Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Jsou doplněny všechny výsledky a máme komplet podzimní tabulky...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
 

Letní příprava áčka zahájena. Prvním herním testem bude Sláva Cup 2019.

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:20.07.2019
 
Praha - V pondělí 15. července zahájili fotbalisté FC Přední Kopanina letní přípravu na novou sezónu 2019/2020. Po čtyřech tréninkových jednotkách přijde první herní test. Modročervení se zúčastní druhého ročníku turnaje Sláva Cup, který je memoriálem a vzpomínkou za pražským funkcionářem, trenérem i hráčem Miloslavem Houškou. Akce se koná v Dobrovízi v sobotu 20. července. Kromě FCPK se účastní také Admira B, Uhelné sklady a Hostivař. Všechno účastníci pražského přeboru.

K účasti v memoriálu se krátce vyjádřil předseda FCPK Tomáš Cigánek. "Vzpomínka na Miloslava "Slávu" Houšku, který nás opustil předčasně po tragické nehodě už v 60 letech je pro nás velmi intenzivní. Byl náš blízký kamarád a jeho syn Miloslav mladší spojil s modročerveným dresem velkou část své kariéry a v A týmu působí dodnes. Sláva starší nechyběl s manželkou Hankou na žádném zápase Kopaniny a společně jsme toho spoustu prožili. Já navíc ještě při společné práci v Pražském fotbalovém svazu. Vzpomínám často a jsem rád, že se taková památeční akce koná."

Je to již druhý ročník turnaje. V tom prvním Kopanina skončila na druhém místě, když po semifinálové výhře nad Střešovicemi (info zde) ve finále padla s divizním Hořovickem těsně 1:2 (více zde). V zápase o třetí místo porazila Admira tým Střešovic. Souhrnný článek k prvnímu ročníku si můžete přečíst právě zde.

Ve druhém ročníku zůstala Kopanina s Admirou, týmy Hořovicka a Střešovic byly nahrazeny Uhelnými sklady a Hostivaří. Právě SK Hostivař, který nově vede bývalý trenér FCPK Sálem Hebousse bude prvním soupeřem Kopaniny s výkopem ve 12 hodin. Zápas o třetí místo je následně na programu od 14:30, finále v 16:30.

Zveme všechny fanoušky Kopaniny do Dobrovíze, kde mají poprvé možnost vidět v akci svěřence trenéra Dana Votta, kteří nám v minulé sezóně udělali radost vítězstvím v Teskahor Poháru Prahy a také pěkným čtvrtým místem v přeboru.

Co řekl trenér Daniel Vott k sobotnímu Sláva Cupu. "Po čtyřech trénincích letní přípravy to je náš první herní test. Za jeden den zvládneme dva zápasy, bude to pro nás dobrý trénink zápasovou formou, chceme vyzkoušet nové tváře a každému hráči dát na začátku přípravy počet minut kolik unese. Máme už pár marodů a další nechceme."

Podle zpráv z týmu by se měl poprvé představit sedmadvacetiletý František Hák, jehož přestup z SK Hostivař byl dotažen a je novou oficiální posilou týmu Přední Kopaniny. Sedmadvacetiletý ofenzivní hráč dříve působil dlouho v SK Motorlet. Hák v minulé sezóně odehrál jen podzim, na jaře léčil zranění.

Více informací o druhém ročníku Sláva Cup 2019, který tentokráte bude mít dokonce i charitativní rozměr, najdete v článku z webu Pražského fotbalového svazu - zde.

#KopaninaDoToho

 

Článek připravil:cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Kopanina Masters 2019. Turnaj ve stolním tenise proběhne už tuto neděli., 30.11.2019
Přední Kopanina - Zimní pauza dává prostor fotbalistům si odpočinout a třeba si zkusit i jiné sportovní aktivity. Jednou z tradičních akcí ve sportovním...
Kopanina nechyběla na jubilejním 20.ročníku Memoriálu Vojtěcha Kahovce., 24.11.2019
Střešovice - Mladší přípravka FC Přední Kopanina (ročník 2011) se zúčastnila jubilejního 20.ročníku Memoriálu Vojtěcha Kahovce ve Střešovicích. Mladý tým...
V klubové restauraci U Drahušky probíhá Měsíc tradiční české kuchyně., 23.11.2019
Přední Kopanina - Ať jste členem našeho fotbalového klubu nebo náhodný kolemjdoucí, tato nabídka je určena právě pro vás. Víkend 23.-24. listopadu máte...
Kopanina hraje v přeboru naposledy doma v roce 2019. Soupeřem je Zličín., 09.11.2019
Praha - Zveme Vás na fotbalové utkání nejvyšší pražské soutěže Pražská teplárenská přeboru mužů, v jehož 14.kole na sebe narazí týmy Přední Kopaniny a...
Drakiáda 2019. V sobotu U Drahušky fotbal ustoupí pouštění draků., 19.10.2019
Přední Kopanina - Vzrušující podívaná čeká na návštěvníky sportovního areálu U Drahušky v sobotu 19.10.2019. Výjimečně se však o vzrušení nebudou starat...

Další články

Sálem Hebousse nyní trénuje Hostivař a s Kopaninou to tipuje na remízu., 18.10.2019
Doufám, že překonám 36 gólů z minulé sezony, říká kanonýr Kopaniny Urban, 18.10.2019
S Kopaninou za fotbalem. O víkendu se představí áčko, béčko a dorost., 17.08.2019
Pospíšil z Královic tipuje 2.kolo přeboru. Kopanině věří na výhru s Žižkovem., 17.08.2019
Kopanina B porazila na penalty Velké Přítočno a v Dobrovízi končí třetí., 15.08.2019