Text:
FanShop
|
Mobilní verze
|
Domovská stránka (IE)
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6
Kontakt:
Tomáš Cigánek
Telefon:
+420 777 753 545
Email:
tomas.ciganek@fcpk.cz
Úvod
Klub
Základní informace
FCPK - Víc než fotbal...
Informace o klubu
Týmy
Naše hřiště
Historie klubu
Klubová loga
Kontakt
Najdete nás
Napište nám
Mobilní verze
FCPK.cz/mobile
Agenda
Zpravodajství
Přehled událostí
Aktuality klubu
Výsledky/Rozpisy
Zápasy - naše týmy
Zápasy - ostatní výsledky
Turnaje
Křížový rozpis
Tabulky
Naši soupeři
Členové našeho klubu
Hrají za nás
Realizační týmy
Ostatní
Ke stažení
FCPK Bazar
FCPK FanShop
A-tým
Karta týmu
Aktuality týmu
Hráči týmu
Asad Ali
Bradáč Filip
Hájek Štěpán
Hollerbach Ben Rudi
Hovorka Petr
Krejčí Jiří
Kučera Luboš
Mainolfi Mattia
Matějka Ondřej
Mejdr Tomáš
Ptáček Vojtěch
Razetto Sebastián
Schierreich Sebastián
Tržický Jakub
Urban Daniel
Wise Jacob Charles
Zavadil Luboš
Zelenka Filip
Vedení týmu
Vott Daniel, hlavní trenér
Český Mirek, masér
Výsledky/Rozpis zápasů
Soupeři týmu
Statistika týmu
Celkem
Zápasy, minuty
Tabulka střelců
Udělené karty
Týmy
FCPK
FCPK B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci (U15)
Mladší žáci (U13)
Starší přípravka (U11)
Mladší přípravka (U9)
Minipřípravka (U7)
Pardálové
Statistika
Týmy
Hráči
Tabulka střelců
Karty
Víc než fotbal
Zaujalo nejvíce...
Ankety, ceny, trofeje
Co dnes dělají...?
Narozeniny a jubilea
Partnerské PR akce
Pronájem stadionu
Reprezentace ČR u nás
Soustředění týmů
V.I.P.
Zájezdy, výlety
Zaměřeno na děti a mládež
Život v Přední Kopanině
Klubové akce
Partneři
Generální partner klubu
Hlavní partneři klubu
Partneři klubu
Výhradní dodavatelé
Mediální partner
Spolupracujeme
Fanzone
Karta/TV/Foto
FCPK TV
Fotogalerie
Fanzone
FCPK Facebook
FCPK Magazine
FCPK FanShop
Hráčská nabídka
Oblečení
Autodoplňky
Vlajky
Tapety
Programy ke stažení
Tombola
Fotbalové kuriozity
Kalendáře FCPK
Píší pro náš web
FCPK Blog
Na cestách
Sport
Restaurace
Tématické víkendy
Svatby, rodinné oslavy
Atmosféra u krbu
Cyklistická zastávka
Čekání na letadlo
Denní menu
Děti vítány
Firemní akce
Sledování sport. přenosů
Speciality kuchyně
Venkovní gril
WIFI připojení
Kontakty
Stálý jídelní a nápojový lístek
Týmy
FCPK
FCPK B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci (U15)
Mladší žáci (U13)
Starší přípravka (U11)
Mladší přípravka (U9)
Minipřípravka (U7)
Pardálové
Partneři
klubu
Výhradní dodavatelé
Hrají za nás
Mužstvo:
FCPK
FCPK B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Minipřípravka (U7)
Pardálové
Minipřípravka Suchdol (U6)
Neuvedeno
První...
