Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Výsledky víkend: FCPK A-Újezd 2:2, Zbraslav-FCPK B 7:2, U19-Háje 1:6, Zličín-U17 4:0, Dukla JM-U15 11:0, U13-Řepy 6:4, U11-FA Praha 11:28, U9-Dubeč 29:11...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

FC Přední Kopanina a koronavir. Aktuální informace z našeho klubu.

Rubrika:Neuvedeno
Zpracováno:10.03.2020
 
Přední Kopanina - Psát o výhrách nebo porážkách, prostě o sportu, je vždy lepší než článek o koronaviru. Přesto přinášíme informace, které naše členy zajímají v souvislosti s tímto tématem. Jaké opatření přijal klub?

"Zatím jsme fotbalový program nezrušili," uvedl předseda FCPK Tomáš Cigánek. Přesto klub přistoupil k několika opatřením.

"Všichni navrátilci z dovolených v Itálii nebo z jiných epicenter nákazy koronavirem dostali na 14 dnů po návratu volno. O jménech, kteří vycestovali jsme věděli a se všemi jsme se na tomto uspořádání v klidu domluvili. Všichni spolupracovali," řekl Cigánek.

Po doporučení vedení škol v Praze 6 nenavštěvovat školy (ještě před celostátním uzavřením) klub vydal sdělení směrem k rodičům, že bude respektovat pokud nechají děti doma a přeruší fotbalový program. "Co rodič to názor. Ti kteří se rozhodnou zůstat doma, nám to sdělili a my to evidujeme a respektujeme," sdělil předseda. Podle něj klub přistoupí i ke snížení členských poplatků, pokud bude rodiči požádán za absenci z těchto důvodů.

Podle něj řada rodičů využila situace a odjela s dětmi mimo Prahu. "Ti co zůstali a na fotbal přijdou, budeme normálně trénovat. Pak tady jsou také děti ze školek. Ty uzavřené nejsou, takže minipřípravka jede. Pokud počasí jen trochu dovolí, půjdeme i s mrňaty ven na vzduch."

Směrem ke sportu stát aktuálně vydal sdělení o zákazu pořádání akcí nad 100 osob. Podle předsedy FCPK se tím klub samozřejmě řídí. "Tréninky jsou bez problémů, uvidíme co zápasy o víkendu. Zejména hraje áčko s Viktorkou Žižkov, béčko s Modřany a dorost v Čakovicích. Může přijít pozastavení soutěží od svazu nebo můžeme i hrát s nějakým omezením. Uvidíme."

A proč se Kopaňáci virů nebojí odlehčil předseda. "Na Kopanině pořád fouká to ví každý, takže u nás žádný vir nemůže dlouho vydržet (úsměv). Dali jsme jen doporučení, aby hráči využívali šatny a společné uzavřené prostory v minimální míře. Nejlépe přijít rovnou převlečeni nebo se tam neloudat." Celou situaci klub podle předsedy monitoruje i kolegy ostatních klubů zejména v Praze 6. "Dnes jsme hovořili se Střešovicemi, Nebušicemi a dalšími. Vyměňujeme si informace a koordinujeme."

Asi jako každý i na Kopanině sledují aktuální vývoj situace. "Jsme připraveni reagovat a respektovat doporučení či zákazy českých autorit. Snad to nedojde k úplném zákazu fotbalového programu a pokud náhodu na chvilku ano, vrátíme se na hřiště ještě s větší chutí," dodal optimisticky na závěr Cigánek.

#FCPKVícNežFotbal

ps: všechny mužstva jsou průběžně informována o opatřech v emailové komunikaci. Sledujte samozřejmě také FCPK Média. A stále platí #KopaninaDoToho :)

 

Článek připravil:cip
 
Práva k foto:google.com
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Začátek sezony 2020/21 se novému týmu mladší přípravky vydařil, 15.09.2020
V prvních dvou mistrovských zápasech nové sezony podala nově sestavená mladší přípravka pro mnohé nečekaně dobré výkony. Věkově velmi omlazený tým ukázal...
Deset lidí na mě dře, tak pak čekají, že se trefím, směje se kanonýr Urban, 10.09.2020
Praha - V prvních dvou kolech Pražská teplárenská přeboru neskóroval a už se objevovaly hlasy, co se s kanonýrem Přední Kopaniny Danielem Urbanem děje....
Kopaninský Urban zdvojnásobil své konto. Mihálek je nadále neprůstřelný., 10.09.2020
Praha - Kdo jiný než nejlepší pražský kanonýr posledních let by se měl postarat o premiérový čtyřbrankový zápas v nové sezoně. Daniel Urban z Přední Kopaniny...
Kopanina se dočkala vysoké výhry nad rivalem. Rozhovor s trenérem Vottem., 27.08.2020
Praha - Konečně to přišlo. Přední Kopanina dosud v Pražská teplárenská přeboru nikdy nevyhrála nad Újezdem Praha 4, teď ale velkého soka porazila doma...
Dnes se hraje přebor Prahy. Kopanina hostí doma U Drahušky Újezd Praha 4., 22.08.2020
Přední Kopanina - Dva roky jsou fotbalisté SK Újezd Praha 4 v přeboru a ani jednou je Kopanina nedokázala doma porazit. V premiérové sezóně prohra, v té...

Další články

Martin Brabec vzal trenérskou štaci v Admiře. Za béčko zápasy stíhat bude., 21.08.2020
Zličínský kanonýr Vašut začal na lavičce, pak čistým hattrickem zničil Kopaninu, 20.08.2020
Pavel Zadina opouští FCPK. Míří do týmu SK Lhota ve Středočeském přeboru., 20.08.2020
Z první výhry mám radost, ale v euforii nejsem, řekl kouč FCPK Daniel Vott, 14.08.2020
Víkend s Kopaninou. Áčko Uhelky, béčko Řeporyje a ještě turnaj v Dobrovízi., 08.08.2020