Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 

Přeborová tipovačka: 12. kolo očima Daniela Urbana z Přední Kopaniny

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:15.10.2021
 
Praha - Hráče Přední Kopaniny může těšit aktuální bronzová pozice v tabulce Pražská teplárenská přeboru. Na vedoucí duo Dukla JM - Újezd P-4 ale ztrácejí dvě vítězství. Navíc si aktuálně musejí poradit bez útočníka Daniela Urbana, jehož gólové příspěvky znatelně chybí.

„S postavením v přeboru jsme spokojení, i když jsme mohli získat více bodů. Já byl tradičně první zápasy ve špatné formě. Nedařilo se mi, ale pak se to začalo zlepšovat,“ kvituje forvard, který se aktuálně léčí se zraněným kotníkem a výkony Kopaniny sleduje pouze z hlediště.

K osmi brankám v sezoně další minimálně o tomto víkendu nepřidá, nabízí ale své tipy a komentář k nadcházejícím zápasům. Stejně jako on si můžete zatipovat na webu Tipeeto, kde kromě 12. kola Pražská teplárenská přeboru najdete i vybrané duely z nižších soutěží.

Přední Kopanina je čtvrtým nejofenzivnějším týmem podzimu a soupeřům nadělila solidních třicet branek. Právě takový počet by rád ve svých osobních statistikách viděl i Urban. Se špatným kotníkem a klobásou v ruce, jak sám říká, to ale moc nejde. A není zdaleka jediným, koho se marodka týká. „Trenéři skládají sestavu z áčka i béčka, až skoro z kolemjdoucích. Máme hromadu zraněných a takřka každý zápas hrajeme v jiné sestavě,“ lituje útočník, který na se naposledy trefil 11. září proti Sokolu Kolovraty.

Podívejte se na jeho tipy.


Podolí - Dukla JM, tip 1:3
Podolí je doma nepříjemné, ale Dukla hraje letos dobře a odveze si tři body.

Kolovraty - Zličín, tip 1:1
Kolovraty hrají nepříjemný fotbal, mají hodně vysokých soubojových hráčů. Dají tedy gól ze standardky. Zličín ale vstřelí nějakou šťastnou branku a získá bod.

Královice - Hostivař, tip 4:1
Hostivař byla v posledním zápase proti nám nějaká špatná – speciálně pokud přihlédneme k tomu, kolik získala bodů. Královice ji proto sestřelí.

Přední Kopanina - Radotín, tip 3:0
Vůbec nevím, v jaké formě je Radotín, na tom ale nesejde – sekneme je jako pstruha. Šulty přidá dva góly od cesty, Krejda se jednou ukloní na zadní a bereme tři body.

Třeboradice - Žižkov B, tip 2:1
Záleží na sestavě, ve které Žižkov nastoupí. Pokud bude posílen hráči z áčka, bude to obtížnější. Přeji tři body Třeboradicím. Péťa Viktorin v 85. minutě rozhodne hlavou.

Admira B - Uhelné sklady, tip 3:1
Uhelky se zvedají, uzdravují se jim hráči. Admira si ale výsledek pohlídá a vyhraje.

Vyšehrad B - Motorlet B, tip 0:2
Souboj mladých týmů, u kterých záleží na doplnění. Po zhodnocení zápasu s námi Vyšehrad hraje fotbal na úrovni mladšího dorostu, Motorlet naopak toho staršího, a proto vyhraje.

Újezd nad Lesy - Újezd Praha 4, tip 0:5
Tento duel bude jednoznačnou záležitostí. Újezd nad Lesy nehraje pěkný fotbal. Na druhé straně Újezd Praha 4 působí dobře v obraně a je zároveň produktivní v útoku. Výhra pro hosty.


I. A třída

Zbraslav - Cholupice, tip 0:2
Týmy v I. A třídě moc dobře neznám, vidím je akorát při duelech s béčkem. Cholupice u nás hrály minulý týden, a to dobře. Cvrk navíc ukázal, že to v kopytu pořád má a dovedl tým pro tři body. Na Zbraslavi vyhrají.

Tempo - Dolní Chabry, tip 4:1
Tempo nás v přípravě vždycky solidně přejede a podle mého názoru patří do přeboru. Chabry mu zřejmě nebudou stačit.

Zdroj:www.fotbalpraha.cz
Www:https://www.fotbalpraha.cz/clanek/9767-preborova-tipovacka-12-kolo-ocima-daniela-urbana-z-predni-kopaniny
Článek připravil:René Machálek
 
Fotograf:Pavel Jiřík st.
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Zkusíme odloupnout pár bodů z náskoku lídrů, věří kapitán Přední Kopaniny, 29.10.2021
Praha - Podzimní finiš je tady! Přední Kopanina se na něj nenaladila nejlépe, když prohrála s lídrem tabulky Duklou Jižní Město 1:3. Momentálně čtvrtý...
Přeborová tipovačka: 12. kolo očima Daniela Urbana z Přední Kopaniny, 15.10.2021
Praha - Hráče Přední Kopaniny může těšit aktuální bronzová pozice v tabulce Pražská teplárenská přeboru. Na vedoucí duo Dukla JM - Újezd P-4 ale ztrácejí...
Do zápasu šel bez tréninku, přesto dal kopaninský Pavel Šultes hattrick., 30.09.2021
Praha - První start v základní sestavě v této sezoně a hned z toho byl hattrick. Exligista Pavel Šultes rozhodl třemi góly o výhře Přední Kopaniny v Pražská...
Kopaninský Urban dal gól z vlastní poloviny hřiště! Nebyla to náhoda, řekl, 01.09.2021
Přední Kopanina - Nejen v blízkosti branky soupeře je nebezpečný kanonýr Přední Kopaniny Daniel Urban. Ten ozdobil zápas Pražská teplárenská přeboru s...
Kopanina našla dalšího bombarďáka. Ptáček dal Třeboradicím čtyři góly., 25.08.2021
Praha - Nejlepší střelec Přední Kopaniny? No přece Urban! Tahle odpověď platila dlouhá léta. Teď už ale vyhlášený bombarďák týmu od letiště v Pražská teplárenská...

Další články

Hrajeme o záchranu, to je jasné, řekl Zmeškal z Uhlířů po porážce s Kopaninou, 18.08.2021
Kanonýr Urban nastoupil za rezervu FCPK v brance! Potrápil favorita 1.A třídy., 06.08.2021
Nejsme připravení, jak bychom si představovali, říká trenér Kopaniny Vott, 05.08.2021
EURO skončilo. Kopaninské áčko zahajuje letní přípravu na novou sezónu., 12.07.2021
Program pro sobotní odpoledne. Dětský den U Drahušky v Přední Kopanině., 12.06.2021