Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Kopanina získá tři body s Motorletem, tipuje Martin Brož pro fotbalpraha.cz

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:19.03.2023
 
Praha - Každý týden vybírají redaktoři serveru www.fotbalpraha.cz osobnosti z pražské kopané, aby natipovaly výsledky aktuálního kola přeboru Prahy. Tentokráte se této role zhostil fotbalista klubu AFK Slavoj Podolí, Martin Brož. K utkání Přední Kopaniny na Motorletu řekl. "Kopanina další překvapení nepřipustí, zvítězí a Daniel Urban si dvěma góly upevní vedení v tabulce střelců." Tak uvidíme. Každopádně díky za důvěru. Utkání má výkop dnes v 15:00 v Jinonicích.

Zde přetiskujeme článek ze serveru www.fotbalpraha.cz v plném znění:

Patří k nejzkušenějším fotbalistům v Pražská teplárenská přeboru: Martin Brož, záložník Podolí, hraje nejvyšší metropolitní soutěž už dlouhé roky. A zdálo se, že by mohl se svým mužstvem pomýšlet vysoko. Po vynikajícím startu, když tým na podzim začal v přeboru třemi výhrami v řadě bez obdrženého gólu, přišel propad tabulkou. Před druhým jarním kolem je Podolí na 11. pozici. „Příprava na jarní část probíhala tradičním způsobem, kdy jsme si dril na podolském hřišti zpříjemnili soustředěním na horách, kde se kromě naběhaných kilometrů také utužovala parta. Během zimy se nám vrátil gólman Vondrka, do sestavy se probojovaly posily France a Šimeček, který přišel už během podzimu B týmu. Výsledky v přípravě ukazovaly, že nový herní systém naordinovaný trenérskou dvojicí Majer – Svoboda nám vyhovuje. Bohužel se nám to nepodařilo výsledkově potvrdit v prvním jarním kole proti Tempu, kde jsme těsně prohráli,“ říká 36letý Brož.

„Na druhou stranu jsme se tabulkově výše postavenému soupeři ve hře minimálně vyrovnali a doplatili jsme na vlastní laxnost při bránění standardních situací. Nám se naopak naše šance proměnit nepodařilo. Nezbývá, než se z toho poučit, makat dál, potvrdit výkony z přípravy a přivézt tři body ze hřiště Vyšehradu. Věřím, že se zimní dřina vyplatí a během jarní části se nám podaří naše postavení v tabulce vylepšit,“ pokračuje Brož, který v pravidelné Pražské tipovačce bude odhadovat výsledky dalšího kola Pražská teplárenská přeboru a dvou vybraných zápasů I. A třídy.

Na platformě Tipeeto se můžete zapojit také a zahrát si o zajímavé ceny: vítěz bere 100 litrů piva a fotbalové vybavení od Macronu, druhý 50 litrů piva, třetí 30 litrů, ocenění ale budou i další v pořadí.

A jak vidí Brož víkendové zápasy?

Pražská teplárenská přebor

Braník – Hostivař, tip 1:1
Souboj mých dvou bývalých trenérů bude tuhou bitvou a skončí nerozhodným výsledkem.

Uhříněves – ČAFC, tip 2:1
Uhříněvsi po výhře v Kolovratech narostou křídla a připíše si další tři body.

Zličín – Dukla JM, tip 2:2
Zličín bude chtít napravit své zaváhání z prvního jarního kola a zároveň oplatit Dukle těsnou porážku v poháru. Na víc než bod to však stačit nebude. Za Duklu se trefí obnovené útočné duo Bičanik – Kotlík.

Spoje – Radotín, tip 4:0
Spoje jsou svou kvalitou jinde než ostatní týmy přeboru, což potvrzovaly celý podzim. Radotín sice minulé kolo porazil Zličín, ale tentokrát bude po bodech sahat marně. Spoje si to zkušeně pohlídají a navíc si i zastřílejí.

