně perné přípravě a zvládli to na jedničku.

Kopanina první čtyři ročníky Sláva Cupu prohrála vždy ve finále, teď jsme dvakrát získali zlato. Tvoří se nová série?

Problém prvních čtyř let byl, že nás bylo strašně málo. Konalo se to vždy o týden dříve, kluci měli různě dovolené a scházeli jsme se špatně, dokonce jsme si museli vypůjčovat hráče, kteří u nás dřív hráli, aby nás bylo dost. Nebylo to úplně ono. Jak loni, tak zejména už letos díky širokému kádru jsme to mohli rozdělit na dva zápasy, abychom hráli plnohodnotně a myslím, že takhle by to mělo být, zvládli jsme to a bylo to v pořádku.


Sláva Cup 2023, výsledky, pořadí, individuální ceny, statistiky


Souhlasíš, že organizátoři odvedli skvělou práci?

Jednoznačně, turnaj měl perfektní atmosféru, vybrali se peníze na dobrou věc, všichni se pobavili, padalo hodně branek a všichni mohou být spokojeni.

Po dvou silných divizních soupeřích v přípravě se teď jednalo o dva relativně jednodušší mače.

Kladno (2:5) bylo nad naše síly, to nebylo to Kladno se kterým jsme se domlouvali, tohle bylo posílené o 5-6 hráčů ČFL a Folprechta, který samozřejmě má kvalitu ještě možná výš. Bylo to na nás hodně a bylo by objektivně smutné, kdyby to tak nebylo. Ve středu jsme pak sehráli s Hořovicemi (0:1) perfektní zápas za mě, chyběla tomu jediná věc a to byly branky, které jsme nedávali. Byť soupeř měl také své šance, my jsme chodili sami na bránu, ale koncovka nás zklamala. Přesto jsme protočili všechny hráče a nikdo nezklamal. Kromě výsledku velká spokojenost se zápasem.

Hovoříme spolu v sobotu po celodenním turnaji Sláva Cup, zítra je neděle, ale ty jsi naordinoval opět trénink?

Je to tak, nejedeme na soustředění, ale chceme trochu změnu, čeká nás atypický tréninkový den, strávíme ho v Divoké Šárce na workoutovém hřišti, pak si v lese trochu zaběháme a zakončíme to na koupališti U Veselíka a obědem u nás na stadiónu U Drahušky. Je to taky trochu utužovací program, aby si kluci zaposilovali, zaběhali, společně najedli a pak už půjdeme do posledních dvou týdnů, kde nás čekají další zápasy a budeme ladit na první mistrák.

V premiéře nás čeká doma Braník 5.8. od 17 hodin.

Je to tak, je tam dvojzápas, dopoledne béčko s Raptory (pozn. Prague Raptors), odpoledne Braník. Pro nás jsou ty zápasy oba stejně důležité, protože chceme být úspěšní v obou soutěžích. Proto ten kádr máme jaký máme, abychom zvládli obě soutěže.

 

Článek připravil:cip
FCPK TV:https://youtu.be/GG_Yp5pqr_4
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Víkendový program Přední Kopaniny. Přehled zápasů všech kategorií!, 21.09.2023
Přední Kopanina - Dalších osm utkání FC Přední Kopanina je na programu během nadcházejícího víkendu. V domácím prostředí stadionu U Drahušky se však odehraje...
Přeborové týmy se zapojí do Teskahor poháru. Kopanina začíná v Řeporyjích., 20.09.2023
Praha - Ještě před čtvrtečním zahájením bojů pražských „S“ v Evropské lize pokračuje Teskahor pohár PFS mužů druhým kolem. Obhájce trofeje a lídr přeborové...
Úspěšný víkend pro Přední Kopaninu. Výsledkový servis všech celků FCPK zde!, 18.09.2023
Přední Kopanina - O víkendu 16. - 17.9. se opět odehrálo osm utkání skrz kopaninské kategorie od U9 po A-tým. Z těchto osmi zápasů vyhrály kopaninské celky...
Na Kopaninu míří Kolovraty. Narazí na sebe dva sousedé. Na lajně žena!, 15.09.2023
Přední Kopanina - Zajímavý zápas páté Kopaniny s šestými Kolovraty v 7.kole přeboru Prahy. Oba týmy mají deset bodů, lepší skóre hovoří pro domácí. Tady...
Ameriku vyměnila za Francii. Můj dětský sen, říká fotbalistka Stárová, 14.09.2023
Praha - Historické městečko s malebnými uličkami, necelými osmi tisíci obyvateli a příjemnou atmosférou. Když sedne do auta, za necelou hodinku je u moře...

Další články

Víkendový souhrn týmů Přední Kopaniny. Bilance 3 výhry, 1 remíza, 4 prohry., 11.09.2023
Kopaninu čeká předposlední Podolí. Zůstat nahoře, znamená neztrácet., 09.09.2023
Kam o víkendu na fotbal? Přijďte na Kopaninu! Celý program zde., 07.09.2023
Skvěle nám vyšel úvod. A jezdili jsme po zadku, prozrazuje kopaninský Ptáček, 06.09.2023
Šlágr kola se hraje u letiště. Na Kopaninu přijede lídr tabulky FC Tempo., 01.09.2023