Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
 

Víkendový program Kopaniny. Pozvánka na zápasy všech kategorií.

Rubrika:Neuvedeno
Zpracováno:17.03.2023
 
Přední Kopanina - Jak už tomu bývá poslední dobou zvykem, i nadcházející víkend bude plný fotbalu. Dohromady sedm kategorií modročervených se během soboty a neděle bude podílet na celkových osmi hraných zápasech. Jeden celek, který čekají utkání dvě, jsou mladší žáci. Ti mají naplánovaný mač v oba dva dny. Kromě nich se samozřejmě můžete těšit i na A-tým, jež čeká mistrák na půdě Motorletu. Další dvě mužstva, která odehrají soutěžní klání jsou starší dorost a rezerva Kopaňáků hrající na Vyšehradě derby s Nebušicemi. Mimo tyto kategorie vběhnou do akce i obě přípravky a generálku odehrají starší žáci.

První tým Přední Kopaniny se v neděli odpoledne vydá do Jinonic, kde se utká s rezervou třetiligového Motorletu. Bude to druhý zápas jarní části soutěže. Před týdnem chtěla Kopanina tři body s Žižkovem B, nakonec brala jen jeden (více). Motorlet je aktuálně na 14. místě, což ho posílá do baráže, ale zcela jistě chce tyto příčky opustit. Bude to bitva. Podzimní klání mezi těmito soupeři skončilo v létě minulého roku těsným rozdílem 3:2 pro modročervené (podrobnosti), a tak se můžete těšit na kvalitní podívanou!

Další mistrovské utkání, které čeká celek Přední Kopaniny, odehraje rezerva. Bude se jednat o souboj opačných pólů tabulky, když modročervené vyzve v sobotní poledni na Vyšehradě mužstvo předposledních Nebušic. Jde však o derby, a takové zápasy jsou nevyzpytatelné, proto nebude ani jeden z týmů před soubojem vzhlížet k postavení celků, a do utkání dá vše, navzdory formě. Svůj první soutěžní mač tohoto roku vyhrál B-tým Kopaňáků s přehledem 4:1, a to minulý týden proti Modřanům (více). S dalšími třemi body tak budou chtít vyjít i z tohoto víkendu a naladit se tak na těžký zápas proti čtvrtému Zlíchovu, který je čeká v příštím kole.


Předzápasové preview se všemi informacemi k zápasu FC Nebušice vs FC Přední Kopanina B (sobota, 18.3.2023, výkop 12.15, Vyšehrad UMT) si můžete přečíst právě zde.


Třetí a poslední kopaninská kategorie, která již začala svou sezonu, je U19, tedy starší dorost. Ten sídlí na 11. místě přeboru Prahy a když započítáme zimní přípravu, tak se nachází v nepříznivé šňůře čtyř utkání v řadě bez výhry. Ta naposledy přišla 13.11. v posledním mistráku minulého roku. Na úvod jarní sezony podlehli Kopaňáci Horním Počernicím, které jsou v top pětce soutěže, a i tak s nimi dokázali modročervení sehrát kvalitní a vyrovnaný zápas. Trenér Bíro kluky chválil a o výsledku bohužel rozhodly pouze zbytečné chyby. Nyní bude starší dorost opět čekat náročný souboj, a to s rezervou Admiry. Hraje se na umělé trávě AFK Slavoj Podolí na Kavčích horách v sobotu od 14:30.

Ve stejný den nastoupí starší žáci do své generálky, tedy do posledního utkání před soutěží. Stane se tak proti Zličínu na jeho půdě. FCPK U15 tento rok zatím odehrála pouze jeden zápas, a to minulý víkend na hřišti Baníku Švermov, kdy prohrála 3:5. Už příští týden čeká modročervené důležité první mistrovské klání proti Bohnicím, dvou sousedů v tabulce, kde rozdíl mezi nimi je jediný bod. Ve hře tak bude odpojení se od poslední trojky a důležité tři body, které by mohly posunout starší žáky až na 8. místo.