Tempo – Kolovraty, tip 3:1
Kolovraty po loňské úspěšné sezoně určitě mířily na vyšší pozice, než kde se teď nacházejí. Nicméně ani vstup do jarní části jim zatím nevychází a nezmění se to ani zápasem na Tempu, kde domácí potvrdí své postavení v tabulce a získají tři body.

Vyšehrad – Podolí, tip 0:2
Tady nemůžu jinak, na Vyšehrad si jedeme pro vítězství. Vyšehrad sice ve snaze o záchranu posílil, ale i tak věřím, že naše zkušené stoperské duo Bednář s Urbanem to vzadu zavře, levonohá dvojčata Podobský se Šídlem vymyslí něco dopředu a Němeček si vzpomene na své loňské sólo ze vzájemného zápasu a pojistí nám vítězství.

Motorlet B – Přední Kopanina, tip 1:3
Kopanina v minulém kole poněkud překvapivě ztratila body s béčkem Viktorky. V zápase s mladíky z Jinonic ale další překvapení nepřipustí a získá tři body. Dvěma góly si upevní vedení v tabulce střelců Dan Urban.

Žižkov B – Královice, tip 2:0
Zápas sousedů v tabulce se stejným bodovým ziskem. Kuba Pospíšil bude určitě do brzkých ranních hodin vymýšlet taktiku ušitou na míru pro fotbalového kouzelníka Jirku Janouška, ale ani to Královicím nepomůže v boji proti rychlým a běhavým mladíkům ze Žižkova, kteří si tak připíšou plný bodový zisk.

 

Zdroj:www.fotbalpraha.cz
Www:https://www.fotbalpraha.cz/clanek/10430-prazska-tipovacka-jak-vidi-17-hrane-kolo-preboru-martin-broz-z-podoli
Článek připravil:cip, www.fotbalpraha.cz
 
Fotograf:Jiří Ipser
Práva k foto:www.fotbalpraha.cz
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Starší přípravka si ze Všeradic veze stříbro!, 25.03.2023
Všeradice - V sobotu 25.3. odehrála starší přípravka turnaj ve Všeradicích. Pro hráče to byla nová zkušenost, protože sehráli zápasy se soupeři, které...
Kopanina se jde prát o první jarní výhru. K letišti přijede Čechie Uhříněves., 25.03.2023
Přední Kopanina - Přebor Prahy, nejvyšší pražská soutěž, nabírá na tempu. Dvě jarní kola na rozkoukání máme za sebou. Fotbalisté Přední Kopaniny zahájili...
Kopanina poprvé doma u letiště. Nabízíme přehled zápasů všech kategorií., 23.03.2023
Přední Kopanina - Nadcházející víkend opět čeká FCPK mix přátelských a mistrovských utkání skrz 6 kategorií. Starší přípravka se zúčastní i turnaje. A-tým...
Kopanina má super hráče, ale měli by tam odevzdat víc, řekl Socher z Motorletu, 20.03.2023
Jinonice - Nový trenér Motorletu B Václav Socher zvládl velmi dobře svou premiéru na lavičce v domácím zápase. Jeho svěřenci porazili v 18.kole přeboru...
Kopanina získá tři body s Motorletem, tipuje Martin Brož pro fotbalpraha.cz, 19.03.2023
Praha - Každý týden vybírají redaktoři serveru www.fotbalpraha.cz osobnosti z pražské kopané, aby natipovaly výsledky aktuálního kola přeboru Prahy. Tentokráte...

Další články

Druhé jarní kolo posílá Kopaninu do Jinonic. Preview k zápasu s Motorletem B., 19.03.2023
Atraktivní zápas pro fanoušky. Derby dvou sousedů. Nebušice vs Kopanina B., 18.03.2023
Víkendový program Kopaniny. Pozvánka na zápasy všech kategorií., 17.03.2023
Podcast FotbalPraha: Češi se zbytečně podceňují! říká Štěpán Hájek z Kopaniny, 16.03.2023
Zimní přestupy nekončí. Kopaninu opouští na přestup Pechar a Mboula., 15.03.2023