Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
 

Víkendový program Kopaniny. Pozvánka na zápasy všech kategorií.

Rubrika:Neuvedeno
Zpracováno:17.03.2023
 
Přední Kopanina - Jak už tomu bývá poslední dobou zvykem, i nadcházející víkend bude plný fotbalu. Dohromady sedm kategorií modročervených se během soboty a neděle bude podílet na celkových osmi hraných zápasech. Jeden celek, který čekají utkání dvě, jsou mladší žáci. Ti mají naplánovaný mač v oba dva dny. Kromě nich se samozřejmě můžete těšit i na A-tým, jež čeká mistrák na půdě Motorletu. Další dvě mužstva, která odehrají soutěžní klání jsou starší dorost a rezerva Kopaňáků hrající na Vyšehradě derby s Nebušicemi. Mimo tyto kategorie vběhnou do akce i obě přípravky a generálku odehrají starší žáci.

První tým Přední Kopaniny se v neděli odpoledne vydá do Jinonic, kde se utká s rezervou třetiligového Motorletu. Bude to druhý zápas jarní části soutěže. Před týdnem chtěla Kopanina tři body s Žižkovem B, nakonec brala jen jeden (více). Motorlet je aktuálně na 14. místě, což ho posílá do baráže, ale zcela jistě chce tyto příčky opustit. Bude to bitva. Podzimní klání mezi těmito soupeři skončilo v létě minulého roku těsným rozdílem 3:2 pro modročervené (podrobnosti), a tak se můžete těšit na kvalitní podívanou!

Další mistrovské utkání, které čeká celek Přední Kopaniny, odehraje rezerva. Bude se jednat o souboj opačných pólů tabulky, když modročervené vyzve v sobotní poledni na Vyšehradě mužstvo předposledních Nebušic. Jde však o derby, a takové zápasy jsou nevyzpytatelné, proto nebude ani jeden z týmů před soubojem vzhlížet k postavení celků, a do utkání dá vše, navzdory formě. Svůj první soutěžní mač tohoto roku vyhrál B-tým Kopaňáků s přehledem 4:1, a to minulý týden proti Modřanům (více). S dalšími třemi body tak budou chtít vyjít i z tohoto víkendu a naladit se tak na těžký zápas proti čtvrtému Zlíchovu, který je čeká v příštím kole.


Předzápasové preview se všemi informacemi k zápasu FC Nebušice vs FC Přední Kopanina B (sobota, 18.3.2023, výkop 12.15, Vyšehrad UMT) si můžete přečíst právě zde.


Třetí a poslední kopaninská kategorie, která již začala svou sezonu, je U19, tedy starší dorost. Ten sídlí na 11. místě přeboru Prahy a když započítáme zimní přípravu, tak se nachází v nepříznivé šňůře čtyř utkání v řadě bez výhry. Ta naposledy přišla 13.11. v posledním mistráku minulého roku. Na úvod jarní sezony podlehli Kopaňáci Horním Počernicím, které jsou v top pětce soutěže, a i tak s nimi dokázali modročervení sehrát kvalitní a vyrovnaný zápas. Trenér Bíro kluky chválil a o výsledku bohužel rozhodly pouze zbytečné chyby. Nyní bude starší dorost opět čekat náročný souboj, a to s rezervou Admiry. Hraje se na umělé trávě AFK Slavoj Podolí na Kavčích horách v sobotu od 14:30.

Ve stejný den nastoupí starší žáci do své generálky, tedy do posledního utkání před soutěží. Stane se tak proti Zličínu na jeho půdě. FCPK U15 tento rok zatím odehrála pouze jeden zápas, a to minulý víkend na hřišti Baníku Švermov, kdy prohrála 3:5. Už příští týden čeká modročervené důležité první mistrovské klání proti Bohnicím, dvou sousedů v tabulce, kde rozdíl mezi nimi je jediný bod. Ve hře tak bude odpojení se od poslední trojky a důležité tři body, které by mohly posunout starší žáky až na 8. místo.