Dvě utkání o víkendu čekají žáky mladší. Ti se mohou těšit na zápas v sobotu i neděli. V sobotu 18.3. se hráči vydají do nedalekých Střešovic, kde odehrají utkání od 17:00 a další den, tedy v neděli 19.3. pojedou na Zličín, kde je čeká brzký výkop v 9:00.

Zápasy tento víkend samozřejmě neminou ani přípravky. Ta mladší nastoupí do utkání v sobotu, a ta starší v neděli. U9 se utká od 11:00 doma na Kopanině s Duklou, se kterou již dříve tento měsíc jeden souboj odehrála. U11 čeká výkop následující den také v 11:00, také na domácí půdě, avšak proti Slavoji Suchdol. 

Sledujte nás také na Instagramu: fc_predni_kopanina, nebo Facebooku: FC Přední Kopanina. 

Celý program:

Motorlet B vs FCPK - neděle 19.3. 15:00, Motorlet UMT

Nebušice vs FCPK B - sobota18.3. 12:15, Vyšehrad UMT

FCPK U19 vs Admira B - sobota 18.3. 14:30, Podolí UMT

FCPK U9 vs Dukla - sobota 18.3. 11:00, Kopanina UMT

Zličín vs FCPK u15 - sobota 18.3. 12:30, Zličín UMT

Střešovice vs FCPK U13 - sobota 18.3. 17:00, Střešovice UMT

Zličín vs FCPK U13 - neděle 19.3. 9:00, Zličín UMT

FCPK U11 vs Suchdol - neděle 19.3. 11:00, Kopanina UMT

 

Článek připravil:JT
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Kopanina se jde prát o první jarní výhru. K letišti přijede Čechie Uhříněves., 25.03.2023
Přední Kopanina - Přebor Prahy, nejvyšší pražská soutěž, nabírá na tempu. Dvě jarní kola na rozkoukání máme za sebou. Fotbalisté Přední Kopaniny zahájili...
Kopanina poprvé doma u letiště. Nabízíme přehled zápasů všech kategorií., 23.03.2023
Přední Kopanina - Nadcházející víkend opět čeká FCPK mix přátelských a mistrovských utkání skrz 6 kategorií. Starší přípravka se zúčastní i turnaje. A-tým...
Kopanina má super hráče, ale měli by tam odevzdat víc, řekl Socher z Motorletu, 20.03.2023
Jinonice - Nový trenér Motorletu B Václav Socher zvládl velmi dobře svou premiéru na lavičce v domácím zápase. Jeho svěřenci porazili v 18.kole přeboru...
Kopanina získá tři body s Motorletem, tipuje Martin Brož pro fotbalpraha.cz, 19.03.2023
Praha - Každý týden vybírají redaktoři serveru www.fotbalpraha.cz osobnosti z pražské kopané, aby natipovaly výsledky aktuálního kola přeboru Prahy. Tentokráte...
Druhé jarní kolo posílá Kopaninu do Jinonic. Preview k zápasu s Motorletem B., 19.03.2023
Praha - Fotbalisty Přední Kopaniny čeká druhý zápas v jarní části přeboru Prahy. Po sobotní nečekané ztrátě vedoucích Spojů doma s Radotínem, mají modročervení...

Další články

Atraktivní zápas pro fanoušky. Derby dvou sousedů. Nebušice vs Kopanina B., 18.03.2023
Víkendový program Kopaniny. Pozvánka na zápasy všech kategorií., 17.03.2023
Podcast FotbalPraha: Češi se zbytečně podceňují! říká Štěpán Hájek z Kopaniny, 16.03.2023
Zimní přestupy nekončí. Kopaninu opouští na přestup Pechar a Mboula., 15.03.2023
Přebor bude vyrovnaný. Chceme udržet druhé místo, říká kouč Kopaniny Vott, 14.03.2023