Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Starší přípravka veze zlato z Aritmy! Pohár tak po víkendu mají obě přípravky.

Mužstvo:Starší přípravka (U11)
Zpracováno:28.03.2022
 
Aritma - Kopanina odehrála kvalitní turnaj hraný na umělé trávě Aritmy. Srovnání měli naši hoši s okolními soupeři - Tuchoměřicemi, Ruzyní, Smíchovem, Střešovicemi a samozřejmě pak domácí Aritmou. Až na remízu se Střešovicemi to byla samá výhra. Avšak stejně tak, to měli již zmíněné Střešovice: 5 zápasů, 13 bodů. A tak přišli na řadu penalty! V těch ale svěřenci trenérů Řešátka a Anteneho vůbec nezklamali, naopak. Proměnili všech 5 a tak nakonec slavili 1. místo. Na Aritmě hrála ve stejný den i mladší přípravka, která brala skvělé druhé místo. Gratulujeme oběma týmům.

Hodnocení trenéra – Jakub Řešátko:

Dne 27.3. jsme odehráli, pro nás vítězný, turnaj na Aritmě. Proti nám hrálo 5 kvalitních týmů, které jsme všechny, až na Střešovice, dokázali po dvaceti minutách hry zdolat. Chtěl bych všem klukům k zaslouženému 1. místu pogratulovat. Pochvalu si zaslouží naprosto všichni, ačkoliv je zde pár hráčů, kteří svými výkony velice pomohli týmu k tak vytouženému zlatu. Těmito hráči byli: Marek Hrdlička, Oliver Tsang, David Žáček a Jan Racek. I tak ale musíme VŠICHNI makat stále, na tréninku i mimo něj, ať můžeme příště vyhrát znovu! Je to na přístupu každého z Vás.

1. Zápas, FCPK vs Aritma 3:1. Střelci: Racek, Tsang, Davagle

Do prvního zápasu jsme s domácími vstoupili velmi laxně a obdrželi jsme první gól, ale poté jsme se probudili a začali jsme kontrolovat hru. V zápase jsme si nakonec vytvořili hodně šancí, ale vsítili jsme pouze tři góly. První velmi důležitý gól, díky kterému jsme se dostali zpátky do zápasu vstřelil Jéňa Racek. Po něm pokračovali Tomáš Davagle a Oli Tsang, kteří již jen upravovali skóre na konečných 3:1.

2. Zápas, FCPK vs Střešovice 1:1. Střelci: Tsang

Do druhého zápasu jsme vstoupili mnohem lépe než do toho prvního a vytvořili jsme si dost šancí. Bohužel jsme ze všech těch šancí vstřelili pouze jeden gól. Toho využil soupeř, který potrestal naší chybu z rozehrávky, a tak jsme inkasovali na 1:1. Gól jsme poté už vsítit nedokázali, takže jsme se museli spokojit jen s remízou.

3. Zápas, FCPK vs Čechie Smíchov 5:1. Střelci: 2x - Racek, Tsang, 1x vlastní

Ve třetím zápase nám již nedělalo takový problém dávat góly, a podle toho také zápas vypadal. Do stavu 1:1 to byl souboj vyrovnaných týmů. Gól Jéni Racka na 2:1, a posléze vlastenec Čechie nakonec zápase ale zlomil. Od té doby započala dominance našeho týmu. Čechie se nedostala téměř k ničemu. Oli Tsang tak dal na rozloučenou ještě dva fíky a my si odnášeli výhru o 4 góly.

4. Zápas, FCPK vs Ruzyně 4:0. Střelci: Tsang, Hrdlička, Racek, Žáček

Co k tomu říct. 4:0 hovoří jasně. Kluci plnili všechno, co měli a zaslouženě si tak zápas užívali. Abnormálně moc si samozřejmě zápas užíval hlavně Mára Hrdlička, který nejen že udržel čisté konto, ale zároveň vstřelil nádherný gól z rohu.  