1
2
3
...Poslední
[101 - 200]
z
245
Příjmení, jméno
Mužstvo
Soutěž
Kučera Lukáš
Pardálové
Kupka Max
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Kysela Tadeáš
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Kysilka Maxmilián
Mladší dorost (U17)
II-A
Lajn Matyáš
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Lajnová Kateřina
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Liška Alex
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Lukeš Ondřej
Mladší dorost (U17)
II-A
Mainolfi Mattia
FCPK
Pražský přebor
Malý Antonín
Minipřípravka (U7)
Malý Jiří
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Manghi Giovanni
Starší dorost (U19)
I-A
Margarjan Aram
Mladší žáci (U13)
II/D
Martínek Tomáš
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Matějka Ondřej
FCPK
Pražský přebor
Mejdr Tomáš
FCPK
Pražský přebor
Mendl Miroslav
Starší dorost (U19)
I-A
Miekha Daniel
Mladší žáci (U13)
II/D
Mikhajlov Filipp
Minipřípravka (U7)
Moretti Leonardo
Starší žáci (U15)
I-A/B
Mráz Matěj
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Nachtman Tomáš
Mladší dorost (U17)
II-A
Neugebauer Filip
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Novák Michal
Pardálové
Novák Miroslav
Starší dorost (U19)
I-A
Novotný Jonáš
Starší žáci (U15)
I-A/B
Novotný Kryštof
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Novotný Richard
Mladší žáci (U13)
II/D
Novotný Vincent
Mladší dorost (U17)
II-A
Odstrčil Čestmír
Pardálové
Odvárka Filip
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Pala Jiří
Pardálové
Peřina Jonáš
Mladší dorost (U17)
II-A
Peřina Štěpán
Starší žáci (U15)
I-A/B
Pikrt Matyas
Minipřípravka (U7)
Pikrt Tobias
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Plachký Richard Viktor
Minipřípravka (U7)
Plešner Hugo
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Plešner Otakar
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Pokluda Jakub
Starší žáci (U15)
I-A/B
Polach Elizabet
Minipřípravka (U7)
Pospíšil Luboš
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Pospíšil Max
Mladší žáci (U13)
II/D
Procházka Jonáš
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Procházka Ondřej
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Příbek Matěj
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Ptáček Vojtěch
FCPK
Pražský přebor
Rabe Jakub
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Racek Jan
Mladší žáci (U13)
II/D
Rahimič Omar
Starší dorost (U19)
I-A
Rak Benjamín
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Rak Maxmilián
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Rákosník Michal
Pardálové
Razetto Sebastián
FCPK
Pražský přebor
Řezníček Miroslav
Pardálové
Říha Jan
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Sas Filip
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Segre Fabricio
Mladší žáci B (U12)
II.třída/D
Segre Paolo
Mladší žáci B (U12)
II.třída/D
Sellers George
Starší dorost (U19)
I-A
Sheen Chris
Starší dorost (U19)
I-A
Schierreich Sebastián
FCPK
Pražský přebor
Schwippel David
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Skalník Ondřej
Mladší dorost (U17)
II-A
Skalník Petr
Pardálové
Sláčík Alex
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Slivenecký Vojtěch
Starší žáci (U15)
I-A/B
Smejkal David
Starší dorost (U19)
I-A
Smiley Luc
Mladší žáci B (U12)
II.třída/D
Sokol Tobiáš
Starší dorost (U19)
I-A
Soukup Tomáš
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Spizzirri Luca
FCPK B
I.A/B
Stára Martin
Pardálové
Stepanek Patrick
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Strakoš Sebastián
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Strašrybka Eda
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Sumec Jan
Minipřípravka (U7)
Světlák Jan
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Szwarc Jan
Pardálové
Šalanský Oliver
FCPK B
I.A/B
Šálek Štěpán
Starší žáci (U15)
I-A/B
Ševčík Robert
Mladší žáci B (U12)
II.třída/D
Šimek Viktor
Starší dorost (U19)
I-A
Škopek Tobiáš
Starší žáci (U15)
I-A/B
Škorňa Kryštof
Mladší dorost (U17)
II-A
Štaffa Jakub
Minipřípravka (U7)
Štefánek Samuel
Starší přípravka (U11)
I.třída/B
Štěpánek Tomáš
Mladší dorost (U17)
II-A
Štička Vincent
Mladší dorost (U17)
II-A
Švanda Josef
Pardálové
Švarc Jakub
Starší žáci (U15)
I-A/B
Švarc Jiří
Pardálové
Švercl Kryštof
Minipřípravka (U7)
Švercl Vojtěch
Minipřípravka (U7)
Švidrnoch Vincent
Mladší přípravka (U9)
I.třída/A
Tauš Adam
Mladší žáci (U13)
II/D
Tekushev Asker
Starší žáci (U15)
I-A/B
Theunissen Joris
Starší žáci (U15)
I-A/B
Thompson Jaiden Alex
Mladší žáci (U13)
II/D
Trojan Stanislav
Pardálové
První...
1
2
3
...Poslední
[101 - 200]
z
245
(c) 2004-2012
Pavel Mach - software
:
www.machsoftware.cz
email:
pavel.mach@machsoftware.cz
tel: +420 603 210 840
^ Nahoru ^
Úvod
|
Setup
|
Přihlásit
|
Odhlásit