Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Kopanina se jde prát o první jarní výhru. K letišti přijede Čechie Uhříněves.

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:25.03.2023
 
Přední Kopanina - Přebor Prahy, nejvyšší pražská soutěž, nabírá na tempu. Dvě jarní kola na rozkoukání máme za sebou. Fotbalisté Přední Kopaniny zahájili výsledkově velmi vlažně, výrazně za očekáváním, když nezvládli zápasy s oběma béčky. S Žižkovem B remíza 4:4, ačkoliv vedli 4:2, a na Motorletu B prohra 0:3. Teď se poprvé vrací opravdu domů. S Čechií Uhříněves v 19. kole nastoupí poprvé na domácím stadiónu U Drahušky.

S Čechií Uhříněves to byl na podzim radostný zápas pro modročervené barvy. Vše vyšlo dokonale a Kopaňáci se z výletu na druhý konec Prahy vraceli v euforii s vysokou výhrou 5:0 (více o zápase zde). Jedinou kaňkou bylo, že Tomáši Mejdrovi rozhodčí neuznal hattrick a jeden z jeho gólů uvedl jako vlastní. Ale to opravdu nikomu nakonec nevadilo.

Teď je tady jarní odveta. Nováček letošní sezóny z Uhříněvse by rád především udržel přebor i pro novou sezónu. Je sedmý, relativně v klidu, ale od barážové příčky ho dělí jen sedm bodů a celé jaro před sebou. Kopanina je třetí a po bídném startu hledá sebevědomí a chce se vrátit na druhou příčku tabulky za zatím suverénní tým Spojů.

Uhříněves vykročila do jara skvěle. Porazila Kolovraty. Pak teda padla s ČAFC, ale stále je na tom s tříbodovým ziskem lépe než Kopanina s jedním bodíkem.

Kopaňáci věří, že se jim síla vrátí s návratem na domácí trávník. Opravdu doma jsou U Drahušky. První "domácí" zápas s Žižkovem odehráli kvůli pokračující zimě ve střešovickém azylu a remíza byla málo (více zde). Následně na Motorletu potvrdili, že jestli se jim někde opravdu obvykle nedaří předvést výkon ani získat body, tak je to právě v Jinonicích (více zde).

Svěřenci trenéra Daniela Votta minule vyšli střelecky naprázdno. To se jim v této sezóně stalo teprve podruhé. Jestli hlavní kouč bude reagovat instalací nejlepšího střelce Daniela Urbana rovnou do základní sestavy (teď dvakrát střídal až do druhé půle), to uvidíme. V týdnu už také trénoval stoper Jiří Krejčí. Jestli i na něj dojde řada uvidíme, ale spolu s pohárem 11 inkasovaných branek za tři zápasy v řadě no fuj tajbl !

Jestli by defenzíva výrazně inkasovala i s Uhříněvsí to by bylo už seriózně napováženou. Čechie zatím v dosavadním průběhu soutěže za 17 odehraných kol vstřelila pouhých třináct branek. Jednoznačně nejměně ze všech!

Tak uvidíme. Vše vypukne v sobotu 25.3.2023 od 15 hodin na stadiónu U Drahušky. Bude klobása, pivo, moderátor Patrik Rokl, poločasová tombola a se všemi fanoušky Přední Kopaniny věříme, že i tři body.

Sledujte nás přímo na stadiónu, sociálních sítích nebo LIVE přenos na serveru tvcom.cz (odkaz zde). Utkání natáčí Martin Kargert, fotí Ladislav Pilař a řídit ho bude trojice Hruška, Šmakal, Zloch. Delegátem PFS je pan Zdeněk Bydžovský.

#KopaninaDoToho

 

Článek připravil:cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Sezona je u konce! Přečtěte si, jak se kopaninské celky rozloučily s ročníkem., 17.06.2024
Přední Kopanina - Dlouhá sezona 2023/24 je oficiálně za námi! Kopaninské týmy minulý týden odehrály své závěrečné zápasy a nyní se již chystají na prázdniny....
Poslední hrací víkend sezony. Přijďte zakončit tento ročník k Drahušce!, 16.06.2024
Přední Kopanina - Do konce zlaté kopaninské sezony 2023/24 zbývá jeden poslední hrací víkend. Jednalo se o ročník plný emocí, a to dobrých i špatných,...
Kopanina se chce loučit s přeborem výhrou. Ptáček ve hře o krále střelců., 15.06.2024
Praha - V postupovém cíli už fotbalisté Přední Kopaniny dávnou jsou a mohou se těšit na účast v divizi. To ale nic nemění na jejich plánech vyhrát poslední...
Přední Kopanina během posledního domácího víkendu oslavila Double., 10.06.2024
Přední Kopanina - Předposlední hrací víkend této sezony je za námi, a mužské týmy se tak pro tento ročník rozloučili s domácím hřištěm. Rozlučka však proběhla...
Oslavy titulu a mnohem více! Víkendový program FCPK zde., 06.06.2024
Přední Kopanina - Přední Kopanina slaví. A-tým minulý víkend získal titul přeboru Prahy a potvrdil svůj postup do Divize. Nyní ho čeká domácí utkání, při...

Další články

Víkend, který se do historie FCPK zapíše zlatým písmem! Výsledkový servis zde., 03.06.2024
Pohledy trenérů Votta a Kudely na šlágr Zličín vs FCPK. Oba chtějí vyhrát., 01.06.2024
Repeté se Zličínem podruhé v tomto týdnu. První mečbol pro Přední Kopaninu., 31.05.2024
Program Kopaniny na víkend. U Drahušky čtyři zápasy a v sobotu Dětský den., 30.05.2024
Kopaninu čeká finále poháru. Soupeřem bude FC Zličín. Hraje se na Střížkově., 27.05.2024