Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Kopanina se jde prát o první jarní výhru. K letišti přijede Čechie Uhříněves.

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:25.03.2023
 
Přední Kopanina - Přebor Prahy, nejvyšší pražská soutěž, nabírá na tempu. Dvě jarní kola na rozkoukání máme za sebou. Fotbalisté Přední Kopaniny zahájili výsledkově velmi vlažně, výrazně za očekáváním, když nezvládli zápasy s oběma béčky. S Žižkovem B remíza 4:4, ačkoliv vedli 4:2, a na Motorletu B prohra 0:3. Teď se poprvé vrací opravdu domů. S Čechií Uhříněves v 19. kole nastoupí poprvé na domácím stadiónu U Drahušky.

S Čechií Uhříněves to byl na podzim radostný zápas pro modročervené barvy. Vše vyšlo dokonale a Kopaňáci se z výletu na druhý konec Prahy vraceli v euforii s vysokou výhrou 5:0 (více o zápase zde). Jedinou kaňkou bylo, že Tomáši Mejdrovi rozhodčí neuznal hattrick a jeden z jeho gólů uvedl jako vlastní. Ale to opravdu nikomu nakonec nevadilo.

Teď je tady jarní odveta. Nováček letošní sezóny z Uhříněvse by rád především udržel přebor i pro novou sezónu. Je sedmý, relativně v klidu, ale od barážové příčky ho dělí jen sedm bodů a celé jaro před sebou. Kopanina je třetí a po bídném startu hledá sebevědomí a chce se vrátit na druhou příčku tabulky za zatím suverénní tým Spojů.

Uhříněves vykročila do jara skvěle. Porazila Kolovraty. Pak teda padla s ČAFC, ale stále je na tom s tříbodovým ziskem lépe než Kopanina s jedním bodíkem.

Kopaňáci věří, že se jim síla vrátí s návratem na domácí trávník. Opravdu doma jsou U Drahušky. První "domácí" zápas s Žižkovem odehráli kvůli pokračující zimě ve střešovickém azylu a remíza byla málo (více zde). Následně na Motorletu potvrdili, že jestli se jim někde opravdu obvykle nedaří předvést výkon ani získat body, tak je to právě v Jinonicích (více zde).

Svěřenci trenéra Daniela Votta minule vyšli střelecky naprázdno. To se jim v této sezóně stalo teprve podruhé. Jestli hlavní kouč bude reagovat instalací nejlepšího střelce Daniela Urbana rovnou do základní sestavy (teď dvakrát střídal až do druhé půle), to uvidíme. V týdnu už také trénoval stoper Jiří Krejčí. Jestli i na něj dojde řada uvidíme, ale spolu s pohárem 11 inkasovaných branek za tři zápasy v řadě no fuj tajbl !

Jestli by defenzíva výrazně inkasovala i s Uhříněvsí to by bylo už seriózně napováženou. Čechie zatím v dosavadním průběhu soutěže za 17 odehraných kol vstřelila pouhých třináct branek. Jednoznačně nejměně ze všech!

Tak uvidíme. Vše vypukne v sobotu 25.3.2023 od 15 hodin na stadiónu U Drahušky. Bude klobása, pivo, moderátor Patrik Rokl, poločasová tombola a se všemi fanoušky Přední Kopaniny věříme, že i tři body.

Sledujte nás přímo na stadiónu, sociálních sítích nebo LIVE přenos na serveru tvcom.cz (odkaz zde). Utkání natáčí Martin Kargert, fotí Ladislav Pilař a řídit ho bude trojice Hruška, Šmakal, Zloch. Delegátem PFS je pan Zdeněk Bydžovský.

#KopaninaDoToho

 

Článek připravil:cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Výsledkový servis z víkendu. Všechny zápasy Přední Kopaniny s komentářem., 05.06.2023
Přední Kopanina - První červnový víkend je za námi a s ním je tu i tradiční výsledkový servis. Některá mužstva odehrála svá předposlední utkání celé sezony,...
Sezóna míří do finále. Co čeká týmy Kopaniny? Program FCPK zde!, 01.06.2023
Přední Kopanina - Nejvyšší česká soutěž, tedy Fortuna Liga, už před týdnem svoji sezonu zakončila a nyní zbývá čas na podporu týmů v nižších úrovních....
Jak dopadly víkendové šlágry? Dočtete se ve výsledkovém servisu!, 28.05.2023
Přední Kopanina - Poslední květnový víkend na Kopanině přichystal hned dvojici největších zápasů svých jednotlivých soutěží. V sobotu na stadionu U Drahušky...
Přípravka se zúčastnila turnaje hraném na písku. Jak hráčům šel beach fotbal?, 27.05.2023
Radlice - V sobotu 27.5. si přípravka Přední Kopaniny poprvé osahala míč za nezvyklých podmínek. Kluci totiž odehráli turnaj na písčitém povrchu, tedy...
Kam v Praze o víkendu za fotbalem? Na Kopanině se chystají dva šlágry., 27.05.2023
Praha - Pražský fotbalový server www.fotbalpraha.cz ve své pravidelné pozvánce na víkend přímo v titulku připomíná, že u letiště v Přední Kopanině na stadiónu...

Další články

Víkendový program Přední Kopaniny. Pozvánka na zápasy všech kategorií., 25.05.2023
Po dvaceti minutách nebylo co řešit, říká po kanonádě Kopaniny Dominik Vott, 24.05.2023
Čtyři trefy Daniela Urbana: rázný krok ke korunovaci krále pražských střelců., 23.05.2023
Nevíte kam o víkendu na fotbal? Na Kopanině je vždy o zábavu postaráno!, 11.05.2023
Mladší žáci na turnaji v Libčicích obsadili šesté místo., 08.05.2023