01.10.2024 | 17:30 | H | Dolní Počernice

5 - 2
[3 - 1]
Sokol Dolní Počernice Starší žáci (U15)

Starší žáci v poháru předvedli dobrý výkon, ale na výhru to nestačilo.

Dolní Počernice - Poté, co v prvním kole poháru starší žáci porazili Lochkov vysoce 6:1, se nyní ve druhém kole utkali s Dolními Počernicemi. Oba celky prokázaly svou kvalitu a jednalo se o hezký zápas. I přes absence důležitých hráčů byl kopaninský trenér Skočdopole s výkonem svého týmu spokojen. Kopaňáci se ujali vedení, ale domácí zápas do poločasu otočili na 3:1. V druhé půli se obě mužstva také prosadila, ale na zdramatizování už se modročervení nezmohli.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Velice zajímavý pohárový duel sehráli naši kluci proti Dolním Počernicím, které minulou sezónu aspirovaly na postup do přeboru. Sestavu jsme měli notně prořídlou kvůli školním výletům a zdravotním absencím. Chyběli Bošek, Hanus, Slivenecký, Škopek, Cole, Tekushev, Ulbric a Peřina. Musím kluky pochválit, jak chybějící hráče zastoupili a s opticky vyspělejším soupeřem drželi celý zápas krok. Skvěle zachytal brankář Zálešak, který nahradil absentujícího Ulbricha. Klukům jsem řekl, ať tento zápas berou jako kvalitní trénink na fyzickou kondici a nešetří se. Musím říci, že až na drobný výpadek od 20. do 30. minuty to dokonale plnili. Dokázali se posouvat v celistvém bloku, zhušťovat prostory, což domácím Počernicím působilo nemalé problémy plus kopaňáci dokázali přidat nadstandard v podobě nebezpečných útočných výpadů. Nechci vypichovat výkon jednotlivců, protože celý zápas se mi líbil jako skvělý týmový výkon.

Zálešák - Vobořil Petr, Davagle, Ulanov, Cestr - Vobořil Pavel, Voska, Čejka, Akhmedov S., Tsang - Akhmedov I. Náhradníci: Farář, Novotný J. Trenér: Martin Skočdopole.

9. Akhmedov I. (0:1), 55. Vobořil Pavel (4:2)