5. Zápas, FCPK vs Tuchoměřice 2:1. Střelci: Racek, Žáček

Poslední zápas turnaje nás čekal proti rivalovi z Tuchoměřic. Ten nás v zimní přípravě porazil již dvakrát, a tak jsme mu měli co vracet i s úroky. Na hřišti to dle toho také vypadalo. Kluci od první minuty hráli velmi dobře. Běhali, bojovali, snažili se kombinovat a z toho tak pramenila sladká odměna ve formě gólu. David Žáček znovu ukázal, že cenné góly střílet umí, a to nejen na Zbraslavi, ale také na Aritmě. Vedli jsme 1:0. Bohužel po laciné chybě v obraně jsme se nevyhnuli vyrovnání, které nás ale nezastavilo. Věděli jsme, že pokud nevyhrajeme, tak nebudeme moci vůbec pomýšlet na 1. místo. Kluci to moc dobře věděli, a tak se nevzdali. Energii celého týmu do sebe absorboval Jéňa Racek, který se ve své šanci nemýlil, a vstřelil klíčový gól na 2:1. Na turnaji dokonce svůj pátý! Několik příležitostí na uklidnění trenérů mohl přinést Oli Tsang. Ve všech šancích ale minul. I bez jeho gólů jsme ale dokázali udržet stav 2:1, a tak nás kvůli stejnému počtu bodů se Střešovicemi čekaly penalty.

Penalty o 1. místo! FCPK vs Střešovice, 5:4. Střelci: Racek, Davagle, Tsang, Žáček, Hrdlička

Vzhledem ke shodě bodů přišly penalty. Vybrali jsme 5 exekutorů, kteří si nejvíce věřili. A k naší radosti svou sebedůvěru také prokázali. Všech našich pět hráčů penaltu proměnilo. Ale soupeř? Ten ne! V bráně totiž předvedl fantastický zákrok Mára Hrdlička, a tak jsme po výhře 5:4 na penalty slavili vytoužené zlato!!!

FCPK TV:https://youtu.be/uwO0swKr0OY
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Starší přípravka si ze Všeradic veze stříbro!, 25.03.2023
Všeradice - V sobotu 25.3. odehrála starší přípravka turnaj ve Všeradicích. Pro hráče to byla nová zkušenost, protože sehráli zápasy se soupeři, které...
Kopanina se jde prát o první jarní výhru. K letišti přijede Čechie Uhříněves., 25.03.2023
Přední Kopanina - Přebor Prahy, nejvyšší pražská soutěž, nabírá na tempu. Dvě jarní kola na rozkoukání máme za sebou. Fotbalisté Přední Kopaniny zahájili...
Kopanina poprvé doma u letiště. Nabízíme přehled zápasů všech kategorií., 23.03.2023
Přední Kopanina - Nadcházející víkend opět čeká FCPK mix přátelských a mistrovských utkání skrz 6 kategorií. Starší přípravka se zúčastní i turnaje. A-tým...
Kopanina má super hráče, ale měli by tam odevzdat víc, řekl Socher z Motorletu, 20.03.2023
Jinonice - Nový trenér Motorletu B Václav Socher zvládl velmi dobře svou premiéru na lavičce v domácím zápase. Jeho svěřenci porazili v 18.kole přeboru...
Kopanina získá tři body s Motorletem, tipuje Martin Brož pro fotbalpraha.cz, 19.03.2023
Praha - Každý týden vybírají redaktoři serveru www.fotbalpraha.cz osobnosti z pražské kopané, aby natipovaly výsledky aktuálního kola přeboru Prahy. Tentokráte...

Další články

Druhé jarní kolo posílá Kopaninu do Jinonic. Preview k zápasu s Motorletem B., 19.03.2023
Atraktivní zápas pro fanoušky. Derby dvou sousedů. Nebušice vs Kopanina B., 18.03.2023
Víkendový program Kopaniny. Pozvánka na zápasy všech kategorií., 17.03.2023
Podcast FotbalPraha: Češi se zbytečně podceňují! říká Štěpán Hájek z Kopaniny, 16.03.2023
Zimní přestupy nekončí. Kopaninu opouští na přestup Pechar a Mboula., 15.03.2023