Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
 

Kopanina míří do Uhříněvse. Přijde další selhání nebo se tým probudí?

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:26.08.2023
 
Praha - Fotbalisty Přední Kopaniny čeká ve 4.kole přeboru Prahy výlet na opačný konec Prahy. Do Uhříněvse to je rovných padesát kilometrů. Jedou tam s cílem začít s opravou škod, které se přihodily v úvodních třech kolech, kdy modročervení dvakrát prohráli. V obou případech doma (Braník, Motorlet B). Jediný úspěch si zatím připsali na hřišti soupeře (Žižkov B). Ten by potřebovali teď zopakovat.

S kým jiným nastartovat sérii úspěšných výsledků, která může vynést Kopaninu vzhůru, když ne s Uhříněvsí. V minulé sezóně to byla právě Čechie, která odevzdala ve vzájemných utkáních Kopanině všechny body. Na podzim vyhráli Kopaňáci na hřišti soupeře 5:0 (detail zápasu), v jarní odvetě to bylo 2:0 (detail zápasu). Jestli však tápající tým trenéra Votta potvrdí tyto výsledky i v nové sezóně se teprve uvidí.


Tipy experta Aleše Pláška pro 4. kolo přeboru Prahy najdete zde


Uhříněves odstartovala sezónu lépe než hosté. Na svém kontě má 4 body, tedy o jeden více. K domácí výhře nad Kolovraty (2:1), dokázala Čechie přidat ještě bodík z Podolí (3:3). V zatím posledním duelu padla na Čafce (2:3), kde přitom ještě deset minut před koncem hosté vedli 2:1. Nakonec odjeli s prázdnou!

Rozdíl mezi oběma týmy je zatím jeden bod, v čem se také odlišují je schopnost střílet branky. V tom byla Uhříněves v minulé sezóně úplně nejhorší. Ve třiceti utkáních dala jen 26 branek. Teď už jich má sedm.V každém utkání dala minimálně dva. Nejlepším střelcem je pětadvacetiletý Toby Mazanec se třemi góly.

To Kopanina vyšla proti Braníku úplně bez branky (0:1), proti Motorletu B (1:3) se trefil jen Urban z penalty a jediné, co se zadařilo, bylo utkání proti Viktorii Žižkov (3:2). Zatím žádný střelec se netrefil více než jednou. Po jedné brance má Urban, Ptáček, Hollerbach a Schierreich.

Kopanina se vzpamatovává ze šoku v podobě dvou domácích porážek. Zatímco proti Braníku kouč Vott žehral na neproměňování šancí, s Motorletem B musel konstatovat, že výkon jeho týmu v první půli byl trapný. Pokud by hráči podobným způsobem přistoupili k zápasu v Uhříněvsi, mohou se už rovnou smířit s porážkou.

Uvidíme jak bude mít nevydařený zápas s Motorletem B odezvu na základní sestavu. Už v jeho poločase trenér vyměnil rovnou čtyři hráče. Kromě slabé produktivity v útoku tým trápí i defenzíva. Za tři zápasy inkasoval šest branek! Kopaňáci budou muset výrazně zlepšit svá čísla na obou frontách, aby začali sbírat úspěchy.

V týdnu tým třikrát potrénoval na domácím stadiónu U Drahušky a v brzkém sobotním dopoledni se hráči vydají do Uhříněvse. Výkop utkání je 10:30, hlavním rozhodčím zápasu je Lukáš Císař, kterému na lajnách asistují kolegové Štěrba a Fiala. Delegátem je David Cichra.

Pokud míříte přímo na stadión SK Čechie Uhříněves ve Vachkově ulici, užijte si zápas. Uhříněves má krásný areál, o který se dělí s Bohemians 1905. Jestli jste zvolili sledovat utkání v televizním přenosu, můžete si pustit LIVE na tvcom.cz (odkaz zde).

Kopanina do toho !!!

 

Článek připravil:cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Víkendový program Přední Kopaniny. Přehled zápasů všech kategorií!, 21.09.2023
Přední Kopanina - Dalších osm utkání FC Přední Kopanina je na programu během nadcházejícího víkendu. V domácím prostředí stadionu U Drahušky se však odehraje...
Přeborové týmy se zapojí do Teskahor poháru. Kopanina začíná v Řeporyjích., 20.09.2023
Praha - Ještě před čtvrtečním zahájením bojů pražských „S“ v Evropské lize pokračuje Teskahor pohár PFS mužů druhým kolem. Obhájce trofeje a lídr přeborové...
Úspěšný víkend pro Přední Kopaninu. Výsledkový servis všech celků FCPK zde!, 18.09.2023
Přední Kopanina - O víkendu 16. - 17.9. se opět odehrálo osm utkání skrz kopaninské kategorie od U9 po A-tým. Z těchto osmi zápasů vyhrály kopaninské celky...
Na Kopaninu míří Kolovraty. Narazí na sebe dva sousedé. Na lajně žena!, 15.09.2023
Přední Kopanina - Zajímavý zápas páté Kopaniny s šestými Kolovraty v 7.kole přeboru Prahy. Oba týmy mají deset bodů, lepší skóre hovoří pro domácí. Tady...
Ameriku vyměnila za Francii. Můj dětský sen, říká fotbalistka Stárová, 14.09.2023
Praha - Historické městečko s malebnými uličkami, necelými osmi tisíci obyvateli a příjemnou atmosférou. Když sedne do auta, za necelou hodinku je u moře...

Další články

Víkendový souhrn týmů Přední Kopaniny. Bilance 3 výhry, 1 remíza, 4 prohry., 11.09.2023
Kopaninu čeká předposlední Podolí. Zůstat nahoře, znamená neztrácet., 09.09.2023
Kam o víkendu na fotbal? Přijďte na Kopaninu! Celý program zde., 07.09.2023
Skvěle nám vyšel úvod. A jezdili jsme po zadku, prozrazuje kopaninský Ptáček, 06.09.2023
Šlágr kola se hraje u letiště. Na Kopaninu přijede lídr tabulky FC Tempo., 01.09.2023