Dvě utkání o víkendu čekají žáky mladší. Ti se mohou těšit na zápas v sobotu i neděli. V sobotu 18.3. se hráči vydají do nedalekých Střešovic, kde odehrají utkání od 17:00 a další den, tedy v neděli 19.3. pojedou na Zličín, kde je čeká brzký výkop v 9:00.

Zápasy tento víkend samozřejmě neminou ani přípravky. Ta mladší nastoupí do utkání v sobotu, a ta starší v neděli. U9 se utká od 11:00 doma na Kopanině s Duklou, se kterou již dříve tento měsíc jeden souboj odehrála. U11 čeká výkop následující den také v 11:00, také na domácí půdě, avšak proti Slavoji Suchdol. 

Sledujte nás také na Instagramu: fc_predni_kopanina, nebo Facebooku: FC Přední Kopanina. 

Celý program:

Motorlet B vs FCPK - neděle 19.3. 15:00, Motorlet UMT

Nebušice vs FCPK B - sobota18.3. 12:15, Vyšehrad UMT

FCPK U19 vs Admira B - sobota 18.3. 14:30, Podolí UMT

FCPK U9 vs Dukla - sobota 18.3. 11:00, Kopanina UMT

Zličín vs FCPK u15 - sobota 18.3. 12:30, Zličín UMT

Střešovice vs FCPK U13 - sobota 18.3. 17:00, Střešovice UMT

Zličín vs FCPK U13 - neděle 19.3. 9:00, Zličín UMT

FCPK U11 vs Suchdol - neděle 19.3. 11:00, Kopanina UMT

 

Článek připravil:JT
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Kopaninu čeká generálka. V Brandýse zkusí porazit Horky, ve hře je první místo., 01.03.2024
Praha - Příprava před startem jara jde do finiše, stejně jako zimní turnaj v Brandýse nad Labem. Tam se v poslední hrací den, kterým je sobota, na dálku...
Podcast Fotbal Praha | Kanonýr Přední Kopaniny Daniel Urban bez cenzury., 01.03.2024
Praha - V Praze byste těžko hledali gólovějšího útočníka. Danielu Urbanovi z FC Přední Kopanina stačí mnohdy pár minut na trávníku, aby míč z jeho kopaček...
Uzdravený Zavadil si užívá v brance Kopaniny. Věří, že na jaře udrží více nul., 29.02.2024
Praha - Konečně je zpátky. Brankář Přední Kopaniny Luboš Zavadil promarodil velkou část zimní pauzy, ale pár týdnů před startem jarní části Pražská teplárenská...
Starší přípravka se zúčastnila čtyř členného turnaje na Dukle., 25.02.2024
Dukla Praha - V neděli 25. února se starší přípravka zúčastnila dalšího turnaje. Již druhého tento měsíc. Jednalo se o akci pořádanou na Dukle a součástí...
Do sestavy Přední Kopaniny se vrací kanonýr Urban, trefí se proti Velimi?, 23.02.2024
Brandýs - Předposlední vystoupení čeká v sobotu v pravé poledne na turnaji v Brandýse nad Labem na fotbalisty Přední Kopaniny. Lídra Pražská teplárenská...

Další články

Galatasaray z Průhonic. Snad to na Letné nebude 4:4 jako s Přední Kopaninou., 22.02.2024
Starší žáky Přední Kopaniny čeká finále zimní ligy s Uhelnými sklady, 21.02.2024
Přípravný zápas s Libiší zrušen. Soupeř má velkou marodku a málo hráčů., 20.02.2024
Z Petra Hovorky je v zimě střelec. Fandí Schickovi a věří hokejistům na MS., 19.02.2024
Kopanina uzavře nejtěžší týden přípravy dvěma duely. Kouč mění plány., 17.02.2024